Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )

Teema: Kirg

Postitas:
Kägu

Kaua olete koos olnud oma partneriga ja kas endiselt tunnete kirge/iha tema suhtes?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

12 aastat oleme koos olnud. Selle aja jooksul saanud 2 last ja kirg on endiselt alles. Vahel peab leidma aega ka teineteise jaoks. Käime kahekesi väljas, nädalalõppe veetmas. Muidu on vaid lapsed ja argiteemad. Ma armastan väga oma lapsi, aga armastan ka meest. Selleks, et säilitada normaalne paarisuhe on vaja aega omaette olemiseks.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleme koos veidi üle 11 aasta. Inimene, kes väidab, et sellise aja järel suur kirg alles on, see lihtsalt valetab. Või äkki ei tea ta mis kirg on;) Samas mõne inimese suhted ei pea üle 5-6 aasta vastugi.

Viimasel ajal on mõtted hoopis kellegi teise peale läinud, nooruspõlve inimene, kellega oligi ainult suur kirg. Me ei olnud paar.
Ju siis loodus tühja kohta ei salli ja inimene vajab vähemalt fantaasiaidki… Aga jah, imelik, aga ma pole selle pika aja jooksul kellessegi armunud olnud, pole nn platoonilist silmarõõmugi olnud. Midagi on mõtetessegi vaja.

+17
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka 12+ aastat suhtes. Muidugi on kirg olemas, aga mitte niimoodi pidevalt “ila suunurgas” nagu meie  algusaastatel oli. Pigem käib see hooti peal, justkui oleks mitu paari prille, mida tihti vahetada ja siis vahel sattuvad need kire-prillid ette.  Ja ma ei ütleks, et oluline on just kahekesi koos ühiseid ettevõtmisi teha nagu siin keegi eelpool mainis. Need prillid sattuvad vahel päris lambist ette, vahel just siis kui üks on mitu päeva kodust eemal olnud ja tuleb koju ning sis tundub, et on vahepeal kuldse kuue selga panud endale.  Aga vahel jälle lihtsalt perega õhtusöögilauas, kui saab kogu kambaga juttu rääkida ja naeru kõhistad ja silmanurgast piielda, kui ägeda mehe ma ikka olen leidnud nii endale kui isaks lastele.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimese raseduse ajal. Lihtsalt näitlen….

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

20 aastat oleme koos olnud, loomulikult pole enam nagu noored armunud, kuid teatud hetkedel tunneme teineteise vastu kirge/iha õnneks veel küll. Samuti just igapäevasituatsioonides, vahel ühise asja üle arutledes/naerdes, või nähes, kui kannatlikult ta väiksemate lastega tegeleb või muhedalt suurematega suhtleb, või siis, kui ta tegeleb oma hobiga, milles ta on väga andekas – ühesõnaga sellised argised väikesed hetked, mis väga-väga lähendavad ja ühendavad, tekitavad minus tema vastu kirge.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleme koos veidi üle 11 aasta. Inimene, kes väidab, et sellise aja järel suur kirg alles on, see lihtsalt valetab. Või äkki ei tea ta mis kirg on;) Samas mõne inimese suhted ei pea üle 5-6 aasta vastugi.

Viimasel ajal on mõtted hoopis kellegi teise peale läinud, nooruspõlve inimene, kellega oligi ainult suur kirg. Me ei olnud paar.

Ju siis loodus tühja kohta ei salli ja inimene vajab vähemalt fantaasiaidki… Aga jah, imelik, aga ma pole selle pika aja jooksul kellessegi armunud olnud, pole nn platoonilist silmarõõmugi olnud. Midagi on mõtetessegi vaja.

Polnudki jutt suurest kirest, vaid lihtsalt kirest. Ja ka pikas suhtes peaks ikkagi oma kaaslase suhtes seda tundma. Olen olnud pikas suhtes ja õnneks see ära ei kadunud selle ligi 10a jooksul. Muidugi pole enam sellist pidevat kiimlemist ja “peab kohe saama” hullust, aga partner peab ikka erutama ja seksuaalset iha tekitama.

Ei maksa üldistada enda põhjal, et need valetavad, kes veel 10-20a möödudes oma partnerit ihaldada suudavad ja kirg olemas on.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

14a koos. Vahepeal mõtlen, et kirg on olemas ja suuremgi kui varem, siis jälle kaob kuidagi ära. Aeg-ajalt mees solvub millegi peale, aga loomulikult ei täpsusta, mille peale (nagu PMS  väga tüütu). Siis mitu päeva käib ringi nagu vaikiv vaim. Siis mulle ka meenub, et ah õigus, meil ei olegi ideaalne suhe, mees perega kuskil eriti käia ei taha. Istub kodus ja vaatab telekat, solvub, et me lastega temaga koos ei taha olla (kui lähme metsa, kinno, sugulaste juurde).

Kuna tahan, et mind väärtustatakse ka mujal kui voodis, siis vist kirge ei ole enam kahjuks. Tühja koha pealt kirg ei teki, kui muud suhet all ei ole.

 

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem käib see hooti peal, justkui oleks mitu paari prille, mida tihti vahetada ja siis vahel sattuvad need kire-prillid ette.

Nii hästi oled sõnastanud minu mõtted. Tunnen samamoodi. Koos oleme olnud 14 aastat.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rohkem kui 15 aastat koos oldud oma naisega ning sellesse võrrandisse kuuluvad veel lapsed, kodu ja igapäevased olmemured. Loomulikult ei ole see tunne nagu algusaastatel, kus käsi ei saanud üksteisest eemale. Kuid pärast neid koosoldud aastaid on kirg meie jaoks saanud hoopis teise tähenduse. See on palju sügavam ja intensiivsem ehk minu kallis kaasa suudab mul pea täitsa sassi ajada isegi peale väsitavat tööpäeva lõppu nagu oleks tegu esimese koosoldud ööga. Kui sa oled oma partneriga lähedane nii füüsiliselt kui ka vaimselt, siis peale pikka kooselu on sellinne tunne võimalik ja kirg on vaat et veel vōimsam, kui suhte alguses.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on olnud kolm tõsisemat suhet. Esimesed kaks olid alguses meeletu kire ja füüsilise tõmbega ja kui see mingi hetk lahtuma hakkas ning paari aasta pärast selgus, et selle kire taustal ei ole tegelikult sõprust ega muud ühendavat, siis need suhted ka laiali läksid. Ütleme nii, et sellised 99% kirg 1% midagi muud suhted, kus lõpuks oli siis üldse 0.

Püsima on jäänud see suhe, milles oli algusest peale rohkem sõprust kui metsikut kirge. Ütleme siis nii, et 60% sõprus ja ühised huvid ning 40% kirg. Ja nüüd 10 aastat ja 2 last hiljem on ka sama seis, et 60% sõprust ja 40% kirge. Kirg on alles, sest see sõpruse ja ühiste sihtide pool toetab seda.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Polnudki jutt suurest kirest, vaid lihtsalt kirest.

Kirg saabki ainult suur olla. Kirg ei ole, kui vaatad heldinult, kui nunnult teine pannkooke teeb. Selles osas eelkõnelejaga täiesti nõus – ärge rääkige, et teil on kirg, kui teil on lihtsalt tore oma mehega olla ja ihu nõuab oma ehk siis seks on endiselt hea. See ei tähenda kirge.

Vastan küsimusele – 22 aastat koos ja kirge ei ole, aga koos on mõnus ja seksi tahame mõlemad.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Polnudki jutt suurest kirest, vaid lihtsalt kirest.

Kirg saabki ainult suur olla. Kirg ei ole, kui vaatad heldinult, kui nunnult teine pannkooke teeb. Selles osas eelkõnelejaga täiesti nõus – ärge rääkige, et teil on kirg, kui teil on lihtsalt tore oma mehega olla ja ihu nõuab oma ehk siis seks on endiselt hea. See ei tähenda kirge.

Vastan küsimusele – 22 aastat koos ja kirge ei ole, aga koos on mõnus ja seksi tahame mõlemad.

Pole nõus. Ära üldista oma tunnete baasilt.
Tekitab küll justnimelt iha (mitte heldimust, meeldimist või sooja sõprustunnet) mõni täiesti argine situatsioon, kus mees end eriti heast küljest näitab.
Loomulikult pole see peaaegu pidev seisund, nagu oli armumisajal, aga jumala eest, hea, et vahelgi need intensiivsed välgatused siiski peal käivad!

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole nõus. Ära üldista oma tunnete baasilt. Tekitab küll justnimelt iha (mitte heldimust, meeldimist või sooja sõprustunnet) mõni täiesti argine situatsioon, kus mees end eriti heast küljest näitab. Loomulikult pole see peaaegu pidev seisund, nagu oli armumisajal, aga jumala eest, hea, et vahelgi need intensiivsed välgatused siiski peal käivad!

Iha ihaks! See pole kirg!!! Muidugi tuleb mõnikord tahtmine peale, kui vaatad oma toredat meest või meenub mõni sensuaalne hetk. See pole kirg. Nagu võiski arvata, te lihtsalt ei mäletagi enam, mis on kirg. Kirg lööb pildi tasku, kire puhul ei ole võimalik mujal olla, kui ihaldatu vastas, teda katsudes, kire puhul oled lakkamatult seksiks valmis. SEE on kirg. Teie räägite tavalisest seksisoovist.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

iha või kirg, samal tunnete tasandil ja pole neil mingit vahet

kui pilt kipub tasku potsatama, on kinnisidee või luulu, mida arvatakse haiglaseks.

 

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iha ihaks! See pole kirg!!! Muidugi tuleb mõnikord tahtmine peale, kui vaatad oma toredat meest või meenub mõni sensuaalne hetk. See pole kirg. Nagu võiski arvata, te lihtsalt ei mäletagi enam, mis on kirg. Kirg lööb pildi tasku, kire puhul ei ole võimalik mujal olla, kui ihaldatu vastas, teda katsudes, kire puhul oled lakkamatult seksiks valmis. SEE on kirg. Teie räägite tavalisest seksisoovist.

Kuule, sa räägid lollusi.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole nõus. Ära üldista oma tunnete baasilt. Tekitab küll justnimelt iha (mitte heldimust, meeldimist või sooja sõprustunnet) mõni täiesti argine situatsioon, kus mees end eriti heast küljest näitab. Loomulikult pole see peaaegu pidev seisund, nagu oli armumisajal, aga jumala eest, hea, et vahelgi need intensiivsed välgatused siiski peal käivad!

Iha ihaks! See pole kirg!!! Muidugi tuleb mõnikord tahtmine peale, kui vaatad oma toredat meest või meenub mõni sensuaalne hetk. See pole kirg. Nagu võiski arvata, te lihtsalt ei mäletagi enam, mis on kirg. Kirg lööb pildi tasku, kire puhul ei ole võimalik mujal olla, kui ihaldatu vastas, teda katsudes, kire puhul oled lakkamatult seksiks valmis. SEE on kirg. Teie räägite tavalisest seksisoovist.

Kirg= tugev meeleline iha 😉 ; kainet, mõistuspärast suhtumist v. otsustamist lämmatama kippuv tugev tundmus; tugev kiindumus millessegi v. tahtmine midagi teha

 

 

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirg= tugev meeleline iha ???? ; kainet, mõistuspärast suhtumist v. otsustamist lämmatama kippuv tugev tundmus; tugev kiindumus millessegi v. tahtmine midagi teha

Jah, nii? Ja kas see mõiste, mida siia kirjutasid on samatähenduslik eespool kõlanud kirjeldus “muidugi pole enam sellist pidevat kiimlemist ja “peab kohe saama” hullust, aga partner peab ikka erutama ja seksuaalset iha tekitama.” Ei ole ju. Absoluutselt teine asi. Sellest ma räägingi. Enamik pikaajalistest suhetest sisaldab siiski seksi ja vastastikkust soovi seksida. See ei tähenda, et neis suhetes on kirg. Ärme suurenda ega pisenda asju – soov seksida ei ole kirg. Kirg on justnimelt see, mida ka sina kirjutasid – mõistust lämmatav iha, “pean kohe saama”.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole enam mingit kirge. Vaatan nagu vaataks tapeeti seinal.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirg= tugev meeleline iha ???? ; kainet, mõistuspärast suhtumist v. otsustamist lämmatama kippuv tugev tundmus; tugev kiindumus millessegi v. tahtmine midagi teha

Jah, nii? Ja kas see mõiste, mida siia kirjutasid on samatähenduslik eespool kõlanud kirjeldus “muidugi pole enam sellist pidevat kiimlemist ja “peab kohe saama” hullust, aga partner peab ikka erutama ja seksuaalset iha tekitama.” Ei ole ju. Absoluutselt teine asi. Sellest ma räägingi. Enamik pikaajalistest suhetest sisaldab siiski seksi ja vastastikkust soovi seksida. See ei tähenda, et neis suhetes on kirg. Ärme suurenda ega pisenda asju – soov seksida ei ole kirg. Kirg on justnimelt see, mida ka sina kirjutasid – mõistust lämmatav iha, “pean kohe saama”.

Ma selgitasin kire mõistet, see, mis inimeste vahel on, polnud minu kommentaaris teemaks.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa siin neist heietajatest aru. Kirg ongi see, kui oma meest ihaldad ja tekib spontaanselt mõte et tahaks. Miks üldse peaks olema selline tunne, et “ei suuda üldse käsi eemal hoida”, “kogu aeg seksiks valmis”. See on ju isegi haiglane! Viibida inimesega koos ja mõelda AINULT seksist. Pean ütlema, et on olnud väga atraktiivseid, erutavaid partnereid, aga kellegagi pole olnud sellist tunnet, et tahaks kogu aeg ja ainult seksida ja pidevalt kuidagi käsi püksis olla. Ja ei tunne ka, et oleks midagi puudu jäänud. Jah, on olnud suuremat seksuaalsust ja 3x päevas pikalt seksi ime täitsa norm ning terve päeva koos olles ikka märgatav aeg sellele läinud. Aga nii hull pole kunagi olnud, et tõesti kogu aeg inimese kõrval ainult seksuaalsest mõtleks. Vahepeal muud asjad, niisama hellus, jutuajamised ja siis jälle seksuaalne.

Pikalt koos olles polegi võimalik et oleks mingi uue inimese õhin ja soov avastada. See tuleb ikka uudsuse ja teadmatusega. See on normaalne ju. Ma ei saa üldse aru, mis selle teema mõte on.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin teemaalgatuse üle ja küsimus oligi, et kas tunnete jätkuvalt kirge/iha mitte kas pärast 10-30a koos olemist, tahate ikka oma partneriga KOGU AEG seksida ja kättpidi küljes olla. Teema mõte oli ju selles, et kas üldse pärast pikka suhet tunnete iha ja soovite pikaaegse kaaslasega seksida. Siia aga tulid mingid hullud seletama, et see soov seksida ja ihaldamine pole pärast 15a piisav. Peab ikka tahtma KOGU AEG silmipimestavalt, et suuda muule mõeldagi.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin teemaalgatuse üle ja küsimus oligi, et kas tunnete jätkuvalt kirge/iha mitte kas pärast 10-30a koos olemist, tahate ikka oma partneriga KOGU AEG seksida ja kättpidi küljes olla.

Siis tulnuks küsida, kas tahate jätkuvalt partneriga seksida. Küsimus, et kas tunnete kirge, tähendab siiski midagi teravamat kui lihtsalt soovi aeg-ajalt seksida. Aga no mis ma räägin siin, kui seda erinevust ise ei tajuta, siis järelikult ei hakata tajuma ka peale minu selgitusi. Võimalik, et te siis pole lihtsalt kunagi päris kirge tundnudki, kui see õhtune “Mh?” – “Mhmh” mõne jaoks sama, mis kirg on.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin teemaalgatuse üle ja küsimus oligi, et kas tunnete jätkuvalt kirge/iha mitte kas pärast 10-30a koos olemist, tahate ikka oma partneriga KOGU AEG seksida ja kättpidi küljes olla.

Siis tulnuks küsida, kas tahate jätkuvalt partneriga seksida. Küsimus, et kas tunnete kirge, tähendab siiski midagi teravamat kui lihtsalt soovi aeg-ajalt seksida. Aga no mis ma räägin siin, kui seda erinevust ise ei tajuta, siis järelikult ei hakata tajuma ka peale minu selgitusi. Võimalik, et te siis pole lihtsalt kunagi päris kirge tundnudki, kui see õhtune “Mh?” – “Mhmh” mõne jaoks sama, mis kirg on.

Tüüpiline pk või siis inimesed. Suure päris kire ja selle  – õhtune “Mh?- vahele jääb siiski suur tükk maad. Sp  ei näegi mõtet siin mingitele isiklikele küsimustele vastata, sest neid tõlgendatakse oma soovi järgi ja mitte kunagi vastajale positiivselt, ikka ärapanemisega.
Isegi pikk kooselu erineb, no et kas ollakse koos olnud 10 aastat, 20, või 30+. Teatud eas ei loe isegi meeletu kirg/kui see ka isegi esineb/, lihtsalt 60+ ja 7+ inimestel on tekkinud omad hädad ja väsimus ja oma tempo juba. Mitte keegi pole sp kehvem, kui ta pole üdini kirglik igas vanuses igas tegevuses. Me oleme loodud erinevateks, meie elukogemus on erinev ja meie kaaslased erinevad. Nõmedaks on see teema aetud. Küll on siis teemasid seksist ja kordade arvust, seksisoovist ja muust. Nüüd otsib mõni argumente, et eristada iha kirest, aga kellega võrreldes? Mõne võõra inimesega või? On iha, seksib inimene, aga see pole see, see ei loe, kirekontroll teeb omad järeldused …):

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte keegi pole sp kehvem, kui ta pole üdini kirglik igas vanuses igas tegevuses.

Ei olegi kehvem. Mina pole küll väitnud, et kehvem on. Loomulik, et vanemas eas ja pikemaajalises suhtes pole enam kirge, kuigi seksisoov on alles. Kuid nimetame asju õigesti, küsime õigesti, siis saame ka õigeid vastuseid. Kirg ei ole siiski sama, mis soov seksida. Kui küsija mõtles päris kirge, kuid vastajad räägivad, kuidas jah, neil on kirg peale 20 aastat (kuid tegelikult mõtlevad lihtsalt seda, et tõesti, kord kuus ju täitsa võib seksida), siis saab küsija vigase vastuse ning hakkab arvama, et tal on midagi viga.

Olgem täpsed, on minu norimise mõte. Et küsimused saaks ÕIGE vastuse.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen olnud armunud, olen tundnud iha ja/või õppinud seda tundma. Kirg on tundmatu. See pole armumisega kaasas käinud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen olnud armunud, olen tundnud iha ja/või õppinud seda tundma. Kirg on tundmatu. See pole armumisega kaasas käinud.

Minul sama. Huvitav, kas mõned inimesed ei tunnegi kirge kui sellist? Ma olen korduvalt olnud armunud, tundnud liblikaid ja tohutut ärevust enne kallimaga kohtuma minemist, aga mitte kunagi pole tundnud mõistust röövivat kirge. Ma olen alati jäänud kaine pea ja selge mõistusega, kui armunud olen olnud. 45 aastane olen, elukogemust nagu on ka juba.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen olnud armunud, olen tundnud iha ja/või õppinud seda tundma. Kirg on tundmatu. See pole armumisega kaasas käinud.

Minul sama. Huvitav, kas mõned inimesed ei tunnegi kirge kui sellist? Ma olen korduvalt olnud armunud, tundnud liblikaid ja tohutut ärevust enne kallimaga kohtuma minemist, aga mitte kunagi pole tundnud mõistust röövivat kirge. Ma olen alati jäänud kaine pea ja selge mõistusega, kui armunud olen olnud. 45 aastane olen, elukogemust nagu on ka juba.

Ma siis tsiteeritu. Ma aiman, miks mul nii on olnud see. Kuid olen ka aru saanud, et siin pole selle rääkimise koht ka. See ei meeldi ja saab miinuseid, öeldaksegi, et ei huvita. Et  on nii, et võib saada hukkamõistu, et inimesel nii on asjad, aga miks, seda ära räägi. Ühe lausega ütlen, et see on vägivallast, mida enne täiselaiseks saamist palju kogeda sain.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen olnud armunud, olen tundnud iha ja/või õppinud seda tundma. Kirg on tundmatu. See pole armumisega kaasas käinud.

Iha ongi kirg ju!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea, mis selle teema mõte või eesmärk on? Endast ei räägi TA midagi, aga küsib kangesti teiste kohta. Igast mõttevälgatusest ei pea tegema teemat.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )