Esileht Koolilaps Kinnise kannaosaga sandaalid koolilapsele

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kinnise kannaosaga sandaalid koolilapsele

Postitas:

Ehk oskab keegi soovitada …
Kooli soovitus on, et esimese klassi (tüdruku) õpilase sisejalanõu oleks lahtine king/sandaal, mille kannaosa on kinnine, kanda toetav. Ei leia mina selliseid. Lapse jalapikkus ehk siis sisetalla pikkus on 22 cm. Olenevalt brändist vastab see stp suurusnumbrile 34, 35 või 36. Kinnise kannaosaga on kõik väiksemad suurusnumbrid. Kas keegi on näinud või oskab soovitada, kust otsida. AliExpress, eBay, Next, Eesti e-poed olen läbi vaadanud.
Tänud ette!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 21:06; 14.08 10:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun ostke oma lastele enda ja lapse soovi järgi. Arvestama peaks ainult sellega, et tald põrandale jutte ei jätaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 23:12; 14.08 09:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kool ei saa nõuda teatud tüüpi sisejalanõud (saab nõuda, et ei käidaks tossude ega saabastega, et jalats ei määriks). Ja kinnine kand ei ole tõepoolest isegi väikelastel enam soovituslik.
Mina soovitaks ikka pigem ninaots kinni sandaale, kuna lapsed kipuvad teineteisele varba peale astuma.
Aga muidu kand kinni sandaale on suurtele ka, nt sellised. http://www.shushop.eu/toode/lapsele/by-me-l2458-04/ Nendel on aga nii palju rihmu, hästi õhuke tald ja see on üldse selline jalas vabam jalanõu, et võib joostes koperdada. Teine asi, mida lapsed veel sageli teevad ja sellised jalanõud on selleks väga mugavad – istudes, jalad laua all, väänatakse pöida nii, et varbad tulevad rihmade vahelt välja. Mõnus tegevus, jama palju, lisaks king murdub.
Mina oma tüdrukule 1.kl valisin sarnased kingad – https://www.weekendshoes.ee/catmandoo-sandaalid-jenga-100447.html

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 06:40; 14.08 18:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kool “soovitab” mingit kindlat riietust/jalanõusid, siis peaks ta suutma ka need ise lastevanematele välja pakkuda. Rahuliku südamega ostaks sellised jalanõud, mida mina ja mu laps mugavaks peavad. Isegi siis, kui need on täiesti kinnised.

Minu lapse koolis on ka algavast õppeaastast koolivormi elemendid. Allapoole soovitatakse tumedaid pükse või seelikut. Nädalavahetusel tuulasin terve Rocca-al-Mare keskuse läbi ja ei leidnud mitte ühtegi normaalset, igapäevaseks kandmiseks sobivat püksi 9-aastasele poisile. Minu lapsel on paar ülekilo (ei ole vaja tänitada, need on juba lahkumas, ta on juba alla võtnud) ja seetõttu on talle praktiliselt võimatu isegi teksapükse leida, rääkimata muudest pükstest. Päris dressidega ma teda kooli ei saada, aga paneb jalga selle, mille ma lõpuks leian.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 06:43; 14.08 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nädalavahetusel tuulasin terve Rocca-al-Mare keskuse läbi ja ei leidnud mitte ühtegi normaalset, igapäevaseks kandmiseks sobivat püksi 9-aastasele poisile. Minu lapsel on paar ülekilo (ei ole vaja tänitada, need on juba lahkumas, ta on juba alla võtnud) ja seetõttu on talle praktiliselt võimatu isegi teksapükse leida, rääkimata muudest pükstest. Päris dressidega ma teda kooli ei saada, aga paneb jalga selle, mille ma lõpuks leian.

Vaata H&M’i netipoodi. Seal on saada ka “generous fit” teksased (ja slim fit ka). Mustad kulumata teksad võiksid ju kooli sobida?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 23:12; 14.08 09:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga muidu kand kinni sandaale on suurtele ka, nt sellised. http://www.shushop.eu/toode/lapsele/by-me-l2458-04/ Nendel on aga nii palju rihmu, hästi õhuke tald ja see on üldse selline jalas vabam jalanõu, et võib joostes koperdada.

Jah selliseid olen ma leidnud, kuid neil on tõesti tald nagu sirge liistakas all, pigem võiks tald toekam ja natuke kurvikam olla.
Tänan teid kõiki soovituste eest! Olin ka ise juba sealmaal, et ostan, mis meeldib ja õige tundub. On väga hea tallakujuga ja mittemäärivaid sandaale, mis on silma jäänud, ainult et kanna tagant läheb siis lai rihm.
Ilusat kooliaja ootust kõigile!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 21:06; 14.08 10:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et kooli poolt mõeldakse ikka selles mõttes kand kinni sandaale, et püsiks kindlalt jalas. Seega mitte plätutüüpi ja selles mõttes kanda toetav, et jalast ära ei kukuks. Ilmselt on tegu pisut oskamatu väljendamisega…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poiss on esimesed kooliaastad käinud nahast mokasiinidega, tüdrukule ostaks ilmselt kingaid. Maitse asi, aga sportliku välimusega sandaalid koolivormiga kokku ei sobi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nädalavahetusel tuulasin terve Rocca-al-Mare keskuse läbi ja ei leidnud mitte ühtegi normaalset, igapäevaseks kandmiseks sobivat püksi 9-aastasele poisile. Minu lapsel on paar ülekilo (ei ole vaja tänitada, need on juba lahkumas, ta on juba alla võtnud) ja seetõttu on talle praktiliselt võimatu isegi teksapükse leida, rääkimata muudest pükstest. Päris dressidega ma teda kooli ei saada, aga paneb jalga selle, mille ma lõpuks leian.

Vaata H&M’i netipoodi. Seal on saada ka “generous fit” teksased (ja slim fit ka). Mustad kulumata teksad võiksid ju kooli sobida?

Aitäh! Eks mul ongi juba netipoodidest mudelid välja valitud. Aga miks ei võiks ka tavalises poes üksainuski mudel olla selline? Ma ju näen, et minu laps ei ole ainus. Must kulumata teksa läheb minu meelest üsna ruttu koledaks, seda ma ei osta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 06:43; 14.08 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maitse asi, aga sportliku välimusega sandaalid koolivormiga kokku ei sobi.

No kõigil ei ole koolivormi. Meil käivad paljud sportlike jalanõudega, riietus ka vaba.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 06:40; 14.08 18:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ostsin hiljuti endale sellised mustad, aga kahjuks pole numbrivalikut enam:
https://ee.ecco.com/et-EE/ALLAHINDLUS/Naistejalatsid/Sandaalid/product/5638595123/ECCO-FLASH

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Koolilaps Kinnise kannaosaga sandaalid koolilapsele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.