Esileht Ilu Klassikalised “iluasjad”, mis teile ei meeldi

Näitan 30 postitust - vahemik 331 kuni 360 (kokku 370 )

Teema: Klassikalised “iluasjad”, mis teile ei meeldi

Postitas:
Kägu

Kujutan ette, kuidas sa suu ammuli lolli näoga vahtima jääd, kui mõne haritumaga räägid, sest ei saa ju pooltest sõnadest arugi tänu oma piiratusele.

Ära unista. Olen üksjagu koolis käinud ning mul on ka magistrikraad. Päriselus pannakse sinusugused kargajad kohe paika, mitte keegi sellist inimest ning suhtumist ei austa.

Nüüd saad öelda muidugi, et ega haridus matsi ei riku või mis vanaaegsed väljendid sul olidki.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kujutan ette, kuidas sa suu ammuli lolli näoga vahtima jääd, kui mõne haritumaga räägid, sest ei saa ju pooltest sõnadest arugi tänu oma piiratusele.

Ära unista. Olen üksjagu koolis käinud ning mul on ka magistrikraad. Päriselus pannakse sinusugused kargajad kohe paika, mitte keegi sellist inimest ning suhtumist ei austa.

Nüüd saad öelda muidugi, et ega haridus matsi ei riku või mis vanaaegsed väljendid sul olidki.

Vaata, magister, kui sa tahad väga erudeeritud ja tark paista, siis tea, et tark ja haritud inimene üldse ei hakkaks tõmblema mingi kellegi sõnakasutuse peale, isegi kui see oleks nende jaoks mitteharjumuspärane. Selle reaktsiooniga, mis teilt, kallid koduperenaised, siin sõna “lopp” peale lahti läks, tõmbasite endale kollektiivselt vee peale ja siin ei ole küll enam midagi päästa. Ei aita ka “olen tallinnast ja magistrikraadiga”. Tõestasite suurelt ja selgelt enda piiratust ja rumalust vaid.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen üksjagu koolis käinud ning mul on ka magistrikraad…
…Nüüd saad öelda muidugi, et ega haridus matsi ei riku või mis vanaaegsed väljendid sul olidki.

Sa kiitled oma magistrikraadiga ning samas ütled midagi nii lolli? 😀 Selle peale ei oskagi enam midagi öelda.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata, magister, kui sa tahad väga erudeeritud ja tark paista, siis tea, et tark ja haritud inimene üldse ei hakkaks tõmblema mingi kellegi sõnakasutuse peale, isegi kui see oleks nende jaoks mitteharjumuspärane. Selle reaktsiooniga, mis teilt, kallid koduperenaised, siin sõna “lopp” peale lahti läks, tõmbasite endale kollektiivselt vee peale ja siin ei ole küll enam midagi päästa. Ei aita ka “olen tallinnast ja magistrikraadiga”. Tõestasite suurelt ja selgelt enda piiratust ja rumalust vaid.

Mina ei taha erudeeritud ja tark paista, tean täpselt, kes ma olen. Sina oled see, kes lehekülgede viisi siin tõmblemas on mitme oponendi vastu. Paistab, et sul endal on hoopis haridustee lühikeseks jäänud. Mõne veidra sõna tundmine seda kindlasti ei korva, nagu näha on.

Koduperenaisest on asi ikka väga kaugel. Ei ole seda kunagi olnud ega saa ka olema.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei taha erudeeritud ja tark paista, tean täpselt, kes ma olen. Sina oled see, kes lehekülgede viisi siin tõmblemas on mitme oponendi vastu. Paistab, et sul endal on hoopis haridustee lühikeseks jäänud. Mõne veidra sõna tundmine seda kindlasti ei korva, nagu näha on.

Koduperenaisest on asi ikka väga kaugel. Ei ole seda kunagi olnud ega saa ka olema.

Aga pead vajalikuks mingi sõna kasutamise ümber jaurata nagu külamutt? Ja tõestada, et selle sõna mittetedamine on mingi tarkuse näitaja? 😀
Minu haridistee on sinu omast kindlasti kvaliteetsem ja seda juba eelkoolist peale. Võib-olla seepärast on ka mu sõnavara ja silmaring laiemad ja ma ei ehmata ära, kui keegi minust erinevalt räägib.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga muidu, kõik “tallinna magistrid” ja teised, kel silmaring kitsukene – kasutage teemat ära ja rääkige sõnadest, mis teile ei meeldi. Paluksin muidu rääkida sõnadest, mida te kuulnud ei ole, aga neist te ei saa ju rääkida…

Andke tuld!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu haridistee on sinu omast kindlasti kvaliteetsem ja seda juba eelkoolist peale. Võib-olla seepärast on ka mu sõnavara ja silmaring laiemad ja ma ei ehmata ära, kui keegi minust erinevalt räägib.

Jajah, kindlasti. Kui juba eelkool jutuks tuli, oled mu lapse eas.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma lihtsalt ei tulnud selle peale, et lihtne eestikeelne sõna “lopp” võiks kellegi jaoks üle mõistuse keeruline olla. Edaspidi kasutan perekoolis sõna “sulalumi”.

Teeksid teene, kui siin üldse vait oled, sul pole ju midagi normaalset öelda. Mine räägi oma lopast kellegi sellisega, keda huvitab.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu haridistee on sinu omast kindlasti kvaliteetsem ja seda juba eelkoolist peale. Võib-olla seepärast on ka mu sõnavara ja silmaring laiemad ja ma ei ehmata ära, kui keegi minust erinevalt räägib.

Jajah, kindlasti. Kui juba eelkool jutuks tuli, oled mu lapse eas.

Külakoolidel sellist asja tõesti ei ole. Linnas olid eelkoolid juba 80-ndatel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma lihtsalt ei tulnud selle peale, et lihtne eestikeelne sõna “lopp” võiks kellegi jaoks üle mõistuse keeruline olla. Edaspidi kasutan perekoolis sõna “sulalumi”.

Teeksid teene, kui siin üldse vait oled, sul pole ju midagi normaalset öelda. Mine räägi oma lopast kellegi sellisega, keda huvitab.

Kes sulle putru pakkus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu haridistee on sinu omast kindlasti kvaliteetsem ja seda juba eelkoolist peale. Võib-olla seepärast on ka mu sõnavara ja silmaring laiemad ja ma ei ehmata ära, kui keegi minust erinevalt räägib.

Jajah, kindlasti. Kui juba eelkool jutuks tuli, oled mu lapse eas.

Külakoolidel sellist asja tõesti ei ole. Linnas olid eelkoolid juba 80-ndatel.

Null- klass oli ka külakoolides. Ära nüüd seda külakooli niiväga kah musta. Mina läksin külakoolist TÜ juurasse, ilma et ma ühtegi juristi teadnuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Külakoolidel sellist asja tõesti ei ole. Linnas olid eelkoolid juba 80-ndatel.

Kui mina kooli läksin, siis küll ei olnud. Mul ei oleks seda muidugi ka vaja olnud, sain katsetega kenasti Tallinna eliitkooli sisse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teeksid teene, kui siin üldse vait oled, sul pole ju midagi normaalset öelda. Mine räägi oma lopast kellegi sellisega, keda huvitab.

Tal ei ole ju kedagi peale Perekooli-kes nii ebameeldiva inimesega ikka päriselus suhelda sooviks.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu haridistee on sinu omast kindlasti kvaliteetsem ja seda juba eelkoolist peale. Võib-olla seepärast on ka mu sõnavara ja silmaring laiemad ja ma ei ehmata ära, kui keegi minust erinevalt räägib.

Jajah, kindlasti. Kui juba eelkool jutuks tuli, oled mu lapse eas.

Külakoolidel sellist asja tõesti ei ole. Linnas olid eelkoolid juba 80-ndatel.

Null- klass oli ka külakoolides. Ära nüüd seda külakooli niiväga kah musta. Mina läksin külakoolist TÜ juurasse, ilma et ma ühtegi juristi teadnuks.

Takerdusid taas mingisse mõistesse? Kasutasin seekord “moodsat” sõna, aga juhm ei saanud ikka aru. Aga su küla(kooli)taust seletab kenasti su piiratust. Mida tegelikult ei olnud isegi tõestada vaja – see on alati kaugele näha.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu haridistee on sinu omast kindlasti kvaliteetsem ja seda juba eelkoolist peale. Võib-olla seepärast on ka mu sõnavara ja silmaring laiemad ja ma ei ehmata ära, kui keegi minust erinevalt räägib.

Jajah, kindlasti. Kui juba eelkool jutuks tuli, oled mu lapse eas.

Ja kui oleksingi su lapse eas, mis siis? Minu meelest oleks see olukord sinu jaoks siis ju veelgi piinlikum, sa ei arva?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui oleksingi su lapse eas, mis siis? Minu meelest oleks see olukord sinu jaoks siis ju veelgi piinlikum, sa ei arva?

Ei arva. Minu laps on intelligentne selles vanuses-sina mitte.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui oleksingi su lapse eas, mis siis? Minu meelest oleks see olukord sinu jaoks siis ju veelgi piinlikum, sa ei arva?

Ei arva. Minu laps on intelligentne selles vanuses-sina mitte.

Jah? Milles minu ebaintelligentsus siis külakooli-proua meelest seisneb? Palun räägi lähemalt. Ma olin siiani arvamusel, et laiem sõnavara ja võime tekstist aru saada on pigem intelligentsete inimeste teema, aga sina näid vastupidist arvavat?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah? Milles minu ebaintelligentsus siis külakooli-proua meelest seisneb? Palun räägi lähemalt. Ma olin siiani arvamusel, et laiem sõnavara ja võime tekstist aru saada on pigem intelligentsete inimeste teema, aga sina näid vastupidist arvavat?

Su juhm puust pea ei võta siiani kinni, et ma pole päevagi Tallinnast väljas elanud.

Poleks kunagi arvanud, et keegi sõnaga “lopp” kujutab ette megaharitust ning teistest peajagu üle olemist. Hale on see. Isegi Perekooli mõistes 😀

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu haridistee on sinu omast kindlasti kvaliteetsem ja seda juba eelkoolist peale. Võib-olla seepärast on ka mu sõnavara ja silmaring laiemad ja ma ei ehmata ära, kui keegi minust erinevalt räägib.

Jajah, kindlasti. Kui juba eelkool jutuks tuli, oled mu lapse eas.

Külakoolidel sellist asja tõesti ei ole. Linnas olid eelkoolid juba 80-ndatel.

Null- klass oli ka külakoolides. Ära nüüd seda külakooli niiväga kah musta. Mina läksin külakoolist TÜ juurasse, ilma et ma ühtegi juristi teadnuks.

Takerdusid taas mingisse mõistesse? Kasutasin seekord “moodsat” sõna, aga juhm ei saanud ikka aru. Aga su küla(kooli)taust seletab kenasti su piiratust. Mida tegelikult ei olnud isegi tõestada vaja – see on alati kaugele näha.

Äkki rahuned nüüd maha, kakled kõigiga ei tea millest, mingi teema külakooliga jne. Keegi “külakoolikas” võttis su eest töö ära vms? Tallinn on samasugune küla, kui sa pole veel aru saanud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah? Milles minu ebaintelligentsus siis külakooli-proua meelest seisneb? Palun räägi lähemalt. Ma olin siiani arvamusel, et laiem sõnavara ja võime tekstist aru saada on pigem intelligentsete inimeste teema, aga sina näid vastupidist arvavat?

Su juhm puust pea ei võta siiani kinni, et ma pole päevagi Tallinnast väljas elanud.

Poleks kunagi arvanud, et keegi sõnaga “lopp” kujutab ette megaharitust ning teistest peajagu üle olemist. Hale on see. Isegi Perekooli mõistes ????

Ja see oligi sinu, “targa”, vastus küsimusele, milles seisneb sinu arvates minu ebaintelligentsus? Otsi oma argumenteerimisoskus nüüd tolmu alt üles ja proovi oma väiteid kaitsta, proua “ma pole päevagi tallinnast väljas elanud”. Või lahmid lihtsalt niisama nagu perekoolikad ikka, ise aru saamata, mida täpselt ütlesid või mõtlesid?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Klassikalistest iluasjadest ei salli nn kujukesi ja korvikesi riiulitel ega seintel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja see oligi sinu, “targa”, vastus küsimusele, milles seisneb sinu arvates minu ebaintelligentsus? Otsi oma argumenteerimisoskus nüüd tolmu alt üles ja proovi oma väiteid kaitsta, proua “ma pole päevagi tallinnast väljas elanud”. Või lahmid lihtsalt niisama nagu perekoolikad ikka, ise aru saamata, mida täpselt ütlesid või mõtlesid?

Pole enne siin sõna võtnud, aga minu arust seisneb sinu ebaintelligentsus selles, et oleksid võinud ammu juba võinud vait jääda. Aga ikka kraakled siin edasi nagu turumutt, sest sinule peab viimane sõna jääma. Äkki aitab nüüd.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja see oligi sinu, “targa”, vastus küsimusele, milles seisneb sinu arvates minu ebaintelligentsus? Otsi oma argumenteerimisoskus nüüd tolmu alt üles ja proovi oma väiteid kaitsta, proua “ma pole päevagi tallinnast väljas elanud”. Või lahmid lihtsalt niisama nagu perekoolikad ikka, ise aru saamata, mida täpselt ütlesid või mõtlesid?

Pole enne siin sõna võtnud, aga minu arust seisneb sinu ebaintelligentsus selles, et oleksid võinud ammu juba võinud vait jääda. Aga ikka kraakled siin edasi nagu turumutt, sest sinule peab viimane sõna jääma. Äkki aitab nüüd.

Ma jään vait jah, las jääb õigus neile puuduliku lugemusega tädidele, keda oma emakeelgi suudab üllatada. Sellised on siin nagunii ülekaalus. Rõõmustage!

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loppa kasutavad ka ilmateatajad.

Ilmateadustajaid olen kuulnud ütlemas lobjakas või lörts. Murdesõnaraamatust leidsin veel samaväärse sõna ränts. Kõik tähistavad vee ja lume või jää ja lume segu.

Alati ei peagi teadma sõna täpset tähendust – mõte oli  siin teemas ikka arusaadav.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma jään vait jah, las jääb õigus neile puuduliku lugemusega tädidele, keda oma emakeelgi suudab üllatada. Sellised on siin nagunii ülekaalus. Rõõmustage!

Tädi oma olemuselt oled ikka sina. Mammi lausa. Nagu need külamutid, kes Putjat ülistasid.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma jään vait jah, las jääb õigus neile puuduliku lugemusega tädidele, keda oma emakeelgi suudab üllatada. Sellised on siin nagunii ülekaalus. Rõõmustage!

Tädi oma olemuselt oled ikka sina. Mammi lausa. Nagu need külamutid, kes Putjat ülistasid.

Äkki hoopis hitler või pol pot?

Miks sellist analoogiat sisse tuua? Rõve oled.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma jään vait jah, las jääb õigus neile puuduliku lugemusega tädidele, keda oma emakeelgi suudab üllatada. Sellised on siin nagunii ülekaalus. Rõõmustage!

Tädi oma olemuselt oled ikka sina. Mammi lausa. Nagu need külamutid, kes Putjat ülistasid.

Mis ajast on “tädi” või “mammi” räiged sõimusõnad, nagu sina siin välja paiskad? Normaalsed tädid ja mammid püüavad puberteediajuga noortesse üldiselt sallivalt suhtuda, et äkki arenevad veel. Suurem osa areneb, aga elukogemus ütleb, et mitte kõik. Looduse seadused.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis ajast on “tädi” või “mammi” räiged sõimusõnad, nagu sina siin välja paiskad? Normaalsed tädid ja mammid püüavad puberteediajuga noortesse üldiselt sallivalt suhtuda, et äkki arenevad veel. Suurem osa areneb, aga elukogemus ütleb, et mitte kõik. Looduse seadused.

Mammi polegi sõimusõna. Mammi on selline paks, rullisoenguga naine, kes ainult vingub ja näägutab ning õpetab. Täpselt see lopamammi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti segased mutid… vahetage numbreid ja sõimake terviseks

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Su juhm puust pea ei võta siiani kinni, et ma pole päevagi Tallinnast väljas elanud. Poleks kunagi arvanud, et keegi sõnaga “lopp” kujutab ette megaharitust ning teistest peajagu üle olemist. Hale on see. Isegi Perekooli mõistes ????

Kui päevagi Tallinnast väljas elanud pole, võib arvata, et tegu pole eriti kvaliteetse kõrgharidusega….

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 331 kuni 360 (kokku 370 )


Esileht Ilu Klassikalised “iluasjad”, mis teile ei meeldi