Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kisavad väikelapsed aktustel

Näitan 11 postitust - vahemik 121 kuni 131 (kokku 131 )

Teema: Kisavad väikelapsed aktustel

Postitas:
Kägu

Meie põhikooli lõpetamisel otsustas üks paariaastane joosta ringiratast täpselt selle koha peal, kust lõpetajad pidulikult sisse tulid, ja täpselt sel ajal ka. Kogu muu aja aktusest oleks see koht olnud kõrvaline koht, kus jookse vaikselt ringi palju tahad. Ilmselt on siis ka ametlikel piltidel see pätakas igal pool jalus sehkendamas…
(Ema oli sealsamas, ainult kõrval. Mingil hetkel ta isegi vist mõtles, et viiks lapse kõrvale, aga siis vaatas, et see hakkab selle peale kohe jonnima. Ukse taha minek selleks viieks minutiks polnud nähtavasti tema jaoks variant.)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina nägin täna ülikooli lõpetamise aktusel külalist koos koeraga. See oli küll päris uudne vaatepilt, kuigi koer oli vait.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina nägin täna ülikooli lõpetamise aktusel külalist koos koeraga. See oli küll päris uudne vaatepilt, kuigi koer oli vait.

Palju sümpaatsem variant kui kisav titt, ma ütleks. Minu isiklik arvamus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Koer nüüd küll ei sobi sellisele üritusele.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei sobi akadeemilisele üritusele ei koerad, väikelapsed ega hooldekodus elavad vanaisad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu tütrel oli täna 9. klassi lõpuaktus. Enda pisikese viisin täna aeda, et saaks rahulikult aktust nautida. Väikelapsi oli, aga neist keegi ei seganud. Kuid ühel muud keelt rääkival tädil helises keset aktust telefon! Ja ta rahumeeli vastas sellele!!!! No ma ei olnud ainus, kes kael õieli ja silmad suured tema poole vaatas. Kas see ka mõikas, ei tea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei sobi akadeemilisele üritusele ei koerad, väikelapsed ega hooldekodus elavad vanaisad.

Miks miinustate? Tõsimeeli kirjutati siin kunagi, et kui on õigus igale poole vedada ja kutsumata kaasa võtta kisendavaid väikelapsi, peaks teistel olema õigus võtta oma koeri ja kolmandatel voodihaigeid vanavanemaid, sest neidki ei saa üksi koju jätta. Point täitsa olemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma käisin täna tütre põhikooli lõpuaktusel. Vaatasin ka pisikese hämmastusega tervet suguvõsa, kel kaasas ca kuuvanune imik. Tean, et tegu polnud isegi lähisugulasega. Lisaks lõpetaja nö “valge tunnistusega”. Titt oli isegi vait, aga no milleks tänase palavusega imik umbsesse saali vedada???

Please wait...
Postitas:
Kägu

Gümnaasiumi lõpuaktus möödus ka ilma kisavate tittedeta. Seal olid saalis veidi suuremad lapsed kui põhikooli lõpetamisel, väikseimad ca 5-aastased. Aga kuna lõpetajaid oli rohkem ja vähemalt tunnistuste kätteandmise osa igavam ja venivam, siis oli märgata, et sel ajal muutusid rahutuks ka päris mitmed suuremad lapsed, hinnangult nii algklassiealised. Mõned jooksid saalis ringi ka.
Nii et kui ma võrdlen nt algklasside aktusi, põhikooli lõpuaktust ja gümnaasiumi lõpuaktust, siis see vanusepiir, kus lapsed suudavad aktust ilma segamata ja ehk isegi mõningase huviga kuulata, on kindlasti erinev. Seega on ikka vahe küll, kas nt kolmeaastasega minna lasteaia või esimese klassi aktusele või gümnaasiumi lõpuaktusele. Muidugi kisav-röökiv laps on igal aktusel häiriv ja sellisega on ainus lahendus saalist lahkuda, kui ette lapse taluvus valesti hinnatud sai.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Praegu on ju päris levinud, et diabeetikutel ja epilektikutel jne on abikoerad. Äkki oli see selline isend? Need on rohkem koolitatud kui nii mõnigi aktuselviibija.

Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 121 kuni 131 (kokku 131 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kisavad väikelapsed aktustel