Esileht Pereelu ja suhted Kirjutan, sest otsin vastuseid…. Enda mõtted on otsas :(

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Kirjutan, sest otsin vastuseid…. Enda mõtted on otsas :(

Postitas:

Oleme koos elanud 5-aastat, peres kasvamas 2 last. 3-aastane ja 1-aastane tüdruk. Abielus ei ole, hetkel pole ka plaanis, ( meest vist ei huvita ).

Enne kui me elama hakkasime oli ta selline, keda alati kutsuti igale poole ja pidustustel oli ta alati seltskonnahing ja tal oli palju naisi, mitte vaid üks. Eks mul esimesel kooselu aastal oli raske, kuid tema peod jäid harvemaks ja tema sõbrannad nagu kadusid. Käisime avalikult igalpool koos ja kõik oli korras. Peale esimest last olime ka palju koos ja nüüd samuti.

Probleemiks on kujunenud see, et ta käib mingitel tutvumissaitidel. Alguses jäi ta haledalt vahele, kuna ta ei osanud arvata, et ma tema arvutit kasutan või nt mõnda pilti tema arvutisse salvestan ja samast kausatast tema sõbrannade pilte leian. Olen leidnud vestlusi, pilte, ka tema saadetud pilte endast. Ei midagi erilist, lihtsalt profiilipilt endast. Samas jutud ongi sedalaadi, et kus elad? Millega tegeled? Kui vana oled? Pilti saadad? Ok, saadetakse pilt, mis edasi? Ma ei tea, mees ei räägi, ütleb, et niisama käib seal ja suhtleb, niisma igavusest vahest käib. No mida? Mul ei ole sõnu, meil on pere, kelle jaoks sul niigi aega ei jagu, kuna koguaeg on töö, töö, töö. Vahitakse filme, istutakse foorumis ja kus iganes veel.
Mees on oma toas, meie siis lastega oleme all, elutoas ja teeme omi asju. Toast tuleb ta välja vaid siis kui vaja süüa või tõesti midagi olulist öelda, enamus ajast saab see tähtis asi ka skypes öeldud:( Aega veedame me koos vaid siis kui ma ise lastega tema tuppa lähen, siis ta mokaotsast suudab ka suhelda. Mitte just 100% tähelepanu, kuid oluliselt rohkem kui all toas istudes.
Selliseid käimisi tal pole, et armukest saaks pidada. Raha tuleb ka kõik ausalt ja otse koju:) Muretsen, kuna ma ei ole selles suhtes 100 % õnnelik. Lapsed on ainult minu mure, raha teenimine siis tema mure. Kuid miks olen mina vähem tähtsam? Miks seda oma vaba aega sisustatakse mingite võõõraste naiste sebimiseks? Seda enam, et kohtamas ta ju nendega ei käi? On see mingi haigus? Et peab otsima endale tõstust, et ta on veel mees? Kes analoogse teemaga kokku puutunud, valgustege mind. Mul on oma mustas augus istumisest kõrini, kuid selgust ma ka ei saa. Mida edasi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.09 17:29; 06.09 21:45; 07.09 00:15; 07.09 12:49; 07.09 14:08; 07.09 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, ta vist ei armasta sind.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sa kindel saad olla, et ta nende naistega ei kohtu? Mehed on leidlikud. Ka päeval töö- või lõunaajast on võimalik kohtuda ju.

Ja no ilmselgelt pole teie suhe korras. Kui mees kodus olles ainult arvutis istub ja võõraste naistega suhtleb. Sina ja lapsed peaksid olema ikka tema vabal ajal keskmes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega siis inimene kardinaalselt muutu. Ise kirjutad, et oli seltskonnahing, nautis naiste tähelepanu, see kõik on temas ikka alles. Ja teie olete liikunud tuulekiirusel nagu ratsavägi, 5 aastat koos ja juba 2 last, põhimõtteliselt kohe muutus teie kodune elu rutiinseks pereeluks, seda rutem ka mees hakkas ellu jälle põnevust otsima. Juba tutvudes oleks võinud arvata, et see mees väga hea kandidaat stabiilseks pereeluks ei ole. Kui sa mõtlesid, et kiire perekonna loomine ja lapsed meest muudavad, siis päris nii muidugi need asjad ei käi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui meest vist ei huvita sinuga abiellumine, miks sa temaga kas last said?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen neid vastuseid ja pisar tuli silma 🙁 Just esimese kommentaari peale eriti 🙁 Reaalsus just nii kohutav pole, igapäevaelu on elatav ja talutav. Armastus ma usun, et on, kuigi jah ega kindel ei saa olla. Seda võib ju öelda aga kui seda teine pool ei tunneta, siis on seda raske uskuda.
Lapse sain teadlikult, et soovisin last. Armastasin seda meest ja sel hetkel ta päris minu ei olnudki. Olin valmis seda last ise kasvatama, kuid elu tegi nii, et see mees on nüüdseks minuga ja teine laps oli samuti planeeritud. Jah, olen ehk hobidest ja käimistest eemal ja seepärast tähtsustan neid asju üle. Küsimus, mis mind huvitab on just see sama, miks otsitakse netist midagi, mida väidetakse kodus olemas olevat. Mida pean ma järeldama sellisest käitumisest. Ta on tegelikult hea mees, ei löö, ei laaberda kusagil, kuid mul jääb millesti puudu.

Abielu see pole, mis puudu on, sest ma ei tea kas selliste kahtlustega hinges tahaksingi temaga abielluda. Mingil hetkel tundub kõik nii ilus (siis kui tal meie jaoks aega on) Järgmisel hetkel ma tunnen end kui tobu, kes on eksinud 🙁 Midagi pean ma otsustama, kas koos või mitte. Tema soov oleks koos, mina enam ei tea 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.09 17:29; 06.09 21:45; 07.09 00:15; 07.09 12:49; 07.09 14:08; 07.09 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina usun, et ta otsib põnevust. Mina olin ise see, kes oli meie suhtes suurem suhtleja. Mingi hetk (umbes 8a suhtes olles) tekkis minul see, et vaja tõestust, et olen endiselt veel suhtleja ja suudan ka võõraste meeste tähelepanu saada. Rohkem ma ei tahtnudki, ei mingit suhet ega armukest. Mees lihtsalt muutus minu jaoks liiga igavaks. No minu soovitus oleks sulle, et paku talle põnevust. Tunded ei pruugi kadunud olla, lihtsalt rutiin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

otsitakse seda, millest puudu on – lähedust, suhet (seda teil pole ju ollagi), lihtsalt teist inimhinge, kellega võnked resoneeruksid. Ükski suhe ei seisa püsti iseenesest, seda peab pidevalt toitma, hooldama ja kastma. Ja ikka mõlemalt poolt, üksinda ei saa kahe inimese suhet pidada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Lapse sain teadlikult, et soovisin last. Armastasin seda meest ja sel hetkel ta päris minu ei olnudki. Olin valmis seda last ise kasvatama, kuid elu tegi nii, et see mees on nüüdseks minuga…
…miks otsitakse netist midagi, mida väidetakse kodus olemas olevat. Mida pean ma järeldama sellisest käitumisest. [/tsitaat]

järelda, et oled teadlikult valinud oma laste isaks mehe, kes on valmis \”mitte päris oma\” naisega kontakti otsima, suhtlema, seksima ja oma naise maha jätma. mida temast muud oodata oligi?

kui ta sulle selle lapse teadlikult tegi, siis on see veel enam näitaja tema kohta. ja kui tema sinu lapseplaanist ei teadnud, siis on see paraku näitaja sinu kohta.

neid naisi on veel, kes sedamoodi õnnelikuks saada loodavad, ega nad ilmast ära kadunud ei ole. sa peaks oma kogemuste põhjal päris hästi ette kujutama, mis seejuures nende peas toimuda võib ja kuipalju nad hoolivad mehe \”oma\” naise tunnetest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Ta on tegelikult hea mees, ei löö, ei laaberda kusagil, kuid mul jääb millesti puudu.

[/tsitaat]

see on siis hea mehe mõõdupuu, et ei löö ja ei laaberda ringi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega see mingi mõõdupuu pole, kuid mida ma saaksin näiteks tuua? Siin on väga palju lugusid, kus mees lööb, joob ja veel palju hullemaid hädasid. Mina nii hullus masenuses pole, et peaksin kodust jalga laskma.
Last ei teinud mees mulle nimelt, vaid ma jäin rasedaks, kuna ma seda soovisin. Laps on teadlikult meie elus, see kas me teda ka perekonnana koos kasvatame, oli tookord küsimärgi all.
Te olete mind pannud vaatama seda teemat hoopis teise nurga alt, kuna enda mõtted ei pruugi alati kõige selgemad olla.
Kes ei sooviks, et mees teda kätel kannaks kuid selliseid elusid on ju tegelikult vähe. Eks minagi püüdlen täiuslikkuse poole kuid alati tuleb midagi vahele ja see lükkub teadmatusse kaugusesse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.09 17:29; 06.09 21:45; 07.09 00:15; 07.09 12:49; 07.09 14:08; 07.09 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ju valisidki endale elumehe. Juba alguses oli sul see selge.
Nüüd kas lepid, või lahkud. Aga see mees enam sul ei muutu. Kui tal just elus midagi nii kardinaalset ei muutu, et võiks.
Sul on otsus enda teha. Minu arvates polegi siin teisi variante, sest tulemust pole tema poolt eks?
Mõtle nüüd läbi asjad ja hakka kas pakkima, või lepi mehega, kel kümme naist lisaks sinule soolas.
Aga nagu siin juba eelnevalt öeldi, siis armastades teist nii ei tehta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, kindlasti mitte ei ole ma nõus olema oma mehele teine või kolmas 🙂 Ainuüksi sellepärast ma ju kirjutangi, et endas selgusele jõuda 🙂
Elame ju koos, igapäevaselt ja pole ööd, kui ta kodus ei oleks, pole tal selliseid käimisi isegi, mida võiksin tõlgendada kui petmas käimist. Lihtsalt inimene on nii apaatne oma pere suhtes, me oleme vahest nagu ootel. Mille ootel seda ma ei tea, olen tema enda käest küsinud ja tema arvates ongi kõik väga hästi. Miks ma traumatiseerin üle.

Samas näen ma kuidas neid suhtlusi toimub, kohtumisteni need kindlasti pole jõudnud. Selles olen ma päris kindel. Olen ka mehele öelnud, et me pole abielus ja seega on ta vaba mees ja mina teda kinni ei hoia. Kui tema meelest on normaalne käia netis ja surfata neil lehtedel, siis tehku ta seda avalikult, äkki harjun minagi sellega 😛
Seda pole ta teinud ja raiub nagu tuld, et tema ei käi 🙁
Samas saame me väga hästi läbi ja enne koos elama hakkamist tundsime teineteist juba varem, et võõraga ma kohe last ei saanud, olime eelnevalt ikka mitmeid aastaid vaid tuttavad.
Muutunud on ta selle 4-aastaga ikka väga palju, kuid eks ikka midagi vajab ehk tema enda jaoks tõestamist, et ta niimoodi teeb. Ehk otsib ikka veel eluarmastust?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.09 17:29; 06.09 21:45; 07.09 00:15; 07.09 12:49; 07.09 14:08; 07.09 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teie elus on rutiin.
ta ei oska sinuga suhelda
ta ei taha või ei oska lastega mängida.
pane reeglid paika enda jaoks ja hakka siis tegutsema.
kirjuta kasvõi üles.
mis on sinu ootused sellest suhtest: naisena ja emana.
mis on laste ootused.
küsi mis on tema ootused.
ja hakake tegutsema.
aega läheb.
tal on see sõltuvus. nagu joomine, arvuti mängud, suitsetamine jne.
võõrutuse aeg võib olla pikkk kui ta on selliselt aastaid tegutsenud.
kui oled valmis talle andma teise võimalsue siis peab ka tema seda teadma.
otsi hea pereterapeut. kohtu temaga ja kui ta sobib siis lähete koos tagasi.

ole tark ja kannatlik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis edasi?
Edasi on Sinu otsustada ka.
1) Miks lased end üldse nii kohelda? Kui ei ole rahul, astu samme selle muutmiseks. Mina pakun, et jätke lapsed üheks õhtuks vanaema hoolde, kutsu mees välja, säti end ilusaks. Käige koos kuskil söömas või lihtsalt istumas. Õhtul koju tulles võta mehega jututeema üles ja ütle, millega Sa ei ole rahul. Samas ütle seda rahulikult, ole valmis kriitikaks jne. Kõige tähtsam on KUULAMINE. Kuula ta ära.
2) Mul on kahtlus: kas ta ei armasta Sind või ta ongi väga suure imetlusvajadusega.
Lisaks: lapsed ei ole mure. Kuidas Sa saad öelda, et lapsed on Sinu mure? Mure?
Veel kolmas soovitus oleks: küsi mehelt aegsasti, millal tal on vaba päev, et Sul on plaane, kuidas koos perega aega veeta. Nii on tal vaim valmis ja saad temalt kätte info, millal on vaba päev pere päralt. Ja siis teetegi midagi huvitavat koos. Koju jäävad arvutid ja tutvumissaidid. Lähete perena koos ja tegelete mõlemad (rõõmutundega) lastega. Nt lähete ujuma? Metsa hullama. Kasuta fantaasiat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

🙂 See lause, et Lapsed on ainult minu mure, tähendas mitte et lapsed oleksid minu mure, vaid kõik lastega seonduv. Kuidas lasteaeda,kuidas tagasi, millal etendustele ja tagasi. Kui meil vaja kuhugile minna, mina pean vaata hoidja jne. Lapsed pole mure ja sellise asja peale ei tulekski. Pole ma ka mingi mitte hakkama saaja saan vabalt ka ilma meheta hakkama, kuid lihtsalt tahaks pea selgeks saada, enne kui otsuse teen, Selle pärast ootangi teie arvamusi. Kõrvalt vaatajatele on teinekord asi selgem 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.09 17:29; 06.09 21:45; 07.09 00:15; 07.09 12:49; 07.09 14:08; 07.09 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat].
Lapse sain teadlikult, et soovisin last. Armastasin seda meest ja sel hetkel ta päris minu ei olnudki. Olin valmis seda last ise kasvatama, kuid elu tegi nii, et see mees on nüüdseks minuga ja teine laps oli samuti planeeritud. [/tsitaat]
Lapsed polnud ju teil planeeritud. Lapse planeerisid ainult sina :(. Ega sellest head ei tule. Muutub ainult halvemaks, mees ei eelista ju teiega aega koos veeta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäta mees lastega koju paar korda nädalas. Siis ta saab ka oma lastega tuttavaks. Võib-olla hakkab pereelu ka meeldima. Ära võta kogu vastutust endale. Ta ikka viib vähemalt suurema lapse ise lasteaeda hommikuti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee suu lahti ja lenda peale. Tegelikult ka, ma ei saa aru kust sellised jobud tulevad (meest mõtlen) ja sa ise ka paras suss seal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tal on ka mustas augus istumisest kõrini. Te vist ei seksi enam? Ta otsib väljapääsu…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

🙂 Jah,vahest tunnengi ennast kui suss 🙂 Samas kui ms iseloomu näitan ja mul ikka paha tuju on, siis muutub mees sekundiga sussiks 🙂 Jah, vanema lapse tõesti viib tema, kui laisk on siis istub samal ajal pisemaga.
On ka juhuseid, kui mõlemi lapsega koos lasteaeda vaja sõita 🙂
Seksist ei tunne puudust, pigem on seda palju ja väga vaheldusrikas, selles pole üldse probleem 🙂 Kui ma siin veel peale hakkan lendama, siis mul saab tema vabandustest 3-e minutiga siiber ja ma lahkun tulivihasena, ehk siis ka jäädavalt. Olen katsunud jääda rahulikuks 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.09 17:29; 06.09 21:45; 07.09 00:15; 07.09 12:49; 07.09 14:08; 07.09 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niipalju kui mina suhtlusportaalides meestega olen suhelnud, on kõik väga huvitatud kohe kiiresti kohtuma – teadagi miks. Ei viitsita niisama kirjutada. On ka selliseid, kes kohe välja ütlevad, et on suhtes ja otsivad salasuhet.
Võib-olla su mees alles otsib sobivat naist, kellega salasuhe luua. Ehk ei valetagi, et pole kohtunud, aga see on aja küsimus. Kui juba netis naistega tahab suhelda, siis pole see enam mingi süütu tegevus.
Miks meestega ei taha suhelda?! Mingu meeste portaalidesse meestejutte puhuma!
Mida iganes ta ka ei väida – õige see asi pole.
Kogemus liiderliku isasega, kes juhtumisi minu lapse isa. Samamoodi suhtles netis \”niisama\” naistega. Kõik sõbrannad olid \” lihtsalt\” sõbrannad. Aga millegipärast minule neid ei tutvustatud jakokku ei viidud ja nende suhtlemisi mina näha ei tohtinud jne. Musta rääkis valgeks. Nii \”süütukene\”. Väga hästi oskab mängida süütukest ka siis kui faktid on must valgel näha. Selline manipuleerija, et tegi mu maatasa – ma ei uskunud ise ka enam oma silmi.
Kramplikult hoidis samas minust kinni, et ma teda ei jätaks. Tahtis, et oleks oma pere, aga et saaks ikka teiste naistega ka seigelda.
Seks oli ka meil olemas – vähemalt tema oli rahuldatud. Minule ei saa midagi ette heita – lihtsalt mõni ongi lits mees.
Siiani mõtlen tagantjärele, et kas tõesti ongi see kõik, mille ma avastasin tõsi – nii uskumatu, et mehele võiks lausa diagnoosi panna.
Sinu mees ei pruugi selline olla, aga siiski…
Milline ta tegelikult on ja mis tegelikult sinu selja taga toimub, saad teada alles siis kui korralikku nuhkimistööd teed – kahjuks 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No jumal küll, tee siis portaali konto ja vaata mida räägitakse neis kohtades.
Kuidas on võimalik, et 5 a kestnud suhtes on nii, et mees lastega ei tegele, on üleval ja arvutis.
Kes peab looma pere traditsioonid ja ühise aja. Keegi kolmas või. Loo ise süsteem ja päeva rütm kuhu mees on kaasatud. Siin on palju häid nõuandeid. Fakt on see, et te perena ja paarina ei toimi. Nüüd on Sinu ja Teie valik, kas hakkate toimima või olete õnnetud edasi või lähete lahku.
Ka see on hea soovitus, et sul on paar korda nädalas ona õhtune aeg ja mees on sel ajal lastega. On vaja luua kontakt isana. Minge paarinõustaja juurde, saate neutraalsel pinnal asju arutada ja otsustada kuidas edasi liikuda. Kui Sa siiani ei ole kontakti saavutanud, siis sul võib olla üksi raske neid vestlsi ja muutusi ellu viia.
Tegelikult oli ka see tagantjärele tarkus ja väga õige tähelepanek, et suhe kuhu sünnivad kohe lapsed ei saagi paarisuhteks areneda, sest kohe tuleb keegi kolmas. Kuid seda enam ümber ei tee.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Pereelu ja suhted Kirjutan, sest otsin vastuseid…. Enda mõtted on otsas :(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.