Esileht Ilu Klassikalised “iluasjad”, mis teile ei meeldi

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 274 )

Teema: Klassikalised “iluasjad”, mis teile ei meeldi

Postitas:
Kägu

Siis koik no. tavalised riided, mida on yritatud mingi minu silmis totaka detailiga “naiselikuks” muuta. Nagu eelpool nimetatud roosa trench, siis kivikestega kaunistatud sandaalid, T-sark, millele on millegiparast rinnale sadelev voi roosa sydamekujuline pilt lisatud…uhh.

Heast peast kukud solvama. Mis mõttes on roosa trench coat üritatud mingi totaka detailiga “naiselikuks” muuta? Trench coat ongi niigi klassikaline naiselik riideese, lihtsalt ei pea tänapäeval ainult beežid olema, neid on kõikides erinevates toonides. Minul on selline: https://www.hugoboss.com/lu/en/cotton-blend-trench-coat-with-fabric-belt/hbeu50472139_691.html. Mis sugulus on sellel kivikestega t-särgiga, ei saa aru.

Tean, et trench’e on erinevates toonides, lihtsalt mistahes klassikaline riideese roosana on minu jaoks no-no. Olgu siis kostyym, voi seesama trench. Tihti need, kes armastavad kanda roosat mantlit, armastavad ka neid teisi nimetatud asju. Minu jaoks aga on see nn. ylinaiselik stiil midagi, mida ma iial ei kannaks, ja uskuge, see kaunistab ainult kas vaga noori voi vaga ilusaid inimesi. Ja isegi ilusa inimese ilu paaseb paremini mojule, kui ta on pigem neutraalselt riietatud.

Aga see on minu isiklik arusaam, mitte keegi ei pea sellest ennast puudutatuna tundma. Sellise stiili kohta, nagu minule meeldib, on siin kyllalt myrginooli lennanud, aga see ei pane mind veel ymber motlema, ja sinagi ei pea roosast mantlist kellegi arvamuse parast loobuma.

+6
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen juba 50+ naine. Minu nõukogude aja lapsepõlves kandsid kõik neid “trench coat”e 🙂 Ainult nimi oli neil siis vihmamantel või tolmumantel. Enamasti olid need muidugi hallid või pruunikad, nagu enamus riideid tollal. Kuna need olid tollal väga koledad esemed, siis ma sellist endale tänapäeval küll ei taha. Nii et ühinen nendega, kelle meelest see tolmumantel on jõle. Lisaks veel filmides kandsid selliseid alati KGB nuhid.

Aga muidu, siis ma väldin asju, mis on liiga moodsaks muutunud. Ei taha olla nagu üks lastekodulastest vormiriietuses. Minu meelest need liblikad on iseenesest ilusad ju, aga jah, liiga paljud kannavad. Veenre kõrvakaid ma muidu ei märkakski, jätavad ükskõikseks, aga taas, selline lastekodulaste vormirõiva detail. Vahepeal olid Korsi kotid sellised kohustuslikud esemed pealinna kontoritibide käevangus. Veel enne seda karusnahast tutiga mütsid. Või olid need samaaegne hullus, ei mäleta.

Kui pole just ideaalne figuur, siis on ebameeldiv vaadata liibuvaid retuuse, mida kantakse nagu pükse. Retuuse kannan ise ka hea meelega, aga mul on tuunika alati peal.

Lõhkised teksased, nende fenomenist ei ole kunagi aru saanud! Eriti talvel, kui lõhedest sinist kananahkset ihu välgub.

Lihtsalt tervistkahjustav mood on käia külmal ajal 7/8 pikkuses pükstega, paljaste pahkluudega. Ootan autoga detsembris foori taga, ja siis järjest lähevad noored oma paljaste pahkluudega üle tee – brrrr …

Vastupidine mood on jälle need valged tossud absoluutselt igal pool, nii kleidi kui dressipükstega. Inetu, aga õnneks praktiline ja hea jalgade tervisele.

+9
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja isegi ilusa inimese ilu paaseb paremini mojule, kui ta on pigem neutraalselt riietatud.

See on kill väga õige tähelepanek

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Burberry sall. No koledamat salli on raske leida.

Seebiga jalga aetavad püksid, eriti kui need on jalas jämedatel/lühikestel inimestel. Vähestele sobib kui aus olla. Siis kui figuur on ilus ja kenad jalad.

Tossud/ketsid seeliku või kleidiga. Megakole.

Tuusthabe ja juuksetutt meestel. Habe sobib vaid mõnele mehele siis, kui see on ilsu põskhabe ja hoolitsetud,  mitte selline suva kole , tihti ka hall tuust. Ja see kole meeste patside teema võiks ka juba üle minna.

+7
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tihti need, kes armastavad kanda roosat mantlit, armastavad ka neid teisi nimetatud asju.

Minu arust küll puudub siin seos. Roosa on lihtsalt üks erksatest värvidest, minu arust on ilusad ka erkroheline, kollane, helesinine, erkpunane jne. Huvitav, et kuninganna oli vana, kandis selliseid värve ja keegi ei arvanud, et talle meeldiks samal ajal ka mingid kivikestega t-särgid või muu maitselagedus. Või et peaks ainult pruuni ja musta kandma. Ka Saagim kannab palju selliseid värve, pole ka kuidagi kole.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Retuuse kannan ise ka hea meelega, aga mul on tuunika alati peal.

Vat selline kombo on küll ülikole, maapiirkondades muidugi juba klassikaks saanud, nii minu nooruseas oli selliseid, kes nii käisid ja on ka praegu. Eriti “moodsatel” lisaks veel ka mingi roosa, sinine või punane poisipea sinna juurde.

+11
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tihti need, kes armastavad kanda roosat mantlit, armastavad ka neid teisi nimetatud asju.

Minu arust küll puudub siin seos. Roosa on lihtsalt üks erksatest värvidest, minu arust on ilusad ka erkroheline, kollane, helesinine, erkpunane jne. Huvitav, et kuninganna oli vana, kandis selliseid värve ja keegi ei arvanud, et talle meeldiks samal ajal ka mingid kivikestega t-särgid või muu maitselagedus. Või et peaks ainult pruuni ja musta kandma. Ka Saagim kannab palju selliseid värve, pole ka kuidagi kole.

Kuninganna kandis neid varve, kuna ta pidi rahvahulgast valja paistma. Sellest on kirjutatud. Lisaks andis ta vahel oma riietuse varviga monda sonumit edasi.

Pildid kuningannast vabal ajal raagivad hoopis teist keelt. Hall voi tumesinine tviidmantel, pruun kardigan, must seelik, jne. Ehk siis tavaline aadlik puhkehetkel riietus. Need kartsud varvid kaivad ainult teatud syndmuste juurde, nagu Ascoti ratsavoistlus, jne.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ti Sento ehted. Kas tõesti keegi veel neid ostab?

Mina ostan. Neid saavad kanda ka niklile allergilised inimesed.

+4
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Heast peast kukud solvama. Mis mõttes on roosa trench coat üritatud mingi totaka detailiga “naiselikuks” muuta? Trench coat ongi niigi klassikaline naiselik riideese, lihtsalt ei pea tänapäeval ainult beežid olema, neid on kõikides erinevates toonides. Minul on selline: https://www.hugoboss.com/lu/en/cotton-blend-trench-coat-with-fabric-belt/hbeu50472139_691.html. Mis sugulus on sellel kivikestega t-särgiga, ei saa aru.

Kohe nii nõelatuna tundsid end ja võtsid isiklikult suva kommentaari? Ja trench on kõike muud kui klassikaline “naiselik rõivaese”, see on on pärit sõjaväeohvitseri mundrist… Mul on punane näiteks, hea kerge mantel.

+2
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja trench on kõike muud kui klassikaline “naiselik rõivaese”, see on on pärit sõjaväeohvitseri mundrist…

No naised on seda piisavalt pikalt kandnud, nii et ei pea enam selles sõjaväe-saamisloos kinni olema.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meenus veel üks asi, mis ei ole mulle kunagi sümpaatne olnud ei meeste ega naiste sõrmes – klotsersõrmus.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nutikell rojaliteedi matustel:

https://i.guim.co.uk/img/media/de1c4b4dd3cb2aaea0d9928442088740d49e68b1/473_285_4128_2477/master/4128.jpg?width=1200&height=900&quality=85&auto=format&fit=crop&s=8d2367ab9c1765e8799ba65070f14dc2

+7
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vot see on stiilitus kuubis. Ma vaatan neid Eesti naisi, kes ei suuda oma sammulugejat ka pidulikul rerstoraniõhtusöögil (ilmselt ka mitte presidendivastuvõtul) randmelt võtta ja mõtlen, et kui nõme. Aga minna kuninganna matustele niimoodi…

+8
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vot see on stiilitus kuubis. Ma vaatan neid Eesti naisi, kes ei suuda oma sammulugejat ka pidulikul rerstoraniõhtusöögil (ilmselt ka mitte presidendivastuvõtul) randmelt võtta ja mõtlen, et kui nõme. Aga minna kuninganna matustele niimoodi…

Oligi, ma veel youtube’is nägin, et teisedki olid seda kommenteerinud. Tuli lihtsalt meelde selle klotseriteemaga, sest Charles III kannab klotserit.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga samas, kas pahaks panna, sajand ju selline, ongi modernsed ajad..

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga samas, kas pahaks panna, sajand ju selline, ongi modernsed ajad..

…ja ilmselt sai seal päris palju samme kokku, mida pärast Instas sheerida 😀

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

…ja ilmselt sai seal päris palju samme kokku, mida pärast Instas sheerida 😀

Selle peale ma isegi mõtlesin, et peab need sammud täis saama.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui just klassikat peab välja tooma, siis mõtlen. Ma ei oska midagi selle teema kohta öelda. M<a nii vähe järgin moodi ja trendi, ostan ja kasutan vaid seda, mis meeldib või sobib. Ja kasutan kaua asju ja taaskasutan. Aga ühte võin öelda, et ma ei kanna kunagi mini, ka mitte põlvi paljastavat riiet ega lühikesi pükse. Pole täiskasvanuna kandnud. mul pole selliseid jalgu lihtsalt. Pükstest kannan pükse, mis ei too esile jalgade kuju.

Kuidas see teemaga haakub?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siin meeldib paljudele endast üksipulgi jahvatada.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://i.guim.co.uk/img/media/de1c4b4dd3cb2aaea0d9928442088740d49e68b1/473_285_4128_2477/master/4128.jpg?width=1200&height=900&quality=85&auto=format&fit=crop&s=8d2367ab9c1765e8799ba65070f14dc2

Suva

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Suva

Fugly.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Isegi minu odavasse nutikella tulevad ka sõnumid, mida nt koolitusel saab viisakalt ja märkamatult lugeda, ilma et solvaks koolitajat, et pigem olen telefonis kui kuulan teda.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui just klassikat peab välja tooma, siis mõtlen. Ma ei oska midagi selle teema kohta öelda. M

See haakub niimoodi, et ma ei kanna mini ega liibuvaid pükse, mis ka juba klassika alla ammu kuulub. Mini loodi ju kuuekümnendatel ja on jäänud.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Isegi minu odavasse nutikella tulevad ka sõnumid, mida nt koolitusel saab viisakalt ja märkamatult lugeda, ilma et solvaks koolitajat, et pigem olen telefonis kui kuulan teda.

Peavad ikka jube tähtsad sõnumid olema, mis KUNINGANNA matuste tõttu veidi oodata ei kannata.
Sinu sõnumid ilmselt ka väga tähtsad – titt kirjutab, et tule trenni järgi.

+9
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Peavad ikka jube tähtsad sõnumid olema, mis KUNINGANNA matuste tõttu veidi oodata ei kannata.

See konkreetne inimene saigi teavituse, millal kuhugi liikuma hakata. Või oleks pidanud talle kirstu kõrvalt karjuma, jou, too kepp nüüd.

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on nutikell 24h käe peal. Miks peaksin selle matusteks/ pulmadeks ära võtma? Mul nahast rihmaga nagu õige käekell ja vaevalt kuninganna lähikonnas olevatel on suvaline silikoonrihmaga spordikas.

+10
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

See konkreetne inimene saigi teavituse, millal kuhugi liikuma hakata. Või oleks pidanud talle kirstu kõrvalt karjuma, jou, too kepp nüüd.

Sellistel töötajatel on tavaliselt klapp kõrvas, mitte mingi sammulugeja randmel.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on nutikell 24h käe peal. Miks peaksin selle matusteks/ pulmadeks ära võtma? Mul nahast rihmaga nagu õige käekell ja vaevalt kuninganna lähikonnas olevatel on suvaline silikoonrihmaga spordikas.

Issand kui äge!
Miks peaksid ära võtma? Sest see on teatud olukordades/riietusega sobimatu ja nõme.

+6
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Issand kui äge!

Miks peaksid ära võtma? Sest see on teatud olukordades/riietusega sobimatu ja nõme.

Ja milline on situatsioon v riietus, kuhu ei sobi käekell? Ujuma ja sauna minnes võtan ära. Vb ise pruut olles võtaks ka.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina omim see, kes nutikella välja tõi. Seepn kole ja sobimatu üldise muljega. Ma pole ainus, kes nii arvab. Tegu on kuningakoja administraatoriga minu teada. Talle ei pea keegi ütlema, kuhu liikuda. Tema töö on teada, missammud teha
Nagu said teisedki aru, nt kirstukandjast noormehed, kes tassisid kirstu ca 10x ja viimasel korral treppidest üles. Aastakümned tagasi ei olnud nutikellasid ja huvitaval kombel saadi oma tööülesannerest aru.

Teine asi, mis tänapäeval on mõnes kirikus vist juba lubatud, aga mulle ei meeldi. Mehed ei kanna siseruumis mütsi. Just hiljuti vaatadin uuesti Kate’i ja Williami pulmi, Philip võttis kirikusse sisenedes mütsi peast.

+2
-6
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 274 )

Esileht Ilu Klassikalised “iluasjad”, mis teile ei meeldi