Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kinnisvarast

Postitas:

Ostetud korter 3 aastat tagasi pangalaenuga 75000.Praegu selle väärtus 100000.Oleks vaja hakata remonti tegema aga kuklas närib mõte,et müüks maha ja soetaks samuti laenuga midagi kallimat. Pangale jäänud maksta ca 57000,nii et ca 43000 saaks uuele sissemakseks jne. Kellegil kogemust, kuidas pangad sellesse suhtuvad? Keegi ise sellist vangerdust teinud? Olen selles teemas võhik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis neil pangal midagi suhtuda on. Maksad laenu tagasi, alustad laenuprotseduuri uuesti puhtalt lehelt.
Ma muretseks pigem tulumaksukohustuse pärast, mis 25000 pealt on ca 5000euri

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma kodu müües pole mingit tulumaksukohustust.
Pigem on küsimus, kas korter õnnestub müüa selle praegu hinnatud väärtusega?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks müüa üldse? Kui sa pole millegagi rahul, siis küll, aga müüa lihtsalt sellepärast, et saad raha rohkem kui ostes, pole küll mõtet. Asemele ostetava elamispinna hind on ju ka vahepeal tõusnud. Iseaasi ka, kas selle hinnaga ikka müüdud saad. Mul tuttav müüb uuemas majas 3-toalist, tahab maja osta. Alustas pakkumist 105 tuhandega, nüüd on hind kukkunud juba 85 tuhande peale, aga ikka müügis. Ei saagi aru, mis ostjatele ei meeldi, aga ligi poolteist aastat see tal müügis juba on.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 15:22; 22.03 18:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks müüa üldse? Kui sa pole millegagi rahul, siis küll, aga müüa lihtsalt sellepärast, et saad raha rohkem kui ostes, pole küll mõtet. Asemele ostetava elamispinna hind on ju ka vahepeal tõusnud. Iseaasi ka, kas selle hinnaga ikka müüdud saad. Mul tuttav müüb uuemas majas 3-toalist, tahab maja osta. Alustas pakkumist 105 tuhandega, nüüd on hind kukkunud juba 85 tuhande peale, aga ikka müügis. Ei saagi aru, mis ostjatele ei meeldi, aga ligi poolteist aastat see tal müügis juba on.

Pane link ka, ma kohe tahaks näha sellise hinnaga uut korterit, mis müügiks ei lähe.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane link ka, ma kohe tahaks näha sellise hinnaga uut korterit, mis müügiks ei lähe.

See asub Pärnus. Siin on natuke teine hinnaklass kui Tallinnas. Aga linki ma ei pane, võid ise otsida kinnisvaraportaalist, kui huvi on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 15:22; 22.03 18:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.