Esileht Ilu kirjud sügismantlid – kust ostetud?

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: kirjud sügismantlid – kust ostetud?

Postitas:
Kägu

Luhtal ma pole veel ühtegi ilusat mantlit näinud, aga soodsad on küll ja ilmselt ka meie kliimasses sobivad.

Ma ka ei ole! Aga ilmselt mõnel inimesel ei olegi välimus oluline. Peaasi, et on võimalikult odavalt saadud.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Luhtal on ilusaid küll. Koledaid on muidugi ka. Sõltub hooajast ja kollektsioonist.

Praegune jopemood: sõltumata tootjast puhvis, läikivad, sellised suured ja teevad iga kandja veel 2 numbrit paksemaks. Ilusad? Ilu on maitse asi. Luhtal on sellised vannabe moe joped, veidi imelikud ja siis on sellised ilusamad ja klassikalisemad, mida “Luhtal on koledad joped” arvajad võibolla tänaval ei märkagi, kui just kullipilguga logosid ei vaata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

 ja siis on sellised ilusamad ja klassikalisemad, mida “Luhtal on koledad joped” arvajad võibolla tänaval ei märkagi, kui just kullipilguga logosid ei vaata.

Ei ole oma arvamust kujundanud tänavapildi, vaid Luhta mudelivaliku põhjal, mille info on netis saadaval. Kui lingid ühe ilusa jope, olen võib-olla nõus arvamust muutma.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi võiks hind odavam olla aga siinkohal tahaks näidata pigem neile näpuga, kes meie kliimas 1000€ hinnaga Parajumperseid kannavad, mis tõesti on minu silmale koledad nafta puurtorni tööliste joped.

No see jutt liigitub nüüd küll sinna hapude viinamarjade varamusse 😀

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, mul on 10 a tagasi Zarast ostetud mantel siiamaani jumala heas korras, ütleks ka, et iga senti väärt. Mis paneb kommentaatoreid arvama, et see 400ne mantel on lirakas, kui pole oma silmaga näinud/katsunudki???

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, mul on 10 a tagasi Zarast ostetud mantel siiamaani jumala heas korras, ütleks ka, et iga senti väärt. Mis paneb kommentaatoreid arvama, et see 400ne mantel on lirakas, kui pole oma silmaga näinud/katsunudki???

Palun too nüüd välja see kommentaar, kus öeldakse, et Luhta mantel või Zarast ostetu on ebakvaliteetne ja ei kesta!

Ei ole seda ju keegi väitnud! Küll aga oli keegi, kes hakkas häbistama neid, kes on endale mingi jõleda nafta puurtorni jope ostnud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kanga ja õmbluskvaliteedi osas ei tea midagi öelda, hind kohe kindlasti tootele ei vasta. Aga värvid on neil jopedel küll väga jubedad. Minu arvates panevad poolakad niisuguseid värve kokku, kõige hea juures on poolakatel mingi eriline uskumatult maitsetu värvitaju.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Värvid on millegipärast üsna paljudel jopedel jubedad. Disain ja kvaliteet võib muidu veel ok olla, aga värv jah —  nagu oleks värvid maailmast otsa saanud, et ei saa ilusamast kangast teha?

Hallikas must, ebamäärane tumesinine, krokodiliroheline, ebamäärane plass tumepunane jne, mis ei kaunista mitte kedagi. Needsamad värvid võiks ka ilusamad olla — see on sageli mingi varjundi või tooni sügavuse küsimus, kas mõni värv — nt beež on ilus või ei.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Ilu kirjud sügismantlid – kust ostetud?