Esileht Pereelu ja suhted Kirsti Timmer Taroskoop

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kirsti Timmer Taroskoop

Postitas:
Anonymous

Huvitab, et millised on need inimesed, kes seda ostavad? Vaatasin, et apollo müügitabelite tipus… Teema pole tehtud halvustamiseks!

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, elus on hulga hullemaid asju, mida ostetakse. Timmeri saade suhtes on küll hea, ehk on raamat ka 🙂

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid kergeusklikke, kes horoskoope ja taroskoope usuvad, on uskumatult palju.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sama mõelnud, aga ju tal siis oma järgijaskond. Tarost räägitakse üldse praegusel ajal rohkem, tundub nagu moevärk.
Värvikas kuju on leidnud omale viisi raha teenimiseks, kaasab teisi tuntud inimesi end reklaamima, pluss osav turundus kõikvõimalikes meediakanalites ja lihtsad loevad/ostavad/usuvad ning pappi voolab.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 13:00; 19.01 00:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis asi üldse on taroskoop? Et paneb tarokaarte igale tähemeärgile ja siis avaldab oma mõtted?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis asi üldse on taroskoop? Et paneb tarokaarte igale tähemeärgile ja siis avaldab oma mõtted?

Mina vaatasin aastavahetusel mingit sarnast saadet, kus üks kristallitädi pani kaarte igale tähemärgile ja siis ajas midagi sogast juurde: pikk teekond, oluliseks saavad suhted, vaata endasse jne. Väga segane jutt oli, mingit ennustust nagu ka ei olnud, et mis see aasta toob siis, aga näe, sellel tädil on lausa pood ja kutsutakse televisiooni.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võin ju muidu uskuda, aga mitte Timmeri oma.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võin ju muidu uskuda, aga mitte Timmeri oma.

Sama 😉

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 13:00; 19.01 00:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vaatasin aastavahetusel mingit sarnast saadet, kus üks kristallitädi pani kaarte igale tähemärgile ja siis ajas midagi sogast juurde: pikk teekond, oluliseks saavad suhted, vaata endasse jne. Väga segane jutt oli, mingit ennustust nagu ka ei olnud, et mis see aasta toob siis, aga näe, sellel tädil on lausa pood ja kutsutakse televisiooni.

Need on kõik sellised, et “karjäärile väga muutlik aasta, juhul kui sa ise näed vaeva, siis võib saabuda edu, aga kui jätkad sama rada, siis on edu saabumine vähemtõenäoline. armastuses suurepärane aasta, tõenäoliselt leiad oma elu armastuse, aga kui sa hetke ei taba, siis võid kõigets ilma jääda… jne”.. et kõik nagu tuleb, aga võib ka mitte tulla… No wtf.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on need horos- ja taroskoobid nagu meie ilmateade – äikese korral tuul puhanguline ja udu korral nähtavus halb.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võin ju muidu uskuda, aga mitte Timmeri oma.

Miks mitte?

Ei usu ma ka ühtegi, aga Timmeri omad on täitsa huvitavad meelelahutuseks lugeda.

Sellepärast, et kui inimene on olnud aastaid täiesti mõistuse juures ja siis järsku lambist teatab, et by the way, ma olen terve elu nõid olnud, ostke mu raamatuid…

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 08:49; 22.01 21:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, elus on hulga hullemaid asju, mida ostetakse. Timmeri saade suhtes on küll hea, ehk on raamat ka ????

Ahah siis. Viimase saate ajal ma sõitsin autoga ja hakkasin kuulama. Kõigepealt nad mitu minutit naersid millegi üle, selline punnitatud homeeriline naer. Ok, ootasin, et ehk läheb asjaks. Läkski. Timmer luges kirja mehelt, kes ütles, et tema naine laseb valjusti puuksu. Selle peale nad kahekesi seal eetris sõna otseses mõttes hirnusid mitu minutit naerda, kõõksudes. Mis edasi sai, ma ei tea, sest keerasin raadionuppu.
Hea saade? Selliste saatejuhtidega? Kas see on lastesaade?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle see suhtesaade üldiselt meeldib, aga samuti on ära tüüdanud, et kirjade ettelugemise ja suhete üle arutamise asemel on rõhk hoopis muul. Saade algab paljulubavalt – “Oi, meile on tulnud nii palju kirju!” – aga saate lõpuks on ette loetud neist max viis. Nojah, võibolla ma liialdan, aga umbes nii. Vahest oleks saade parem, kui saatejuhte oleks vaid üks? Praegu nad muudkui aasivad ja naljatavad omavahel ja unustavad ära, et inimesed saadavad neile kirju, et oma lugu jagada ning et saatejuhid ja teised kuulajad võiks neid analüüsida.

Taroskoopi olen raamatupoes lehitsenud küll, kui meelde tuleb, laenutan raamatukogust ja loen huvi pärast läbi. Ostma päris ei kutsunud.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellepärast, et kui inimene on olnud aastaid täiesti mõistuse juures ja siis järsku lambist teatab, et by the way, ma olen terve elu nõid olnud, ostke mu raamatuid…

Sa siis rohkem Pauksoni usku?

Pole üldse mingit usku, va eneseusku 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 08:49; 22.01 21:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma loen lihtsalt ajaviiteks taro- ja horoskoope, kui ette satuvad. Raha pole nende eest kunagi maksnud ( nagu mingite tasuliste ÕL ja Delfi omade eest). Täppiminekuid on olnud küll, aga ainult siis, kui ise aktiivselt ringi sahmerdan. Päeva peale lihtsalt toimub siis nii palju, et midagi ikka annab horoskoobi ennustusega ühendada ( lubati nt et keegi ütleb mulle halvasti ja näe öeldigi!). Aga praegu istun töötuna kodus, eriti kellegagi ei suhtle, ning horoskoobid ei lähe sugugi täppi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Pereelu ja suhted Kirsti Timmer Taroskoop