Esileht Pereelu ja suhted Kiuslik eksabikaasa

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kiuslik eksabikaasa

Postitas:

Minu eksmees, laste isa on pärast lahutust muutunud täielikuks õeluskotiks. Pidevalt korraldab mingeid jamasid. Ehe õelus. Ei saa aru, et laste nimel võiks veidi suhtluses viisakust olla. Kas kellegil veel selliseid kogemusi, millal või kas üldse muutus normaalseks.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 19:22; 25.04 19:28; 25.04 19:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja nii üleüldiselt küsidki, et millal normaalseks muutus..?
Ei mingeid selgitusi, miks ta võiks kiuslik olla (sul pole aimugi, sest sinu uus mees pole teda ju puutunud, eksju) või kes oli lahutuse algataja ja miks…

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja nii üleüldiselt küsidki, et millal normaalseks muutus..?

Ei mingeid selgitusi, miks ta võiks kiuslik olla (sul pole aimugi, sest sinu uus mees pole teda ju puutunud, eksju) või kes oli lahutuse algataja ja miks…

Mina olin algataja, kuna mees oli vägivaldne. Pole uut meest. Lihtsalt on ehe m… Joob ja nii edasi.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 19:22; 25.04 19:28; 25.04 19:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja nii üleüldiselt küsidki, et millal normaalseks muutus..?

Ei mingeid selgitusi, miks ta võiks kiuslik olla (sul pole aimugi, sest sinu uus mees pole teda ju puutunud, eksju) või kes oli lahutuse algataja ja miks…

Mina olin algataja, kuna mees oli vägivaldne. Pole uut meest. Lihtsalt on ehe m… Joob ja nii edasi.

Aa..et enne oli lihtsalt vägivaldne, aga nüüd on lisaks õel ka veel?
Ja kui kohtusite, oli ta õrn ja armas?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja nii üleüldiselt küsidki, et millal normaalseks muutus..?

Ei mingeid selgitusi, miks ta võiks kiuslik olla (sul pole aimugi, sest sinu uus mees pole teda ju puutunud, eksju) või kes oli lahutuse algataja ja miks…

Mina olin algataja, kuna mees oli vägivaldne. Pole uut meest. Lihtsalt on ehe m… Joob ja nii edasi.

Aa..et enne oli lihtsalt vägivaldne, aga nüüd on lisaks õel ka veel?

Ja kui kohtusite, oli ta õrn ja armas?

Palun sina ära rohkem kommenteeri, kui sul puudub kogemus ja vastus küsimusele. Rumalust ei pea promoma.

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 19:22; 25.04 19:28; 25.04 19:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla, kui leiab uue boksikoti, muutub normaalseks. Tõenäolisemalt ei muutu kunagi, kuna temasugust meest ei jäeta maha. Sul veab, et tüüp ainult joob ja on nõme, seda sorti mehed võivad palju suuremaid sigadusi korraldada.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

boksikoti 😀 😀
Ta ei muutu, sest miks peaks? Ta ongi selline. Lihtsalt sa varem ei saanud sellest aru. Aga mis temas muidu sind nii köitis, et sa temaga suisa mitu last valmis meisterdasid?

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu eksmees, laste isa on pärast lahutust muutunud täielikuks õeluskotiks. Pidevalt korraldab mingeid jamasid. Ehe õelus. Ei saa aru, et laste nimel võiks veidi suhtluses viisakust olla. Kas kellegil veel selliseid kogemusi, millal või kas üldse muutus normaalseks.

Elukogemus ütleb, et inimeste halvad omadused ainult vanusega süvenevad. Nii et rõõmusta, et praegu on veel olukord selline, läheb veel hullemaks. Õnneks lapsed kasvavad ja ühel hetkel ei pea sa laste teemal temaga enam suhtlema. Kogemus on, et läheb hullemaks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja nii üleüldiselt küsidki, et millal normaalseks muutus..?

Ei mingeid selgitusi, miks ta võiks kiuslik olla (sul pole aimugi, sest sinu uus mees pole teda ju puutunud, eksju) või kes oli lahutuse algataja ja miks…

Mina olin algataja, kuna mees oli vägivaldne. Pole uut meest. Lihtsalt on ehe m… Joob ja nii edasi.

Aa..et enne oli lihtsalt vägivaldne, aga nüüd on lisaks õel ka veel?

Ja kui kohtusite, oli ta õrn ja armas?

Palun sina ära rohkem kommenteeri, kui sul puudub kogemus ja vastus küsimusele. Rumalust ei pea promoma.

Rumalus on üldse selline küsimus esitada.
Loomulikult ta õelutseb, et ei saa enam sinu(ja/või laste) kallal vägivallatseda.
Sellised inimesed ei mõtlegi laste peale ja mingile heale läbisaamisele. Kui ta abielu jooksul seda ei teinud, miks siis äkki nüüd peaks?
Puhas naiivsus sinu poolt seda üldse loota ja uskuda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt ma arvan ka, et kui mees oli suhtes vägivaldne, siis sa peaksid oskama juba eeldada, et ta paremaks ei muutu. Võimalusel jätaksin mina igasuguse suhtlemise temaga katki. Kui ta joob ja on vägivaldne, siis miks peaks ta ka lastega suhtlema?! Parem hoidke kõik eemale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu eksmees, laste isa on pärast lahutust muutunud täielikuks õeluskotiks. Pidevalt korraldab mingeid jamasid. Ehe õelus. Ei saa aru, et laste nimel võiks veidi suhtluses viisakust olla. Kas kellegil veel selliseid kogemusi, millal või kas üldse muutus normaalseks.

Mul on kogemus peene manipulatsiooniga, lihtne joodik on selle kõrval kerge juhtum. Mind jättis mees ise maha, aga siis ei suutnud leppida, et eluga edasi läksin. Ma olevat teinud seda liiga kiiresti ja ei austanud teda. Karistuseks lõpetas ta minuga suhtlemise, lapse üritustel osalemise, sest seal olen mina. Lapse üleandmisel ei tereta, leiab midagi salvavat öelda lapse kuuldes jms. Kusjuures ta väidab, et laps on kõige tähtsam, aga tegelikult oma egost ta siiski tähtsam pole. Kolme aasta jooksul pole paranenud. Lapse huvides annab üle keegi kolmas.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka minul on tegemist olukorraga, kus mees ise oli mahajätja. Sellest hoolimata on ta õel ja tige, kuigi mul pole uut kaaslastki.
Eksmees peab arvet kui palju ma lastest eemal olen, kus ja kellega käin ning mis mu elus toimub.
Tema tahaks lapsi nädalavahetusel paariks tunniks ning ei suuda mõista, et selline korraldus ei võimalda mul oma elu normaalselt elada. Eksmehele meeldiks kui ta võtaks lapsed laupäeval kell 12 ning tooks tagasi kell 18.
Tema arusaamise järgi olen ma niisugusel juhul vaba nädalavahetuse saanud ning ärgu virisegu. Mingit õhtust litutamist pole mul vaja.
Ka mina tahaks tegelikult vahel mõnelgi õhtul lapsevaba olla, aga see eksmehe mõistusesse ei mahu. Ma tahaks kasvõi üksi teatrisse minna.
Mu enda lähisugulased elavad üle 100 km kaugemal, nad on nõus lastega olema, aga eksmehe arvamus asjade korraldamisest ei võimalda sellist lahendust kasutada.
Tegelikult plaanin kolidagi kodukohta tagasi. Uuelt töökohalt on jah sõna saadud. Kooliaasta lõpu ootan ära ja siis lähen. Eksile pole veel öelnud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks ta manipuleerija ole

_

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Pereelu ja suhted Kiuslik eksabikaasa

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.