Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Kirg

Postitas:
Kägu

Ma siis tsiteeritu. Ma aiman, miks mul nii on olnud see. Kuid olen ka aru saanud, et siin pole selle rääkimise koht ka. See ei meeldi ja saab miinuseid, öeldaksegi, et ei huvita. Et  on nii, et võib saada hukkamõistu, et inimesel nii on asjad, aga miks, seda ära räägi. Ühe lausega ütlen, et see on vägivallast, mida enne täiselaiseks saamist palju kogeda sain.

Ah, lõpeta ära oma heietused lapsepõlvest, kedagi ei huvita. Võid pöörduda psühholoogi juurde oma muredega.

+2
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ei oli juurelnud selle üle eriti. Ja ei plaani ka. Suhte alguses igatahes meil sellist eespool kirjeldatud – aina koos ja klammerdunud, ei olnud. Ma olin selleks liiga häbelik ja teisel poolel polnud sellist kommet. Samad polnud ainugi, et nii tehakse. Eelnevat kommentaari lugedes vist ei tohiks emdast heietada, aga teiste paaride kohta siin rääkuda oleks veel veidram. Küsitud oli, et luidad yeil on ju. Mitte, kuidas teie naabritel on.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Unustasin lisada, et 36 a koos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaks pikemat suhet ja mõlema puhul on huvi partneri vastu hiljemalt 2a pärast läbi saanud. Ikka nii, et teise puudutus muutub lausa vastikuks ja täiesti perversne tundub mõte millestki enamast. Võimalik, et see käib kuidagi käsikäes sellega, et mul ka respekt nende inimeste vastu kadus. Aga vbma lihtsalt tüdin peale armumise aktiivset faasi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaks pikemat suhet ja mõlema puhul on huvi partneri vastu hiljemalt 2a pärast läbi saanud. Ikka nii, et teise puudutus muutub lausa vastikuks ja täiesti perversne tundub mõte millestki enamast. Võimalik, et see käib kuidagi käsikäes sellega, et mul ka respekt nende inimeste vastu kadus. Aga vbma lihtsalt tüdin peale armumise aktiivset faasi.

Veider, meil partneriga kolmas aasta koos ja hmm….. kirg suuremaks läinud teineteise järele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei oli juurelnud selle üle eriti. Ja ei plaani ka. Suhte alguses igatahes meil sellist eespool kirjeldatud – aina koos ja klammerdunud, ei olnud. Ma olin selleks liiga häbelik ja teisel poolel polnud sellist kommet. Samad polnud ainugi, et nii tehakse. Eelnevat kommentaari lugedes vist ei tohiks emdast heietada, aga teiste paaride kohta siin rääkuda oleks veel veidram. Küsitud oli, et luidad yeil on ju. Mitte, kuidas teie naabritel on.

Misasja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vastuseks siin mõnele… Pikas suhtes on kindlasti kirge. Aga see ei ole puhas lõhna-hormoonide mäng nagu suhte alguses, kui ollakse armunud. Kirg on otsus, mida saab teadlikult mõjutada. Nagu armastuski on aktiivne otsus (põhinedes austusel ja usaldusel).

Minu meelest väga hästi seletab seda lahti Esther Perel, juba oma 2013 aasta TED-talkis:

https://www.ted.com/talks/esther_perel_the_secret_to_desire_in_a_long_term_relationship

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaks pikemat suhet ja mõlema puhul on huvi partneri vastu hiljemalt 2a pärast läbi saanud. Ikka nii, et teise puudutus muutub lausa vastikuks ja täiesti perversne tundub mõte millestki enamast. Võimalik, et see käib kuidagi käsikäes sellega, et mul ka respekt nende inimeste vastu kadus. Aga vbma lihtsalt tüdin peale armumise aktiivset faasi.

Respekt kadus, aga suhe jäi? Pigem pole sa lihtsalt armastanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaua olete koos olnud oma partneriga ja kas endiselt tunnete kirge/iha tema suhtes?

3a ning igapäev on liblikad kõhus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaua olete koos olnud oma partneriga ja kas endiselt tunnete kirge/iha tema suhtes?

3a ning igapäev on liblikad kõhus

Oau, no lihtsalt oau – 3 aastat? Päriselt nii kaua?

Tegelikult on kurb. Inimesed arvavad, et kolmeaastane suhe on midagi pikka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )