Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kirsti Timmer

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )

Teema: Kirsti Timmer

Postitas:
Kägu

Tere!

Olen pikalt mõelnud kas külastada või mitte ja lasta endale tarokaarte laduda. Soov natuke tulevikku näha on suur ja hirmu selle teadmise ees samuti. Kas keegi siinsetest on käinud temaga kohtumas ja kuidas on emotsioonid. Saadete põhjal on jätnud inimese mulje, kes teab mida räägib. Kuid sooviks reaalseid kogemusi.
Tänan

+1
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

😀 mida iganes

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga vaata, kuidas sa praegu elad. Ega tulevik pole mingi tulnukas…Enda valikud, enda mõtted, enda tegemised. Jätad täna nõud pesemata, siis homme on sul 2 korda rohkem nõusid pesta. Kas tahad selle eest kellelegi raha maksta, et teada saada,et see mida täna teed või tegemata jätad, mõjutab homset päeva.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina käisin. Lihtsalt sellepärast, et on oma saadetest tõesti jätnud mulje, et teab, mida räägib ning uudishimust, kuna mul igasugune varasem kokkupuude kaartide, ennustamise ja muu sarnasega puudub.
Olin positiivselt üllatunud – rääkis tõesti minu lähedastest inimestest nii, et tundsin nad eksimatult ära ning detaile, mida kuskilt avalikult ei leia. Sain kinnitust, kas minu arvamus mõne inimese osas on õige või mitte.
Mis puudutab tulevikku, siis eks seda, kas nendest ütlemistest midagi ka tõeks saab, näeb natukene hiljem.

+2
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina käisin. Lihtsalt sellepärast, et on oma saadetest tõesti jätnud mulje, et teab, mida räägib ning uudishimust, kuna mul igasugune varasem kokkupuude kaartide, ennustamise ja muu sarnasega puudub.

Olin positiivselt üllatunud – rääkis tõesti minu lähedastest inimestest nii, et tundsin nad eksimatult ära ning detaile, mida kuskilt avalikult ei leia. Sain kinnitust, kas minu arvamus mõne inimese osas on õige või mitte.

Mis puudutab tulevikku, siis eks seda, kas nendest ütlemistest midagi ka tõeks saab, näeb natukene hiljem.

Kuidas tema vastuvõtule said? Kas kirjutasid lihtsalt fb? Kas järjekord on pikk?

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellest ei piisanud?

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis teile annab selliste asjade teadmine? Ma ei suuda mõista, milleks on vaja raha kulutada igasuguste kaardipanijate peale. Kui ta ütleb, et saad musta mehe, siis sa ise alateadlikult otsidki sellist meest. Ja siis hõiskad, näe täppi läks.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis teile annab selliste asjade teadmine? Ma ei suuda mõista, milleks on vaja raha kulutada igasuguste kaardipanijate peale. Kui ta ütleb, et saad musta mehe, siis sa ise alateadlikult otsidki sellist meest. Ja siis hõiskad, näe täppi läks.

Igaühe oma asi, kuidas ta raha kulutab. Kui tahab seda kulutada ennustajate jm peale, no las siis kulutab! Enda tutvusringkonnas väga ei ole selliseid kes koguaeg seal käiks (vbl lihtsalt ka ei öelda), kuid ei mõistaks küll kedagi hukka. Samas sattusin rääkima mõni aeg tagasi ühe ettevõtte juhiga (mees), kes tunnustas et tema käib küll regulaarselt ühe nõia juures. Hakkas käima kui ettevõttel läks halvasti ja sai sealt abi (lootust) ning nüüd on väga edukas.
Eks tavaliselt inimesed otsivadki ennustajad/nõidu siis, kui neil tõsine mure. Kui kõik elus hästi, pole vajagi ju.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jälgisin mingi aeg puhtast huvist ta nädala horoskoopi, kahjuks minu puhul midagi täppi küll ei läinud, eriti arvestades taoliste horoskoopide üldistusastet.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei hakanud uut teemat tegema, aga küsimus sama mis teemaalgatajal. Et kas on kellelgi veel kogemusi? Tahaks just teada et kui jätkata kangekaelselt oma praegust “mugavat” elu (suhe, töö jne), mis on ühest küljest vegeteerimine, teisest küljest paras stress ja palju ebameeldivusi, siis mis minust lõpuks saab. Või kui valida mingi uus tee, kas see oleks parem ja kas ma üldse saaks hakkama sellega.
Seanss olevat 30 min ja 100 eurot, ise mõtlen et see aeg lendab vist päris kähku?

+1
-19
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui minna, siis asja pärast. Niisama tulevikku uurida pole mõtet.
Mina käisin, kuna olin üht otsust langetades tõeliselt hädas.
Muu mind ei huvitanud, ei raha, armastus ega tervis, ainult see üks asi.
Sain vastuse, tegin otsuse ja olen mega rahul toonase käiguga.
Elutee käid otsast lõpuni ikka ise.

+7
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui minna, siis asja pärast. Niisama tulevikku uurida pole mõtet.

Mina käisin, kuna olin üht otsust langetades tõeliselt hädas.

Muu mind ei huvitanud, ei raha, armastus ega tervis, ainult see üks asi.

Sain vastuse, tegin otsuse ja olen mega rahul toonase käiguga.

Elutee käid otsast lõpuni ikka ise.

Sina oma öeldut tõde ju küll ei järgi. Käisid nõialt nõu küsimas ja tegid tema öeldu järgi. Kui selliseid kõlavaid loosungeid lehvitada siis ise võiks ka ikka neid järgida.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei hakanud uut teemat tegema, aga küsimus sama mis teemaalgatajal. Et kas on kellelgi veel kogemusi? Tahaks just teada et kui jätkata kangekaelselt oma praegust “mugavat” elu (suhe, töö jne), mis on ühest küljest vegeteerimine, teisest küljest paras stress ja palju ebameeldivusi, siis mis minust lõpuks saab. Või kui valida mingi uus tee, kas see oleks parem ja kas ma üldse saaks hakkama sellega.

Seanss olevat 30 min ja 100 eurot, ise mõtlen et see aeg lendab vist päris kähku?

Sa vana kurat ja põrguväravad! 200€ tunnis teenib ja puhtalt kätte! See on juba kuldmune munev äri!

+27
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Klientidest nii puudus, et peab siin reklaamima?

+18
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sa vana kurat ja põrguväravad! 200€ tunnis teenib ja puhtalt kätte! See on juba kuldmune munev äri!

Kuidas on võimalik nimetada pettust äriks? Tegemist on kuriteoga, sest teaduslikult on tõendatud, et kaartidega ennustamine ei anna õiget tulemust.

Kui keegi võtab ennustamise eest raha, siis on tegemist petturiga. Ma ei teadnudki, et Kirsti Timmer on laskunud nii madalale. Isegi prostituut on ausam inimene, sest vastu saadakse reaalselt toimiv teenus.

+24
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

No vot, kes siin vingus, et mitu last ja raha vähe – kaardid välja ja raha eest ennustama. Ega ullikesed pole otsa saanud, kes selle eest nõus maksma on.

+21
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mingit firmat ei olegi, ei deklareerigi tasu?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

kas see on nüüd kõige vanem teema, mida kommida sai. või miks seda tõstetakse?

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja sellele vastuse saamiseks tahad kaardimoori juurde minna?! Sa püha perse lihtsameelsus küll! 😯

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kas see on nüüd kõige vanem teema, mida kommida sai. või miks seda tõstetakse?

Rasked ajad tulemas ja eks peab lootuse kaotanud inimesi korrale kutsuma ja kõik negatiivsed küljed selle nõidade juures käimisest esile tooma. Kui elu on raske siis tuleb võimalikult vähe raha enda käest välja anda mitte “investeerida” hägusesse tuleviku nägemusse, mis ei pruugi puhtalt vaesusesse langemise või nälga suremise tõttu täitudagi.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere!

Olen pikalt mõelnud kas külastada või mitte ja lasta endale tarokaarte laduda. Soov natuke tulevikku näha on suur ja hirmu selle teadmise ees samuti. Kas keegi siinsetest on käinud temaga kohtumas ja kuidas on emotsioonid. Saadete põhjal on jätnud inimese mulje, kes teab mida räägib. Kuid sooviks reaalseid kogemusi.

Tänan

Sulle tõesti see mutt sümpatiseerib?

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen käinud 2 erineva kaardipanija juures oma elus. Mõlemad rääkisid detaile, mida pole võimalik ei arvata, välja mõelda ega kehakeelest lugeda. Läksingi tegelikult teise kaardimoori juurde just sellepärast et näha kas jutud kattuvad. Ja suures plaanis kattusid! Kusjuures see teine (M) laskus ka detailidesse, mis toona olid minu jaoks täiesti mõistusevastased. Ma mõtlesin, et no nüüd valetas suud silmad täis ja ise rahul. Aga aeg läks mööda ja need asjad hakkasid juhtuma..
Nii et midagi ikka seal on..
Ah jaa, raha ei tahtnud kumbki – ütlesid et kui tahad, siis pane kapi peale tunde järgi aga ei pea.
Selline siis minu kogemus kaartidega.

+8
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jälgisin mingi aeg puhtast huvist ta nädala horoskoopi, kahjuks minu puhul midagi täppi küll ei läinud, eriti arvestades taoliste horoskoopide üldistusastet.

mul sama, ei läinud sinnapoolegi

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

no se puhtalt sinu probleem, mind näiteks ei huvita karvavõrdki, kas sa suudad mõista või mitte

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oh appikene. Seepärast saavadki kõiksugu ennustajad eksisteerida, et jätkub inimesi, kes seda jampsi usuvad.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mul sama, ei läinud sinnapoolegi

see ei saagi ju täppi minna, pole tehtud sinule, ütleme nii. Võimatu ju, et tähemärk Neitsi näiteks, kõik võidavad lotol ja tähemärke on 200 000.
Selleks, et teada oma saatust, tuleb ikka ise kohale minna, kui usud.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen käinud ühe teise juures. Kuulad tulevikku, no ei suuda see hetk küll seostada, et kuidas saaks nii juhtuda ja siis läheb mitu mitu kuud ja voilaaa, juhtubki ja juhtuvad need asjad, mis tulevad väljaspoolt su tegemisi-mõjutusi. Kummaline.

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere!

Tänan

.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tulevikku on lihtne ennustada ja selle teemal on palju räägitud – kui sulle öeldakse et abiellud blondi mehega, siis alateadlikult lükkad kõrvale tumedad mehed, sugereerid endale, et mees peab olema blond. Ja siis kiljudki vaimustusest – nii täppi läks.
Tegelikult raha eest ei tohtivat töötada, st. annet ei tohi müüa, sellest tulevad probleemid. Ei tea kas see õige on, aga nii mõnigi neist on ootamatu surma leidnud.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ennustamisega on nii,et see on üks võimalik variant, mis võib juhtuda, aga ei pruugi. Sa ise saad muuta ja mõjutada, mis tuleb.

See on umbes nagu gpsi järgi autoga sõita. Oletame, et eesmärk on sõita Pärnu (lõpp-punkt surm on meil kõigil sama). Kui kaardimoor ütleb, et mine Võru kaudu, siis ega see ei tähenda, et sa peadki seda teed minema. Sa võid Hiiumaa kaudu ka minna, kui tahad.

+6
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kirsti Timmer