Esileht Pereelu ja suhted Kinnisvara ost / Eneseväärikuse müük (seks)

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Kinnisvara ost / Eneseväärikuse müük (seks)

Postitas:

Tere,
Mul on üks “mure”, mis on pisut delikaatne, seega ei julge ma seda oma tutvusringkonnas arutada ning pöördun siia anonüümse internetikeskkonna poole. Nii veider või uskumatu jutt kui see ka ei oleks, pole tegemist libateemaga ega mingi pubeka huumoriga vaid lugu elust enesest nagu räägitakse ja ootan teie vastuseid, arvamusi, nõuandeid või lihtsalt kommentaare.
Sissejuhatuseks ütlen, et oleme mehega juba koos elanud palju aastaid. Elame heas korteris, meil kõik klapib, saame hakkama, armastame teineteist nii et suhtes on meil kõik korras. Kunagi aga unistasime koos majadest, selle ostust ja elamisest ning mees ütles mulle, et kui ta saaks pepuseksi (teate küll mis pidi, kes kellele, nii et ärge hakkake nalja tegema), siis ta ostaks mulle maja. Ma ei tea mis teema selle pepuseksiga meestel on, aga ma ütlesin et teeme-teeme, siis kui maja ostad siis teeme. Oleme siis niimodi elanud ja mees on mul vahest meelde tuletanud, et ohh saaks maja ostetud siis teeme teadküll mis, seda mida lubasid. No ja mina eriti ei uskunud et see tõeks saab ja naljatades ikka kinnitasin, et muidugi muidugi, ennem “raha” ja siis saab ka kõike muud jne. Osta maja ja siis saab. Aastad on kuidagi märkamatult ja kiirelt läinud ning tuleb välja, et kogu see lugu on teda niivõrd motiveerinud kogu see aeg, et sissemaksuks on raha kokku kogutud ja saab reaalselt pangalaenuga maja kätte. Siis tuletati mulle jälle mu lubadus meelde, et kas on ikka jõus. Hakkasin siis vingerdama, et tead et see oli ikka nali jne. mille peale öeldi, et meil siin korteris ruumi on isegi koos lapsega, et ei peagi seda maja ostma, võime reisida või osta midagi suuremat või lihtsalt kulutada see raha parema elamiseks ära. Lapsi me muidu plaanime veel. Nüüd ma siis mõtlen, et kinnisvarat ei saa mingi reisiga võrrelda, et parem ikka maja püsti, mis oleks eluks ikka investeeringuks kui üks ilus reis mälestustes. Oleksime ametlikult kahe peale maja omanikud. Samas selle saamiseks pean ma midagi tegema sellist, mis on mulle ikka väga vastuoluline ja see oleks kui eneseväärikuse müümine. Mees ütles mulle “lohutuseks”, et inimesed müüvad ennast iga päev tööandjale maha koos igasuguse eneseväärikusega või mitte, ja paljud on nõus tegema hullemaidki asju raha eest…
Nii et selline on minu lugu, mida sellest arvata ja mida teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan tõsiselt seda, et su mees on debiilik. Ausalt! Ei saa olla normaalse ja armastava mehega tegu, kui mees ei aksepteeri seda, et sulle on selline asi vastukarva ja ei taha. Minu mees pole minult kunagi seda küsinud ega ka mitte lihtsalt suuseksi. Tema mõtlebki nii, et kui mina ise tahan, siis võin teha, aga ma ei taha. Kui peaks tahtmine tulema, siis teen. Veel vähem hakkaks mees minult välja pressima sellist asja mingi maja või asjaga. Ma arvan, et istu mehega maha ja räägi tõsiselt temaga, et ta selle mõtte maha mataks. Sa ei ole talle prostituut, vaid tema naine, keda ta peaks austama ja kellega arvestama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oota, teemaalgataja – esiteks lubas ta alguses, et ostab SULLE maja, mitte teile kahepeale. Teiseks, laenu peal olev maja pole ei sinu ega teie oma, vaid laenuandja oma. Nii talle ütledki: kui maja on makstud ja ainult minu nimel, siis vaatame uuesti. 🙂 Nii veereb jälle aastakest 30 edasi ja kui lõpuks aeg käes on, siis tal enam ei seisa… 😛

Selline tegutsemine poleks eetiliselt sugugi halvakspandavam kui tema algtingimuseks seatud idee. Vorst vorsti vastu. 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et su mees on alaarenenud. Tõsiselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks üldse lolli mängida? Jah, mees on nõme. Aga anna andeks, seda oled ka sina.
Minu jaoks on anaalseks midagi sellist, mis kõne alla ei tule. Nii et ei mingeid mänge “osta mulle maja ja siis vaatame” vms ümber.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu postitusest ei selgunud, et ta peab seda pepuseksi tegema just sinuga. Põhimõtteliselt saaks ka nii, et teeb seda pepuseksi kus teeb ja sina elad uhkelt oma majas. Ega see ka muidugi mingi hea lahenduses ei ole. Mis sellest järeldada, tõsiste asjadega ei tasu naljatada. Muidugi- on ju võimalus, et see seks meeldiks sulle ka. Vähemalt on olemas naisi, kes vähemalt väidavad, et neile selline seks meeldib (sest kust mina tean, kas meeldib päriselt või väidavad nad nii muudel põhjustel). Igal juhul läheb palju libestit vaja. Mina mõtleks su asemel välja, mida sa rohkem tahad, maja või peenisevaba peput või äkki tahad lihtsalt teadmist, et sind ei saa niimoodi manipuleerida või häid suhteid mehega. Kõik on valikute küsimus ja need pead sa ikka ise tegema, teised nagunii ei tea, kui just mees ei hakka rääkima, et ostsin naisele maja, et pepuseksi saada. Kui on seda tüüpi mees, siis ma pigem jookseks teises suunas või vähemalt mataks majamõtted maha. Pealegi pead kindlalt maja oma nimele laskma teha, muidu on nii, et pead seal pidevalt pepuseksima, sest mehele võib see rohkem meeldida kui sulle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 07:34; 07.09 08:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kanad! Te ikka saite aru või, et mees tahab SAADA pepuseksi! St naine teeb kunstpeenisega. Issand, kui adi oleks selles, et mees tahaks naisele lihtsalt kanni vahele keerata, siis pokeks teemaautor vaevunudki arvutinuppe klõbistama 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plaanite veel lapsi? Ma mõtlesin teksti lugedes, et mingi 50+ tädi on teemaalgatajaks. Nii vanainimese jut ja stiil!
Palun kohe vabandust 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kanad! Te ikka saite aru või, et mees tahab SAADA pepuseksi! St naine teeb kunstpeenisega. Issand, kui adi oleks selles, et mees tahaks naisele lihtsalt kanni vahele keerata, siis pokeks teemaautor vaevunudki arvutinuppe klõbistama :-)[/tsitaat] No aga see ju veel parem, vähem asju peaks valusaks jääma ja netis on kindlasti õpetusi, kui naine end ebakindlana tunneb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 07:34; 07.09 08:33;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kanad! Te ikka saite aru või, et mees tahab SAADA pepuseksi! St naine teeb kunstpeenisega. Issand, kui adi oleks selles, et mees tahaks naisele lihtsalt kanni vahele keerata, siis pokeks teemaautor vaevunudki arvutinuppe klõbistama :-)[/tsitaat]Arvan, et said valesti aru. Ja mis mõttes “lihtsalt kanni vahele keerata”? Minu jaoks samuti on anaalseks välistatud variant. Ei midagi “lihtsalt”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.09 08:41; 07.09 09:20; 07.09 09:58; 08.09 15:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind paneb jätkuvalt imestama, et see anaalseksi teema mõnele muutub lausa kinnismõtteks ning osadele on see nii välistatud. Sama siis ka BJ osas. Mina küll soovin voodis erinevaid asju eksperimenteerida. Olen ise olnud mõne asja suhtes kahtlev, kuid kokkuvõttes on see uue sädeme andnud. Aga mõni asi ei meeldi, mistõttu pole nagu rohkem katsetanud.
Aga siis see mehe püüdlus mingit liiki seksi osta. Väga veider, et inimene on valmis nii palju pingutama ühe asja nimel. Minu loogika ütleb, et kui huvi ikka nii suur on, siis oleks selgelt mugavamaid ning odavamaid võimalusi see fantaasia ellu viia. Nt. minna litsi juurde. Aga võib-olla mees ise ka ei teadvusta, et kogu selles loos on selline mehe soov oma pingutuse eest preemiat (see anaalikas siis) saada, soovib võib-olla läbi mängida ka seda, et kuidas seks on mingi vahetuskaup. Samas katsetab ka naise piire, et mida ta endaga teha laseb, kas julgeb lõhkuda mingeid seksuaalpiire. Tegelikult on see väga huvitav juhtum.
Mina soovitan, et antud küsimuses mõelda ennast natuke raamidest välja. Mõelda sellele, miks üks osapool nii jäigalt mingis asjas kinni on, miks ühel on soovid, mida teine justkui kunagi ei ole valmis pakkuma, miks üldse sellised asjad teemaks on jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Anaalseks pole küll mingi avatuse teema seksis. See on ikka midagi täiesti muud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.09 08:41; 07.09 09:20; 07.09 09:58; 08.09 15:15;
To report this post you need to login first.

Anaalseks pole küll mingi avatuse teema seksis. See on ikka midagi täiesti muud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.09 08:41; 07.09 09:20; 07.09 09:58; 08.09 15:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik mees…aga armastava mehena sellist küll ei kujutaks, kui ta kohe nii peale käib ja valikute ette seab..ju siis ei unistata ühisest kodust siiski, vaid kodust kus naisele saaks lõpuks anaali teha.
Oleme mehega proovinud vahel, kui olen ise tundnud et võib….noh mulle on ebamugav ja valus ja mees ka nagu üle ei kiida sedasorti vahekorda..a.Ütleb et algul see sisenemise hetk on ehk teistmoodi aga kui sisse ära saab, siis tunne sama mis eesmises augus…seega pole vahet…Õnneks mul mõistev mees ja saab aru et mulle see ei sobi ja ise ka selle järgi ei kiimle..Õnneks sobib mõlemale normaalne vahekord..Ei saa aru kuidas mõni naine saab kohe väga tahta anaali.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks ma ei saa iialgi aru saama, miks MAJA on inimeste kinnisideeks. Maja on minu arvates midagi nii lõplikku. Palju mõnusam on korteris elada, mõne aasta möödudes jälle ümber kolida. Ma ei viitsiks elu sees mõtelda, et elan 20+ aastat samas majas ja elu lõpuni ammugi. Aga see selleks.

Teiseks – sorry – laenuga maja osta ei ole mingi supertrikk. Iga asjalik naine saab sellega ise hakkama. Kui mees mulle niisuguseid tingimusi esitaks, siis see oleks mulle übermotiiviks see maja ise osta ja tõestada – halloo, üks tühine maja ei ole iial väärt seda, et ma loobuks oma eneseväärikusest.

krdi savisonkijad, ausõna. otsigu mingi kakanoku omale ja proovigu eest ja tagant nii palju kui kulub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hmm, tegelikult võib see päris huvitav elu olla , kus üks koguaeg elab aastaid ootuses saada naudingut ja teine mõtleb kuidas teda sellest ilma jätta. anna mehele tõend,e t ta võib mujal oma naudingud kätte saada, ilma majata

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütleks mehele, et mingu perse – mitte minu omasse.
Juba ammu oleks öelnud.
Aga eks igaüks teeb oma valikud ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest üks sõbralikult mõlema partneri soovil omandatud kinnisvaras (olgu siis maja või korter) koos elav ja anaaliga eksperimenteeriv paar on palju sümptaatsem kui selline paarike, kus üks osapool tahab maja ainult siis kui anaali saab ja teine osapool kurdab perekoolis, et mis nüüd teha.
Aga ikka jääb anaali proovinud paar võrdluses perekooli enamiku arvates kaotajateks, sest see variant kui paar on anaali teinud, tundub olevat ikka nii poliitiliselt ebakorrektne kui veel saab. Isegi see kui üskteisega aastaid koos elanud ja ühist last kasvatav paar maja ja anaali teemat ühendades lõpuks üksteise ajusid kepib on justkui normaalsem kui üks süütu pepuseks korra elus ära proovida.
Veider maailm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsi teil veel pole, praegu on sul hea mees vabaks lasta anaalipeput otsima ja hakka ise oma elu elama. Ühel päeval ostad endale ise maja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]hmm, tegelikult võib see päris huvitav elu olla , kus üks koguaeg elab aastaid ootuses saada naudingut ja teine mõtleb kuidas teda sellest ilma jätta. anna mehele tõend,e t ta võib mujal oma naudingud kätte saada, ilma majata[/tsitaat]Sellest saaks hea filmi. Või arvutimängu. Mängija saab valida, kumb ta on, kas mees või naine ja siis proovib muudkui teist üle trumbata :D.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.09 08:41; 07.09 09:20; 07.09 09:58; 08.09 15:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No sorri, aga see on küll üks tobedaima teemapüstitusega teemasid, mida ma siit kunagi lugenud olen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on ka ikka vahest keerutanud seda naalseksi teemat. Olen talle alati öelnud, et võib ainult unistada sellest. Ta võiks mulle ka ju naljaga välja käia igasugu mõtteid, mida mulle ostab. Tean, et kui ütleksin jaa, siis ühel päeval ta täpselt selle ka mulle toob ja nõuab oma. Niiet ma parem selliseid nalju ei tee.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oeh…mees kogub lausa raha, sest pepuseksi saamiseks peab naisele maja ostma.
tunduvalt odavam oleks korra litsimajas käia ja see ära proovida 😀
ma olen üsna veendunud, et see mees teab täpselt, millega tegu on ja tahab lihtsalt, et oleks kodus iga kell võtta naine, kes sellega nõustub.
mul tegelt huvi. ostate ära maja, teete selle pepuseksi ära ja kui Sa rohkem seda edaspidi ei taha, kas mees palub siis välja kolida või?
midagi nii jaburat pole ma siit ikka väga kaua aega lugenud.
vahetada üks kord pespuseksi maja vastu 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Pereelu ja suhted Kinnisvara ost / Eneseväärikuse müük (seks)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.