Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Kasutajaabi ja mõtted Kiusamine, mõnitamine perekoolis

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Kiusamine, mõnitamine perekoolis

Postitas:

Ma ei saa aru, miks selline leht, mille alla on oma logo pannud Eesti Ämmaemandate Ühing, laseb foorumis lokata sellisel õelusel?

Kas te ei saa panna kinni teemasid, kus lihtsalt täiest rauast avaliku elu tegelane ja tema pere otsast lõpuni läbi vihatakse?
Ma saan aru sõnavabadusest, aga modesid võiks äkki rohkem tööle võtta, et foorum viisakas püsiks? Kiusamine ja solvamine ei ole okei ja selle eest saab ju hea seista lehe haldaja?

+5
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Iiuuuu,iuiiuuuuuu, iiiiuuuuuu! Mis sa halad, küll Darv neile arve saadab.

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Kiusamine, mõnitamine perekoolis