Esileht Ilu Klassikalised “iluasjad”, mis teile ei meeldi

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 370 )

Teema: Klassikalised “iluasjad”, mis teile ei meeldi

Postitas:
Kägu

Tahtsin öelda, et mulle ei meeldi siseruumides mütsi kandmine, aga tänapäeval paljud mehed kannavad mütsi siseruumides.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on nutikell 24h käe peal. Miks peaksin selle matusteks/ pulmadeks ära võtma? Mul nahast rihmaga nagu õige käekell ja vaevalt kuninganna lähikonnas olevatel on suvaline silikoonrihmaga spordikas.

Sest kell tahab ka puhata ja rihm puhastust. Muidu kanna, kus tahad, kuigi see mõnele ei meeldi. Tänapäeva noortel on ükskõik.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teine asi, mis tänapäeval on mõnes kirikus vist juba lubatud, aga mulle ei meeldi. Mehed ei kanna siseruumis mütsi. Just hiljuti vaatadin uuesti Kate’i ja Williami pulmi, Philip võttis kirikusse sisenedes mütsi peast.

See on absoluutselt veel elementaarsem kui mingi totaka nutikella eemaldamine pidulikul puhul. Aga ega tänapäeva jorsid tea etiketist enam midagi ja on ise veel uhkedki selle üle, et matsid on.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja milline on situatsioon v riietus, kuhu ei sobi käekell? Ujuma ja sauna minnes võtan ära. Vb ise pruut olles võtaks ka.

Enamus situatsioone, mis ei ole argised-sportlikud. Nutikellaga pruut oleks muidugi päris hale vaatepilt. Ma usun, et seda on juba piisavalt ette tulnud.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidu kanna, kus tahad, kuigi see mõnele ei meeldi. Tänapäeva noortel on ükskõik.

Ja tänapäeva noorte arusaamine etiketist peaks kellegi jaoks olema mingi mõõdupuu? 😀

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja milline on situatsioon v riietus, kuhu ei sobi käekell? Ujuma ja sauna minnes võtan ära. Vb ise pruut olles võtaks ka.

Enamus situatsioone, mis ei ole argised-sportlikud. Nutikellaga pruut oleks muidugi päris hale vaatepilt. Ma usun, et seda on juba piisavalt ette tulnud.

Kes kannab üldse oma pulmas kella?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidu kanna, kus tahad, kuigi see mõnele ei meeldi. Tänapäeva noortel on ükskõik.

Ja tänapäeva noorte arusaamine etiketist peaks kellegi jaoks olema mingi mõõdupuu? ????

No minu jaoks pole muidugi, aga on piisavalt noori ja ka vanu, kellel suva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ei meeldi kaks klassikalist asja: loor, minu meelest täiesti mõttetu asi. Ja mulle ei meeldi valge pulmakleit.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on nutikell 24h käe peal. Miks peaksin selle matusteks/ pulmadeks ära võtma? Mul nahast rihmaga nagu õige käekell ja vaevalt kuninganna lähikonnas olevatel on suvaline silikoonrihmaga spordikas.

Sest kell tahab ka puhata ja rihm puhastust. Muidu kanna, kus tahad, kuigi see mõnele ei meeldi. Tänapäeva noortel on ükskõik.

Mul ka 24/7 kell käe peal. Pesen teda igal hommikul kui jooksutiirult tulen. Puhkust ta pole veel palunud.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on nutikell 24h käe peal. Miks peaksin selle matusteks/ pulmadeks ära võtma? Mul nahast rihmaga nagu õige käekell ja vaevalt kuninganna lähikonnas olevatel on suvaline silikoonrihmaga spordikas.

Sest kell tahab ka puhata ja rihm puhastust. Muidu kanna, kus tahad, kuigi see mõnele ei meeldi. Tänapäeva noortel on ükskõik.

Defineeri tänapäeva noore vanus. Kui mina olen sinu jaoks tänapäeva noor, siis sa peaksid vist juba 70 olema. Ja ausalt öeldes mind teiste arvamus ei huvita. Ei ela lossis ega keskajal, et peaks mingit “etiketti” järgima.

Oma kella puhastan pärast igat rattatiiru.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on nutikell 24h käe peal. Miks peaksin selle matusteks/ pulmadeks ära võtma? Mul nahast rihmaga nagu õige käekell ja vaevalt kuninganna lähikonnas olevatel on suvaline silikoonrihmaga spordikas.

Sest kell tahab ka puhata ja rihm puhastust. Muidu kanna, kus tahad, kuigi see mõnele ei meeldi. Tänapäeva noortel on ükskõik.

Mul ka 24/7 kell käe peal. Pesen teda igal hommikul kui jooksutiirult tulen. Puhkust ta pole veel palunud.

Omg. Siin oli küsimus, mis mulle ei meeldi. Mina ei kannagi kella, aga kui kandsin, siis tegin nii, nagu mul harjumus. Viksin ka jalanõusid ülepäeva, kindlasti mõne jaoks liig.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Defineeri tänapäeva noore vanus. Kui mina olen sinu jaoks tänapäeva noor, siis sa peaksid vist juba 70 olema. Ja ausalt öeldes mind teiste arvamus ei huvita. Ei ela lossis ega keskajal, et peaks mingit “etiketti” järgima.

Oma kella puhastan pärast igat rattatiiru.

Seaduse järgi on noor kuni 26 (kaasa arvatud) aga pidasin silmas teiamelisi, kes 5 aasta pärast köhivad vanade väärtuste peale.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pole enam noor, aga 70 ka mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nutikell rojaliteedi matustel:

https://i.guim.co.uk/img/media/de1c4b4dd3cb2aaea0d9928442088740d49e68b1/473_285_4128_2477/master/4128.jpg?width=1200&height=900&quality=85&auto=format&fit=crop&s=8d2367ab9c1765e8799ba65070f14dc2

Mul on nutikell 24h käe peal. Miks peaksin selle matusteks/ pulmadeks ära võtma? Mul nahast rihmaga nagu õige käekell ja vaevalt kuninganna lähikonnas olevatel on suvaline silikoonrihmaga spordikas.

Issand kui äge!

Miks peaksid ära võtma? Sest see on teatud olukordades/riietusega sobimatu ja nõme.

Nutikella vajab kogu aeg ka 1. tüübi diabeetik, kes kannab 24/7 nahaalust glükoosisensorit. See on ka meil tavaline abivahend ja info selllest on vajalik kogu aeg. Saab vaadata ka telefonist, aga kumb see nüüd ebaviisakam on, kas kella näha või telefon võtta ja sealt äpp avada sellises olukorras? Siin ei ole “sobivusega” mingit pistmist ja kunagi ei maksa inimese valikut hinnata oma nappide või olematute teadmiste alusel.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nutikella vajab kogu aeg ka 1. tüübi diabeetik, kes kannab 24/7 nahaalust glükoosisensorit. See on ka meil tavaline abivahend ja info selllest on vajalik kogu aeg. Saab vaadata ka telefonist, aga kumb see nüüd ebaviisakam on, kas kella näha või telefon võtta ja sealt äpp avada sellises olukorras? Siin ei ole “sobivusega” mingit pistmist ja kunagi ei maksa inimese valikut hinnata oma nappide või olematute teadmiste alusel.

Selleks paariks-viieks minutiks, et minna kadunukese kirstu juurde ja jääda otse-eetrisse ja ajalukku ikka võiks võtta. Midagi temaga ei juhtunud, et ei võtnud, aga lihtsalt mulle ei meeldinud sellist asja vaadata, rikkus ära üldise mulje ja kõik need riided, mis spetsiaalselt selga pandi.

+5
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nutikell rojaliteedi matustel:

https://i.guim.co.uk/img/media/de1c4b4dd3cb2aaea0d9928442088740d49e68b1/473_285_4128_2477/master/4128.jpg?width=1200&height=900&quality=85&auto=format&fit=crop&s=8d2367ab9c1765e8799ba65070f14dc2

Isegi minu odavasse nutikella tulevad ka sõnumid, mida nt koolitusel saab viisakalt ja märkamatult lugeda, ilma et solvaks koolitajat, et pigem olen telefonis kui kuulan teda.

Peavad ikka jube tähtsad sõnumid olema, mis KUNINGANNA matuste tõttu veidi oodata ei kannata.

Sinu sõnumid ilmselt ka väga tähtsad – titt kirjutab, et tule trenni järgi.

See konkreetne inimene saigi teavituse, millal kuhugi liikuma hakata. Või oleks pidanud talle kirstu kõrvalt karjuma, jou, too kepp nüüd.

Sellistel töötajatel on tavaliselt klapp kõrvas, mitte mingi sammulugeja randmel.

Plastjupp kõrvas on muidugi stiilsem.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Plastjupp kõrvas on muidugi stiilsem.

Seda kindlasti pole näha, aga tegu on Lord Chamberlainiga. ”Lord Chamberlain of the Household on Ühendkuningriigi kuningliku leibkonna kõrgeim ohvitser, kes juhib Ühendkuningriigi suverääni toetavaid ja nõustavaid osakondi, toimides samal ajal peamise suhtluskanalina suverääni ja parlamendi vahel. lordidest. ”

See on tema töö. Mis juppi talle vaja. Samamoodi ei lubanud Bideni turvad tema auto uksi külalislahkusest inglastel avada. Nende ülesanne on uksed ise avada, tagada turvalisus jne.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Plastjupp kõrvas on muidugi stiilsem.

Seda kindlasti pole näha, aga tegu on Lord Chamberlainiga. ”Lord Chamberlain of the Household on Ühendkuningriigi kuningliku leibkonna kõrgeim ohvitser, kes juhib Ühendkuningriigi suverääni toetavaid ja nõustavaid osakondi, toimides samal ajal peamise suhtluskanalina suverääni ja parlamendi vahel. lordidest. ”

See on tema töö. Mis juppi talle vaja. Samamoodi ei lubanud Bideni turvad tema auto uksi külalislahkusest inglastel avada. Nende ülesanne on uksed ise avada, tagada turvalisus jne.

Mis asi on tema töö?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nutikell rojaliteedi matustel:

https://i.guim.co.uk/img/media/de1c4b4dd3cb2aaea0d9928442088740d49e68b1/473_285_4128_2477/master/4128.jpg?width=1200&height=900&quality=85&auto=format&fit=crop&s=8d2367ab9c1765e8799ba65070f14dc2

Mul on nutikell 24h käe peal. Miks peaksin selle matusteks/ pulmadeks ära võtma? Mul nahast rihmaga nagu õige käekell ja vaevalt kuninganna lähikonnas olevatel on suvaline silikoonrihmaga spordikas.

Issand kui äge!

Miks peaksid ära võtma? Sest see on teatud olukordades/riietusega sobimatu ja nõme.

Nutikella vajab kogu aeg ka 1. tüübi diabeetik, kes kannab 24/7 nahaalust glükoosisensorit. See on ka meil tavaline abivahend ja info selllest on vajalik kogu aeg. Saab vaadata ka telefonist, aga kumb see nüüd ebaviisakam on, kas kella näha või telefon võtta ja sealt äpp avada sellises olukorras? Siin ei ole “sobivusega” mingit pistmist ja kunagi ei maksa inimese valikut hinnata oma nappide või olematute teadmiste alusel.

Jaa, muidugi on kõik nutikelladega igal pool käijad diabeetikud, nagu kõik paksud on mingi erilise tervisehädaga, mis ei lase kaalu langetada 😀 Perekool…

+4
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nutikell rojaliteedi matustel:

https://i.guim.co.uk/img/media/de1c4b4dd3cb2aaea0d9928442088740d49e68b1/473_285_4128_2477/master/4128.jpg?width=1200&height=900&quality=85&auto=format&fit=crop&s=8d2367ab9c1765e8799ba65070f14dc2

Isegi minu odavasse nutikella tulevad ka sõnumid, mida nt koolitusel saab viisakalt ja märkamatult lugeda, ilma et solvaks koolitajat, et pigem olen telefonis kui kuulan teda.

Peavad ikka jube tähtsad sõnumid olema, mis KUNINGANNA matuste tõttu veidi oodata ei kannata.

Sinu sõnumid ilmselt ka väga tähtsad – titt kirjutab, et tule trenni järgi.

See konkreetne inimene saigi teavituse, millal kuhugi liikuma hakata. Või oleks pidanud talle kirstu kõrvalt karjuma, jou, too kepp nüüd.

Sellistel töötajatel on tavaliselt klapp kõrvas, mitte mingi sammulugeja randmel.

Plastjupp kõrvas on muidugi stiilsem.

Loomulikult on

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nutikell rojaliteedi matustel:

https://i.guim.co.uk/img/media/de1c4b4dd3cb2aaea0d9928442088740d49e68b1/473_285_4128_2477/master/4128.jpg?width=1200&height=900&quality=85&auto=format&fit=crop&s=8d2367ab9c1765e8799ba65070f14dc2

Mul on nutikell 24h käe peal. Miks peaksin selle matusteks/ pulmadeks ära võtma? Mul nahast rihmaga nagu õige käekell ja vaevalt kuninganna lähikonnas olevatel on suvaline silikoonrihmaga spordikas.

Issand kui äge!

Miks peaksid ära võtma? Sest see on teatud olukordades/riietusega sobimatu ja nõme.

Nutikella vajab kogu aeg ka 1. tüübi diabeetik, kes kannab 24/7 nahaalust glükoosisensorit. See on ka meil tavaline abivahend ja info selllest on vajalik kogu aeg. Saab vaadata ka telefonist, aga kumb see nüüd ebaviisakam on, kas kella näha või telefon võtta ja sealt äpp avada sellises olukorras? Siin ei ole “sobivusega” mingit pistmist ja kunagi ei maksa inimese valikut hinnata oma nappide või olematute teadmiste alusel.

Jaa, muidugi on kõik nutikelladega igal pool käijad diabeetikud, nagu kõik paksud on mingi erilise tervisehädaga, mis ei lase kaalu langetada ???? Perekool…

Sa ei tea, kellel sinu ümber on diabeet. Neid polegi nii vähe ja kui see on, siis on see kogu aeg, see on selle inimese argipäev koos kõige juurdekuuluvaga. Nii et siin praalida nii, nagu sa seda teed, et ja-jah, muidugi on kõik nutikella kandjad diabeetikud, on madal ja sobimatu. Ega keegi sind siin muidugi ümber ei kasvata.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis asi on tema töö?

See, mida ta matusepäeval tegi, on tema töö. Ma saan aru, et maailm on muutunud vabamaks ja need tunduvad tühised asjad, aga ajaviiteks jutustada võib ikka. Inetu oli.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei tea, kellel sinu ümber on diabeet. Neid polegi nii vähe ja kui see on, siis on see kogu aeg, see on selle inimese argipäev koos kõige juurdekuuluvaga. Nii et siin praalida nii, nagu sa seda teed, et ja-jah, muidugi on kõik nutikella kandjad diabeetikud, on madal ja sobimatu. Ega keegi sind siin muidugi ümber ei kasvata.

Ja kuidas vanasti saadi ilma nutikellata läbi? Nutikella omada on võimalus, mitte kohustus.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis asi on tema töö?

See, mida ta matusepäeval tegi, on tema töö. Ma saan aru, et maailm on muutunud vabamaks ja need tunduvad tühised asjad, aga ajaviiteks jutustada võib ikka. Inetu oli.

Matusepäevl oli tema töö teatud hetkel välja kõndida ja üks kepp puruks murda. Kõik. Seda tööd tehti viimati 70 a tagasi…aga ajastus oli ülioluline.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Matusepäevl oli tema töö teatud hetkel välja kõndida ja üks kepp puruks murda. Kõik. Seda tööd tehti viimati 70 a tagasi…aga ajastus oli ülioluline.

Igatsen aegu enne nutikellasid ja nutitelefone, päriselt igatsen. Maailm on hukas.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nabapluusid, joogapüksid, katkised teksad, kõrge värvliga püksid , wife beaterid, platvormkingad, tanksaapad, ülilühikesed püksid, ülikõrged kontsad, soengud, väga pikad küüned, väga ümber parkad, eriti kroogitud parkad, valged jalanõud, ehetega liialdamine.

nabapluusid, lühikesed, kõrge värvliga teksad, ümber parkad, kõrged kontsad…ega kõik neid välja ei kanna tõesti. Isegi tanksaapad, lõhkised teksad, ehted….kui välja ei kanna, siis polegi midagi muud öelda, et ei meeldi.  Kui oleks figuur ja karisma, siis kõik mainutud oleks väga ok

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nabapluusid, lühikesed, kõrge värvliga teksad, ümber parkad, kõrged kontsad…ega kõik neid välja ei kanna tõesti. Isegi tanksaapad, lõhkised teksad, ehted….kui välja ei kanna, siis polegi midagi muud öelda, et ei meeldi.  Kui oleks figuur ja karisma, siis kõik mainutud oleks väga ok

Ei loe. Noortel ongi hea figuur, 16aastased kannavad nabapluuse ja ümber parkasid. Keegi ei kanna tänapäeval enam selliseid riideid nagu kostüümid, meestel ülikonnad jne, kui just vaja pole, millest on kahju.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ma räägin endast, et mulle ei meeldi, kui sulle meeldib ja arutled siin, mis sulle meeldib, siis on selge, et nii on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ülipikad võltsküüned, lehvikripsmed, tätoveeringud. Punni süstitud huultest ei hakka rääkimagi.

Aga jah, minu jaoks on äärmiselt eemaletõukavad need ülipikad “kulliküüned”, millele on mingi “vaimukas” muster või kivid peale pandud.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ülipikad võltsküüned, lehvikripsmed, tätoveeringud. Punni süstitud huultest ei hakka rääkimagi.

Aga jah, minu jaoks on äärmiselt eemaletõukavad need ülipikad “kulliküüned”, millele on mingi “vaimukas” muster või kivid peale pandud.

Klassikaline iluasi?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 370 )


Esileht Ilu Klassikalised “iluasjad”, mis teile ei meeldi