Esileht Ilu Kleidi ost netist

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Kleidi ost netist

Postitas:

Üle väga pika aja tekkis soov osta netist üks riidehilp. Üldiselt ostan riideid väga harva, sest kõik vajalik ja rohkemgi veel on olemas. Nüüd jäi silma üks kleit. Kui tavaliselt ostan kindlate firmade riideid ja jalanõusid, siis see kleit, mis meeldima hakkas, on minu jaoks tundmatu firma nimega. Ei ole küll üldse kallis, aga siiski, lihtsalt huupi ei taha osta.

Niisiis, oskab keegi midagi kosta sellise nime kohta nagu Dorothy Perkins? Netipood on Glami.ee. Kas pilt ja toode on vastavuses? Kuidas on kvaliteet? Suurusnumbrite vastavus. Loodan, et tegemist ei ole mingi Hiina rämpsuga?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 10.01 23:07; 22.01 15:47; 31.01 19:37; 06.02 14:32; 25.02 20:29; 19.06 19:27; 14.08 11:36;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kas sinu brauseris läks Google puhkusele? Minu oma küll annab mulle arvustusi-arvamusi, kui ma otsingusse selle nime sisestan, proovi, äkki sinu oma ikka annab sulle ka.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sinu brauseris läks Google puhkusele? Minu oma küll annab mulle arvustusi-arvamusi, kui ma otsingusse selle nime sisestan, proovi, äkki sinu oma ikka annab sulle ka.

Jaga siis minuga infot. Konkreetse kleidi all tagasisidet ei ole. Tean, et välismaistel lehtedel on feedback konkreetse toote kohta, aga sellel netipoel ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.01 23:07; 10.01 23:15; 11.01 10:21; 13.01 12:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niisiis, oskab keegi midagi kosta sellise nime kohta nagu Dorothy Perkins?

DP on UK bränd ja UK suurused on üldjuhul üsna standardsed. DP enda lehel on size chart olemas, vaata seda.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.01 23:44; 11.01 22:35; 12.01 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usaldusväärsetest e-poodidest on üldjuhul väga turvaline tellida, sest neil on kohustus 14 päeva jooksul kaup tagasi osta või vahetada, kui ostja seda siiski ei soovi ja korralikemas poodides on ka saatmine ja tagastamine mingist summast tasuta.

Mina tellin viimasel ajal sisuliselt kõik asjad netist (va toidukaubad, sest ma lihtsalt ei viitsi nendega jännata + minu kodulinnas on kojuveoga ka nii nagu ta on). Väga mugav, sest kodus on ikka parem proovida ja kui mõne tootega oled kahevahel, siis kodus on kauem aega mõelda. Kui ei sobi, siis saab kas vahetada või tagastada. Kui kaubamärgi istuvust ei tea ja suurustabelit ka e-poes pole, siis mina olen üldjuhul võtnud sellise suuruse, mis mulle kõige tõenäolisemalt läheb. Pigem on olnud harv juhus kui selga ei mahu, suureks jääb või mingil muul põhjusel ei sobi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ostnud selle firma asju. Väga kõikuv kvaliteet on. Materjalid ja istuvus on kehva. Kleitidel on see jama olnud, et see osa mis tagumiku ümber peaks olema, sinna on selline kaarjas õmblus tehtud ning jääb imelik tühi ruum niimoodi kotti rippuma. Ei oska paremini seletada. Suurus mul selle firmaga on tavaliselt 40. Minu rinnaümbermõõt on ca 100 ja talje 80cm. Loodan, et oli kasu. Ühesõnaga rinnust, õlgadest on kitsas ja puusade ümber liiga suur.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 00:05; 12.01 23:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ostnud selle firma asju. Väga kõikuv kvaliteet on. Materjalid ja istuvus on kehva. Kleitidel on see jama olnud, et see osa mis tagumiku ümber peaks olema, sinna on selline kaarjas õmblus tehtud ning jääb imelik tühi ruum niimoodi kotti rippuma. Ei oska paremini seletada. Suurus mul selle firmaga on tavaliselt 40. Minu rinnaümbermõõt on ca 100 ja talje 80cm. Loodan, et oli kasu. Ühesõnaga rinnust, õlgadest on kitsas ja puusade ümber liiga suur.

Saan aru, mida öelda soovid. Sellel mudelil, mida mina silmas pean, vist seda pepuõmbluse probleemi ei ole. Suurustest sain ka juba aimu. Seal oli olemas päris põhjalik küsitlus pikkuse, kaalu jmt kehaproportsioonide kohta. Nüüd mõtlen pigem kvaliteedi peale. Kui see on ikkagi mingi kiirmoe toode, siis vist jätaks ikka ostmata.

Selline kleit on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.01 23:07; 10.01 23:15; 11.01 10:21; 13.01 12:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostaks, armas kleit on ja saab ju tagastada, kui tõesti ei sobi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tasuta saatmine ja 100 päeva tagastus – mida siin nii väga mõelda on?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.01 23:44; 11.01 22:35; 12.01 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Asosest tellitud kleidid on kvaliteetsed?

või kust tasub pikka kleitti tellida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 16:08; 20.01 11:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Asosest tellitud kleidid on kvaliteetsed?

või kust tasub pikka kleitti tellida?

asos müüb brände seinast seina

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.01 23:44; 11.01 22:35; 12.01 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ostnud selle firma asju. Väga kõikuv kvaliteet on. Materjalid ja istuvus on kehva. Kleitidel on see jama olnud, et see osa mis tagumiku ümber peaks olema, sinna on selline kaarjas õmblus tehtud ning jääb imelik tühi ruum niimoodi kotti rippuma. Ei oska paremini seletada. Suurus mul selle firmaga on tavaliselt 40. Minu rinnaümbermõõt on ca 100 ja talje 80cm. Loodan, et oli kasu. Ühesõnaga rinnust, õlgadest on kitsas ja puusade ümber liiga suur.

Saan aru, mida öelda soovid. Sellel mudelil, mida mina silmas pean, vist seda pepuõmbluse probleemi ei ole. Suurustest sain ka juba aimu. Seal oli olemas päris põhjalik küsitlus pikkuse, kaalu jmt kehaproportsioonide kohta. Nüüd mõtlen pigem kvaliteedi peale. Kui see on ikkagi mingi kiirmoe toode, siis vist jätaks ikka ostmata.

Selline kleit on.

Sellel kleidi puhul tuleb suurus kindlasti rinnaümbermõõdu järgi valida. Kvaliteet ja materjalid on umbes nagu HM või lindex. Mul on paar pluusi  ja ka kleiti sellelt firmalt. Värv ja õmblused on ajas hästi vastu pidanud, aga materjal on selline, et ihu nagu üldse ei “hinga”. Ma tavaliselt tellin Zalandost ja olen just materjali pärast mõnikord tagasi saatnud. Nüüd viimasel ajal tellin teisi firmasid. Kallimad, aga seljas tundub nii palju mõnusam.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 00:05; 12.01 23:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ju sama kleit otse DP kodulehelt 25.- pluss postikulu https://www.dorothyperkins.com/en/dpuk/product/dresses-5699972/skater-dresses-4888369/billie-blossom-navy-keyhole-puff-sleeve-midi-skater-dress-10086306  – mul näitab 35.- allahinnatud 24.50 naela peale. Milleks nuumata vaheltkasuvõtjaid (muidugi nüüd on saatmisetingimused muutunud just). Materjal on nagu sifoon ikka, see on ju sünteetika, materjal on ju polüester. Peokleidiks sobib, igapäevakleidiks on liiga “kile”. Mulle on DP riided meeldinud ja istunud, kvaliteedis peab aimama, kas materjal püsib kena või läheb topiliseks jne. Lõikega sama, kui oled leidnud kleiditüübi, mis endale eriti hästi istub, siis sellist vaatangi (mul nt teatud tüüpi skater kleidid, aga bodycon on seljas õudne). Ise pean DP kvaliteeti paremaks,  aga aboutyou lehelt tellitud muud kleidid pole sobinud, lõige imelik jne.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 10:27; 17.01 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ju sama kleit otse DP kodulehelt 25.- pluss postikulu

Aa, kui  ma lingi lahti klikin, siis näitab hinnaks 35.

Aga tellisin eile kleidi ära ja sain telefoni kaudu tellides lisa allahindlust ning kleit läks lõpuks maksma vaid 31 eurot.

Tänan kõiki vastajaid. Oli tõesti palju abi.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.01 23:07; 10.01 23:15; 11.01 10:21; 13.01 12:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus seal kleidi pikkus kirjas on? Mida tähendab ‘põlvepikkune’?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tellisin eile kleidi ära ja sain telefoni kaudu tellides lisa allahindlust ning kleit läks lõpuks maksma vaid 31 eurot.

Siis läks sul väga hästi ja saad oma kleidi kätte kiiremini kui UKst ja mitte kallimalt. Loodan, et on täpselt selline, nagu tahtsid ja istub ka hästi!

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 10:27; 17.01 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen sealt kaks kleiti tellinud, kvaliteet eriti hea ei olnud. Polüestermaterjal ei olnud seljas väga hea ja lõige ka nii ja naa. Polüestrit on ka erineva kvaliteediga olemas, siis on muidugi hind ka kallim. Samas ega pole hullem kui teised sama hinnaklassi kleidid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan teemat ära ja küsin, kas keegi on Lulus.com kleite tellinud

olen M ja L vahepealne suurus ja ei tea kumba tellida, figuur pole ka proportsioonis.(93-79-95)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 16:08; 20.01 11:14;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Ilu Kleidi ost netist