Esileht Pereelu ja suhted Kirumine

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kirumine

Postitas:

Tere

Elu ja surma küsimus.

Mul on probleem naisterahvaga, kes kirub, sõimab, nähvab pidevalt. Mutikesed istuvad maja ees, istutavad lilli, tema nähvab – ei no pole muud teha kui maja ees passida või?
Teenindaja ei valda keelt piisavalt hästi – pikk pikk kirumine kui putsis on eesti riik ja igasugused rahvused lollakad. Üldse on kõik lollakad. Koomilises teleseriaalis tegelased lollakad – hallooo see on meelelahutuslik huumorisaade, et tuju tõsta. Mehed on lollakad. Inimesed on lollakad. Kõik rahvused peale eestlaste on lollakad. Abikaasad kõik kes.eelnevalt on olnud, on lollakad, tuppes munnid, ei hooli, ei toeta, ei tee midagi, kasutavad teda ära.
Olgu, kõik see eelnev on vähemalt kaudne, mitte mulle suunatud aga paraku on sama kirumine suunatud ka minule – olen ka lollakas, jään jalgu ja saan sõimata, iga teine mu mõte ja sõna pälvib kirumise, ei hooli, ei toeta. Ei ma istu ega astu õigesti, eriti hull kui suu lahti teen ja julgen olla teistsugusel seisukohal.
Samas selle kirumise ja sõimamise kõrval on ristivadtupidine positiivne jutt. Ühel hetkel saan sõimata, teisel hetkel olen hea ja kallis. Ütleb et saan valesti aru, ta tegelikult nii ei arva ega suhtu nagu kirudes sõimab ja nähvab. möh? Kas nii käibki?

Ise väidab, et kirumine on normaalne elu osa ja minul on probleem et ei tule emotsioonis kirumise ja sõimamisega toime. Et olen egoist ja ei hooli piisavalt, et teda toetada.
Jah, mõistan et kui kokku jooksnud omadega ja ei suuda kuidagi enam toime tulla juhtub ikka kirumist ette tulema aga minu enda suhtumine on pigem selline, et kirumine, nähvamine pole midagi positiivset vaid pigem ikka negatiivne ilming, mida ma pigem pyyan vältida ja vabandan kui juhtun kiruma. Nähvan üldse ainult olukorras kus inimene on mulle hingepõhjani vastumeelne. Tema nähvab pidevalt, kuigi väidab et justkui peab mind kalliks inimeseks. Ütleb et nii ongi normaalne ja mina olen ebanormaalselt hellake. Arusaamatu.Ta peab seda loomulikuks suhtlemisviisiks – kiruda, nähvata, sõimata.

Tean et siin on palju naisi, ehk avaksite seda kirumise, nähvamise ja sõimamise vajalikkuse ja loomulikkuse teemat. Millest ma aru ei saa?

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See inimene on sügavalt rahulolematu oma eluga ja õnnetu, aga ei oska midagi sellega muud targemat konstruktiivset ette võtta.

Tuleb meelde mu kallis vanaema (objektiivselt öeldes jõleda iseloomuga mutt), kes ka telekat vaadates muudkui pobises omaette, et üks on loll ja teine on paks, milline kiilakas jõletis jne. Kui poleks teadnud, oleks arvanud, et Mensa liikmest miss Universum istub ja kritiseerib kõiki endast madalamaid…

Kes sina talle oled? Kui mingi hakkav suhe, siis jookse. Kui päris mees ja pereliige, siis tuleb selle naise rahulolematuse põhjusteni kuidagi jõuda. Kasvõi niisugune asi nagu menopaus muudab paljud naised tigedaks, hormoonid noh… ainult et menopaus on palju pikem kui rasedus.

Ükskõik mis põhjus, teine inimene ei tohi olla solgipang, kuhu kallata, mis pähe tuleb.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

selle asja nimi on emotsionaalne kõhulahtisus, mees ei pea seda taluma.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks sellise rumala ning madalalaubalisega üldse koos olema peab? Normaalne inimene hoiab sellistest eemale. Häbiga.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise suuvärgiga inimestega on suhteliselt piinlik ühes seltskonnas viibida tõesti. Enda koju sellist teist korda ei laseks.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reginast räägid? Tema on maailmanaba küll.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elu ja surma küsimus.

Ma ei soovitaks sul sellise pisiasja pärast teda tapma hakata ja vanfglasse sattuda.
Eesti on paksult täis tarku, mõistvaid, arusaajaid naisi ja kel pole meest.

Seega, õige oleks öelda: Kooselu jätkamise või lahkumineku küsimus.
Ja vastus on, et see teine.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene mõistab ja suhestub maailmaga nii nagu tema silmaring lubab. Inimene, kelle põhiline sõna on lollakas, ei saa ju ise olla kõige kirkam kriit. Nina vingu tõmmata on muidugi kõige kergem. Nõme müüja, nõmedad mutid, nõmedad lilled, nõme-nõme-nõme.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hm, naine ütled sa? Mehe suguvõsas on selline mees, kes on kõigest targem ja teab kõigist paremini, seda kõike saadab lõppematu kirumine. Eesti poliitikud, meditsiinisüsteem, põllumajandus, eriti lemmik – kohtusüsteem, tema teab täpselt, kuidas tuleks kohut mõista jne- Naine on selline murust madalam ja naeratab häbelikult, kui mees seltskonnas sõna võtab. Aga nüüd sai endale vastase – tütre mees on laia silmaringiga ja tabava ütlemisega – on oma äia mitu korda lolli olukorda pannud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hm, naine ütled sa? Mehe suguvõsas on selline mees, kes on kõigest targem ja teab kõigist paremini, seda kõike saadab lõppematu kirumine. Eesti poliitikud, meditsiinisüsteem, põllumajandus, eriti lemmik – kohtusüsteem, tema teab täpselt, kuidas tuleks kohut mõista jne- Naine on selline murust madalam ja naeratab häbelikult, kui mees seltskonnas sõna võtab. Aga nüüd sai endale vastase – tütre mees on laia silmaringiga ja tabava ütlemisega – on oma äia mitu korda lolli olukorda pannud.

Vähemalt peaks ju juba teada olema, et tema seltskonnas ei tasu nendel teemadel hakata arutama, kui lõpp läheb ikka ja alati käest ära.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahet pole kas selline naine või mees, normaalne selline käitumine pole. Paneks fakti ette, kas läheb teraapiasse või enam ei suhtle

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõlab nagu nartsissism.
Või lihtsalt kibestumus, sitt iseloom. Mul ühel lähedasel vanemal naissugulasel on ka see komme kõiki mustata ja sajatada. Kes on loll lehm ja kes on õudne paksmagu, kes on lihtsalt nõme jne. Telekat koos vaadata on võimatu, sest absoluutselt kõik saavad oma koosa, kõiki teles figureerivaid isikuid peab paljusõnaliselt maatasa tegema, nii et nt uudistesaates läheb pool sisu kaduma, kui ta samal ajal kellegi lolli lõusta kommenteerib. Mul on mingi hetk füüsiliselt paha hakanud sellest ahistavast negatiivsusest – üritan lihtsalt suhelda nii vähe kui võimalik.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Pereelu ja suhted Kirumine