Esileht Ilu ja tervis Kinnised jalanõud suveks?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 94 )

Teema: Kinnised jalanõud suveks?

Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et sa lihtsalt ei näe vahet meestekinga stiilis kingal (loafer, mis tõesti on moes) ja mutikingal, millel on pmst samad detailid (meestekinga konts, paelad jne), aga tal ei ole meestekinga nägu vaid mutikinga nägu, sest joon on vale.

No täpselt, ei saa nagu inimesed aru, mis on moodne (stiil võib isegi sama olla), aga mis on täielik käkk. Need lingid siin on kõik ikka täielik õnnetus. Ei ole ikka nii, et iga jube odav king on lahe, kui paned vastavad riided selga. Ei päästa mõnda jubedust mitte miski.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõlemad on mutikad.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Espadrillid

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ikkagi, ütleme et kahekümnene käib ringi mutikingadega – kui ta ise ei ole üldse mutilikku tüüpi ja kannab sinna juurde tõeliselt lahedat riietust, siis ei tee see teda ju mutiks. Isegi ei vaata, et miks ta nii koledaid kingi kannab (pealegi ilus ja kole on eriti kinga puhul ikka väga subjektiivsed mõisted), vaid pigem ikka üldmuljet.

Või kui inimene on juba vanem ja tõesti ei käigi moega kaasas, vaid jääb truuks endale kogu aeg meeldinud stiilile, miks ta peaks siis mingeid trendijalanõusid kandma, eriti kui need talle mugavad ka ei ole?

Ma tahan öelda, et minge ja proovige erinevaid kingi jalga ja ostke need, mis teile endale meeldivad ja mugavad on, isegi kui kõik käod neid mutikingadeks tembeldavad.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ikkagi, ütleme et kahekümnene käib ringi mutikingadega – kui ta ise ei ole üldse mutilikku tüüpi ja kannab sinna juurde tõeliselt lahedat riietust, siis ei tee see teda ju mutiks. Isegi ei vaata, et miks ta nii koledaid kingi kannab (pealegi ilus ja kole on eriti kinga puhul ikka väga subjektiivsed

Ma küll vaatan. Seljas olgu ükskõik, mis, aga jalanõu peab olema tiptop. Noorte valged tossud on igavad ja üsna ebahügieenilised suvel.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Espadrillid

Espardillid on tõesti ainus hea soovitus kinnise ninaga suvekingaks. Neid on pealegi igasuguse kõrgusega – madalaid, poolkõrgeid platvorme ja päris kõrgeid platvorme. On nii ümberringi kinniseid kui vaid kand ja varvas kinni.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ikkagi, ütleme et kahekümnene käib ringi mutikingadega – kui ta ise ei ole üldse mutilikku tüüpi ja kannab sinna juurde tõeliselt lahedat riietust, siis ei tee see teda ju mutiks.

Ei tee teda mutiks, aga ega see mutikinga ka ikka millekski muuks ei tee, kui kahekümnene teda kannab. Imelik oleks selline kombinatsioon ja mina ei ole selliseid näinud. Üldjuhul tõeliselt lahedalt riides kahekümnene ei pane sinna laheda riietuse juurde mutikinga. Kui ta juba riietust jagab, siis ta jagab jalanõud ka.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või kui inimene on juba vanem ja tõesti ei käigi moega kaasas, vaid jääb truuks endale kogu aeg meeldinud stiilile, miks ta peaks siis mingeid trendijalanõusid kandma, eriti kui need talle mugavad ka ei ole?

Mutikinga ja trendikinga vahele jääb ikka päris palju viisakaid jalanõusid. Ka mugavaid. Miks nad mugavad ei peaks olema?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mary Jane’ist hullemat pole minu jaoks olemas.

https://www.runningwears.com/products/summer-slip-on-mesh-mary-jane-walking-shoes

See on nii kohutav, et kõhus hakkab keerama. Ma oleksin sellistega nõus olema ainult kirstus (siis lina jalgade peal muidugi). N55.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mary Jane’ist hullemat pole minu jaoks olemas.

https://www.runningwears.com/products/summer-slip-on-mesh-mary-jane-walking-shoes

See on nii kohutav, et kõhus hakkab keerama. Ma oleksin sellistega nõus olema ainult kirstus (siis lina jalgade peal muidugi). N55.

Mary Jane tähendab vaid seda üle jala rihma. Need saavad ka väga ilusad kingad olla. Need siin pildil on mingid tennised, mis oleks sama nõmedad ka ilma selle rihmata.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mary Jane’ist hullemat pole minu jaoks olemas.

https://www.runningwears.com/products/summer-slip-on-mesh-mary-jane-walking-shoes

See on nii kohutav, et kõhus hakkab keerama. Ma oleksin sellistega nõus olema ainult kirstus (siis lina jalgade peal muidugi). N55.

Mary Jane tähendab vaid seda üle jala rihma. Need saavad ka väga ilusad kingad olla. Need siin pildil on mingid tennised, mis oleks sama nõmedad ka ilma selle rihmata.

Ma tean väga hästi, mis on Mary Jane. Need kõik on ühtemoodi üüberkoledad. Ma lihtsalt panin suvekäimade lingi.  Need on täpselt sama jõledad:

https://www.laredoute.com/ppdp/prod-350230176.aspx

https://www.charleskeith.com/il/shoes/CK1-70380909_CHALK.html

https://www.newlook.com/uk/womens/footwear/shoes/wide-fit-black-patent-perforated-mary-jane-shoes/p/697361501

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Espadrillid

Espardillid on tõesti ainus hea soovitus kinnise ninaga suvekingaks. Neid on pealegi igasuguse kõrgusega – madalaid, poolkõrgeid platvorme ja päris kõrgeid platvorme. On nii ümberringi kinniseid kui vaid kand ja varvas kinni.

https://www.vogue.com/article/best-espadrilles/amp

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mary Jane’ist hullemat pole minu jaoks olemas.

https://www.runningwears.com/products/summer-slip-on-mesh-mary-jane-walking-shoes

See on nii kohutav, et kõhus hakkab keerama. Ma oleksin sellistega nõus olema ainult kirstus (siis lina jalgade peal muidugi). N55.

Väga nõus.
Selliste kingade juurde kannavad 50+ prouad, kaalunumbrist olenemata, capripükse ja liibuvaid t- särke, mille rinnaesisel on kivikesed. Juustes on roosad- punased salgud ja käsivarrel väike tribal tätoveering.

+4
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tuleb mary jane´idega silme ette midagi hoopis sellist. Selles mõttes ehk mutiking tõesti, et tavaliselt kannavad neid sellised rõõmsameelsed keskealised õpetajad, kes armastavad kleite kanda, kuid peavad palju jalul olema…

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mary Jane’ist hullemat pole minu jaoks olemas.

https://www.runningwears.com/products/summer-slip-on-mesh-mary-jane-walking-shoes

See on nii kohutav, et kõhus hakkab keerama. Ma oleksin sellistega nõus olema ainult kirstus (siis lina jalgade peal muidugi). N55.

Väga nõus.

Selliste kingade juurde kannavad 50+ prouad, kaalunumbrist olenemata, capripükse ja liibuvaid t- särke, mille rinnaesisel on kivikesed. Juustes on roosad- punased salgud ja käsivarrel väike tribal tätoveering.

No sama hästi võib öelda, et tennised on nõmedad. Neid on aga, samuti nagu mary jane’e igasuguseid. Need eespooltoodud on mingid hübriidid. Sellega olen nõus, et selliseid hübriide kannavad jah capripükstega tädid 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mary Jane’ist hullemat pole minu jaoks olemas. https://www.runningwears.com/products/summer-slip-on-mesh-mary-jane-walking-shoes See on nii kohutav, et kõhus hakkab keerama. Ma oleksin sellistega nõus olema ainult kirstus (siis lina jalgade peal muidugi). N55.

Nii tugevad emotsioonid mingi kingaga seoses? Ja koguni mitte enam verinoorena, kui muidugi välimus ja trendikus on väga oluline? Ma ise olen paar aastat noorem, ilma ja inimesi näinuna, nii lähi- kui kaugemat ajalugu läbimõtestanult ma esiteks teisi inimesi riietumisstiili põhjal ei hinda (nojah, mõni käib huvitavamalt riides kui teised, mis siis). Teiseks ei esita ka enda riietusele nii kategoorilisi nõudmisi. Hea küll, me praegu supleme jalanõuvalikus, saab vabalt oma maitse põhjal välistusi teha, aga kui peaks olema olukord, et valida on ainult ebamugavate ja veidra välimusega kingade vahel, siis ma kindlasti valiks need viimased.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mary Jane’ist hullemat pole minu jaoks olemas. https://www.runningwears.com/products/summer-slip-on-mesh-mary-jane-walking-shoes See on nii kohutav, et kõhus hakkab keerama. Ma oleksin sellistega nõus olema ainult kirstus (siis lina jalgade peal muidugi). N55.

ha-ha, see on jah nooremate stiil! Sinu ealised koperdavad ikka kontsadel, sest noorena sai ju kontsadel käidud ja vana koer uusi trikke ei õpi.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii vana ja ikka ei oska vahet teha elus tähtsate asjade ja mõttetuste vahel (nagu mingi Mary Jane rihmakene on). Huvitav.

Noored naised kannavad mugavaid asju, ei koperda keegi lihtsalt teiste silmailu pärast ringi mingite koblakate kontsadega (ja pärast lühenenud põlvekõõluste oppi 50-aastaselt on kontsadega nagunii lõpp). Jalgu lõhkuvad ja ebamugavad asjad ei ole lihtsalt moes. Igast mainitud variandist ja kingatüübist on vaba valik leida omale meeldivad, on absoluutselt mõttetu siin pakutuid halvustada- no ära kanna kui ei meeldi, poed on kingi täis ja oma asi.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need lingid on ju näitlikustamiseks, hoidku küll, teil pole mitte midagi paremat teha kui kammida mingeid mõttetuid lehekülgi, ainult selleks, et võimalikult “mittemutilikult” ära panna? 🙂 imelik eneseupitamise viis, ma ütleks. Aga noh, kui see mõne inimese enestunnet parandab…

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siit teemast tuleb ehedalt välja, et inimesed defineerivad seda mutilikkust ikka väga erinevalt.

Minu jaoks on vanade inimeste kingad sellised:

https://www.slovari.ee/cdn-picture_6/2021-kevadel-ja-suvel-uue-ema-kingad-nahast-seest-%C3%B5%C3%B5nes-90663.jpg

Mary Jane’e pole iialgi eakatel näinud, see üle jala kåiv rihm oleks neile ilmselt ebamugav.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mary Jane’e pole iialgi eakatel näinud, see üle jala kåiv rihm oleks neile ilmselt ebamugav.

Ega mutt ei tähenda vanainimest. Mõni vanainimene pole mutt, samas teine on juba 30 aastaselt mutt mis mutt.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teiste vahtimine, kritiseerimine ja targutamine on kõige mutilikum omadus üleüldse! Asjalik, rõõmsameelne, ajaga kaasaskäiv “mittemutt” ei ole ega muutu selliseks olenemata vanusest. Reaalne vanus ei mängi mingit rolli.

Ja kingad ostetakse need, mis on omal jalas mugav. Keegi ostab kõiki neid kingi. Kas ema teile ei õpetanud, et maitse üle ei vaielda 🙂

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asjalik, rõõmsameelne, ajaga kaasaskäiv “mittemutt” ei ole ega muutu selliseks olenemata vanusest. Reaalne vanus ei mängi mingit rolli.

Aga nii ongi ju. Ajaga kaasas käivad mutid ei osta mutikingi. Neid ostavad ajast maha jäänud mutid. Vanus ei mängigi rolli, rolli mängib inimese stiilitunnetus.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On ja jääb müstikaks kuidas mingid perekooli käod arvavad (ja kindlasti peavad vaidlema ja kõva häälega kuulutama), et just ja ainult nende maitse on õige ja kõik muu on vale. Jube omadus 😀 Tean, et see saab teilt nüüd miinuseid, aga no miskit peab elus väga valesti olema, et oma energiat nii kulutada.
Inimesed pakuvad lihtsalt valikuid, TA on kindlasti oma maitse ja teeb oma valiku. Aga vaja kaagutada, et kui jube ja jube ja mutilik ja see on ikka kõige mutilikum üldse. Nõustun sellega, et see on kõige mutilikum tegevus üldse. Paljud lepivad, et igal ühel on oma stiil ja maitse, olgu siis see kasvõi mutlik – keda huvitab, peaasi, et inimene ise rahul on. Kõik ei saagi täpselt ühte moodi riides olla ja see ei hakka kunagi ka juhtuma. Siis jälle probleem kui kõigil täpselt ühesugune maitse ja ollakse üksteise koopiad ja mingit valikut poodides poleks. Teiega pole võimalik kunagi “võita”, alati on mingi häda.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kingad ostetakse need, mis on omal jalas mugav.

Kinga viisakas väljanägemine ei välista selle mugavust ju ometi. Milleks seda mugavuse aspekti koguaeg toonitada? Ma usun, et on olemas ka palju ebamugavaid mutikingi.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On ja jääb müstikaks kuidas mingid perekooli käod arvavad (ja kindlasti peavad vaidlema ja kõva häälega kuulutama), et just ja ainult nende maitse on õige ja kõik muu on vale.

Pole siin mingit müstikat. On lihtsalt inimesed, kelle on silma ja stiilitunnetust ja siis on need, kellel seda üldse ei ole ja laovad endale selga ja jalga, mis kätte juhtub. Küsimus ei ole vanuses või võimalustes, inimene lihtsalt ei näe. Miks siis need, kes näevad, ei või öelda? Peaks vaikides kaasa noogutama, et on jah ilusad need meeste purjekingad suvekleidiga, et pimedad ennast hästi tunneks?

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on kõige mutilikum teema üldse 🙂 Pilt kohe silme ees, kuidas mammid istuvad pingi peal reas ja kommenteerivad “pimedate” välimust, sest nemad ise on kõik nii stiilsed ja nooruslikud.

Peaks vaikides kaasa noogutama, et on jah ilusad need meeste purjekingad suvekleidiga, et pimedad ennast hästi tunneks?

Vabalt võib vait ka olla. Tüüpiline mutijutt – endal nii koledad kingad jalas ja tunneb end veel hästi ka! Lähen ja ütlen, mida mina ikka asjast arvan, ärgu  siin keegi õitsegu midagi.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on kõige mutilikum teema üldse ???? Pilt kohe silme ees, kuidas mammid istuvad pingi peal reas ja kommenteerivad “pimedate” välimust, sest nemad ise on kõik nii stiilsed ja nooruslikud.

Peaks vaikides kaasa noogutama, et on jah ilusad need meeste purjekingad suvekleidiga, et pimedad ennast hästi tunneks?

Vabalt võib vait ka olla. Tüüpiline mutijutt – endal nii koledad kingad jalas ja tunneb end veel hästi ka! Lähen ja ütlen, mida mina ikka asjast arvan, ärgu siin keegi õitsegu midagi.

Arvestades, et siin perekoolis on enamus ülekaalulised ja maalt, ei imesta su reaktsiooni üle üldse.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega mutt ei tähenda vanainimest. Mõni vanainimene pole mutt, samas teine on juba 30 aastaselt mutt mis mutt.

Mutt tähendab eakat naist  see tuleb saksakeelsest sõnast mutti, mis tähendab emake, memm.

Aga tänapäeval tähendab see eesti keeles eelnevale lisaks ka nooremat naist, kes mingil põhjusel näeb välja ja käitub nagu oleks ta eakas.

Mutiking peaks seega olema selline, mida kannaks eakas inimene, kellele on eelkõige oluline, et king oleks a) jalas mugav, b) jalga panna lihtne, c) tagasihoidliku välimusega (minu eas jne) ja sageli ka d) võimalikult odav. Kokku tähendab see sageli kaltsukast paari euro eest ostetud ajast ja arust number suuremaid tumepruune kotakaid. Mingid Mary Jane’id sinna alla kindlasti ei käi, vahet pole, millised.

 

 

 

 

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peavad üldse mingid firma omad olema? Need Poola või Hiina riidest augulised tennised on küll ilusad ja armsad. Odavad ja osta või mitu paari erinevaid värve.
Facebookis gruppides neid müügil küllaga. Mina kannan nt lapsega mänguväljakule minnes ja sellistes kohtades, kus varbad võivad mustaks saada. On nööridega ja nööridega. Kerged õhku läbilaskvad ja “muttidel” pole jalas näinud, noortel küll.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 94 )


Esileht Ilu ja tervis Kinnised jalanõud suveks?