Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kinnised vähesuhtlejad, millist töod teete, mida saab kodus ka teha?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Kinnised vähesuhtlejad, millist töod teete, mida saab kodus ka teha?

Postitas:

Kinnised, tundlikud või vähe sotsiaalsed – vähe suhtlejad inimesed, millist tööd te teete?

Millist tööd saate teha kodus? Ja milline on teil kuus sissetulek?

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kinnised, tundlikud või vähe sotsiaalsed – vähe suhtlejad inimesed, millist tööd te teete?

Vastasin kunagi ka sellele kirjeldusele.
Nüüd töötan juba aastaid kummalisel kombel müügi alal. Mitte aktiivne müük, vaid pigem kaupade tellimine, klientide ja kolleegide päringutele vastamine. Kontoris, mitte kodus.
See töö on mind inimesena väga palju arendanud. Suhtlen ka vabal ajal inimestega vabamalt ja meelsamini kui vanasti.
Ehk siis, mina soovitan oma eripäradesse mitte takerduda, vaid püüda neist üle saada.

+18
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Internetiturundus.

Iga kuu erinev, niisiis €34 kuni €13.000 kuus näiteks. Teenib päris korralikult sellega, sest “lage” pole ning võimalused pea lõpmatud.

Võtame näiteks sellesamuse foorumi siin. Lihtsustatul kujul näeb asi välja nii: keegi pani perekool.ee saidi püsti ja lasi kolmandatel isikutel ennast reklaamida läbi mitme käputäie sisuturundusliku artikli, viskas veel foorumi sektsiooni ka juurde ning virutas lõppeks reklaamid igale lehele peale kasutades SmartAD’i.

Raha on igal pool ja oi kui palju. Asi see siis käsi sisse visata ja omalegi natuke tõmmata…

+3
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.08 16:12; 26.08 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Internetiturundus.

Iga kuu erinev, niisiis €34 kuni €13.000 kuus näiteks. Teenib päris korralikult sellega, sest “lage” pole ning võimalused pea lõpmatud.

Võtame näiteks sellesamuse foorumi siin. Lihtsustatul kujul näeb asi välja nii: keegi pani perekool.ee saidi püsti ja lasi kolmandatel isikutel ennast reklaamida läbi mitme käputäie sisuturundusliku artikli, viskas veel foorumi sektsiooni ka juurde ning virutas lõppeks reklaamid igale lehele peale kasutades SmartAD’i.

Raha on igal pool ja oi kui palju. Asi see siis käsi sisse visata ja omalegi natuke tõmmata…

oot-oot, siin on korduvalt väidetud, et perekooli pidamine on meeletult kallis, ikka lausa kahjumlik tegevus.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oot-oot, siin on korduvalt väidetud, et perekooli pidamine on meeletult kallis, ikka lausa kahjumlik tegevus.

See oli lihtsalt näide “lihtsustatul kujul”, et kuidas asjad käivad. Egas Eesti turg on õige pisuke ka ja tõenäoliselt selle tõttu siin selle foorumi pidamisega mingit suurt raha loota vist ei ole tõesti. Teisalt võib asi kinni olla kuskil mujal – vahest on see foorum super vana ning jookseb mingil iganenud süsteemil, mis maksab palju, või ei ole foorumi haldaja lihtsalt ette võtnud asja tõsisemalt. Ei saa väga täpselt spekuleerida selle koha pealt.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.08 16:12; 26.08 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isiklikult soovitaksin just minna tegema tööd, mis nõuab sinult suhtlust ja sotsialiseerumist, vähemalt mingil määral. Sotsiaalseid oskusi on võimalik arendada, inimene ei saa kahjuks terve elu päris nelja seina vahel istuda ja loota, et kellegagi kokku ei puutu ega rääkima ei pea.

Isiklikult põdesin kohutavat sotsiaalset ärevust. Mulle oli piin poejärjekorras seista, ühistranspordiga sõita, käia vajalikes kohtades. Jätsin ära palju asju, mis mulle oleksid kasulikud olnud, aga mida lihtsalt selle ärevuse pärast pahasti pelgasin. Samal ajal otsisin aktiivselt tööd ja lootsin väga, et saan töö, kus kellegagi väga suhtlema ei pea. Läks vastupidi, olen hetkel väikses kaupluses klienditeenindaja olnud aastaid ja seal õppinud olema vajadusel ka megasotsiaalne ja särav ekstrovert enda tavalise introverdist mina asemel, seda samal ajal nautides. Sotsiaalsest ärevusest olen vaat et vabaks saanud, suhtlemisoskust arendanud, kohtumisi enam vahele ei jäta ja pürgin selle poole, et minu introverdist mina ei takistaks mul mu unistusi jahtimast ja tegemast asju, mida tahan teha. Ma ei tea, mis on see, mille poole sa päriselt pürgid või, mida päriselt tahaksid teha, aga ma kahtlen, et see on 24h päevast täpselt samade nelja seina vahel istumine. Ma vähemalt isiklikult ei suudaks teha viis päeva nädalas tööd samas kohas, kus toimuvad ka minu puhkehetked, söögipausid jms. See tundub ahistav. Pealegi pärsib selline töö ju võimalust leida nt. sõpru. Ka introvertidel on vaja inimesi, kellega suhelda ja vahetevahel võiks ikka ka uusi tuttavaid leida. See samamoodi arendab.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu vähesuhtleja suhtleb liiga vähe, et ise siia kirjutada. Tema töötab IT-valdkonnas, põhiliselt opereerib andmebaasidega. Palk on ca 1300-1400 bruto (riigiasutus, mujal saaks rohkem, aga paindlikkust oleks vähem).

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Finantsasutuse tugisüsteemides hetkel.Olen ka telefonimüüki teinud, see on lihtsam kui otsesuhtlusega müük ning on minu suhtlusoskust paremaks teinud.
St mina arvan ka et tasub veidi end tagant torkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötan tehases, suhtlemist on minimaalselt. Mulle meeldib

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laias laastus andmesisestus, palk kriips alla keskmise.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan ka, et sobivad igasugused tööd mida teed kodus või sellised tööd, kus sa oled küll inimeste keskel, kuid suhtlema väga ei pea (eelpool mainitud tehasetöö on sellest hea näide, eriti kui mürasummutavaid kõrvaklappe kanda võib). Lisaks kinnitan ka ise, et mulle telefonitöö sobis – mitte küll müügitöö, et ise pahaaimamatutele inimestele helistama pead, aga klienditeenindus või infoliin, nii et inimene ise helistab, küsib oma küsimusi ning sina vastad – kuidagi hoopis teine tunne kui näost-näkku suhtlemisel.

Muidugi on eelkirjutajatel õigus, et tasub end mitte inimestest ära lõigata ja harjutada suhtlemist; samas, see oleneb introvertsuse tasemest ka. Mina polegi kunagi ära harjunud püsivalt suhtlema – ikka olen tööpäeva lõpuks nagu zombi ning muuks eluks energiat pole. Kõige halvemad on minu arust just väikesed kollektiivid, kus on “vabam olek” ja pidevalt tuleb keegi sulle õlale koputama, et “hei, tahtsin lihtsalt küsida…” jne. Samas suures asutuses ta oleks maja teises tiivas või üldse teises kontoris, küsimused saadab sõnumina, on natuke rohkem reegleid ning (siinkohal heas mõttes) bürokraatiat.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen arst. Seega kodus ma kindlasti töötada ei saa 🙂 Patsientidega suhtlen vabalt, sest valdkond on mulle tuttav ja töö on mu kirg. Aga small-talk teiste inimestega pole mul kunagi välja tulnud. Ka kolleegidega olen avanema hakanud alles peale 2-3 aastat koos töötamist, kuid vestlused on enamasti ikka nende initsiatiiv. Ilmselt seetõttu pole mul ka sõpru.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sekretär. Saan paljusid asju kodust teha, aeg-ajalt käin kontoris kohal ka. Tundsin tänu koroonaga seotud ümberkorraldustele tohutut kergendust, et pidevalt enam kollektiivis viibima ei pea.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Assistent kontoris, varasemalt ka telefonimüügi peal olnud, mille tõttu suhtlen nüüd vabamalt. “Välismaailmaga” on suurem osa suhtlusest meilide teel, kontoris omadega suhtlen meelsasti ka näost näkku ja pole probeeme. Telefonikõnesid on õnneks minimaalselt, aga tänu teisele tööle saan nendega nüüd paremini hakkama (varasemat umbes hilisest teisemeeast vihkasin igasugu kõnesid ja tihti isiklikke ja võõraid nr isegi eirasin). Suurem osa mu tööst on tehniline ja vormistamise alane. Suures osas ja nüüd koroona tõttu teen väga palju ka kodus, palk vist valdkonna keskmine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõlketöid teen kodus. Kuus saab 3000-4000 keskmiselt.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tarkvaraarendaja. Alates koroonast töötan kodust suurema osa ajast, vahel käin kontoris. Valisin just sel põhjusel selle töö, et ei peaks suhtlema ja saaks omaette nokitseda. Aga eksisin. Minu jaoks peab liiga palju suhtlema ja üritama kliendi vajadustest aru saada. Ei teagi, mis töö see parem oleks. Lüpsja? Laotöö?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oot-oot, siin on korduvalt väidetud, et perekooli pidamine on meeletult kallis, ikka lausa kahjumlik tegevus.

Ka teised foorumid üritavad jätta muljet, et ühe saidi ülalpidamiseks on kümmet serverit vaja, seda eriti rahakogumiskampaaniate ajal.
Ning tegelikult kasutatakse näiteks alla 10 eurist veebimajutuse paketti 🙂

Teemasse: olen linux serverite administraator, töötan kodust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabakutseline küljendaja/kujundaja olen.
Sissetulek on kuude lõikes väga erinev. Mõni kuu 1000, mõni kuu 3000.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõlgin. Ma ei ole vabakutseline, olen ühes tõlkebüroos täiskohaga tööl, aga kodukontoris võib ka teha, ei pea kohapeal käima. Päris suhtlemiseta ei saa, aga suhtlus on kirjalik, st meilid, Teamsi vestlused, sest projektijuhtidega tuleb ikka suhelda tähtaegadega, mingite kliendi erinõutete, tehniliste probleemide jmt pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

laborispetsialist
protokoll ja tähtaeg antakse ette, nende järgi teen üksi oma asja, teistega suhtlen nii palju kui on vaja töövahendeid jagada.
sissetulek alla keskmise

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kinnised vähesuhtlejad, millist töod teete, mida saab kodus ka teha?