Esileht Kodunurk klaasuks

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: klaasuks

Postitas:

Tere
Olen täiesti masenduses juba. Pakutakse ainult mingeid standart mõõtudega uksi. Kas keegi oskab soovitada kust saab tellida erimõõdus klaasist siseust ? Tartu firma sobiks kõige paremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tallinnas on andres klaas, tartu on mulle võõras kant, aga tänapäeval peaks suudetama tellimusi kuhu iganes toimetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Olen täiesti masenduses juba. Pakutakse ainult mingeid standart mõõtudega uksi. Kas keegi oskab soovitada kust saab tellida erimõõdus klaasist siseust ? Tartu firma sobiks kõige paremini.

MAsendus siis millest? Kas sellest, et leia firmat, kes teeb või ei suuda ennast väljendada piisavalt selgelt?
Klaasist uksi on ju eriskummalisi alates puit- ja alumiiniumraamiga kuni täisklaasist ukseni. Tehakse ka plast- ja metallraamiga klaasuksi. Mis mõõdud sul on ja millist ust sa täpselt tahad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa päris täpselt aru, mida sa silmas pead, aga ma siin puhtalt spekuleerin, et kuna need igasugused Plasto (plastik), Aruteh (puit) jm kes teevad välisfassaadile muidu, suudaks sulle kindlasti ka erimõõdulise klaasist ukse teha. Ja lõpuks pole vahet ju, kas kasutad ust nö terrassiuksena või elamises sees. Kui on piisavalt raha, siis tehakse kõike tellimustööna. Mul on näiteks kolmnurkseid aknaid elamises (mis käivad ka lahti) kokku neli. Erinevad uksesalongid võtavad ka kindlasti klaasukse töö teha. Aga kindlasti on selline soov eritellimus ja see ilmselgelt maksab rohkem kui mingi suva reatootmises olev uks. Mina maksin enda saunakompleksi ukse eest näiteks 400 eurot, olid ka erinõudmised + veel vitraazh sinna juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Kodunurk klaasuks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.