Esileht Ajaviite- ja muud jutud Klassi kokkutulekud

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 69 )

Teema: Klassi kokkutulekud

Postitas:
Kägu

Kokkutulekutel on mõte küll: kunagi oli kõigil eluks sarnane stardipositsioon ja on ju huvitav kuulda, kuidas keegi oma elud on otsustanud elada: mis on olnud põhimõtted ja väärtused, mis on teatud otsusteni viinud. Aga konkreetselt minu ülikoolikaaslased nii ei mõtle. Gümnaasiumi omad küll hoiavad kokku, aga mina nende grupi osana ennast küll ette kujutada ei taha.

Huvitav kuulda. Meil teadsid kõik kõigist, kes mida õppima läks ja ma võiksin ilmselt peast ette lugeda enamiku oma klassikaaslaste töökohad (Tartu Ülikool, Tartu Ülikool, Tartu Ülikool, Tartu Ülikool, Tartu Ülikool, Tartu Ülikool, Lõuna-Eesti regionaalhaigla, Põhja-Eesti regionaalhaigla, Lõuna-Eesti regionaalhaigla, Põhja-Eesti regionaalhaigla, Lõuna-Eesti regionaalhaigla, Põhja-Eesti regionaalhaigla, Lõuna-Eesti regionaalhaigla, Põhja-Eesti regionaalhaigla, Tartu Ülikool, Maaülikool, Tallinna Tehnikaülikool, Tallinna Tehnikaülikool, Tallinna Tehnikaülikool, Tallinna Tehnikaülikool, Tartu Ülikool, Maaülikool, Põhja-Eesti regionaalhaigla, Lõuna-Eesti regionaalhaigla, kodune, kodune, talupidaja, tõlk, tõlkija, tõlk, tõlkija, kodune jne jne je).

Need pikad vestlused ongi just sellest, mis elus juhtunud on. Ülipõnev 🙂

Väga eriline klass nii selle teadmise, klassikaaslaste arvu, kui ka ametite poolest. Ma arvan, et selliseid klassikomplekte Eestis juba iga aasta ei kohta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Misasi on Lõuna-Eesti regionaalhaigla?

Lõuna-Eesti Haigla, palun vabandust. Tartu Ülikooli Kliinikum ja Lõuna-Eesti haigla hüppasid mu peas kokku valesti. Klassikaaslasi on mõlemas pluss siis PERHis.

Veelkord andestust. Ma muutma ei hakka, kuna seda on juba tsiteeritud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Appike, millised egotsentrikud enamus inimesi on. Ei huvita, nõme jne… ainult mina-mina-mina olen see ülitähtis ja teised on mittearvestatavad olevused (isegi mitte inimesed).

Ma küll läheksin kui tehtaks või kutsutaks. Ühe korra käisin, kui 10 aastat oli lõpetamisest möödas. Rohkematest pole kuulnud või pole kutsutud. Kooli omasid on küll olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegin vea ja ühele kokkutulekule läksin. Olen ühest väikelinnast pärit ja üle poole klassikaaslastest sinna jäänud. Põhijutt käis selle ümber kui palju keegi raha teenib või Soomes koristaja vms on. Midagi nendega vestelda ausalt öeldes ei osanudki.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma lõpetasin 3 aastat tagasi gümnaasiumi ja siiani oleme ikka iga sügis kokku saanud, lisaks veel kellegi sünnipäeval ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eelmine nädal just korraldati klassikokkutulek, kusjuures alles esimene kuigi lõpetasime juba 17 a tagasi. Ei käinud ja ei kavatse ka tulevikus minna. Miks? Mind lihtsalt ei huvita nende inimeste elu ja olu ja viimane asi, mida tahaksin teha on nendega koos terve õhtu veeta. Pealegi ei ole mul keskkoolist väga positiivsed mälestused. Kaalu juurde pole tulnud, eluga olen ka väga rahul aga sellegipoolest ei läheks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Iga viie aasta tagant. Viimati oli keskkooli lõpetamisest 35 aastat. Paljude kohta muidugi kõik teavad, millega tegeleb (aastate möödudes on arstid muidugi üha populaarsemad 🙂 ) – aga isiklikke töö- ja eraelulisi asju räägitakse ainult väikeses grupis, mitte kunagi ei tee me mingit “kuidas läheb” ringi. Meil on üks kaust, kuhu need, kes tahavad, panevad oma laste-majade-lemmikloomade jne pilte ja fakte oma elust ja seda kausta võib kohapeal vaadata. Kes aga ei soovi, ei pea sinna oma lehte lisama. Alati on meil nii paljust niisama rääkida, naljad ja jutud on nii, nagu vahepealseid aastaid poleks olnudki.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen käinud ikka. Kuigi ka välimus on midagi muud, kuid eks aastaid ole ka palju möödas ja 5 ees. Kuigi kokkutulekuid pole palju olnud, saan öelda, et mina ise olengi need algatanud ja alustanud organiseerimisega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

😀 😀 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ütlen ausalt, et olen kaks korda käinud näitamas, kui hästi mul läheb 😛 Kooliajal olin selline müürililleke, nohik, omaette. Klassis oli vist 2-3 klassikaaslast, kes mind regulaarselt oma sünnipäevadele kutsusid. Siiani käin läbi ühe klassiõega. Mind mõnitati, kuna ma teadsin igasuguseid asju, rääkisin võõrsõnadega ja keeruliste lausetega.
Olin hea tunne küll siis tuttuue AudiA6-ga peomaja ette keerata 😀 Enamus on jäänud kodukohta, kas siis päris kodualevisse või maakonnakeskusesse. On ka Soomes töötajaid. Üllatavalt paljud said aasta-paari jooksul pärast keskkooli lõpetamist lapsed. On koduseid (talu)perenaisi. Esimesel kokkutulekul käisin 15 aastat tagasi ja teisel 5 aastat tagasi. Viimati olid väga paljud mammistunud, jämedate vöökohtadega ja mutiriietega (35 aastat lõpetamisest, seega keskeltläbi 43-aastased). Oli hea tunne küll neid vaadata, kui paksudeks mammideks olid muutunud need kunagised klassi esikaunitarid, kes mulle märkusi tegid, miks ma ennast ei meigi?
Mina olen endiselt sale, riietun hästi (töö on otsapidi ka moevaldkonnaga seotud), põnevas ametis ja sissetuleku üle ei saa ka kurta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ütlen ausalt, et olen kaks korda käinud näitamas, kui hästi mul läheb 😛 Kooliajal olin selline müürililleke, nohik, omaette. Klassis oli vist 2-3 klassikaaslast, kes mind regulaarselt oma sünnipäevadele kutsusid. Siiani käin läbi ühe klassiõega. Mind mõnitati, kuna ma teadsin igasuguseid asju, rääkisin võõrsõnadega ja keeruliste lausetega.

Olin hea tunne küll siis tuttuue AudiA6-ga peomaja ette keerata 😀 Enamus on jäänud kodukohta, kas siis päris kodualevisse või maakonnakeskusesse. On ka Soomes töötajaid. Üllatavalt paljud said aasta-paari jooksul pärast keskkooli lõpetamist lapsed. On koduseid (talu)perenaisi. Esimesel kokkutulekul käisin 15 aastat tagasi ja teisel 5 aastat tagasi. Viimati olid väga paljud mammistunud, jämedate vöökohtadega ja mutiriietega (35 aastat lõpetamisest, seega keskeltläbi 43-aastased). Oli hea tunne küll neid vaadata, kui paksudeks mammideks olid muutunud need kunagised klassi esikaunitarid, kes mulle märkusi tegid, miks ma ennast ei meigi?

Mina olen endiselt sale, riietun hästi (töö on otsapidi ka moevaldkonnaga seotud), põnevas ametis ja sissetuleku üle ei saa ka kurta.

Aga oma hinges oled ikka see hall hiir ja nohik, kes teiste heakskiitu norib ja selle nimel kasvõi nahast välja kargab. Hästi läheb sul väliselt, seesmiselt oled madalam kui need “jämedate vöökohtadega mutid”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

“35 aastat lõpetamisest, seega keskeltläbi 43-aastased”. 8-aastaselt lõpetasid gümnaasiumi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

kunagi oli kõigil eluks sarnane stardipositsioon ja on ju huvitav kuulda, kuidas keegi oma elud on otsustanud elada: mis on olnud põhimõtted ja väärtused, mis on teatud otsusteni viinud. Inimesed võiks ju jagada, et kuidas ühe või teise tööotsani jõudsid, aga ei jaga.

See võiks olla kokkutulekute üks mõte, et inimesed räägivad vabalt, milliseid tööalaseid ja hobidega seotud valikuid keegi on elus teinud, kuidas valikuteni jõudnud, kas sihikindluse, iseloomuomaduste, tutvuste või juhuse tõttu, kui palju nende elus mängis rolli lapsepõlv, kooliaeg, õpetajad, klassikaaslased, kuid enamasti mainitakse mokaotsast, paari sõnaga oma tegemisi ja kiputakse heietama kooliaja tegemisi.

Huvitav kuulda. Meil teadsid kõik kõigist, kes mida õppima läks ja ma võiksin ilmselt peast ette lugeda enamiku oma klassikaaslaste töökohad (Tartu Ülikool, Tartu Ülikool, Tartu Ülikool, Tartu Ülikool, Tartu Ülikool, Tartu Ülikool, Lõuna-Eesti regionaalhaigla, Põhja-Eesti regionaalhaigla, Lõuna-Eesti regionaalhaigla, Põhja-Eesti regionaalhaigla, Lõuna-Eesti regionaalhaigla, Põhja-Eesti regionaalhaigla, Lõuna-Eesti regionaalhaigla, Põhja-Eesti regionaalhaigla, Tartu Ülikool, Maaülikool, Tallinna Tehnikaülikool, Tallinna Tehnikaülikool, Tallinna Tehnikaülikool, Tallinna Tehnikaülikool, Tartu Ülikool, Maaülikool, Põhja-Eesti regionaalhaigla, Lõuna-Eesti regionaalhaigla, kodune, kodune, talupidaja, tõlk, tõlkija, tõlk, tõlkija, kodune jne jne je).

Need pikad vestlused ongi just sellest, mis elus juhtunud on. Ülipõnev 🙂

Mis teil oli mingi meditsiinikallakuga keskkool, kus koolitati lukksepp-akušööre tõlkija lisaerialaga?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei käi, sest nende klassikaaslastega, kellega meil on sarnane maailmavaade alles jäänud, suhtleme endiselt kas netis või telefonitsi ja kellega midagi ühist ei ole, ei tunne vajadust kohtuda. Kursakaaslastega suhtleme tihedamini, kuid ikka tekib paar sõpra, kes jäävad, ülejäänud vajuvad unustusse ja ei ole aegagi töö ja pere kõrvalt nii paljudega suhelda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja kõigest sellest hoolimata tundud sa ometi nii ebameeldiv inimene.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olin hea tunne küll siis tuttuue AudiA6-ga peomaja ette keerata 😀 Enamus on jäänud kodukohta, kas siis päris kodualevisse või maakonnakeskusesse.

Kas edukust saab ikka hinnata auto ja elukoha järgi? Haridus ja ametid annavad parema ülevaate. Üks võib elada eramajas, paksu metsa sees, lähedal väikesele alevile, teha tööd tuntud ja hinnatud ettevõttele ja sõita tavalise autoga, teine võib elada väikeses korteris Mustamäel ja sõita laenu eest ostetud uue bmw-ga, kuid ametilt pole midagi erilist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mulle väga meeldivad ja käin alati. põhjus selles, et meil olid kõik väga toredad ja intelligentsed inimesed ja kuna kõigil on erinevad ametid ja edasine elu ja seltskond, milles kulgetakse, siis on hästi huvitav mingitest muudest maailmatest ka kuulda-arutada, kui enda väljakujunenud seltskond. viimane kord (siis oli 20 aastat lõpetamisest) istusime pea öö läbi lõkke ääres. muidu täiesti võõra ja võõra valdkonna inimesega ei saa ju ikka nii sama soe ja usalduslik vestlus olla kui oma klassikaaslasega. ei pea olema sama maailmavaade. väga huvitav on teistsugust ka ju kuulata.
ja mul on väga kurb, kui keegi mingil kaalu-, edutuse- vms. põhjusel ei taha tulla. uskuge- see on täiesti tähtsusetu. tulge ikka, äkki saate mingi uue mõtte ja emotsiooni oma ellu.

PS. muuseas transpordi osas (ei mul ei ole mingit megauhket autot, täitsa keskmine) olen alati pakkunud, et poole eesti ulatuses saa kõik ka kohale tuua kui vaja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis teil oli mingi meditsiinikallakuga keskkool, kus koolitati lukksepp-akušööre tõlkija lisaerialaga?

Ei. Üks Tartu nn eliitkoole. Mitte kohe, aga 8-10 aastat pärast lõpetamist oli eranditult kõigil meie klassist kõrgharidus. Väga seinast seina. Mõned said esmalt lapsed ja siis astusid ülikooli. Mõni läks enne nö ametikooli, siis alles ülikooli. Mõni jättis paar aastat vahele ja astus alles siis. Arste ja nende seas ka pediaatreid on meie klassist kõige rohkem – 14 peaks olema, üks hambaarst, filolooge (est, rus, eng), keemikuid ja füüsikuid. Bioloog. Mõned majandusteaduskonnast. Ja mõned insenerid, jurist, raamatukoguhoidja ja muusikaõpetaja. Üks kehalise kasvatuse õpetaja. Käsitööõpetaja.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

LERH

Please wait...
Postitas:
Kägu

“35 aastat lõpetamisest, seega keskeltläbi 43-aastased”. 8-aastaselt lõpetasid gümnaasiumi?

siin on vist arvutatud aega kooli minekust;) kuigi tundub, et vist on 2 asemel 3 läinud. 25+18=43 oleks reaalne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olin hea tunne küll siis tuttuue AudiA6-ga peomaja ette keerata

See on jah selline Hollywoodi teinifilmide unelm, kus tahetakse koht kätte näidata neid kooli ajal kiusanud populaarsetele inimestele, kelle elu parim aeg oligi keskkoolis ja kes nüüd mõttetuna allakäiguspiraalil virelevad. Saaksid nagu moraalse võidu ja leevenduse kunagisele teismeea ängile.

Mul on ka elus vedanud, rahalises mõttes. Võrreldes kooliajaga olen nüüd täitsa jõukas. Aga minul oleks imelik sellega uhkustama minna. Mulle ei meeldi selline tähelepanu ja iga inimese valikud on olnud erinevad. Ei saa ju öelda, et minu vara teeb mind tähtsamaks kui teise inimese 3 last. Minul lapsi ei ole ega tule, minu valik. Ei tunne end sellepärast paremini, kui kellelgi teisel kehvemini läheb kas karjääri või isikliku elu mõttes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ise ei saanud minna aga küsisin klassikaaslase käest pärast kuidas seal oli. Vastus oli: no see on ikka jäme ja see on juurde võtnud. See võttis vahepeal palju maha aga nüüd on jälle tagasi võtnud jne. Ise läks see hall hiireke samuti näitama oma autot, kahte “imenunnut” lapsukest, koera ja eputama korteri ja töökohaga. Ise kohe nii ütleski, et lähen eputan veidi, kas sa ei tulegi?!?! Läks isu ära minna ka kõigile järgnevatele kokkutulekutele, arvasin et kõik kokkutulnud soovivadki näha automarki ja vööümbermõõtu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käin, kui saan. Korraldatakse umbes üle aasta, mõnikord jääb ka kaks aastat vahele. Meid lõpetas 32, kõige vähem on kohal olnud 11 (siis tehti plaan nädal ette kuskil kohvikus kokku saada), mitmel korral aga üle 20. Rekord oli 27 mu meelest.

Mina olen kohal käinud umbes poolel kordadest. Minemata on jäänud alguses paar korda laste pärast. Siis paar korda olen olnud välismaal, paar korda pole viitsinud minna ja mõned korrad olen lihtsalt valinud teise ürituse. Meil on rahvarohkeimad need kokkutulekud, mis ei asu üldse meie koolilinnas vaid kuskil kaugemal, üle Eesti. Kui päris oma linnas korraldada, siis astutakse korraks läbi ja siis kobitakse koju kotile, pole üldse nii tore.

Peod on alati superlahedad. Mul on ka väga toredad ja targad klassikaaslased ja pidu meil = üldiselt pika laua taga jutustamine hommikuni ja vahepeal mõni jalutuskäik või üllatus. St tantsu ei lööda, sauna ei tehta, aga üllatused on alati väga lahedad. Näiteks ükskord tuli peaminister meid tervitama (mitte et me oleksime temaga keegi siiklikult tuttavad – korraldaja kutsus ja ta tuligi. Jätan enda teada, milline)). Teisel korral tegid kaks klassivenda meile 7. klassi füüsika tunni nii, nagu see võiks olla, et kõik aru saaks ja huvitav ka oleks). Ühel korral klassiõde, kes on spetsialiseerunud putukatele, korraldas meile kohapealt leitud putukate vaatluse ja kerge loengu nende määramisest ja eripäradest. Ükskord tulid metsast – just metsast, puude vahelt – ootamatult välja 7 meie endist õpetajat. Korraldaja tipptöö muidugi.

Korraldab soovija. Lauale toob igaüks midagi. Kohad otsitakse sellised, kus saab ööbida odavalt või kallimalt, kuidas kellelegi sobib. Näiteks kellegi suvetalu põrandal, õues telgis või siis 2 km jalutuse kaugusel mingis turismitalus mugavamalt. Raha ei korjata kunagi. Korraldajal on tavaliselt mitu abilist ja neile jääb pärast kõik, mida ära ei sööda ja ei jooda ning seda on alati meeletult. Vaeva on, aga tore on. Ise olen korraldanud 2x ja plaanin, et 2021 võiksin jälle.

Üritused on abikaasadeta ja lasteta, aga näiteks on olnud paar kokkutulekut, kus kaasa on palutud/lubatud võtta hästikasvatatud koerad.

Väga lahedad inimesed teil klassi sattunud!
Minu arvates on tore, kui sul on jäänud ikka nö. suht elutee algusest lahedaid kaaslasi, kes mäletavad sind juba lapsepõlvest ja nendega koos veel uusi mälestusi juurde luuagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei. Üks Tartu nn eliitkoole. Mitte kohe, aga 8-10 aastat pärast lõpetamist oli eranditult kõigil meie klassist kõrgharidus. Väga seinast seina. Mõned said esmalt lapsed ja siis astusid ülikooli. Mõni läks enne nö ametikooli, siis alles ülikooli. Mõni jättis paar aastat vahele ja astus alles siis. Arste ja nende seas ka pediaatreid on meie klassist kõige rohkem – 14 peaks olema, üks hambaarst, filolooge (est, rus, eng), keemikuid ja füüsikuid. Bioloog. Mõned majandusteaduskonnast. Ja mõned insenerid, jurist, raamatukoguhoidja ja muusikaõpetaja. Üks kehalise kasvatuse õpetaja. Käsitööõpetaja.

Tamme gümnaasium vast, seal on meditsiinikallak. Kuna kooli lõpetasite? Töötan ise Lõuna-Eesti Haiglas juba aastaid ja ei tea küll, et nii palju inimesi ühest klassist. Väike haigla ning osakondade vahel suheldes tead enamvähem kõiki.

Please wait...
Postitas:
Kägu

meil tehakse ka iga viie aasta tagant, järgmisel aastal tuleb jälle ja siis saab lõpetamisest 35 aastat.
olen osadel käinud, enamusel mitte.
mul ei ole nendega nagu millestki rääkida enam, kooliagseid sündmusi ka ainult heieteda ei ole mõtet ja mind eriti ei huvita, mitu last kellelgi on või nüüd juba mitu lapselast või kes kus töötab jms asjad.
see, et saatus meid kunagi ühte klassi pani, ei tee ju inimestest eluaegseid sõpru. nende kalssiõdede-vendadega suhtlen nagunii ka kokkutuleku väliselt, kellega suhelda tahan.
no ja pärast võib tõesti kuulda jutte, et oh, kus see eputas ja küll see on paksuks läinud või palju kõhnem, kui koolajal või et see on ikka nii ülbe ja too pole enam üldse selline nagu kooli ajal.
need kokkutulekud tuletavd mulle meelde enda vanaema, kes armastas ikka rääkida, kuidas nemad kuuendas klassis tegid seda või teist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ise ei saanud minna aga küsisin klassikaaslase käest pärast kuidas seal oli. Vastus oli: no see on ikka jäme ja see on juurde võtnud. See võttis vahepeal palju maha aga nüüd on jälle tagasi võtnud jne. Ise läks see hall hiireke samuti näitama oma autot, kahte “imenunnut” lapsukest, koera ja eputama korteri ja töökohaga. Ise kohe nii ütleski, et lähen eputan veidi, kas sa ei tulegi?!?! Läks isu ära minna ka kõigile järgnevatele kokkutulekutele, arvasin et kõik kokkutulnud soovivadki näha automarki ja vööümbermõõtu.

Neid lugusid lugedes mõtlen, et meil on ikka ülimalt normaalne klass. Hiljuti oli kokkutulek – istusime aias, kõik oli nii õdus ja helge, kahju oli laiali minnagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Enamus on jäänud kodukohta, kas siis päris kodualevisse või maakonnakeskusesse.

Mina olen hoopis linnalaps kes kolis maale elama. Ise arvasin, et see on vabadus, sain linnast minema ning rahaline vabadus, et saan maal olla, seda nautida ja ei pea tööl enam käima.
Nüüd siis tean, et see oli hoopis allakäik ja (linnakooli) kokkutuleküle küll minna enam ei julgeks

Please wait...
Postitas:
Kägu

Enamus on jäänud kodukohta, kas siis päris kodualevisse või maakonnakeskusesse.

Mina olen hoopis linnalaps kes kolis maale elama. Ise arvasin, et see on vabadus, sain linnast minema ning rahaline vabadus, et saan maal olla, seda nautida ja ei pea tööl enam käima.

Nüüd siis tean, et see oli hoopis allakäik ja (linnakooli) kokkutuleküle küll minna enam ei julgeks

Maal elamine ise ei ole allakäik. Oleneb, kas sul on seal maal midagi teha? Kui sa oled ennast linnas juba nii üles töötanud, et lähed maale rantjee-elu elama, on hoopis teine asi ju, kui et sa jäädi pärast keskkooli lõpetamist maale, saad kalevipojaga kolm last ja töötad 600 € eest kohalikus A&O-s. Enamus maainimesi, eriti kes on eluaeg sealsamas elanud, elavad just niimoodi. Variandid on veel, et poe asemel käiakse linnas lihakombinaadis või kohalikus puidutsehhis tööl. Või ei ole abielus kalevipojaga, hoopis kerge rusika ja viinaveaga puidutöökoja mehega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegin vea ja ühele kokkutulekule läksin. Olen ühest väikelinnast pärit ja üle poole klassikaaslastest sinna jäänud. Põhijutt käis selle ümber kui palju keegi raha teenib või Soomes koristaja vms on. Midagi nendega vestelda ausalt öeldes ei osanudki.

???
Väike abi: tunne huvi nende tegemiste, pere, laste vms üle. Mingid ühised mälestused on ju ka.

Mina olen ka väikesest maakohast pärit. Olin ainuke sealsest klassist, kes kõrgkooli läks.
Käin hea meelega nii oma 8-klassilise kooli kokkusaamistel, oma eliitkeskkooli kokkusaamistel, kui ka kõrgkooli kokkusaamistel.
Alati on huvitav olnud ja kunagi ei ole olnud probleemi, et ei ole millestki rääkida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen käinud. Hea põhjus iga 5 aasta tagant enda välimus üle vaadata ja vajadusel käsile võtta 😛

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 69 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Klassi kokkutulekud