Esileht Pereelu ja suhted Kiusatus on suur!

Näitan 19 postitust - vahemik 61 kuni 79 (kokku 79 )

Teema: Kiusatus on suur!

Postitas:

algatuseks jäta suitsetamine maha ja siis mõtle edasi. suitsu tegevate meestega pole ka mõtet asja ajada, sest nende spermatosoidide DNA on rikutud.

Suitsetamine ei riku DNA’d.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen täiesti kindel, et su mehel on soomes teine naine. Ma sinu asemel püüaks teda kuidagi vahele võtta. Ootamatult külla minna vms. Minu mees oli saripetja ja alati uue naise ilmumisel oli ta minuga tõre, ülbe, ei püüdnudki seksida. Kui mina püüdsin, tegi kuidagi kiiruga ära. Rääkida ei tahtnud ja lastega ei tegelenud. Siin pole variantigi, et mees truu on.
Aga mina sinu asemel siiski veel ei magaks naabrimehega. Sellest võib rohkem jama tulla kui asi väärt. Enne tõesta mehe petmine mis on kindlasti tõsi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teil on suhtlemises probleem, kui üks pool teist lõpuni ei kuula, puudub selle inimese suhtes austus. Oleneb kuidas räägite. Frustratsiooni väljendada on ok kritiseerida aga mitte (nt jobuks kutsumine, oled saamatu, kasutu jms). Hääletoon!!! Sa peaksid hakkama millegagi lapse kõrvalt tegelema, kasvõi õppima või koolitusi võtma. Kui mees maksab kogu elamise kinni, siis peaks ju olema lihtne õppidagi. Mees ei tule vb seepärast tagasi, et tal ei ole võimalik Eesti palga eest kõike maksta. Ma oleksin õnnelik, kui mul oleks mees, kes mind niimoodi majanduslikult toetaks ja minusse ka lugupidavalt suhtuks. Kolm korda nädalas seks on ju hea. Osta endale vibraator, kui seksinälg. Mul hetlel rasedana mehest lahkuminek, sest ta on vaimselt vägivaldne, sõimas mind idioodiks ja ei kuulanud mu juttu lõpuni, kui oma tunnetest ja vajadustest rahulikult rääkisin. Iga tüli käigus irvitas mu üle ja parodeeris, närvitses tihti ja suust lendas roppe sõnu. Isegi viskas mind välja, aga nt dokumendid võttis ära, majanduslikult kontrollis. Suhte alguses oli kui kukununnu, vabandas oma emotsioonipuhanguid temperamendiga. Õppisin ja tegelesin oma ettevõtte ülestöötamisega, mis mehele südamesse ei mahtunud ja ilmselt nägi, et mul rohkem taipu ja edumeelsust. niiet sa pead ise pingutama ka ja õppima suhtlema, tangot tantsitakse kahekesi. Kui mees on su pingutuste üle uhke, siis hea. Kui tal on Soomes keegi teine, kuhu ta ei pea rahaliselt panustama, siis nii ongi hea kaksikelu elada, aga arvan, et ta on lihtsalt väsinud ja tahaks ka heameelega Eestis olla, kui teil selline võimalus oleks.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.12 10:14; 21.12 10:35; 23.12 09:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tugev madalalaubalisus kajastub sellest loost. Suitsetatakse, juuakse naabrimehega siidrit, mees justkui põgeneb oma kohustuse eest. Vb naabrimees ongi seal mehe poolt söödaks antud nii, et sa ei teagi. Lõpetage see suhe ja mine ajutiselt mujale elama, vaevalt see kalevipoeg suudab ühe korraga suhted päriselt sirgeks rääkida. Parem ise pingutada ja üksi koos lapsega kui aastaid oma aju muserdada, sellised suhted teevad inimesed tihti rumalamaks. Aökohol eriti…

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.12 10:14; 21.12 10:35; 23.12 09:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina tahaks panka röövida enne kui rikkaks saan.
saan teada, kuidas on kui palju raha on, äkki ma ei tahagi endale palju raha!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.12 18:55; 21.12 10:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult ei algatanud ma seda teemat, et end õigustada, aga kuidagi selliseks on see muutunud. Ja ma ei taha kindlasti naabrimeest päriselt endale. Lihtsalt. On keegi siinsetest naistest petmist proovinud ja mis selle tulemus oli? Kas see aitas endas ja oma kooselus selgusele jõuda või tekitas lihtsalt mõttetut stressi juurde?

Halb tulemus oli, läksime lahku ja armukesega ka kokku ei jäänud. Õigemini, ma ei tahtnud teda enam pärast mehest lahkuminekut.
Muidu põhjus oli sama – mees oli külm ja harva kodus.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.12 13:54; 23.12 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina tahaks panka röövida enne kui rikkaks saan.
saan teada, kuidas on kui palju raha on, äkki ma ei tahagi endale palju raha!

Saan aru küll, et tögad mu “loogikat”. Kirja pannes tundus see mulle ka imelik, ometi nii ma mõtlen. Nii paljud petjad on rääkinud, et petmine (kui see polnud regulaarne ja pikaajaline) sundis neid oma nässu läinud suhtes korrektuure tegema: kas siis lahku minema või hoopis suhet päästma. Et see pani neid kõike selgemalt nägema. Midagi sellist.

Ja ma ei varjagi, et ma tahaksin ka mehele kätte maksta, tagasi teha. Ta on mulle paar korda tülide jooksul nähvanud, et niikuinii ma käin ja litutan ringi, kui tema palehigis perele leiba teenib. Et tal on linna peal omad nuhid, need kannavad ette. Väike linn ju ka, kindlasti klatšitakse ja õelutsetakse siin rohkem kui näiteks Tallinnas. Väga nõme igatahes. Kes teab, mis ta ise seal Turkus teeb.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 17.12 23:44; 18.12 00:15; 18.12 09:35; 19.12 15:21; 20.12 09:55; 20.12 10:12; 20.12 11:40; 20.12 17:50; 20.12 18:29; 20.12 19:29; 20.12 19:40; 20.12 20:12; 21.12 20:00; 21.12 21:41; 21.12 22:04; 23.12 00:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõsilugu, teie kooselust asja enam ei saa.
Keskendu pigem sellele, kuidas lapsega koos edasi elama hakata.
Teie probleem pole ei väheses seksis ega eraldi eludes, te lihtsalt ei ole ega saa toimima perena. Tuleb uus suhe, milles oled targem naine. Naabrimees see pole.
Olen rääkinud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.12 20:29; 21.12 20:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On keegi siinsetest naistest petmist proovinud ja mis selle tulemus oli? Kas see aitas endas ja oma kooselus selgusele jõuda või tekitas lihtsalt mõttetut stressi juurde?

Olen proovinud, enam-vähem samadel põhjustel. Mitte niivõrd seksinäljast, kuivõrd soovist olla midagi enamat kui vaid tapeet seinal. Kusjuures olin mehele püüdnud kõike rääkida, selgitada – ei mingit tolku. Ma tegin endale iha-sse konto (ja ütlesin seda ka mehele, tema sellele ei reageerinud). Peamiselt ma siiski kirjutasin mitmete meestega, sest mind huvitas, miks nad seal on, mida nad seksilt ootavad jne. Oli väga hariv. Paari mehega kohtusin, ei seksinud, oleme sõbrad siiani. Paari mehega seksisin – nad olid oma suhtega umbes samas seisus ja see oli mõlemalt poolt omamoodi halastusseks, st oma erootilise mina väljendamine, mida meelsamini oleks teinud oma püsipartneriga. Kogemus kui selline oli hea, kuid sain aru, et seks seksi pärast mind tegelikult ei huvita ja et see, millest ma puudust tundsin, on midagi muud, mida sellised seksisuhted ei asenda.
Olime mehega juba lahku minemas, oli isegi periood, mil olime lahus ja ei suhelnud. Siis käis tal mingi krõks peas ja korraga on mul teine mees: hooliv, tähelepanelik, arvestav. Muidugi oma iseloomu piires, aga hoopis teine suhtumine. Iha-konto kustutasin juba enne seda ja igasugune huvi “kõrvalt võtta” on kadunud.
Aga mind ja mu meest pole iial sidunud ainult seks, vaid meil on ühiseid huvisid ja koostööprojekte.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.12 20:52; 21.12 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah lõpetage sellele libale vastamine. Tegu on ju sama inimesega, kes kirjutas selle 44a lesbijutu.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.12 09:44; 21.12 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen proovinud, enam-vähem samadel põhjustel. Mitte niivõrd seksinäljast, kuivõrd soovist olla midagi enamat kui vaid tapeet seinal. Kusjuures olin mehele püüdnud kõike rääkida, selgitada – ei mingit tolku.

Aitäh mõistva suhtumise eest. Umbes sellist arutelu ootasingi, kui selle teema algatasin. Väga hästi öeldud muide: ka mina tunnen end mehe kodus olles nagu tapeet seinas. Tal ongi suhtumine, et piisab ainult sellest, et ta koju tuli, mis ma tüütan teda nenda väljaminemiste ja mänguväljakute ja kõigega. Muidugi tal stress ja väsimus, aga omalt poolt võiks natukenegi
pingutada. Soomes jõuab küll sõpradega baaris käia.

No näete, ma olen nagu juba kibestunud vanamutt! Tahaks ka lihtsalt hetkes elada ja nautida flirti ja sümpaatse mehe tähelepanu. Aga ei saa! Kuidas mehed saavad? Kuidas nemad end süüdi ei tunne?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 17.12 23:44; 18.12 00:15; 18.12 09:35; 19.12 15:21; 20.12 09:55; 20.12 10:12; 20.12 11:40; 20.12 17:50; 20.12 18:29; 20.12 19:29; 20.12 19:40; 20.12 20:12; 21.12 20:00; 21.12 21:41; 21.12 22:04; 23.12 00:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mis otsast ma küll lesbi olen? Naeruväärne oletus!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 17.12 23:44; 18.12 00:15; 18.12 09:35; 19.12 15:21; 20.12 09:55; 20.12 10:12; 20.12 11:40; 20.12 17:50; 20.12 18:29; 20.12 19:29; 20.12 19:40; 20.12 20:12; 21.12 20:00; 21.12 21:41; 21.12 22:04; 23.12 00:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen nagu juba kibestunud vanamutt! Tahaks ka lihtsalt hetkes elada ja nautida flirti ja sümpaatse mehe tähelepanu.

Ja naudigi. Samuti otsi endale võimalusi pakkuda endale ISE naudinguid. Mina olen oma kehaga erootiliselt eksperimenteerinud erinevate mänguasjadega erinevas olukorras, pakkunud endale ise meeldivat õhtusööki just sellises õhkkonnas nagu mulle meeldib, rõhutanud iseendale, et ma olen ilus, tark ja hea ning ei vaja seda kinnitust teistelt, toonud omale ise lilli jne. Loomulikult ei asenda see välist “tunnustust”, kuid heaolu tunde annab ikkagi. Samuti hakkad siis aru saama, mis ikkagi on see, millest kõige enam puudust tunned ja mida endale ise pakkuda ei saa (nt orgasmi saab endale ise tekitada, samas on teatud aistinguid, mille jaoks on vaja armastatud inimese kätt või kohalolu).

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.12 20:52; 21.12 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpetasin mõne aja eest mehega pika ja valusalt ausa videokõne. Ta oli kergelt joogine küll, aga adekvaatne ja päris heas tujus. Homme tuleb koju. Vandus käsi südamel, et mina olen ta ainus ja et mina oma etteheidete ja kahtlustega meie suhet uuristangi. Ma ei teagi, mida mõelda. Täna nägin jälle korraks teda sellisena nagu ta vanasti oli, seda meest, kellesse ma armusin. Äkki olen ikkagi eksinud? Äkki on ta tõesti suures stressis?

Igatahes homme jõuab ta koju ja siis on meil kuni uue aastani aega suhteid lappida ja rääkida. Natuke naeruväärne küll, aga peitsin end täna naabrimehe eest, nägin küll, et ta oma terrassil suitsetas, aga tõmbasin kardinad ette ja ei läinud välja. Ei teagi, miks nii käitusin, naeruväärne ju! Ametlikult oleme ju ikkagi sõbrad.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 17.12 23:44; 18.12 00:15; 18.12 09:35; 19.12 15:21; 20.12 09:55; 20.12 10:12; 20.12 11:40; 20.12 17:50; 20.12 18:29; 20.12 19:29; 20.12 19:40; 20.12 20:12; 21.12 20:00; 21.12 21:41; 21.12 22:04; 23.12 00:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsusta juba kord ära mida või keda sa tahad, muidu oled nagu lükata-tõmmata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.12 10:14; 21.12 10:35; 23.12 09:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pikalt pühasid ees veel. Jõuab kolmeka ka ära proovida.
Vähemalt tuleb järjejutule lisa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.12 05:29; 23.12 11:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja et mina oma etteheidete ja kahtlustega meie suhet uuristangi.

Päris kaval demagoogia. Mina soovitan sul mehele soomes ikkagi kuidagi silm peale panna. Seda juttu, et “sina oma kahtlustamistega oled süüdi, kui ma need kahtlustused tõeks teengi”, on väga paljud petetud abikaasad pidanud kuulma.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.12 13:54; 23.12 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas läheb sul, TA?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee ära jah, sellistes ossiperedes ongi see ju väga tavaline. Ju su mees teeb seal Soomes sama.

Ma tunnen ka ühte sellist. Omal Eestis legitiimsed lapsed olemas ja siga kütab Soomes jube roppu raha armukese kaukasse. Armuke ka ühe teise kalevipoja kaasa. Kepinäljas sünnivad hulgim kooselusidsid. Ostab briljante sõrme ja kaela. Ma seda lehma olen kaugelt näind. Päris ilus paistis. Keeras mu lolli mehe endale ümber sõrme. Vist jootis peika purjusoleku ajal oma päevade eritust talle sisse. See pidavat armumist tekitama

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 61 kuni 79 (kokku 79 )


Esileht Pereelu ja suhted Kiusatus on suur!