Esileht Ilu kirjud sügismantlid – kust ostetud?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: kirjud sügismantlid – kust ostetud?

Postitas:
Kägu

Olen viimastel päevadel kohanud tänavail kolm-neli korda inimesi väga ägedate kirjude mantlitega – abstraktsed mustrid, kirevad värvid, sirmiga kapuuts. Vblt sellised pigem vihmamantlid, aga väga pilkupüüdvad. On kellelgi aimu, kust selliseid saab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga nende inimeste käest otse küsida ei saanud?

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleks tänaval kõndides kohtunud või kusagil poes või bussis, siis oleksingi küsinud, aga olen neid kõigil kordadel näinud ise parajasti rooli taga olles. Tallinna tänavatel suhteliselt keeruline auto tee äärde jätta ja inimesele järele joosta. Täna hommikul näiteks läks üks jalakäijate ülekäigurajal otse mu auto eest mööda, siis oli küll korraks mõte, et hüppaks välja ja küsiks, aga keskmine sõidurida ja lühike fooritsükkel, ei hakka ju.

 

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korsars.com lehel nägin kirjusid vihmamantleid…Äkki mõtled neid kuna on juba mitu aastad üsna populaarne bränd olnud.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just needsamad, täpselt see rohelise-roosa-valgekirju sealt lehelt oli, mis täna hommikul ülekäigurajal mööda kõndis. Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi issand, selline hõlst ligi 400 eurot.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimeste maitse on ikka nii erinev…

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pyha taevas, milline jama, ja veel hind! Vist on tegu Eesti bisnisiga, siis ma ei imesta. Selline mood ju sobib ainult lastele, noortele modellidele ja pooleldi seniilsetele, aga samas saledatele vanadaamidele.

Raske uskuda, et taiskasvanud naine sellist asja kanda tahaks. Kui veel natuke kaalu yle ka ja figuur mitte ideaalne, siis naeks paris naljakas paksuke paabulind valja. Ei kritiseeri ainult teisi, see kaib minu enda kohta ka.

 

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korsars.com

Õudne

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://korsars.com/et/toode/t-shirt-safari/
Selliseid asju on juba aastakümneid turult saanud. Väga mage ikka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vist on tegu Eesti bisnisiga, siis ma ei imesta

Eesti värk jah. Hinnad on nagu mingitel maailmakuulsatel firmadel, aga kvaliteet on teisest ooperist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Natuke üllatav, et sellise pealiskaudse kirjelduse järgi keegi 12 tundi hiljem juba tuvastas tootja 🙂 Me tegime ka sõbrannaga aastaid tagasi Perekoolis sõbranna firmale niimoodi reklaami. Mina postitasin ja küsisin, et nägin sellist ägedat asja, kes teab, kust seda saab? Paar tundi hiljem sõbranna vastas, et tema on näinud selliseid asju müügil X tänava Y poes 🙂

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Natuke üllatav, et sellise pealiskaudse kirjelduse järgi keegi 12 tundi hiljem juba tuvastas tootja ???? Me tegime ka sõbrannaga aastaid tagasi Perekoolis sõbranna firmale niimoodi reklaami. Mina postitasin ja küsisin, et nägin sellist ägedat asja, kes teab, kust seda saab? Paar tundi hiljem sõbranna vastas, et tema on näinud selliseid asju müügil X tänava Y poes ????

Minu jaoks pigem antireklaam. Ei teadnud sellisest kohast midagi, oleks poes näinud, äkki siis oleks vaadanudki, aga nüüd kohe selline negatiivne mulje turukaubast, millel on hingehind pandud. Võib-olla kui oleks ise näinud, poleks sellist muljet tekkinud, aga nüüd kohe hoian eemale, kui peaks nägema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah. Mulle isegi tundub, et olen kui mitte samu, siis sarnaseid mustreid isegi kusagil silmanud. Moschino? Desigual? Ei ole kindel.

Minu jaoks on ka tegu antireklaamiga. Ma pohimotteliselt boikoteerin koiki Eesti firmasid, kes aravad, et voivad oma koikuva kvaliteediga imelikule tootele panna sama hinna, mis aastakymneid yles tootanud kindlate kvaliteedistandarditega firmad. Naiivseid koduperenaisi on muidugi hea lyspta, aga eks nemadki saavad tasapisi targemaks.

 

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand mis hinnad nendel mantlitel on. Mille eest nad seda küsivad? On ka vastav kvaliteet või asi on selles, et kodumaine toodang?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Natuke üllatav, et sellise pealiskaudse kirjelduse järgi keegi 12 tundi hiljem juba tuvastas tootja ???? Me tegime ka sõbrannaga aastaid tagasi Perekoolis sõbranna firmale niimoodi reklaami. Mina postitasin ja küsisin, et nägin sellist ägedat asja, kes teab, kust seda saab? Paar tundi hiljem sõbranna vastas, et tema on näinud selliseid asju müügil X tänava Y poes ????

Oh, vandenõuteoreetikud igal pool platsis…

Imestan, et siinsed käod Korsarite nimest midagi kuulnud pole. Juba paar aastat tagasi hakkasid erinevad telenäod Karl Korsari riideid eksponeerima ja riided jäid silma just tänu eriti kirjudele mustritele/värvidele. Sestap assotseerus kirjuga kohe Korsar. Enamus meie moemärkidest toodabki ju vaid  must/hall/beez värvides rõivaid.

Mis konkreetselt Karli riideid puudutab, siis olen ise ostnud jaki ja seeliku ning olingi kvaliteedis pisut pettunud-nägin ju küll, et polüester aga et see jakk kiirelt topsuliseks läks, oli pettumus. Õe toodetega kogemus puudub.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jubedad asjad, kirvehind.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imestan, et siinsed käod Korsarite nimest midagi kuulnud pole. Juba paar aastat tagasi hakkasid erinevad telenäod Karl Korsari riideid eksponeerima ja riided jäid silma just tänu eriti kirjudele mustritele/värvidele. Sestap assotseerus kirjuga kohe Korsar. Enamus meie moemärkidest toodabki ju vaid  must/hall/beez värvides rõivaid.

Keskmisele eesti mutile tundub ju Desigual ka megalahe. Miks siis mitte mingi kodumaine sama nõme asi osta poole kallimalt.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Missugused ko(r)s(m)aarsed õudukad 400.- eest 🙂

Otsige ise nt Desigual warm coat vms, kasvõi amazon on neid täis, keskmise hinnaga 70-80.-

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pyha taevas, milline jama, ja veel hind! Vist on tegu Eesti bisnisiga, siis ma ei imesta. Selline mood ju sobib ainult lastele, noortele modellidele ja pooleldi seniilsetele, aga samas saledatele vanadaamidele.

Raske uskuda, et taiskasvanud naine sellist asja kanda tahaks. Kui veel natuke kaalu yle ka ja figuur mitte ideaalne, siis naeks paris naljakas paksuke paabulind valja. Ei kritiseeri ainult teisi, see kaib minu enda kohta ka.

Ära muretse, moelooja on su probleemi juba ennetanud. Paks sina ja paks mina ei saagi neid mantleid kanda, sest kõigil mudelitel on saada vaid suurused S ja M. Ka meeste mudelid on ainult samas suuruses, seega kui teile peaks tänaval vastu tulema mõni sellise mantliga mees, siis on ka pimedal vihmasel sügishommikul kohe näha, et tegu käbiga.

Mujal läänemaailmas käntseldatakse ära selline tootja, kes ainult väikesi suurusi teeb, aga meil vist arvavad disainerid endiselt, et naine peab oma keha riiete järgi kohandama mitte vastupidi. Õnneks on kõik siiski võrdõiguslik, paksud mehed ka mantlit ei saa.

P. S. Mulle üldiselt väga meeldib Desiguali riideid vaadata teiste seljas. Ise ma kahjuks seda tüüpi ei ole ei kehalt ega vaimult, et neid välja kanda. Aga üks Desigual muidu neutraalsete riietega komplektis on väga efektne vaatepilt.

Need siinse teema riided on aga nii hirmus maitsetud minu meelest, et isegi autoaknast ei kannata vaadata. Ma paneks vist punase alt läbi, et selle vaatepildi eest minema saada.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hm, minule meeldivad.  Endale ei ostaks, esiteks ei sobi ja teiseks on liiga kallis, aga omanäoline.  Kui ka oleks ostja, siis tahaks enne näha, katsuda ja selga proovida, et kas on ikka sellist raha väärt.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hm, minule meeldivad. Endale ei ostaks, esiteks ei sobi ja teiseks on liiga kallis, aga omanäoline. Kui ka oleks ostja, siis tahaks enne näha, katsuda ja selga proovida, et kas on ikka sellist raha väärt.

Aga ei saa ju olla sellist raha väärt üks vihmamantel. Muidugi, kui on kõva teenistus ja pole midagi targemat enam rahaga teha, siis võib osta ka. Aga isegi 3000 eurot teenides ma ei tahaks sellest nii suurt osa vihmamantli peale huugama panna. Nii et ma ei tea, kui suurt tarbijaskonda see kaup siin Eestis leida saab. Mingi koorekiht meil muidugi on, aga kas need kõik just seda toodet tahavad. Ma muidugi ei teeni pooltki sellest.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi, kui on kõva teenistus ja pole midagi targemat enam rahaga teha, siis võib osta ka.

Rikkad inimesed küll ei ole sihtgrupp, sest nemad ei vaata mitte ainult hinda, vaid pigem hinna-kvaliteedi suhet. Ja siin see ilmselgelt ei ole paigas. Mul võib see raha olla, aga sellegipoolest ei osta nii ülehinnatud asja. Ja siis need Eesti moeloojad kurdavad järjest, et kui raske on siin Eestis ikka rõivastega teenida, sest turg on nii väike. Pigem on asi selles, et hind ja kvaliteet ei ole tasakaalus, sellepärast on vähe ostjaid. Ja kurb on ka see, et ideed on tavaliselt maha viksitud kuskilt mujalt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle isiklikult Karli riiete mustrid meeldivad ja Desigualiga neid küll ühte patta ei paneks. Iseasi, et jah, materjali osas olen veidike pettunud. Aga Hõbenõela nominentide hulka on nad valitud-sealses žüriis on ju siiski hinnatud moeinimesed koos. Kandnud on neid riideid teleekraanil nii  Katrin Viirpalu, Owe Petersell, Anu Saagim, Piret Laos jne. Lisaks oli üks porgandikleit paariaastatagusel presidendivastuvõtul, mis lihtsalt võlus silma.

Muidugi võiks hind odavam olla aga siinkohal tahaks näidata pigem neile näpuga, kes meie kliimas 1000€ hinnaga Parajumperseid kannavad, mis tõesti on minu silmale koledad nafta puurtorni tööliste joped.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi võiks hind odavam olla aga siinkohal tahaks näidata pigem neile näpuga, kes meie kliimas 1000€ hinnaga Parajumperseid kannavad, mis tõesti on minu silmale koledad nafta puurtorni tööliste joped.

Mina olen selle jopega igatahes rohkem rahul. Tundub kena, aga tähtsam on kvaliteet. Väga soe, ei lagune, 6 aasta kandmise järel nagu uus. Allahindlusega oli 500 euro kandis. Ütleks, et iga senti väärt. Minul on õhemat sorti pikem mantel. Pigem see, kui see 400 eurone kilemantel. Tunnen küll, et olen rohkemat saanud selle raha eest.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi võiks hind odavam olla aga siinkohal tahaks näidata pigem neile näpuga, kes meie kliimas 1000€ hinnaga Parajumperseid kannavad, mis tõesti on minu silmale koledad nafta puurtorni tööliste joped.

Ei mõista seda pidevat kaagutamist: “Parajumpers meie kliimas…!”. Minul on see “kole nafta puurtorni töölise jope”. Minu arvates on see soe ja mugav ning kahtlemata ka väga vastupidav ning hea kvaliteediga.

Minu arust on see just ideaalne Eestimaa heitlikus kliimas, kus on sügisest kevadeni konstantselt niiske ja rõske. Lisaks meil esineb siiski ka krõbedate miinuskraadidega talvesid (nagu näiteks eelmisel aastal).

Aga igale oma. Isiklikult minu jaoks on ka kõiksugu kirjud hilbud väga inetud. Eelistan oma tumesinist, ühevärvilist kvaliteetset nafta puurtorni töölise jopet.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need Korsari mantlid ok küll jubedad. Ma olen väga S naine, kindlasti ei kannaks seda.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ostsin Luhta parka, maksis alla 100 euro, soe, kerge, mugav, kena ka seljas, samuti 6 aasta tulekul selle kandmisel. Milleks osta 10x kallim parka, aru ei saa.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ostsin Luhta parka, maksis alla 100 euro, soe, kerge, mugav, kena ka seljas, samuti 6 aasta tulekul selle kandmisel. Milleks osta 10x kallim parka, aru ei saa.

Sellepärast, et mulle meeldib see 10 x kallim parka!

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Luhtal ma pole veel ühtegi ilusat mantlit näinud, aga soodsad on küll ja ilmselt ka meie kliimasses sobivad.

Korsari mantlite välimus mulle samuti ei istu, aga möönan, et kellelegi võivad need sobida. Kuidas aga kõik teavad, et neil kindlasti kehv kvaliteet on, kui pole ise kunagi kandnud ja ei plaanigi?

 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )


Esileht Ilu kirjud sügismantlid – kust ostetud?