Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kinnisvara ost

Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )

Teema: Kinnisvara ost

Postitas:
Kägu

Kuidas ta siis seosetu on? Saab pakkuda ainult seda mida keegi maksta suudab, kui neid ei ole siis tuleb hinda alandada või siis ei saagi üürida. Maakohtades on üüriks mingi 100-150 eurot ja rohkem keegi maksta ei suudagi.

Jutt ei käi minu varast. Minu väljaüüritav vara asub likviidses piirkonnas ja siin on valida, kellele välja üürida.

Hoopis teine lugu on maapiirkondadega. Ja just sellest ma siin räägingi. Maal või Kunda-suguses väikelinnas on head üürnikku keeruline leida.

Lingil olev korter ongi maakohas. Aga perekoolis on palju küsitud kui keegi süüviks. See on juba kõrgem pilotaaz millele sina ei küündi kunagi.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lingil olev korter ongi maakohas. Aga perekoolis on palju küsitud kui keegi süüviks. See on juba kõrgem pilotaaz millele sina ei küündi kunagi.

Ei, lingil olev korter on Kunda LINNAST.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lingil olev korter ongi maakohas. Aga perekoolis on palju küsitud kui keegi süüviks. See on juba kõrgem pilotaaz millele sina ei küündi kunagi.

Ei, lingil olev korter on Kunda LINNAST.

Kunda on maakoht.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lingil olev korter ongi maakohas. Aga perekoolis on palju küsitud kui keegi süüviks. See on juba kõrgem pilotaaz millele sina ei küündi kunagi.

Ei, lingil olev korter on Kunda LINNAST.

Mis ongi ju absoluutne kolgas.

Või mille üle sa vaidled?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Rakvere on nii oluliselt vingem koht kui Kunda?

😀 😀

Eee..sa võrdled praegu Lääne-Virumaa maakonnakeskust (Rakveret) Kundaga? Kunda on tühermaa. nagu Tapa või mingi Kadrina. Seal ei ole elu.

Rakveres on kaubanduskeskused, teater, kino, spa, koolid. Et jah. Vastuseks sinu küsimusele:  Rakvere on “vingem” kui Kunda 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kinnisvara ost