Esileht Koolilaps Klaveriõpetaja

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Klaveriõpetaja

Postitas:

Otsin 9-aastasele tüdrukule klaveriõpetajat. Laps pole varem klaverit mänginud ja kodus meil klaverit/pianiinot ei ole. Tore oleks, kui oleks mõni vanem pensionär või noor tudeng, kes elaks Rahumäe/Mustamäe/Nõmme kandis, kelle juures laps saaks tunde võtta. Kui sa tead kedagi, kes oleks nõus tunde andma, palun anna märku ja sooviks teada ka hinda. Aitäh ette!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teil on plaanis klaver(pianiino) osta? Või vähemalt digiklaver? Kuidas laps muidu kodus harjutada saaks?
Digiklaverit mõni õpetaja ei tunnista üldse, teine arvab, et kvaliteetne variant sobib küll. Aga kuskil peab olema võimalus harjutada, muidu ei saa ka ainult proovimistest midagi selgeks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõmme noortemajas on Helen Kivimägi, iseasi, kas tema juures kohti on. Tunnid toimuvad Pääsküla koolis. Tunnistab digiklaverit ja ka süntesaatorit kodus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud kasutavad digiklaverit sest see on kaasaskantav, näiteks kui tahad kogu nädalavahetus suvilas olla saab laps endiselt selle peal mängida. Enamus õpetajaid soovitab ju igapäevaselt harjutada. Klaverit ometi autosse ei topi. Kvaliteetne digiklaver on eelduseks, iga pann tõesti ei sobi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

soovitan sul nõmmekate fb gruppi postitada, seal on ennegi klaveriõpetajaid soovitatud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore oleks, kui oleks mõni vanem pensionär või noor tudeng, kes elaks Rahumäe/Mustamäe/Nõmme kandis,

Ei kujuta hästi ette noort tudengit, kel on kodus klaver ja kes seal tunde on valmis andma – ühikas ilmselt selline elada ei saa, elab nähtavasti vanematega, ja sinna tuleks igapäevaselt keegi klaverit harjutama??

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore oleks, kui oleks mõni vanem pensionär või noor tudeng, kes elaks Rahumäe/Mustamäe/Nõmme kandis,

Ei kujuta hästi ette noort tudengit, kel on kodus klaver ja kes seal tunde on valmis andma – ühikas ilmselt selline elada ei saa, elab nähtavasti vanematega, ja sinna tuleks igapäevaselt keegi klaverit harjutama??

Mismõttes ei kujuta ette? Mul on 20-aastane tütar, tudeng, elab meist eraldi ja tal on klaver. Klaveritunde kahjuks ei anna, kuna ei õpi klaveriõpetajaks. Samas ei näe ma küll mingit probleemi, miks muusikaakadeemia tudengid ei vōiks anda klaveritunde ka juhul, kui nad oma vanematekodus elavad. Noored tahavad enamasti väga lisaraha teenida.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina väike olin, siis käisin just nimelt muusikaakadeemia tudengite juures klaveritunnis. Aga nad ei teinud mitte kodust, vaid ma käisingi akadeemias kohal.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina väike olin, siis käisin just nimelt muusikaakadeemia tudengite juures klaveritunnis. Aga nad ei teinud mitte kodust, vaid ma käisingi akadeemias kohal.

Teemaalgataja võiks minna ja Muusikaakadeemiasse kuulutuse panna 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Variant on ka Suzuki meetodil õppida. Aga ega ma ei tea, kas sealsetel õpetajatel vabu kohti on. Küsida muidugi võib: https://suzukimuusika.ee/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võin soovitada klaveri rühmatunde, lastel tore ja kiirelt saab juba esimesed lood käppa ja nooti lugema: https://www.klaverikool.ee/

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajale

Kui soov on endiselt aktuaalne, kirjuta palun klaverikunst@gmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kujuta hästi ette noort tudengit, kel on kodus klaver ja kes seal tunde on valmis andma – ühikas ilmselt selline elada ei saa, elab nähtavasti vanematega, ja sinna tuleks igapäevaselt keegi klaverit harjutama??

Suur osa muusika tudengitest annab eratunde. Muidugi mitte omas kodus, vaid koolides. Kellegi juures kodus käimine on enamasti kallim.

 

Igapäevane klaveri harjutamine? Muusik harjutab või mängib iga päev tunde oma pilli, loomulikult on kodus ka klaver, ilma selleta ei saa näiteks muusikakeskkooli sissegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Koolilaps Klaveriõpetaja