Esileht Ilu klassikalised valged tennised

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: klassikalised valged tennised

Postitas:

Kus leiaks Tallinnas? Ei ole eriline ostlemishuviline, et viitsiks kõikvõimalikud kohad niisama läbi käia. Suurus 38-39. Võib olla mingi tutntud brändi oma, aga võib olla ka suvaline firma, peaasi, et klassikalise valge tennisega tegu.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 16.03 09:39; 09.06 16:19; 09.08 14:59; 08.11 21:57; 30.05 21:19; 03.11 22:14; 21.11 11:12; 13.12 10:55; 23.01 11:10; 21.02 14:50; 22.02 10:15; 11.04 09:48; 15.05 07:56; 28.06 13:16; 05.08 08:27;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Milline on klassikamine tennis aastal 2021?
Mul on ühed Hiina originaalid aastast 1985. Sinised valgega.
Vat see on klassika!

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Telli netist siis kui poodides ei viitsi käia.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valge converse on minu klassika

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paks või õhuke tald?

Adidase klassikalist kolme triibuga paksutallalist on igas spordipoes. Mine ülemistesse. Kui sports directis pole, siis rademaris või sportlandis ikka on. Kui adidast pole, siis vansi ikka või convere’i ikka on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nextil on päris hea valik hea hinnaga basic tenniseid https://www.next.com.ee/en/shop/gender-women-productaffiliation-footwear/category-trainers-colour-white-isort-price#1_1639 ma ei tea kuidas hetkel, aga varasematel aastatel on tarne ka päris kiire olnud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

weekendshoes.ee saad omale 5 paari konkreetsesse poodi proovimiseks tellida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu meelest on nii, et kui poode kammida ei viitsi, siis ava mõni veebikauplus ja telli sealt paar paari, selle saadad tagasi, mis ei sobi. Näiteks selles kohas siin on tagasisaatmine mugav ja ei maksa midagi.

Siin Efootwearis on ka hea suur valik.

Veebipoe eeliseks on see, et valik on suurem kui tavakaupluses, saad kohe kiiresti ette võtta ainult täpselt sellised asjad, mida sa otsid, näiteks valge tennis või sinine sandaal.

Ma ise tellin jalatseid kogu aeg ainult veebi kaudu (minu suurust meil peaaegu ei müüda), tagastamist on küll ka ette tulnud, aga enamasti ikka sobib. Tennise puhul peaks veebist tellimine suht lihtsam olema kui näiteks kontsakinga puhul. 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu klassikalised valged tennised