Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kirby müügikonsultant.

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kirby müügikonsultant.

Postitas:

Kes on või on olnud,kas olete rahule jäänud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega nad muidu pidevalt uusi töötajaid otsiks, kui neid rahulolevaid jaguks. 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin.
Sõidad enda kütuse eest…helistad oma kulul.
KUI õnnestub maha müüa mõni aparaat, siis see muidugi kompenseerib neid kulusid.
Oleneb mis piirkonnas tegutsed…Aga ausalt minuarust väikelinnas see väga ära ei tasu..samuti arvan et nt Tartus on neid esindajaid juba nii palju olnud et kes endale ikka aparaati tahab, see on selle juba soetanud ja kes ei taha, see ei taha..
Kui ise seal olin, siis minuga samal ajal tuli 3-4 inimest…Enamus neist ei müünud midagi…üks aga müüs kuskil Jõgeval 2 tk maha kui ma ei eksi…
See on selline kahe otsaga asi..Seda öeldi ka koosolekul, et sa võid ennast esimese aastaga nii miinusesse tõmmata ja mitte midagi saavutada….aga siis hakkab hästi minema..nii nad räägivad…
Ise ma ei viitsinud enda närvidega mängida ja enda allakäiku vaadata et EHK KUNAGI läheb paremini:D
Üldiselt et viitsi ma ka inimestele mingit müügimula ajada ja suht nõme on seda teha kui ise asja ei usu. Meil on see suguvõsas olemas..ja minuarust see nii hea ikka ei ole kui rääkima peab…aga noh…eks sa proovi ise järele:)
Minu eesmärk oli siiski minna tööle ja teenida raha..mitte oma raha maha sõita/rääkida ja siis näppu imeda.
iga nädal korra peab käima koosolekul ..mina käisin Tartus, sest elan Lõuna-Eestis…Jõgeva omad käisid ka seal..Aga Tallinna lähedased käivad vast seal.
Põhipalka(oli vist mingi 6000eeku) saab vaid siis kui teed mingi kindla arvu esitlusi kuus.
Lisaks saad boonust kui inimene kellele esitled, kirjutab sulle oma tuttavate telefoni numbrid(mingi 200eeku leht vist)…no ja see on siis nende nö klientide otsimine…Nendele nad siis hakkavad sealt ise helistada oma keskusest ja esitlusi pakkuma….Nõme on see et mulle nt öeldi et inimesed kellele helistatakse ei saa teada kes nende numbri firmale andis..aga tegelikult saavad küll kui küsivad..ja mulle küll ei meeldiks kui minu numbrit niimodi jagataks…ja mul nt oli üks leht täis, aga kuna seal mõned said pahaseks sellepärast et nende tuttav oli nr jaganud…siis mulle boonust ei antud..suht nõme nagu ma oleks süüdi:D
Mina sinna ei läheks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 19:47; 13.01 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suht ebaloogiline äri, kas sa ise ostaks 2000-3000 eur eest tolmuimeja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on püramiidskeemiga? Et kui kellegi ära räägid müüma, siis saad boonust? Sellisel juhul tasubki kohe seda tegema hakata. Sest ega neid tolmuimejaid ilmselt ei müü. Teine teenimisvõimalus on teadlikult inimestelt kontakte välja pommida. Ehk siis nii närvidele käia, et nad rahule jätmise nimel on nõus oma sõprade numbrid andma. Aga see on väga kiire viis oma sõpradest ilma jääda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi kuu aega proovisin, aga siis lõpetasin selle jama ära. Eks sõltub muidugi ka, kelle juurde satud. Mul hakkas juba lõpuks endal paha käia kusagil kööktubades ja väikestes korterites neid demonstratsioone tegemas inimestele, kellel polnud tihti õiget vaipagi põrandal. No ja räägi siis, kui hea selline aparaat on, eriti veel, kui allergikud-astmaatikud peres (ja sageli oli!) ja maksab KÕIGEST 30000 krooni. Muidugi, iga ema tahaks oma laste heaks teha mida iganes, aga kui söögirahagagi tullakse napilt ots-otsaga kokku, no ma ei tea… Sellistele säärase kalli aparaadi pakkumine tundus mulle kohati juba õnnetute inimeste üle irvitamisena. No ei ole ma oma iseloomult selline, kes vaeste vaesuse üle naeraks ja rikastele kasvõi ilma vaseliinita teadagi-kuhu poeks. Mis teha…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal saab sellest müügihinnast mingi protsendi…Kui ma ei eksi siis 1 masina pealt tuli umbes 6000eeku…aga püüa see üks maha müüa…Lisaks arvuta sealt maha kütusekulu ja telefoniarve…ehk müüd 1 masina kuus…võibolla 3 masinat..aga ehk ei müü 5 kuud mitte ühtegi….Mulle selline EHK süsteem ei meeldi…Mul on vaja ikka kindlat ja stabiilset sissetulekut mitte nii et käin enda viimase raha välja et ehk müün sinna või teise kohta sõites midagi.
Eks sa püüa müüa masin koju kus on VÄGA PUHAS. Tõsiselt..käisin ühes kodus demo tegemas ja seal siis need valged lehed ju masinas sees et näidata palju mustust tuli..Olin terve vaiba ära puhastanud sügavpuhastava otsaga ja sealt tuli vaid sõrmeotsatäis tolmu….Suht häbi oli:D

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 19:47; 13.01 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas, väikesi haltuurasid tehes (mõne tuttava või tuttava-tuttava auto või vaiba puhastus kokkulepitud tasu eest) sai vähemalt bensiiniraha tagasi :D. Ametlikult see muidugi lubatud polnud, aga lõppude-lõpuks, keda see ikka peaks kottima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin konsultant Kirby müügi algusaastail, kui eesotas olid leedukad. Siis põhipalka ei olnud. Oli kohustus ise täiskomplekt välja osta. Mul võeti iga masina müügi pealt mingi summa maha, nii sain masina makstud.
Tagantjärgi ütlen, et oli hea müügikogemus. Kui on jõudu, tervist, oled vaba ja vallaline, siis võid ju proovida. Muidu ei soovita. Nad võtavad sult viimase ja kui sa enam ei jaksa, siis lahkud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kirby müügikonsultant.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.