Esileht Lapse ootamine Kink katsikuks

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kink katsikuks

Postitas:

Mis oleks teie arust ilus ja vajalik kingitus katsikule minnes? Vend saab varsti isaks ja tahaks neile midagi armast kinkida. Mida teie ootaks? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna tegemist on nii lähedase inimesega, siis mina pigem küsiks, kas on erisoove?

Mulle endale meeldis kui kingiti riideid, sest neid kulus nagunii. Esimeseks kolmeks kuuks oli mul endal piisavalt varutud ja sel ajal laps kasvab nii kiiresti, et kõik asjad nagunii selga ei jõua, seega oleks parem kui kingitakse veidi suuremaid suuruseid.

Mähkmed kuluvad alati ära, neid läheb palju. Mõne lasteasjade poe kinkekaart oleks väga hea, siis saaks vanemad oma maitse järgi valida, mis neil veel puudu on.

Igasugu tekikesi ja asju meil eriti ei kulunud. Paar tükki oli endal varutud, mõned kingiti juurde, aga kasutuses oli siis ja on ikka veel ainult üks lemmik.

Kindlasti ära kingi beebijalanõusid, teksapükse ega eriti pidulikke riideid (need lihtsalt ei leia suuremat kasutust).

Mina olin väga meelitatud kui mõni külaline oli ekstra minule kingi toonud (lapsele toodi ju nagunii). Need olid väikesed asjad, ühelt sõbrannalt pehme sall ja teiselt väike shokolaad ja vannisool. Ise olen ka pärast lapsesaamist katsikute puhul värskele emale hakanud midagi viima (võib muidugi ka mõlemale vanemale kahepeale, aga tegelikult on vastsündinu puhul emal oluliselt suurem roll kui isal, sünnitusest rääkimata).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahet ei ole, kui lähedane on, tasuks alati küsida, mida tuua ja mida vaja oleks.
Suured pehmed mõmmid ja mähkmetordid on üsna kasutud asjad.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alati tasub otse küsida, kuna inimeste maitse erinev. Lisaks on inimeste arvamus summast ka erinev, seega palju oleneb ka sellest, mis summas plaanid teha.

Endale meeldiks ka riided (pigem just väike kallim asi, kui palju odavaid, näiteks meriinobody, müts jne) või mähkmed ( ise eelistasin nt ainult muumi või libero omi,pampersid haisesid minu jaoks, seega inimeste arvamus erinev).

Väga hea on viia ka ise süüa, et värske ema ei peaks ise kokkama või mõne nende lemmiksöögikoha kinkekaart, kust saaks ka näiteks koju toitu tellida.

Raha on alati kindel valik, kinkekaardid võivad pigem koormaks olla, sest meie saime erinevate poodide, aga samas summad olid kõik sellised 30-50 eurot ehk siis midagi nagu asjaliku võtta polnud, samas midagi pidi ikkagi ostma, ise oleks eelistanud seda summat rahana, et oleks saanud ühe suure asja pigem osta, mida tõesti vaja.

Fotograafi kinkekaardid on ka head, kuna pildid on alati ilus mälestus.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pudi-padi tuuakse kokku palju. Kui korraldatakse katsikud, siis tasub ikka uurida, mis soiv on ja kas on võimalik osta midagi suuremat mitme külalise peale. See on alati suur abi perele.

Näiteks, parim katsikute kink mis ise olin saanud – korralik kaameraga beebimobitor. Ise poleks sellist raha raatsinud välja käia, aga no mega mugavaks tegi meie elu! Õnneks omad inimesed üldiselt alati küsivad mida vaja (laste sünnipäevade puhul ka)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 10:50; 25.03 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alati tasub otse küsida, kuna inimeste maitse erinev. Lisaks on inimeste arvamus summast ka erinev, seega palju oleneb ka sellest, mis summas plaanid teha.

Endale meeldiks ka riided (pigem just väike kallim asi, kui palju odavaid, näiteks meriinobody, müts jne) või mähkmed ( ise eelistasin nt ainult muumi või libero omi,pampersid haisesid minu jaoks, seega inimeste arvamus erinev).

Väga hea on viia ka ise süüa, et värske ema ei peaks ise kokkama või mõne nende lemmiksöögikoha kinkekaart, kust saaks ka näiteks koju toitu tellida.

Raha on alati kindel valik, kinkekaardid võivad pigem koormaks olla, sest meie saime erinevate poodide, aga samas summad olid kõik sellised 30-50 eurot ehk siis midagi nagu asjaliku võtta polnud, samas midagi pidi ikkagi ostma, ise oleks eelistanud seda summat rahana, et oleks saanud ühe suure asja pigem osta, mida tõesti vaja.

Fotograafi kinkekaardid on ka head, kuna pildid on alati ilus mälestus.

Fotograafide kinkekaarte ärge jumala eest kinkige!! Paljudel inimestel on väga nõudlik suhtumine koostöösse fotograafiga ja iga fotograaf ei sobibi! Ise otsisin kaua kuna leidsime sellise mis mulle, mehele ja lastele korraga sobis! Võõra fotograafi kinkekaardi ilmselt kingiksin lihtsalt edasi.

Teiste kinkekaartidega sama jutt, kui sul on 3 poe kolm 10-30€ kinkekaarti siis tõesti midagi asjalikku selle eest ei saa..

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 10:50; 25.03 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just kinkisime sugulasele graveeringuga hõbelusika, kõristi/närimisrõnga, kaks paari pükse ja hõlmikbody, emale viisin puuviljakoti ja veel natuke enda tehtud söögipoolist 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule meeldis kõige rohkem ämma kingitud suur kausitäis kartulisalatit.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka esiklapse korral alati küsinud, mida vaja. Aga kui nt pole midagi vaja olnud või ka pere teise lapse korral (kui kõik olemas juba) olen tihti viinud selle Sophie-kaelkirjaku närimislelu (või muu samast sarjast), need on väidetavalt igasuguste “ainetevabad” ja ohutud lapsele. Hind samas selline, et võibolla pere ise ei ostaks, et 15 euri närimislelu eest….

Endal oli kõige parem meel elektroonilise kontaktivaba termomeetri üle, mille sugulastelt “tellisin”.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uuri vennanaiselt, kas tal on mingeid soove. Inimeste maitsed on nii erinevad.
Mina näiteks beebiriiete üle ei rõõmustaks, sest mulle väga meeldib neid ise valida ja seetõttu on riideid nagunii juba rohkem, kui vaja oleks.
Mähkmed on iseenesest kasulik kingitus, kuid enne lapse sündi pole võimalik teada, millised kõige paremini sobivad, pealegi võib pere näiteks hoopis korduvkasutatavaid mähkmeid eelistada.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama soovitus – küsige. Me saime kõige paremad ja vajalikumad kingid just nii, kui küsiti ette. Oma peaga kingiti ka mitmeid asju, mis meil kahjuks kasutust ei leidnudki. Ja hea soovitus on ka vanematele midagi kinkida – ka meie rääkisime sellest, et kingitakse lapsele midagi üsna kallist, mis tihtipeale kasutust ei leiagi, aga sel perioodil oleks just vanematele natuke turgutust ja toetust vaja.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kinkisin hästi armsaid beebiriideid, ostsin Lindexist

_

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Lapse ootamine Kink katsikuks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.