Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kirjeldage seda tunnet, kui teie loom teid armastab

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )

Teema: Kirjeldage seda tunnet, kui teie loom teid armastab

Postitas:
Kägu

Selline natuke totakas, aga ehk isegi helge teema.

Käisin töölähetusel. Ema käis vahepeal kassi toitmas ja paitamas. Eile tulin tagasi, kiisu oli solvunud. Riidles minuga! Riidles seni, kuni läksin voodisse. Kass tuli otsemaid kaissu ja kukkus nurruma. Täna olen ajavahet tasa vedelenud ja kass ainult sõtkub ja nurrub. No nii hea tunne on. Nii siiras õrnus ja armastus, et poeb kohe sügavale-sõgavale hinge. Rääkige, kuidas teie lemmikud teid ootavad ja nunnutavad, milliseid emotsioone see tekitab?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas sa oled vanatüdruk?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

kas oled vegan?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esimene vastaja on loomapõlgajast idioot, ära tee välja. Või troll. See teeb sama välja.
Ma ka kassiomanik. Kui meie kiisupoiss oli 3-kuune, olime terve perega 1 (ÜHE) öö kodust ära. Kui tulime järgmisel lõunal koju, oli ta esikus vastas ja piiksus nagu jaksas. Meil kõigil olid silmad häbi täis, palusime vabandust ette, taha ja külje peale. Läksime siis igaüks oma tuppa ja kiisu käis meid veel ükshaaval läbi ja piiksus kõikidele veel kord sedasama individuaalselt, neljasilmavestlusena. Siis hakkas kõvasti nurruma, istus keset esikut, nurrus ja nurrus ja siirus siis kööki sööma. Case closed. Tegime järeldused.
Minu praegune kass on sensitiiv. Kui ma olen väga väsinud või väga kurb, siis tulen koju ja tegelikult ei tee omast arust midagi teisiti, ei nuta, ei halise, ei loobi asju…aga ta tunnetab. Ta tuleb mu juurde, nügib ninaga ja ohkab raskelt, südamepõhjast. Siis ohkab veel ja heidab dramaatiliselt üle minu, silmad kinni, no kohe hakkab ise ka kurvastusest surema. Oi, kuidas see lohutab ja aitab.
Kunagi oli siin teema, et mida väärtuslikku saab 1 euro eest, või umbes nii. Minu vastus on, et umbes kuni 15-18 aastat tingimusteta armastust. Sellist, mida sageli ei saa mehelt (elukaaslaselt, abikaasalt) ja mõnikord isegi mitte oma lastelt.
<ei ole vanatüdruk>

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esimene vastaja on loomapõlgajast idioot, ära tee välja. Või troll.

Miks troll? Inimene tuleb töölähetusest ja kellegi teise jaoks aega pole peale kassi? Miks on kass voodis? Kuhu jäi kirglik seks? Kus on mees?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esimene vastaja on loomapõlgajast idioot, ära tee välja. Või troll.

Miks troll? Inimene tuleb töölähetusest ja kellegi teise jaoks aega pole peale kassi? Miks on kass voodis? Kuhu jäi kirglik seks? Kus on mees?

Kui sa nii väga teada tahad, siis mu pikaaegne peika suri mõni aeg tagasi ja ma pole veel valmis kellegi uuega kirglikult seksima. Kass see-eest lohutab ja ootab. Ja miks ei võiks ema teda vaatamas käia?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selline natuke totakas, aga ehk isegi helge teema.

Käisin töölähetusel. Ema käis vahepeal kassi toitmas ja paitamas. Eile tulin tagasi, kiisu oli solvunud. Riidles minuga! Riidles seni, kuni läksin voodisse. Kass tuli otsemaid kaissu ja kukkus nurruma. Täna olen ajavahet tasa vedelenud ja kass ainult sõtkub ja nurrub. No nii hea tunne on. Nii siiras õrnus ja armastus, et poeb kohe sügavale-sõgavale hinge. Rääkige, kuidas teie lemmikud teid ootavad ja nunnutavad, milliseid emotsioone see tekitab?

Me saame ka oma koera käes noomida kui oleme pikemalt ära. Päris pikk joru on, siis põrnitseb eemalt. Lõpuks annab andeks ja tuleb istub kõrvale ja toetub vastu külge. Igavesti meeldiv ja hea tunne on.
Vanem laps elab nüüd eraldi ja koer kuidagi eriti rõõmustab kui ta külas käib. Toob talle oma mänguasju ja kutsub mängima. Koeraomanikud teavad kuidas see kutsumine käib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul emal juhtus hiljuti olukord, kus hakkas kodus nutma, oli üks raskem sündmus peres.
Kass jooksis ema juurde sülle ja oli ta kõrval nii kaua, kuni ema rahunes. Üldse väga hoiab ema. Õhtuti, kui ema on vahel ärevuses, siis tuleb kaissu ja lohutab (kuigi ise pole üldse kaisukass ja minul ei püsi üldse süles :)).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil on kass, keda kutsume “Head ööd kassiks”. Ta käib kõik pereliikmed õhtuti läbi, kui need vooditesse lähevad, nurrub veidi aega kaisus ja siis kebib minema. Väiksem laps on üsna sõltuvuses selles, ükskord kass ei tulnud tema voodisse ja laps tuli ajas mind üles, et tal ei tule und noh. Kui ma vahel öösiti tööd tegin arvutis, istus see kass nokk-nokk tukkudes mu arvutilaual, kuni viimaks voodisse suundusin. Siis tuli ja nurrus. Üldiselt terve pere jääb magama nagu kott, kui ta kõrvale tuleb, meil on tema nurrumise peale täielik Pavlovi refleks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

siis mu pikaaegne peika

Üsna raske on ette kujutada üle 16a vana naissoost inimest, kellel oleks pikaaegne “peika”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

siis mu pikaaegne peika

Üsna raske on ette kujutada üle 16a vana naissoost inimest, kellel oleks pikaaegne “peika”.

Peika, sest ta oli mu elukaaslane, kellega meil oligi terve elu valmis mõeldud. Kahjuks läks teisiti, sõna “elukaaslane” teeb mulle veel haiget. Palun ära kaaperda teemat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

siis mu pikaaegne peika

Peika, sest ta oli mu elukaaslane, kellega meil oligi terve elu valmis mõeldud. Kahjuks läks teisiti, sõna “elukaaslane” teeb mulle veel haiget. Palun ära kaaperda teemat.

Teemaalgataja, nüüd sa saad ehk veel paremini aru, milleks su nurruja ja sõtkuja väärtuslik on. Paljud inimesed su ümber on sellised, nagu sa siit teemast loed. Su kassike on nende idikate kõrval kullatükk, ja minu oma ka!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minule käib kass tere hommikust ütlemas. Kui tööpäevadel äratuskell heliseb, siis tormab jeeeee! mulle voodisse ja kukub nurruma ja sõtkuma. Ainus majas, kes äratuskella üle rõõmustab. Nädalavahetustel saab mu hingamise järgi aru, kui ärganud olen ja tuleb voodisse pai nuruma.

Please wait...
Postitas:
kitah

Kuskil soovitati mesilastele öelda, kui nende peremees sureb. Ma leian, et see töötab ka kasside ja koerte puhul. Mu sõbranna käis vahetevahel maal ema juures, nii kolm päeva korraga, ja tema isane kass sõimas tal pärast konkreetselt näo täis. Ma soovitasin tal kassile järgmisel korral selgitada, et nii ja naa, ja seda ta siis tegigi. Pärast kass natuke näägutas küll, aga nii hullusti enam sõna ei võtnud. Enda omadele ütlen samuti 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma käisin kunagi viis päeva ära (reisil) ja kui läksin oma koerale vanemate juurde järele, siis mind nähes hüppas ta mulle sülle ja pissis mu rõõmust täis.
Polnud just ilus armastusavaldus, aga siiras.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul kass solvunut ei mängi peale pikemat äraolekut aga pai ja süles olla tahab küll rohkem.
Igapäevaselt ta nagunii magab mul igatepidi peal, kaisus.
Igahommikune jalgades nühkimine on ka, kui köögis toimetada. Peale kodust ära olekut on see kohe eriti intensiivnne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hommikul magades tunnen, et keegi vaatab mind tungivalt – teen silmad lahti – koer istub voodi ees ja vaatab ootavalt minule otsa – no tõuse ja lase mind ometi pissile. Voodisse tulla ei ole lubatud, aga kui hakkan voodis liigutama – siis hüppab voodi vastu ja haugub tervistuseks. See on märk kõigile – hommik käes!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loomad on targad ja igaüks oma iseloomuga.
Pidin kord nädalaks ära minema ja kiisut käis söötmas ja “lohutamas” sõbranna. Kui tagasi tulin, jooksis ukseluku krõbinat kuuldes vastu nagu alati ja kui mind nägi, läks nägu kurjaks ja plagas kõige kaugemasse toanurka. Põrnitses mind sealt nii kurja näoga, et ma ei julgenud lähenedagi. See oli ikka tohutu solvumine, ma pole pidanud teda varem rohkem kui üheks päevaks üksi jätma. Umbes tunni pärast tuli siis sõbrake nurgast välja, käis mul terve õhtu taga ja näugus. Olin andeks saanud! Kogu selle nädala oli kiisu maganud minu voodis minu kohal (suur lohk oli tekikotil).
Kui mul on mõni suurem mure, siis ta tuleb voodisse pea lähedusse, muidu magab jalgade juures.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina koera käest küll riielda ei saa, kui pikemalt ära olen olnud. Teine läheb just nii rõõmsaks, hüppab ja kargab, siis istub maha, sest teab, et pai saab istudes. Aga elevus on nii suur, et ikka kargab, keerutab ümber enda, saba käib vinta-vänta nii hoogsalt, et hea, et endale vastu kõrvu ei anna. Ja kui ta siis lõpuks maha istub ja oma paid tervituseks kätte saab, siis on nagu kleepekas mu küljes. Ta on nagunii takjas, tõug selline, kuid siis on kordades hullem. Siis ma tavaliselt istun temaga maha, lasen sülle ronida, sügan ja paitan ja kratsin. Kuna ta on noor, siis selline rõõmuavaldus väsitab ta ära ning ta jääb mulle sülle magama. Armas nagu ta siis on, kuid oma suure kerega suretab mul kõik kohad ära. Samas püsti teda ikka ei aja, teine ju nii igatses mind.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mu koer on ka väga suur hellik ja armastuseavaldaja. Öösiti ronib väga lähedale kaissu. Olgugi, et oleme öösel samas toas maganud, on hommikul tohutult rõõmus, kui näeb, et ma üles olen ärganud. Pidevalt tahab musi teha, käib oma algatusel kallistamas – tuleb juurde, toetab pea minu vastu ja kallistab. Kui keegi kodust ära läheb, on tohutult kurb, aga tihti nutab rõõmust, kui tagasi tullakse. Rõõm on nii suur, et isegi istuda ja oodata ei suuda korralikult, sest vehklev saba ähvardab lendu viia. Kui nutan, siis tuleb alati lohutama, ükskõik, kas sügav uni jääb pooleli või ei. Heidab kohe minu kõrvale pikali, lakub pisarad ära ja teeb musi ja jääb seniks lohutama kuni nutt lõppeb. Vaatab mind alati armastava pilguga. Tal on üldse väga ilmekad silmad ja, kui ta nendega sind ikka armsalt põrnitseb, siis võtab südame lausa härdaks. Üksi olla ei taha, alati on vaja minu juures olla, minu lähedal olla. Väljas olles vaatab tihti selja taha, kas ikka olen seal, ja käib lähedust nõudmas. Peale pikalt lahus olemist on nii õnnelik, et lausa naeratab laialt.

Selline armastus, eriti tingimusteta, on minu meelest tohutult ilus ja siiras ning paneb mind ikka ja alati mõtlema, et miks on maailmas nii palju koeri ja üldse loomi, kes suudaksid samamoodi armastada, aga kellel ei lubata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

tuba oli armastust täis 15 aastat, seda jagus sülle ja põue 🙂 Kuu aega tagasi mu kiisuke lahkus, kurbus ja tühjus vaatab kodus igast nurgast vastu. Meil olid oma mängud, jalakonksus magamine, pikad jutuajamised ja kurjustamised, kui pikalt üksi kodus oli. Lahe sell keda ei unusta ja südames kannan.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eile tulin tagasi, kiisu oli solvunud. Riidles minuga! Riidles seni, kuni läksin voodisse. Kass

Kiisu polnud midagi solvunud, kiisu ei teagi mida solvumine tähendab. Või kuidas see riidlemine väljendus?
See on üks haigemaid asju, kui inimestele omaseid abstraktseid mõisteid omastatakse loomade peale.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

kuidas see riidlemine väljendus

Mjäuguvad üsna veidralt, kõvasti ja palju!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eile tulin tagasi, kiisu oli solvunud. Riidles minuga! Riidles seni, kuni läksin voodisse. Kass

Kiisu polnud midagi solvunud, kiisu ei teagi mida solvumine tähendab. Või kuidas see riidlemine väljendus?

See on üks haigemaid asju, kui inimestele omaseid abstraktseid mõisteid omastatakse loomade peale.

Mjäugus kärkival toonil.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuule, mul on kuuvanune beebigi niisugusel toonil õiendanud, et oli päris selge, et see tekst küll trükimusta ei kannata – asi see siis kassil pole riielda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja mina loll arvasin siiani, et kass ronib valju nurrumise saate peale äratuskella minu kaissu, sest tahab, et ma lõpuks ometi voodist välja roniks ja talle süüa annaks 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on 2 merisiga. Laps on nii õnnelik nende üle. Võtad sülle, sügad neid, hakkavad kurruma (nagu kassid!), lakuvad sõrmi , viskavad end lösakile ja näitavad,et on väga rahul oma eluga. Pirtsutavad, nõuavad maitsvat toitu, arbuusi ja õuna lõhna tunnevad teisest toast ära ja siis hakkab tööle ülinõudlik seaalarm:).

Jah, loomad toovad koju palju õnne ja armastust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu 8 aastane emane kass on selline jutuvestja, et ta juba saab aru mis “shhhh ole tasa” tähendab. No ainult jutustab ja jutustab. Vaatab sügavalt silma sisse ja lihtsalt räägib. Kui vaid teaks millest… See on lihtsalt nii armas, kuidas ta “kogemata” on koguaeg minuga kaasas, kui ma lähen pesema siis tal ka vaja lihtsalt tulla sinna. Vetsus ka vaja samal ajal olla kui mina jne. Loomad on ikka imelised.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loomad muidu on võimelised samamoodi solvuma nagu inimesed, lihtsalt mitte samade asjade peale. Kass on täiesti võimeline oma peremehe peale solvuma, sest too on pikalt ära olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kasside mälu on sama, mis 3 aastasel inimlapsel. Väga hästi mäletavad erinevaid inimesi ja seda kui keegi on neile haiget teinud, näiteks üksi koju jätnud või tõredalt noominud.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kirjeldage seda tunnet, kui teie loom teid armastab