Esileht Tööelu, raha ja seadused. kinnisvaramaakler

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: kinnisvaramaakler

Postitas:

Kas kinnisvaramaakleri/hindaja töö tasub ära?EI taha mingit suurt raha kokku ajada,vaid pean silmas mingit töötasu,millest on võimalik ära elada.

Aga kas kinnisvaraäris on tõesti nii,et palka saab ainult % alusel?Mingit kindlat põhipalka ei ole?Ometigi nõutakse maaklerilt põhikohaga tööle asumist?

Millist kinnisvarabürood muidu Teie soovitaksite,kuhu tööle kandideerida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötan kinnisvaramaaklerina 7. aastat.
Vastuseks Sinu küsimustele.
Oletatavalt saab ka suurt raha kokku ajada. Tipptegijad teenivad väga hästi. Ise pean ennast üle keskmise tegijaks. Teenin ca 3x eesti keskmist palka. Elatan üsna hästi ära enda ja oma lapsed. Antud amet on minu ainuke sissetulekuallikas.
Tõepoolest on enamik maaklereid kas FIEd või OÜd. Kogu teenistus tuleb tehtud tehingutelt. Mõtle ise, mis huvi on kinnisvarabürool Sulle tasuda palka, kui Sa midagi sisse ei too?
Põhitöökoha nõue tuleneb selle töö eripärast. Et korralikult teenida, peab see tõesti olema Su põhitegevus. Ise alustasin maakleritööga, kui viimane laps sai 1,5 aastaseks. Emapalk sai läbi ning raha ei jagunud, mõtlesin, et teenin lisa. Kuid juba 2 nädala pärast kujunes lisatööst põhitöökoht ning siin ma nüüd olengi. Seda tööd tõesti ei saa poole kohaga teha. Eriti, kui teenida tahad.
Kinnisvarabüroodest soovitan neid, kes maksavad suuremat protsenti. Protsendid varieeruvad firmades 30-60% vahendustasult. (Ise alustades saad muidugi 100% endale, kuid siis tuleb Sul kanda ka kõik kulud. Iseseisvaks tegutsemiseks on muidugi elementaarne pikaajalise kinnisvaratöökogemuse ja ettevõtluskogemuse olemasolu). Suurbürood, jah, omavad nime, kuid Sa pead kinni maksma nende kallid kontorid, reklaami ja juhtide palgad. Tööd pead täpselt samamoodi tegema igal pool – ehk kõik sõltub ainult Sinust. Suurbüroodel on ka omad ranged tööjuhendid ja nõuded, kuidas Sa töötama pead: on oluline, et need Sulle sobiksid. Samas ei soovita ka mingit väikest, nurgatagust tundmatut firmat – nimi ja firma hea maine on klientidele siiski oluline, samuti oleneb sellest üsna palju ka vahendustasu suurus, mida saad küsida.
Juhul, kui on huvi, kirjuta mulle: anneplika@msn.com (või lisa mind msni-i) – saad töö kohta täpsemalt küsida 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötasin maaklerina 9 aastat. Jah, Tallinnas, Tartus, Pärnus tasub see töö ära küll, aga töö kõige suurem miinus oli minu jaoks see, et maaklerite maine on väga halb. Võin nüüd ausalt öelda, et tegelikult vahendustasud on liiga suured. Tol ajal ma seda muidugi ei tunnistanud. Iga maakler üritab väita, et inimene saab selle raha eest ka teenust, aga tegelikult see pole nii! Mul endal oli ka piinlik nii suurt raha küsida. Minu viga oli see, et ma ei suuda asja pähe määrida ja valetamises olen väga kehv. Ma ei suuda omale objekte välja nö. kaubelda, tundmata süümekaid. Jah, ma tegin seda kõike, aga sisimas olin õnnetu. See suur raha, mida teenida saab, ei kaalu üles seda piinlikust selle ameti pärast. Kui sul vähegi on haridust ja oskusi muuks tööks, siis ära sellele tööle küll mine. Kui oled piisavalt nahhaalne, siis mine.
Maakleri tööl on mõte vaid siis, kui omanik ise ei ela oma korteris/majas või on tegemist väga halva suhtlejaga. Usun, et ca 80% inimestest saaksid oma vara müümisega ise ka hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas kinnisvaramaakleri/hindaja töö tasub ära?EI taha mingit suurt raha kokku ajada,vaid pean silmas mingit töötasu,millest on võimalik ära elada.

Aga kas kinnisvaraäris on tõesti nii,et palka saab ainult % alusel?Mingit kindlat põhipalka ei ole?Ometigi nõutakse maaklerilt põhikohaga tööle asumist?

Millist kinnisvarabürood muidu Teie soovitaksite,kuhu tööle kandideerida?

[/tsitaat]

Kas tõesti peab mitmesse foorumisse ühe ja sama teema püstitama??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. kinnisvaramaakler

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.