Esileht Kodunurk Kividest aiatee kasvab umbrohtu täis…

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Kividest aiatee kasvab umbrohtu täis…

Postitas:
Anonymous

Meil on paekividest tehtud tee, ilusti kõik kangad jne asjad all, paekivide vahel aga graniitkillustik väikeseteraline. Ja need vahed kasvavad konkreetselt umbrohtu täis, rohin iga kuu. Ja see umbrohi ei tule altpoolt vaid on pigem see, mis lendub…
Sellist asja ei osanud oodata, ideid? See rohimine on tõesti tüütu, teeehitaja ei osanud ka öelda, et ärge nii tehke, tema olevat varem teinud ja kõik ok… Millega selle umbrohu vastu võidelda ja kuidas? Plaanisin varem oma peenrad ka grantiitkillustikuga katta, aga seal ju läheb samamoodi umbrohi kasvama, sellisel juhul ikkagi tavaline mult¨ parem. Roundup-itada ka väga ei taha, kodus väike laps…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.09 14:21; 27.09 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka paekivitee, aga vahel pole killustik, vaid tavaline pinnas. Alguses seisis pikalt puhas tänu pühkimisele – seemnel polnud aega juurduda.
Ühel aastal lasin murul vahele kasvada, jäid vahvad rohelised vuugid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puista soola vahedesse.
Äädikas ajab samamoodi asja ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.09 15:04; 03.10 11:37; 03.10 16:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Kas tavalist söögiäädikat lahjendamata kujul või soola viskan lihtsalt käega?:D

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.09 14:21; 27.09 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on ahjuküte, siis võid ka puutuhka raputada.
Niiskus ja vihm kinnitab tuha hästi, nii et mingit tolmupilve pole vaja karta.
Söögiäädikat pritsid suure pritsiga, lahjenda, saad koguseliselt rohkem.
Soola viska jah niimoodi lahke käega, nagu viskaks talvel liiva libedale teele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina mürgitan 1-2x aastas.
Müügil kohe spetsvahend mida lahjendada ja siis survepritsiga kannan killustikule.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.09 19:41; 02.10 23:38; 03.10 15:51; 03.10 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Roundtapiga teen ja aitab väga hästi. Sain orasheinast jm lahti, ma muidugi ei viitsind korralikku aluspinnast ka teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Roundtapiga teen ja aitab väga hästi. Sain orasheinast jm lahti, ma muidugi ei viitsind korralikku aluspinnast ka teha.[/tsitaat]
Koduaias ma ei mürgitaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.09 22:25; 30.09 23:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka keskkonnasõbralikumat Roundup’i on müügil. Mina kasutan seda (ja loodan, et see ka tegelikkuses nii on).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain isegi oma aiast ühe st suurest õunapuust lahti, mis naabrite oma, sest tegin kangina augu ja valasin sinna soola sisse. Jah, julm küll, aga ma ei hakka siin pikemalt lahkama, miks jne. Kui kirjutaksin, siis mõistaksite mind 🙂
Ja enda paekivist tehtud pinna ma ka hoian jämesoolaga puhtana.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisime hiljuti Kuremäe kloostris ja seal oli parasjagu mingi talgupäev või midagi sellist. Ühesõnaga tulid inimesed appi kloostrirahvale. Ja seal oli pool rahvast pandud väikeste nugadega nende sillutist umbrohust ja samblast käsitsi puhastama 😀 Päris huvitav vaatepilt oli. Puhtaks ta muidugi läks ilusti, sest inimesed olid kohusetundlikud, aga pani mõtlema küll, kas mingit vähem töömahukat meetodit siis ei taheta kasutada… Igal juhul jõudu teemaalgatajale!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äädika ja soolaga te reostate loodust. Ega see just tark tegu ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.09 22:25; 30.09 23:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris põnev oleks teada kust seda jämedat soola saab? Või peate seda tavalist soola silmas mida poes jämeda soolana müüakse või meresoola

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Sunshine kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ka keskkonnasõbralikumat Roundup’i on müügil. Mina kasutan seda (ja loodan, et see ka tegelikkuses nii on). [/tsitaat]

Sa oled reklaami ohver. Kõigis neis on toimeaine sama. http://www.youtube.com/results?search_query=monsanto&oq=monsanto&gs_l=youtube.3..0l10.804.3436.0.4596.8.6.0.2.2.0.258.1002.2j0j4.6.0…0.0…1ac.1.6uE9dDI-ylE
vt neid videosid. Monsanto on see firma, mis Roundupi toodab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.10 20:44; 02.10 22:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.ohtuleht.ee/492983 siin ka eesti keeles, kas ikka tahate koduaeda Roudupi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.10 20:44; 02.10 22:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]http://www.ohtuleht.ee/492983 siin ka eesti keeles, kas ikka tahate koduaeda Roudupi?[/tsitaat]
Minul on kasutusel see vaid umbes 10m2 ja üldiselt ma ei laku neid kive, ei maga nendel. Sinna vahele ka salatit ei istuta, mis see 1-2x aastas nüüd teeb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.09 19:41; 02.10 23:38; 03.10 15:51; 03.10 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Minul on kasutusel see vaid umbes 10m2 ja üldiselt ma ei laku neid kive, ei maga nendel. Sinna vahele ka salatit ei istuta, mis see 1-2x aastas nüüd teeb?[/tsitaat]

Aga mingeid söödavaid taimi kasvatad? Naaber kasvatab?

Ja veel – kas elementaarsed teadmised maapinna ehitusest ja toimimisest jäid koolis omandamata?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.09 15:04; 03.10 11:37; 03.10 16:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga mingeid söödavaid taimi kasvatad? Naaber kasvatab?

Ja veel – kas elementaarsed teadmised maapinna ehitusest ja toimimisest jäid koolis omandamata?
[/tsitaat] Aiamaa jääb 150m kaugusele. Naabri oma kordi kaugemal.
Poest ostetavad juurikad on hullem kräpp, kui mul kodus kasvav kraam, mis ehk suurema tahtmise juures on saanud 0.00001mg seda rohumürki maaalt kätte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.09 19:41; 02.10 23:38; 03.10 15:51; 03.10 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Aiamaa jääb 150m kaugusele. Naabri oma kordi kaugemal.
Poest ostetavad juurikad on hullem kräpp, kui mul kodus kasvav kraam, mis ehk suurema tahtmise juures on saanud 0.00001mg seda rohumürki maaalt kätte.[/tsitaat]

Mhm, siis küll. Silmaring on ka väike võrreldes peenramaa \”kaugusega\”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.09 15:04; 03.10 11:37; 03.10 16:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mhm, siis küll. Silmaring on ka väike võrreldes peenramaa \”kaugusega\”. [/tsitaat]
Sinu rahustuseks võin õelda, et seal kasvavad vaid lilled ja küüslauk.

Va kibestunud kägulind, istu oma rohelise umbrohumätta otsas edasi. Vaata, et sa poest mõnda E ainet ostukorvi ei pane, sured maha!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.09 19:41; 02.10 23:38; 03.10 15:51; 03.10 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soolaga ei reosta, need kogused küll mitte. Igast batsillid ja bakterid on soolale ka kohanevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

gaasipõletiga kõrvetades saab ka umbrohust lahti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Kodunurk Kividest aiatee kasvab umbrohtu täis…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.