Esileht Ilu Klassikalised “iluasjad”, mis teile ei meeldi

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 370 )

Teema: Klassikalised “iluasjad”, mis teile ei meeldi

Postitas:
Kägu

Minu jaoks on seda mageveepärlid. Imeliku kujuga ja sinakalt helklevad, minu meelest ei sobi millegagi.

+9
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei oska üldse pärlitest lugu pidada.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas just iluasi, aga klassikaline küll – trench coat. Appi, kui koledad need beezid palakad seljas on. Kortsus ka. Mind ei huvita, et Burberry originaal on äge ja sellepärast peab siis olema sama äge ka mingit H&M-i nartsu kanda. Kõik need trenchid on nii jubedad.

+10
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuma liblikad. Veerne kõrvarõngad.

+29
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuma liblikad. Veerne kõrvarõngad.

Veenre *

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nabapluusid, joogapüksid, katkised teksad, kõrge värvliga püksid , wife beaterid, platvormkingad, tanksaapad, ülilühikesed püksid, ülikõrged kontsad, soengud, väga pikad küüned, väga ümber parkad, eriti kroogitud parkad, valged jalanõud, ehetega liialdamine.

+12
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

soengud

Mis see tähendab, ei meeldi soengud? Igaühel on mingi soeng ju peas.

+26
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tunduvad vastikutena kollased parkad. Jubedad. Igal teisel seljas ka.

+13
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see tähendab, ei meeldi soengud? Igaühel on mingi soeng ju peas.

Õige. Minu silmade läbi siis kõik, mis ei hõlma pesemist, vajadusel palsamit, värvimist või lihtsat hobusesaba/üles kinni panemist. Soengu alla kuuluvad püsilokid, sirgendamised, tupeerimine ja kõik, mis ei ole juukse naturaalne olek.

+11
-21
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas just iluasi, aga klassikaline küll – trench coat. Appi, kui koledad need beezid palakad seljas on. Kortsus ka. Mind ei huvita, et Burberry originaal on äge ja sellepärast peab siis olema sama äge ka mingit H&M-i nartsu kanda. Kõik need trenchid on nii jubedad.

Nõus! Trenchid on ilusad vaid ilupiltidel.
Ja trenchi on päris keeruline stiliseerida, et see hea välja näeks. See ei ole üleriie, mille lihtsalt suvalistele riietele-jalanõudele peale viskad. On väga oluline, mis selle alt ja kaelusest välja paistab.
Pmst mulle tundub, et trenchi järgi peaks nagu kõik muud riided valima, mitte vastupidi.

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõus! Trenchid on ilusad vaid ilupiltidel. Ja trenchi on päris keeruline stiliseerida, et see hea välja näeks. See ei ole üleriie, mille lihtsalt suvalistele riietele-jalanõudele peale viskad. On väga oluline, mis selle alt ja kaelusest välja paistab. Pmst mulle tundub, et trenchi järgi peaks nagu kõik muud riided valima, mitte vastupidi.

Minu arust küll sobivad kõigega, nii kleitide kui teksadega. Ilus klassikaline asi, mis sobib praktiliselt igale inimesele.

+30
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pidin googeldama, et teada saada, mis on trench. Kurat, tavaline liivakarva kevad-sügis mantel ju.

+39
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pidin googeldama, et teada saada, mis on trench. Kurat, tavaline liivakarva kevad-sügis mantel ju.

No neid on ikka väga erinevates toonides ja erineva kvaliteediga. Mul on roosa näiteks, mulle väga meeldib. No see on õige, et võid sellega olla mammi nagu filmis Vera, kui mingi müstilotu ja kummikud juurde paned, aga võid ka olla väga kaasaegne ja moodne olenevalt muust stiilist.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nabapluusid, joogapüksid, katkised teksad, kõrge värvliga püksid , wife beaterid, platvormkingad, tanksaapad, ülilühikesed püksid, ülikõrged kontsad, soengud, väga pikad küüned, väga ümber parkad, eriti kroogitud parkad, valged jalanõud, ehetega liialdamine.

Soengud? Ei meeldi ükski soeng? Ise oled kiilakas?

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nabapluusid, joogapüksid, katkised teksad, kõrge värvliga püksid , wife beaterid, platvormkingad, tanksaapad, ülilühikesed püksid, ülikõrged kontsad, soengud, väga pikad küüned, väga ümber parkad, eriti kroogitud parkad, valged jalanõud, ehetega liialdamine.

Soengud? Ei meeldi ükski soeng? Ise oled kiilakas?

Sirged juuksed meeldivad või kergelt laines. See kajastub ka minu juustes.

+6
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ei meeldi üht tüüpi juukseklamber, millel on alati kandjaid olnud, nii kaua kui ma mäletan. Kole asi ja soeng minu meelest. Veel üks väga levinud klassikaline asi, mis mul endal mingit positiivset emotsiooni ei tekita, on pliiatsseelik. Lisaks veel üks  ikooniline ja väga kallis moeklassika, mida ma ei armasta  on nö  Chaneli jakk –  säbruline (mingi buklee või tviid) kangas, suured nööbid, luukidega taskud… ei ole kohe üldse minu maitse..

+12
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ei meeldi parfüümid ja ei mõista, miks on neid vaja mingi kunstliku lõhnaga üle kallata.

+12
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ei meeldi üht tüüpi juukseklamber, millel on alati kandjaid olnud, nii kaua kui ma mäletan. Kole asi ja soeng minu meelest.

Jaa, see kuklasse kokku keerutatud rull on kole tõesti. Eriti, kui on pikemad juuksed ja ülevalt tolkneb mingi lokikesega saba veel alla.

+9
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul küll trench coat kortsus ei ole 😀 Aga kannan mitte moepärast vaid, et pole miskit asjalikumat leidnud praegusteks ilmadeks. mingit lühikest jakki ei soovi ja veidi villasema k/s jaki jaoks on minu jaoks veel vara. Et beež – noh, ma musta kannan üldse vähe ja erksamaid värve ei vali üleriietel puhtalt praktilisusest – mulle nimelt ei meeldi väga üleriideid osta, mistõttu pigem eelistangi “tagasihoidlikku ja turvalist”, mis ei viska peale ühte hooaega üle (mis võib juhtuda nt erksama värviga). Aga see selleks.

Ühinen eelnevaga, kellele Kuma liblikad ei meeldi. Algul olin Veenre nendest suurtest tilgakujulistest vaimustuses, aga kui kontoris ikka iga 3. naine liftis oli nendega, siis sain aru, et ega ikka ei taha ka. Ehetest meeldivad rohkem sellised, mis on küll mingil määral efektsed, kuid samas mitte liiga populaarsed ja äratuntava disainiga (riietuses ka väldin seetõttu liiga trendikaid mustreid ja eelistan ühevärvilisi või tagasihoidlikku mustrit).

Pahkluuni püksid, mille sääred istudes tõusevad veel poolde säärde. Tõsiselt raske on praegu talveks endale viigipükse leida, kui kõik on ainult pahkluuni (nimelt punaseid otsin).

Kleidi/seelikuga massiivsete tossude kandmine. Kusjuures kitsalõikelised tennised ei häiri.

Kõrge taljega teksad.

läbikumavad riided, kui pluusi all pole maikat, vaid ainult rinnahoidja (kontori-situatsioon)

 

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühinen eelnevaga, kellele Kuma liblikad ei meeldi. Algul olin Veenre nendest suurtest tilgakujulistest vaimustuses, aga kui kontoris ikka iga 3. naine liftis oli nendega, siis sain aru, et ega ikka ei taha ka. Ehetest meeldivad rohkem sellised, mis on küll mingil määral efektsed, kuid samas mitte liiga populaarsed ja äratuntava disainiga (riietuses ka väldin seetõttu liiga trendikaid mustreid ja eelistan ühevärvilisi või tagasihoidlikku mustrit).

Need Kuma liblikad ja Veenre sodi ei ole ju mingi klassika.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav teema. Hakkasin siis motlema, ka minu jaoks on mingi konkreetne asi, mis ei meeldi.

Yhtegi konkreetset asja ei tulnud pahe, kyll aga moned kombinatsioonid voi stiil, mida ise kunagi ei kannaks. Nt. liiga liibuvad ja/voi stretskangast riided.

Siis koik no. tavalised riided, mida on yritatud mingi minu silmis totaka detailiga “naiselikuks” muuta. Nagu eelpool nimetatud roosa trench, siis kivikestega kaunistatud sandaalid, T-sark, millele on millegiparast rinnale sadelev voi roosa sydamekujuline pilt lisatud…uhh. Muidu tavalised, casual kleidid ja t-sargid, millel on liiga suur dekoltee. Mitte koik naised siin maailmas ei ole AA-rinnapartiiga, ja koik ei taha igapaevases situatsioonis oma rinnapartiid demostreerida. Paris mitu ilusat klieiti ja pluusi on sp. jaanud ostmata.

Samas moned nn. naiselikud elemendid meeldivad vaga, nt. suitsusilm, mitu kaelaehet korraga.

 

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ti Sento ehted. Kas tõesti keegi veel neid ostab?

+13
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ti Sento ehted. Kas tõesti keegi veel neid ostab?

Ti Sentol on väga klassikalisi disaine. Eks ikka ostetakse neid. Hinna ja kvaliteedi suhe on ka hea.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ti Sento ehted. Kas tõesti keegi veel neid ostab?

Ti Sentol on väga klassikalisi disaine. Eks ikka ostetakse neid. Hinna ja kvaliteedi suhe on ka hea.

Koledad.

+7
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis koik no. tavalised riided, mida on yritatud mingi minu silmis totaka detailiga “naiselikuks” muuta. Nagu eelpool nimetatud roosa trench, siis kivikestega kaunistatud sandaalid, T-sark, millele on millegiparast rinnale sadelev voi roosa sydamekujuline pilt lisatud…uhh.

Heast peast kukud solvama. Mis mõttes on roosa trench coat üritatud mingi totaka detailiga “naiselikuks” muuta? Trench coat ongi niigi klassikaline naiselik riideese, lihtsalt ei pea tänapäeval ainult beežid olema, neid on kõikides erinevates toonides. Minul on selline: https://www.hugoboss.com/lu/en/cotton-blend-trench-coat-with-fabric-belt/hbeu50472139_691.html. Mis sugulus on sellel kivikestega t-särgiga, ei saa aru.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ei meeldi üht tüüpi juukseklamber, millel on alati kandjaid olnud, nii kaua kui ma mäletan. Kole asi ja soeng minu meelest. Veel üks väga levinud klassikaline asi, mis mul endal mingit positiivset emotsiooni ei tekita, on pliiatsseelik. Lisaks veel üks ikooniline ja väga kallis moeklassika, mida ma ei armasta on nö Chaneli jakk – säbruline (mingi buklee või tviid) kangas, suured nööbid, luukidega taskud… ei ole kohe üldse minu maitse..

Seda juukselõksu kasutavad peamiselt vene babad. Mina kasutan Dushi all, kui juuksed vaja kinni panna pesu ajal.

+6
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohutavad on need liblikad, siis need kõrvarõngad mille jublakaid vahetada saab ja need marja/kassi kõrvarõngad. Aga need ei ole klassikalised ka.

Mulle ühtlegi klassikalist asja, mis mulle ei meeldi, ei tulegi mulle pähe.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käevõrud – ebapraktilised ja kui arvutiga tööd teen, kõlisevad laua vastu.

Suured kõrvu venitavad rõngad

Loomamustrid

Riided, kus on teise inimese nägu. Minu jaoks on imelik kellegi teise “pilti” kanda.

Suured botased viisaka riietusega

Liiga suured logod, tekstid

Liiga avarad dekolteed. Jätab labase mulje.

Pluusid, millest pesu täiesti läbi näha on

Nabapluusid

Kalamehemütsid (Kas see just klassika on aga viimasel ajal moetrend)

Pärleid mina ka kanda millegagi ei oska. Kaelakeed on üldse kuidagi kõrvale jäänud.

See pole küll mood aga sorakil juuksed on õudsad. Kammin ise ka kodus olles juukseid. Elementaarne kui hammaste pesu. Ja siis on tänaval sorakil harakapesad, halval juhul pikenduste kinnitused paistmas.

Nõustun ka eelnevatega, et Veenre tilgad ja Kuma liblikad on ebameeldiv massitarbekaup. Ei meeldi mulle ka need muudetavate osadega käevõrud, teismelistele võibolla ok. Aga sinna hulka kuulub minu jaoks ka (enamik) Tallinn Dolls  riideid.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja parfüümid! Õudus kuubis.

Kui panna törtsuke, on see üsna ruttu hajunud. Kui panna rohkem, peab olema veendunud, et see lõhn ka teistele meeldib.

Mul oli kolleeg, kelle puhul juba kontorisse sisse astudes teadsid, kas ta on tööle jõudnud, või ei. Ja see lõhn ajas lõpuks öökima.

Tekitab õhku hea parfüümi lõhna? Parem juba kasutaks õhuvärskendit. Odavam..

+6
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui just klassikat peab välja tooma, siis mõtlen. Ma ei oska midagi selle teema kohta öelda. M<a nii vähe järgin moodi ja trendi, ostan ja kasutan vaid seda, mis meeldib või sobib. Ja kasutan kaua asju ja taaskasutan. Aga ühte võin öelda, et ma ei kanna kunagi mini, ka mitte põlvi paljastavat riiet ega lühikesi pükse. Pole täiskasvanuna kandnud. mul pole selliseid jalgu lihtsalt. Pükstest kannan pükse, mis ei too esile jalgade kuju.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 370 )


Esileht Ilu Klassikalised “iluasjad”, mis teile ei meeldi