Esileht Ilu kleit + saapad

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: kleit + saapad

Postitas:

Mul jäi Stiilinõu teemast silma, et saapad kleidi juurde pidi olema maitselageduse tipp. Tahaksin täpsustada, kas see kehtib igal juhul või mõeldi ikkagi täiesti pidulikku kleiti ja suvalisi saapaid? Ma ise käin sageli kleidi ja saabastega, aga kleidid on üldjuhul põlveni pikkusega casual stiilis ja pika säärega sobivat värvi saapad sinna juurde. Kas ma olen mõnede kägude arvates maitsetu?
Lisan kaks lingi kleidile ja saabastele, umbes millistega ma käin. Ei ole minu kleit ega saapad, aga umbes taolised.
Kleit sarnane: https://www.zalando.co.uk/derhy-office-robe-jumper-dress-noir-rd521c0du-q11.html
Saapad sarnased: https://www.weekendshoes.ee/gerry-weber-saapad-sena-03-133924.html

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 17.01 10:53; 16.03 12:07; 26.04 09:02; 07.05 12:33; 08.05 19:13; 21.11 23:59; 28.01 23:59; 17.02 09:17; 25.05 23:38; 13.08 14:46; 30.11 10:05; 17.01 23:51; 20.01 00:10; 23.02 11:28; 19.03 20:42; 26.04 16:39; 17.05 19:19; 18.05 16:13; 19.05 13:43; 27.05 16:57; 05.07 23:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ma küsiks hoopis, et kui sulle endale meeldib, siis mis vahet seal on, kas sa oled “mõnede kägude arvates maitsetu”?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ma küsiks hoopis, et kui sulle endale meeldib, siis mis vahet seal on, kas sa oled “mõnede kägude arvates maitsetu”?

Sellepärast küsin, et ma olen ennast üldiselt maitsekaks inimeseks pidanud. Isegi liiga maitsekaks, mul peab kõik absoluutselt comme il faut olema, ma kohe ei saa muidu kodunt välja minna. Sellise casual kleidi ja pikasääreliste saabaste kooslust olen kenaks pidanud.
Näiteks madala säärega saapad + kleit kooslus minu arvates ei kõlba ja ma ise nii ei käi. Mis ei tähenda, et paljud naised nii ei käiks. Ma olen isegi vahel näinud tänaval variante, kus see kooslus ka sobib. Olen lausa jõllitanud, et milles nipp on? Aga see ei ole praegu teema.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 10:53; 17.01 12:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga kuidas sa talvel kujutad ette, et käid kingadega väljas või kleite ei tohi kanda? 😀

Mul praegu ikka õues korralikud lumesaapad jalas, samas tööl käin seeliku/kleidiga – siseruumis vahetan nagunii jalatsid ära, aga õues on ikka ilmale ja tänavaoludele vastavad saapad.

Ju see ikka piduliku kleidi kohta käis. Samas jälle on ju vahe sees, kas lähed selle piduliku kleidiga ööklubisse, firma jõulupeole või ballile. Nt firma jõulupeol ei ole veel näinud, et keegi jalanõusid vahetaks, ikka saabastes ollakse. Ballil kindlasti saabastes ei sobi.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 13:21; 23.01 14:33; 24.01 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest klapivad need saapad ja kleit väga hästi kokku. Ise kannan ka kogu aeg kleiti saabastega.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näiteks madala säärega saapad + kleit kooslus minu arvates ei kõlba ja ma ise nii ei käi. Mis ei tähenda, et paljud naised nii ei käiks. Ma olen isegi vahel näinud tänaval variante, kus see kooslus ka sobib. Olen lausa jõllitanud, et milles nipp on? Aga see ei ole praegu teema.

Kui sa seda oma kleidilinki vaatad, siis seal on selle kleidi juures just madala säärega saapad, mis sobivad sinna paremini kui sinu toodud pikasäärelised.

Aga muidu üldiselt küsimusele vastates on kleit + saapad kombo praegu väga moes. Eriti midi- ja maksikleidid nii ülepõlve-, keskmiste kortsus säärega kui madala säärega saabastega, kauboisaabastega, tanksaabastega.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.01 22:52; 22.01 22:54; 23.01 23:16; 24.01 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga kuidas sa talvel kujutad ette, et käid kingadega väljas või kleite ei tohi kanda? ????

Mul praegu ikka õues korralikud lumesaapad jalas, samas tööl käin seeliku/kleidiga – siseruumis vahetan nagunii jalatsid ära, aga õues on ikka ilmale ja tänavaoludele vastavad saapad.

Jutt ei käi ju mingist hädaolukorrast vaid riiete ja jalanõude sobitamisest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.01 22:52; 22.01 22:54; 23.01 23:16; 24.01 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga kuidas sa talvel kujutad ette, et käid kingadega väljas või kleite ei tohi kanda? ????

Mul praegu ikka õues korralikud lumesaapad jalas, samas tööl käin seeliku/kleidiga – siseruumis vahetan nagunii jalatsid ära, aga õues on ikka ilmale ja tänavaoludele vastavad saapad.

Jutt ei käi ju mingist hädaolukorrast vaid riiete ja jalanõude sobitamisest.

kas talv on hädaolukord?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 13:21; 23.01 14:33; 24.01 08:55;
To report this post you need to login first.

mind talvel suurt ei huvita, mis keegi arvab – peaasi et oleks mugav (mitte libe) ja soe:) Liigun enamasti jala, nii et mingi kõps ei tule kõne allagi lumega.
On sellist tüüpi talvesaapad
https://www.rieker-shop.de/Remonte-by-Rieker-women-lace-up-boot-brown-R7980-22_10

ja kannan meelsasti mitte-kehasse kleite(nt denim) ja pikki seelikuid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas talv on hädaolukord?

Loomulikult. Kas sina paned talvel välja minnes selga-jalga seda, mida just parasjagu tahad või pigem seda, milles surnuks ei külmuks ja külili ei kukuks?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.01 22:52; 22.01 22:54; 23.01 23:16; 24.01 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas talv on hädaolukord?

Loomulikult. Kas sina paned talvel välja minnes selga-jalga seda, mida just parasjagu tahad või pigem seda, milles surnuks ei külmuks ja külili ei kukuks?

Aga millal neid saapaid siis veel kanda? miks ma peaksin suvel panema kleidi juurde saapad?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 13:21; 23.01 14:33; 24.01 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas talv on hädaolukord?

Loomulikult. Kas sina paned talvel välja minnes selga-jalga seda, mida just parasjagu tahad või pigem seda, milles surnuks ei külmuks ja külili ei kukuks?

Aga millal neid saapaid siis veel kanda? miks ma peaksin suvel panema kleidi juurde saapad?

Suve ja talve vahele jääb veel tükk maad mõlemas otsas, kus ei ole miinuskraade ega lund.
Aga sina muidu ei PEA midagi tegema – kanna, mida tahad ja millega tahad. Mõttetu on arutleda stiiliteemadel inimesega, kes ei saa isegi aru, mida küsitakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.01 22:52; 22.01 22:54; 23.01 23:16; 24.01 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle meeldib kleit + saapad ja mulle meeldib ka kitsaid teksasid pikasäärega saabastega kanda, just siseruumis. Tunnen ennast kuidagi noorusliku ja sihvakamana. Ja ei huvita teiste arvamus, minul peab mugav olema.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib see teemaalgataja lingitud kleit, eriti kaelus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hollandis ei kehti see nõuanne. Seal on väiksemustriline(või suure) puuvillane kleit ja saapad kohustuslik igal aastaajal.
Aga Eestis ja tööl… No ma ei tea. Mis mõttes ei sobi? Igaühel ei ole vajadust jalanõusid vahetada, sest jalad ei higista. Ma ei teeks numbrit

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Ilu kleit + saapad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.