Esileht Ilu ja tervis Kinnine köha juba 7 päeva

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Kinnine köha juba 7 päeva

Postitas:
Kägu

Tere,

Kas keegi oskab mingit \” imevahendit\” soovitada kinnise köha vastu? Olen nädala juba piinelnud ja mitte miski ei ole siiani aidanud.
Olen teinud sinepi jalavanne, joonud sibulakoore teed, ostsin soolapiibu, 6 päeva olen tarbinud ACC 600, paar päeva lisaks veel mingid tabletid rögalahtistamiseks, peaaegu terve topsikese olen kasutanud tähesalvi. Muutus paremuse poole on enam-vähem olematu.
Olen nii kurnatud, et olen ka kõige hullemaid jubedusi nõus sööma.
Perearstiga olen juba suhelnud, seda pole mõtet soovitada 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

RE: Kinnine köha juba 7 päeva

pipraplaaster selga, \”tiibade juurde\” ja rindkehale keskele. Vahetada 24 h. Kõrgekaelusega, ümber keha olev pluus selga.

Tähesalvi kaelale, villane sall ümber kaela.

Jalavanni sinepipulbriga, jalad korralikult punaseks, tähesalvi jalatalla alla, villased sokid jalga.

Aja vesi keema, lõika koorega kartult potti. Mine teki alla ja hinga kuuma auru sisse. Paar korda kalla vette supilusikaga soodat.

Riided selga ja teki alla higistama!!!

Paranemist!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Islandi sambliku tee on minu imerohi sellise kóha vastu – vága móru kúll aga mulle aitab.
Siis veel teen endale sooja piima mee ja sibulaga.
Inhalaatorist auru.
Óóseks olen máárinud rindkere meega kokku toidukile peale ja midagi sooja úmber.
Ja muidugi pidevalt juua sooja teed.
Ja kui kóha peale tuleb siis olen ka imemistablette vótnud ( Isla – sisaldab samuti islandi sambliku vói Propolki )
Head paranemist!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänan Teid!

Hetkel panin seisma musta rõika meega. Selle leidsin Nõid Nastja raamatust.
Oeh…loodan, et homme juba saan nauke magada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kui on kinnine köha (ilma rögata), siis pole seal midagi lahtistada, ära üritagi midagi \”lahti\” saada, seni kuni pole tekkinud röga. Osta apteegist sellist köharohtu, mis on spetsiaalselt kinnise köha vastu. Toclase ja veel üks, mille nimi ei meenu, on vabamüügis. Ventolin on retseptiga, kuid tõhusam.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täiesti kohutav haigus on see.Mitte miski ei aita. Siiani pole asi eriti muutunud. Vahepeal tundus, et juba läheb köha lahtiseks, aga õhtuks oli sama seis jälle.
Nii palju on muidugi muutunud, et minutis ei ole enam mitu köhahoogu, vahed on pikemaks läinud.
Olen peaaegu kõik siin soovitatu ära proovinud.
Kaalun homme erakorralisse minekut, ehk saavad nad aidata ja mingit rohtu kirjutada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Agne74

Supilusikatäis mett suhu ja las sulab kurgust alla, ära neela palju…

Osta turult MÕTS või TÕMS ja tee sama nii palju kui suudad (mesi-õietolm-taruvaik-suir koos)

Teesid: termosesse seisma ja pärast meega

Osta päris lehmapiima või kitsepiima kuumalt meega
Peaks aitama! Tiigrisalv jalataldadele, rindkerele ja villased sokid

0
0
Please wait...

Postitas:
Agne74

Lisaks veel muidugi villane kampsun ja villased aluspüksid

Kui ahiküte, siis kuuma pliidi juurde või ahju juurde minna..

0
0
Please wait...

Postitas:
Agne74

Ära karda valu: söö küüslaukku, mitte üks küüs, vaid terve küüslauk järgemööda, tuimalt. Võid teise veel süüa, kui kannatad.

Kuuma tee sisse pane sidruni viil ja mett, võid ka piima peale valada..

Tee sisse võid valada taruvaigu tinktuuri, (aga see on alkohol), võib aidata

Peaksid terveks saama!!

0
0
Please wait...

Postitas:
linnuke

Mind on juba mitu korda kinnise köha käest päästnud Goldrex Broncho siirup. Lisaks olen joonud islandi sambliku teed meega ja teinud inhalaatoriga auru.

0
0
Please wait...

Postitas:
chillout

kitsepiim ja tõms.

0
0
Please wait...

Postitas:
sale

Ma hakkan kohe omale villaseid aluspükse kuduma, oi kus need võivad kihelema ajada!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle ütles arst, et ACC ei tohi kinnise köhaga tarvitada. Soovitas hoopiski Bronhexni (käsimüügis, tablettidena). Mitut ravimit, eriti neid, mis pärsivad ja lahtistavad, ei tohi nagunii koos kasutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mulle ütles arst, et ACC ei tohi kinnise köhaga tarvitada. Soovitas hoopiski Bronhexni (käsimüügis, tablettidena). Mitut ravimit, eriti neid, mis pärsivad ja lahtistavad, ei tohi nagunii koos kasutada.[/tsitaat]

Apteekrid soovitavad alati esimese asjana ACC. Pakendi infolehel on kirjas, et Acc on lahtistava toimega. Köha pärssivaid ravimeid ma ei võtnudki.
Aga tänud kõigile, et häid soovitusi jagasite!
Täna käisin arstil ja kirjutati antibiootikumid. Tundub, et hakkan inimeseks saama jälle 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Täna käisin arstil ja kirjutati antibiootikumid. Tundub, et hakkan inimeseks saama jälle 🙂 [/tsitaat]Oled haiguslehel? Mis diagnoosiks pandi?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Apteekrid soovitavad alati esimese asjana ACC. Pakendi infolehel on kirjas, et Acc on lahtistava toimega. Köha pärssivaid ravimeid ma ei võtnudki.
Aga tänud kõigile, et häid soovitusi jagasite!
Täna käisin arstil ja kirjutati antibiootikumid. Tundub, et hakkan inimeseks saama jälle 🙂 [/tsitaat]

Just-just, telefoni teel ütles pereõde ka esimese asjana, et ACC, käisin paar päeva hiljem perearsti juurest läbi, kes ütles, et mitte mingil juhul. ACC-d pidavat võtma siis, kui köha on juba lahti – see siis aitavat röga veelgi vedeldada-välja tuua. Hakatuseks aga Bronhexin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Agne74

Kui juba parem mine sauna, (elava tulega)(elektrisaunadest soolasaun ), ja osta tugev aroomiõli või nuluõli apteegist ja tilguta (palju) veega topsi ja vista gerisele

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hanerasv jalataldadele.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oled haiguslehel? Mis diagnoosiks pandi?[/tsitaat]

Ei ole haiguslehel. Käin paar tundi päevas tööl hetkel.
Täpset diagnoosi ma ei teagi. Tugev külmetus pidavat olema, kuigi ma oma arust ei ole külmetanud. Ma olen ise juba läkaköha kahtlustanud, sest antibiootikumid ei ole ikkagi peaaegu üldse mõjunud. Õhtuks on köha täitsa kinni jälle ja ööd on põrgud ikka. Eelmisest esmaspäevast tänaseni olen kokku 12-13 tundi magada saanud.

Sain täna veel ühe hea soovituse, mis pidi hästi aitama. Kapsalehele määrida mett ja panna rinnale ( seljale vist ka).
No ma ei tea, kui see ka ei aita, siis on mõistus täitsa otsas.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Agne74 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui juba parem mine sauna, (elava tulega)(elektrisaunadest soolasaun ), ja osta tugev aroomiõli või nuluõli apteegist ja tilguta (palju) veega topsi ja vista gerisele[/tsitaat]

Sauna minemise võimalust mul kahjuks pole 🙁

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]kui on kinnine köha (ilma rögata), siis pole seal midagi lahtistada, ära üritagi midagi \”lahti\” saada, seni kuni pole tekkinud röga. Osta apteegist sellist köharohtu, mis on spetsiaalselt kinnise köha vastu. Toclase ja veel üks, mille nimi ei meenu, on vabamüügis. Ventolin on retseptiga, kuid tõhusam. [/tsitaat]

Tundub, et tänu apteekri heale reklaamile läkski haigus nii hulluks, kuna alustatud sai vale raviga.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kas arst tegi vereproovi? Võib olla ka mükoplasma, mis annab läkaköha taolist hoogudena köha.Aitab ainult ravi antibiootikumiga.Googelda ja vaata, kas on sarnased nähud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]kas arst tegi vereproovi? Võib olla ka mükoplasma, mis annab läkaköha taolist hoogudena köha.Aitab ainult ravi antibiootikumiga.Googelda ja vaata, kas on sarnased nähud.[/tsitaat]

Vereproovi ei võetud.

Googeldasin ja sümptomid on tõesti sarnased, aga samas võib ju selliste nähtudega haigudeid palju olla.
Kui esmaspäevaks kõik see jätkub, siis lasen vereproovi teha.

0
0
Please wait...

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Esileht Ilu ja tervis Kinnine köha juba 7 päeva

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.