Esileht Koolilaps Kinki 10a tüdrukule, loosipakk.

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Kinki 10a tüdrukule, loosipakk.

Postitas:

Tere!

Laps (poiss) tõmbas loosipakiga kingituse tegemiseks tüdruku nime, kellega ta pole peaaegu üldse suhelnud. Tegemist 10-11a tütarlapsega. Kui te ei teaks tütarlapsest midagi, mis võiks olla selles vanuses u kindlapeale minek. Maksumus 15-20 eur (jah, liiga kallis, aga see on juba eraldi teema). Endal ega sugulastel sellises vanuses tütart ei ole, ei kujuta ettegi kohe. Enda lapsepõlv ka liiga kauge aeg.

Ette tänades
Kägu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.12 14:11; 13.12 09:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On jah kallis loosikingituse jaoks suvalisele klassikaaslasele. Meil oli sama asi, poiss tõmbas tüdruku nime, aga selle vahega, et kingi summa on õnneks ainult 5 EUR. Ostsin ühe ilusa 1000 tk puzzle, oli soodukas, sain 6 EURiga. Mis neist loosikinkidest ikka tahta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tigeri poest võib midagi huvitavat leida, meil oli piirmäär 5 ja ostsime sealt. Veel on need karvased rippuvad loomad; kui pikad juuksed, siis mõni ilus kummikomplekt, kaelakee, kõrvaklapid jne. Sinsay poes Kristiines on ka igasugust tüdrukute nänni. Veel on asjalik kink komplekt värvilisi tintekaid, mõni huulepalsam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.12 15:59; 13.12 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi bling-bling kaantega märkmik ja värvilised tintekad oleks küll väga lahe kink 5 euro eest.
15-20 on juba palju korralikum, nii on isegi raskem mõelda. Võibolla kinkekaart? H&M vms noortekas. Minu tuttavate 10-11 aastased plikad oleks üliõnnelikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui lugeda mõistab, siis see: https://www.apollo.ee/penelop-ja-tulipunane-ime.html

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.12 19:13; 13.12 07:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poiss pani pakki 11a. tüdrukule liblikaga kaelakett ja siis mingi nö võtmehoidja või kuidas iganes seda nimetada selline karvane ümmargune pall,pmt võid koti külge ka riputada. Mõlemad asjad ostisn expressionsist. Läks kokku umbes 10€. Aga Tigerist võid ka vaadata miskit.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Santoro Gorjuss märgiga tooted on selles vanuses tüdrukute lemmikud (minu tütre klassis).
Apollos oli umbes 11 eurot seinakalender nende nukutüdrukutega. Pinalid, märkmikud, kosmeetikakotid – pea igas kirjatarvetepoes müügil.

https://www.rahvaraamat.ee/s/santoro-gorjuss/et?keyword=santoro+gorjuss#!/offset=30&limit=10&searchTerm=santoro+gorjuss&recountProducts=false&recountTotalProducts=false&params%5BdisableLanguageFilter%5D=1&params%5BcategoryIds%5D%5B%5D=&params%5BproductTypes%5D%5B%5D=&termSearchLocation=&order=popular&RrProduct%5Bid%5D=1033309&RrProduct%5Bid%5D=1009267&RrProduct%5Bid%5D=1041081&RrProduct%5Bid%5D=1041084&RrProduct%5Bid%5D=1009271

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on sama, 10aastane poiss tõmbas klassis loosipakiga tüdruku nime, kellega ta üldse ei suhtle (nimesid üksteisele välja ei öeldud). Neil õnneks õpetaja lahendas asja nii, et lasi kõigil lihtsalt klassi ees öelda, mida nad 10 euro väärtuses jõulupakki tahaksid. See tüdruk soovis joogipudelit. Meil kohe lihtsam valida. Seega, sobiks äkki ka mingi huvitav klaasist v kvaliteetsest plastist joogipudel?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui lugeda mõistab, siis see: https://www.apollo.ee/penelop-ja-tulipunane-ime.html

Juturaamatu kinkimine on keeruline, kuna maitsed on väga erinevad. Isegi, kui sinu lapsele see väga meeldis, siis mõnele teisele ei pruugi meeldida ja jääb lihtsalt seisma. Meil käis ka klassis arutelu, et mis juturaamatut kinkida ja jäädigi neid vastuseid põrgatama – no ei tulnud välja raamatut, millega enamus rahul oleks, nii et lõpuks siis valib igaüks ise lapsele raamatu. Mina ise muuseas teen nii, et ostan ainult neid raamatuid, mida lapsed tahavad korduvalt raamatukogust laenutada ja mis on kindlalt meeldinud. Ilma lugemata ostan loodusentsüklopeediaid, teadusentsüklopeediaid lastele jms.
Värvilised tintekad vms on selles mõttes palju kindlam variant.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poiss pani pakki 11a. tüdrukule liblikaga kaelakett ja siis mingi nö võtmehoidja või kuidas iganes seda nimetada selline karvane ümmargune pall,pmt võid koti külge ka riputada. Mõlemad asjad ostisn expressionsist. Läks kokku umbes 10€. Aga Tigerist võid ka vaadata miskit.

Meie 11.a oli kaasas poes ja ostsime ka Experssionist karvase palli, millel küütlev osa ka.
Siin pole küll sellist, aga nende karvapallide peale läks mu laps küll elevile.
https://expressions.ee/aksessuaarid/votmehoidjad/?limit=all
Lisaks olla klassiõde tahtnud ka huulepulka ja ta valis hügieenilise:)
Teisele klssiõele, meil on kaksikud, valiti miski kosmeetika/ujumisriiete kott. Ilus mummuline kott ja väike maius ka. Seda, mis konkreetsele lapsele meeldida võiks on raske öelda:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui lugeda mõistab, siis see: https://www.apollo.ee/penelop-ja-tulipunane-ime.html

Juturaamatu kinkimine on keeruline, kuna maitsed on väga erinevad. Isegi, kui sinu lapsele see väga meeldis, siis mõnele teisele ei pruugi meeldida ja jääb lihtsalt seisma. Meil käis ka klassis arutelu, et mis juturaamatut kinkida ja jäädigi neid vastuseid põrgatama – no ei tulnud välja raamatut, millega enamus rahul oleks, nii et lõpuks siis valib igaüks ise lapsele raamatu. Mina ise muuseas teen nii, et ostan ainult neid raamatuid, mida lapsed tahavad korduvalt raamatukogust laenutada ja mis on kindlalt meeldinud. Ilma lugemata ostan loodusentsüklopeediaid, teadusentsüklopeediaid lastele jms.

Värvilised tintekad vms on selles mõttes palju kindlam variant.

Sa räägid vist väiksematest praegu. Meil olid loosipakid, mitte et kõigile sama raamat. Loosid olid tüdrukule ja poisile. 11-12-aastane enam ei minesta, kui raamatu saab, kuigi jah, maitsed on erinevad. Aga enne lugemist seda teada ei saa, kas raamat meeldib või mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.12 19:13; 13.12 07:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Suur-suur aitäh kõigile mõtete eest! Sain palju inspiratsiooni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.12 14:11; 13.12 09:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks ei ole kingitusel ju hinda kaasas. Nii et sa ei pea pingutama, et see hind täis saada.

10-11a tüdrukule on täiesti okei nt küünelakk. Kingidki komplekti: aluslakk, heledam värviline lakk, pealislakk + küünelakieemaldi.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.12 10:45; 13.12 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks ei ole kingitusel ju hinda kaasas. Nii et sa ei pea pingutama, et see hind täis saada.

10-11a tüdrukule on täiesti okei nt küünelakk. Kingidki komplekti: aluslakk, heledam värviline lakk, pealislakk + küünelakieemaldi.

Ei ole nõus – ma arvan et väga paljud 10-aastased tüdrukud ei tunne veel vähimatki huvi küünelakkide vm meigivärgi vastu. Ka minu 12-aastasele oleks küünelakk väga mõttetu kink, mille üle ta kohe kindlasti ei rõõmustaks. Igasugu karvased-sätendavad märkmikud, pinalid, võtmehoidjad vms träna läheks aga peale küll.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.12 11:21; 13.12 15:17; 17.12 11:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks ei ole kingitusel ju hinda kaasas. Nii et sa ei pea pingutama, et see hind täis saada.

10-11a tüdrukule on täiesti okei nt küünelakk. Kingidki komplekti: aluslakk, heledam värviline lakk, pealislakk + küünelakieemaldi.

Ei ole nõus – ma arvan et väga paljud 10-aastased tüdrukud ei tunne veel vähimatki huvi küünelakkide vm meigivärgi vastu. Ka minu 12-aastasele oleks küünelakk väga mõttetu kink, mille üle ta kohe kindlasti ei rõõmustaks. Igasugu karvased-sätendavad märkmikud, pinalid, võtmehoidjad vms träna läheks aga peale küll.

no tänavapilti vaadates jääb küll teine mulje…juukseid värvitakse juba 8aastaselt, rasedaks jäädakse 14aastaselt…

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.12 10:45; 13.12 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks ei ole kingitusel ju hinda kaasas. Nii et sa ei pea pingutama, et see hind täis saada.

10-11a tüdrukule on täiesti okei nt küünelakk. Kingidki komplekti: aluslakk, heledam värviline lakk, pealislakk + küünelakieemaldi.

Ei ole nõus – ma arvan et väga paljud 10-aastased tüdrukud ei tunne veel vähimatki huvi küünelakkide vm meigivärgi vastu. Ka minu 12-aastasele oleks küünelakk väga mõttetu kink, mille üle ta kohe kindlasti ei rõõmustaks. Igasugu karvased-sätendavad märkmikud, pinalid, võtmehoidjad vms träna läheks aga peale küll.

no tänavapilti vaadates jääb küll teine mulje…juukseid värvitakse juba 8aastaselt, rasedaks jäädakse 14aastaselt…

Selleks juuksevärvimiseks on juuksekriidid jms, mis pesus maha tuleb. Ei näe selles midagi halba. Kõik väiksed jalkapoisid määrivad ka igapäevaselt pool pudelit geeli pähe – mis küll sellest järeldada – noored pätid?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.12 15:59; 13.12 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asja raskemaks tehes juhin tähelepanu sellele, et kaugeltki iga tüdruk mingeid edevaid sädelevaid asjakesi ei taha.

Minu 10a tüdruk vihkab täielikult igasugust ebakvaliteetset kola (litrid, karvatupsud, küünelakid, sädelevad kotikesed jms), aga tal on üsna kindel huvi, mida teades pole kinki raske teha.
Et siis kinkija eesmärk tegelikult on stalkida kingisaajat ja teda mingil määral teadma õppida.
Minu tüdruk tõmbas poisi nime ja peab ka välja uurima, mis võiks huvitada.
Hinnaklass on meil sama 15-20€

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks ei ole kingitusel ju hinda kaasas. Nii et sa ei pea pingutama, et see hind täis saada.

10-11a tüdrukule on täiesti okei nt küünelakk. Kingidki komplekti: aluslakk, heledam värviline lakk, pealislakk + küünelakieemaldi.

Ei ole nõus – ma arvan et väga paljud 10-aastased tüdrukud ei tunne veel vähimatki huvi küünelakkide vm meigivärgi vastu. Ka minu 12-aastasele oleks küünelakk väga mõttetu kink, mille üle ta kohe kindlasti ei rõõmustaks. Igasugu karvased-sätendavad märkmikud, pinalid, võtmehoidjad vms träna läheks aga peale küll.

no tänavapilti vaadates jääb küll teine mulje…juukseid värvitakse juba 8aastaselt, rasedaks jäädakse 14aastaselt…

Tänavapildis on igaühel vanusenumber sildiga kaelas? Mõni 20-aastane võib tänapäeval ka väga 14-aastase moodi välja näha, kuid kui päris andmeid vaadata, siis võrreldes nõuka-ajaga esineb praegu 14-aastaselt rasedaksjäämisi üliharva. Ja mis praeguse maailma veel teistsuguseks teeb, on see, et lapsed võivad olla ikka väga erinevad. Minu lapse klassis on üks tüdruk, kes juba 4.klassis ennast meikis ja lisaks paar tüdrukut on oma juukseid värvinud. Nii et jah tõepoolest, meigitakse, värvitakse, jne, kuid mulle tundub küll, et sellised tüdrukud on vähemalt 10-aastaste seas ikka vähemuses.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.12 11:21; 13.12 15:17; 17.12 11:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kümnesele tütrele meeldiks pusle, seiklusraamat, Tigeri träni. Küünelakid ja muu meigivärk üldse mitte.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Apollo kinkekas? Meie klassis päris paljud olod aellest huvitatud.
Nt mu 12a piiss teeb poisile ja ta kingib akupanga. Pakk pidi 10€ olema, akupank 9.90

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nt mu 12a piiss teeb poisile ja ta kingib akupanga. Pakk pidi 10€ olema, akupank 9.90

Meil on kodus oma 6-7 akupanka, mida keegi ei kasuta. Igasuguste firmakinkidena tulnud – ostad selle või tolle asja, akupank kingiks pealekauba 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nt mu 12a piiss teeb poisile ja ta kingib akupanga. Pakk pidi 10€ olema, akupank 9.90

Meil on kodus oma 6-7 akupanka, mida keegi ei kasuta. Igasuguste firmakinkidena tulnud – ostad selle või tolle asja, akupank kingiks pealekauba ????

Esiteks – kõik ei saa firmakinke. Teiseks – ka minul on mõni kusagilt niisama firmanännina saadud akupank, aga sellised on tavaliselt nii kehva kvaliteediga (üliodavalt Hiinast tellitud?), et hea kui üldse mingil moel töötavad. Poest saab 10eur eest sellise, mis ikkagi oma funktsiooni täidab.

Küsisin ka oma lapse (tüdruk) käest, et millise loosipaki üle tema rõõmustaks. Tema vastas, et ägedad sokid võiks olla 🙂 Tõepoolest, kui “Happy socks” valikut vaadata, siis seal on väga lahedaid ja ongi ca 10eur paar.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.12 11:21; 13.12 15:17; 17.12 11:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Koolilaps Kinki 10a tüdrukule, loosipakk.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.