Esileht Koolilaps 6. klassi riikliku tasemetöö kulg

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: 6. klassi riikliku tasemetöö kulg

Postitas:

Kuidas õnnestus teie koolis tasemetöö tegemine? Minu laps rääkis, et neil kulus poole rohkem aega, sest ei saanud leheküljele sisse, vahepeal jäigi arvuti mitmeks minutiks mõtlema ja mõne viskas vahepeal lehelt välja. Arvutiõpetaja olevat öelnud, et ei ole kooli arvutite ega ühenduse viga.
Kui süsteem ei kannata korraga tasemetöö tegijaid, siis mil moel loodetakse varsti 9. klassi lõpueksameid arvuti kaudu teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 18:53; 15.05 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui süsteem ei kannata korraga tasemetöö tegijaid, siis mil moel loodetakse varsti 9. klassi lõpueksameid arvuti kaudu teha?

Neil on ükskõik. Ükskõik on ka sellest, kui koolil pole piisavalt arvuteid- iga laps toogu oma laptop kaasa, probleem lahendatud. Ei saa sisse- mis seal ikka. Neid tasemetöid on arvutis juba 2016. aastast tehtud, aga ikka kõik ei toimi, mis siis, vähemalt oleme e-inimesed, mitte mingid saurused. Moodsad ajad.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 18:59; 15.05 04:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis tasemetöö täna oli? Minu kaheksandik ei rääkinud mingist tasemetööst, mai lõpus tulevad neil vaid nn koolieksamid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis tasemetöö täna oli? Minu kaheksandik ei rääkinud mingist tasemetööst, mai lõpus tulevad neil vaid nn koolieksamid.

Kaheksandikel polegi riiklikku tasemetööd. 3. ja 6. klassil on. 6. klasside omad on 2016. aastast arvutis, kuigi, kui kool ei kuulu ametlikku valimisse (need, kes peavad oma tööd Innovele esitama), siis mõnikord seda tööd läbi ei viida,viiakse läbi mõnel teisel päeval või tehakse ikkagi paberkandjal (sel juhul võib õpetaja ka testi ise koostada või kasutada mõnd varasemat paberkandjal olnud tasemetööd).

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 18:59; 15.05 04:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu teema pealkirjast näha, oli ka teemaalgatajal arvuti kasutamisega probleeme. Eks neid IT-tõrkeid tuleb ette jah.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Klassil oli täna matemaatika tasemetöö. Need teevad veel paberil 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu teema pealkirjast näha, oli ka teemaalgatajal arvuti kasutamisega probleeme.

Märkasin viga juba varem, aga ei teadnud, et nüüd saab pealkirja parandada. Nüüd olen targem.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 18:53; 15.05 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel ei olnud mingeid probleeme, vähemalt ta ei kurtnud, ütles, et kohutavalt lihtne töö oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal need eesti keele tasemetööde tulemused võiks tulla, kas keegi teab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõustun õpetajana. Meie kooli õpilased tegid tasemetööd 2. ja 3. tunni ajal, mõlemas tunnis laadis süsteem end vahel nii aeglaselt, et kulus kuni 10 minutit, et süsteemi sisse saada ning sisse saades ei lasknud vahel ülesandeid järjest teha, vaid pidi nt tegema enne ül 5, siis ül 2, siis ül 7 jne. Kooli IT-juhi sõnul ei ole probleem kooli arvutites, vaid Eksamite infosüsteemis. Kuna tulemused teada saadakse, ei oska öelda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Koolilaps 6. klassi riikliku tasemetöö kulg

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.