Esileht Väikelaps Kinodes Grinch film, mis vanusest?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kinodes Grinch film, mis vanusest?

Postitas:
Anonymous

Kes on vaatamas käinud, kas 4-aastasele jääb liiga keeruliseks?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin oma neljasega ja ilusti vaatas ja istus (muidu väga aktiivne laps). Minu lapsele väga meeldis ka vana Grinch,võib-olla selle tõttu tahtis vaadata. Tore film igal juhul.
Seal oli ka väiksemaid lapsi ka beebisid. Ainult kaks ema lahkusid filmi ajal ja needki olid beebidega,nii et kõik lapsed suutsid filmi ära vaadata 🙂
* Nii tore on Eestis väikeseid lapsi kinos ja teatris näha. Lapsed käituvad nii ilusti võrreldes nt UK-ga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väikestele lastele sobib selles mõttes hästi, et seal ei ole ühtegi möirgavat koletist, kelle ees nad hirmu peaks tundma. Mul laps kuuene ja siiani hüppab kinos multikate hirmsate kohtade peale ja poeb sülle. Samas sisu osas ma ei oska öelda, kui köitev see nii väikestele on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei jää, meil oli 4-sele lisaks ligi 3-ne ka kaasas, kenasti vaatasid ära. Kõige hirmsam koht oli vist ootamatu äikse/välgupaugatus (muidugi huvitav, et selline asi keset lumiseid mägesid talvel saaks juhtuda 🙂
Tore film on, mõnus riimis tekst vahepeal, 4-ne nii armsasti pärast arutles mõtte üle

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei jää, meie kolmene vaatas huviga ja siiani räägib sellest (käisime üle kahe nädala tagasi). Võtsime ta Eia jõule ka kaasa vaatama ja seal oli küll näha, et väga haarav see tema jaoks ei olnud aga istus ilusti vaikselt ja vaatas ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps Kinodes Grinch film, mis vanusest?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.