Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kirjad USA sojaväelastelt.

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Kirjad USA sojaväelastelt.

Postitas:
Kägu

Selline kysimus, et kas kellelgi on kogemust selliste nn. armastuskirjadega, mis hiljem muutuvad rahakysimiskirjadeks? Kuidas olete reageerinud, kas blokeerinud selle isiku? Olen kusagilt kuulnud, et tegemist voib olla petuskeemiga. Jagage kogemusi, kellel on.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mingi ihnur oled väää, no aita poisse

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks sa võõra usa sõduri oma sõbraks üldse võtad?

Kui ahtake on su maailm, et sellistest asjadest kuulnud pole?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Absoluutselt on tegu pettusega. Sinu see USA sõdur istun tõenäoliselt kusagil Ghanas või tont teab kus. Tihtipeale Eibä oska need “USA sõdurid” elementaatset inglise keeltki.

Mida iganes sulle ka kokku ei luuletata ja mille iganes kaoks seda raha la ei küsita, 100% on tegu pettusega. Youtube on täis neid pettureid. Dr Philgi on usinalt neid petuteemasid käsitlenud.

Kui sul pole oma raha kusagil panna, siis pigem annete mõnele heategevusele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole mina kedaghi sobraks votnud, yhel tuttaval oli selline story. Ja minu maailm pole sugusi ahtake, kui teada tahad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen kusagilt kuulnud, et tegemist voib olla petuskeemiga.

Võib olla???? 100% on see petuskeem, samasugune, nagu need nigeeria miljonite pärijad ja printsid, kes oma vara kangesti valgele päästjale annetada tahtsid, ainult väikest sissemakset oli vaja, et raha kätte saada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Alati on tegemist pettusega. Mina hakkasin neid sõbrakutseid FBs saama siis, kui sain 50. Ilmselgelt nad eeldavad, et keskeas naised on eriti meeleheitel partneri leidmisel ja et neil on ka tõenäoliselt sääste. Ma ei tea kedagi, kes on 20-30 ja saaks neid kirju. Küll aga sõbrannad 45+.
Mina lihtsalt tühistan kutse ja ei vasta kunagi.

Skypes on mul sissetulevad sõnumikutsed keelatud.

PS ma tean üht paari, kus mees on pururukas erus USA üsna kõrge (mere?)väelane, klassikaliselt lesk ja klassikaliselt 1 lapsega, nagu ka need petturid kõik, ja naine eestlanna, endine väikepoe müüja. Nemad aga tutvusid vanuses 45+ mingil pikemal Berliini linnatuuril turistidena ja reaalelus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Absoluutselt on tegu pettusega. Sinu see USA sõdur istun tõenäoliselt kusagil Ghanas või tont teab kus. Tihtipeale Eibä oska need “USA sõdurid” elementaatset inglise keeltki.

Mida iganes sulle ka kokku ei luuletata ja mille iganes kaoks seda raha la ei küsita, 100% on tegu pettusega. Youtube on täis neid pettureid. Dr Philgi on usinalt neid petuteemasid käsitlenud.

Kui sul pole oma raha kusagil panna, siis pigem annete mõnele heategevusele.

Mulle tuli üksvahe päris palju neid sõbrakutseid nendelt USA “ohvitseridelt”. Enamasti ma lihtsalt blokkisin nad ära, aga mõnele kirjutasin vastuseks, et “no kuidas ilm Abujas või Banjulis on ka?” ja ossa, kus siis läks tüüp vihaseks. 😀 Peale seda täheldasin sõbrakutsete vähenemist ja praeguseks on nad mind Skypes täielikult rahule jätnud.

Samas aga liitusin hiljuti Instagramiga ja olen tähele pannud, et kui laigin mõnda ülisuure jälgijate arvuga saiti, siis paari minuti pärast tuleb jälgimiskutse mõnelt “sõdurisinelis üksikisalt”. Minu teooria on, et need nigeeria pätid hoiavad populaarsetel kodulehtedel silma peal, sest seal liigub palju naisi ja mõned neist on kindlasti üksikud ka. Seega, neil tasub proovida. Mina jälgin mõnesid fotograafia-alaseid kodulehti ja olen märganud, et ilmselgelt on pättide taktika sealkaudu ohvreid otsida. Lisatakse end sõbraks, et rääkida “ühisest hobist”, no näiteks fotograafiast või lilleseadest. Selge ju, et ka skämmerid peavad äraelamiseks ajaga kaasas käima ja populaarsed saidid on hea koht uusi ohvreid leida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ooo, lausa story, mida kõigiga räägitakse ja lõppeks perekoolist üle küsitakse.
Õnneks jah perekool teab kõike.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, tegemist on petuskeemiga, enamjaolt raha küsimine, aga vahel ka midagi muud, mis tegelikult siiski ikka rahaküsimise enda varju peidab.
Googelda, kui oskad inglise keelt, ja raporteeri sellistest kohe. Kui tegemist õige inimesega, ei juhtu temaga midagi, pätt võetakse vahele.
Enamjaolt on need sõjaväelased, aga mõnel juhul ka nt arstid, kes on saadetud sõjatsooni, aga reeglina on neil kõigil naine surnud ja keegi lähedane kasvatab last.
Mingi aeg tagasi oli just juttu sellest kuskil.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nad saadavad sõbrakutse ja hakkavad kirjutama. Kirjutada saab ilma sõbraks lisamata!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõige lihtsam on ju mitte vastata. Ma suvel mängisin ühega kaasa, et vaadata kui kaua viitsib ja kuidas raha küsimine käib. Mitu nädalat kestis “romaan”, uskumtult kaua. Raha küsimine on eriti labane, peaks puhta loll olema, et mitte pettusest aru saada. See küsis raha mingile x nimega itaalia rämpspanga kontole, ise oli “USA ohvitser” ja “vajas raha, et Süüria sõjakoldest minema saada”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas te viitsite nendega üldse kirjutada? Mulle keegi ei saada ja ma ei oleks huvitatud ka et mingi võltsinimesega oma aega veeta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on päris huvitav, kuidas sinna nende ohvitserihärrade nimekirja satutakse.

Mulle hakkas üks päev massiliselt Skype’i tulema mingite sõjaväevormis härrade piltidega lisamissoove. Esimese kutse võtsin isegi vastu, sest mul palju välismaalastest kliente. Aga kui see mingi ibasõnumi saatis, blokkisin ta ära. Samuti blokkisin kõik järgnevad ära. Ja sama äkki nagu see tutvujate laviin algas, sama äkki see paari päeva möödudes ka lõppes.

Paar aastat tagasi oli see.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lesest sõjaväe arstidega ei hakka suhtlemagi 😆😆😆

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole mina kedaghi sobraks votnud, yhel tuttaval oli selline story. Ja minu maailm pole sugusi ahtake, kui teada tahad.

Jaajaaa,, alati on “minu tuttaval” sellised asjad. Poleks su maailm ahtake ja teemat valdaksid, poleks sa sellist teemat teinud ju

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on petuskeem. Olen lugenud täpselt sama lugu mingist naisest, kes pärast nii lohku tõmmati. Tegemist polegi olnud mingi USA sõduriga, see on pettus

Ma olen vähe sebinud ühe USA sõduriga, nad ei kerja raha naistelt.

Please wait...
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kirjad USA sojaväelastelt.