Esileht Tööelu, raha ja seadused. Klienditeenindajatel väikesed palgad

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Klienditeenindajatel väikesed palgad

Postitas:
Anonymous

Ise otsin endale aktiivselt uut töökohta, kuna ei jõudnud enam vanas kohas sellele pingele vastu pidada ning otsustasin kirjutada lahkumisavalduse. Praeguses kohas töötades on tunnitasu 4.2 bruto. Otsin kohta, kus teeniks rohkem, aga ennnäe…päris raske on seda leida, sest neis kohtades, kus mina vestlusel olen käinud, on olnud tunnipalk veelgi madalam. Ise töötan praegu toidupoes, tunnen, et tõesti seal enam ei jaksa, olen juba kaua aega seda tööd teinud ka. Käisin vestlusel nt Vapianos, kus pakuti mulle köögitöölise kohta, kuna mul pole head võõrkeelteoskust….ja palk tunnis mingi 2.84 bruto….mul jäi suu ammuli, ütlen ausalt. Saan aru jah muidugi, et köögitöö ei n6ua eriliselt suuri oskusi, teadmisi, haridust vms, aga pakkuda sellist palka…no ma ei tea. Mina sellega muidugi nõus ei olnud ja loobusin. Täiesti õudne, mis toimub. Ka sellist tood tegeval inimesel on ju end vaja ara elatada, syya….kuid ei kujuta küll ette, kuidas see peaks sellist palka arvestades võimalik olema. Samuti käisin vestlusel veel sellises kohas nagu Studio Moderna….kõik muidu ilus ja kena ja puha. Korralikud kontoriruumid jne. Muidu oleks koik taitsa tip-top olnud, aga kuuldes nende palganumbrit, mis jäi vist ala 2.8 bruto, pidin taas ümber otsustama, kuna sellise palgaga poleks ju midagi peale hakata, liiatigi siin Tallinnas. Sama Kaubamajaga. Pealtvaadates kull selline tuntud ja väärikas ettevõte, arvasin tõesti, et ka maksavad hästi, aga kus sa sellega. Sain aru, et palk kätte u 570euri, mis on vähem kui see mida ma hetkel toidupoes teenin. Sama ka riidepoodidega…ühes 700eur bruto, teises 560-620 neto. Isegi kui ma leiangi endale enam-vähem sobiva ja meelepärase töö, on seal palk lihtsalt niiv6rd väike, et sellega ei ole midagi teha. Aga toidupoe too mulle ausalt ei meeldi. Mingid väga kõrgepalgalised kohad mind samuti ei oota, seetõttu pole mõtet kandideeridagi. Ma ei teagi, kumb on siin olulisem, kas pigem too meeeldivus voi siiski palk? Kui arvestada asjaolu, et mõlemat korraga ei saa? Kuidagi jube vastik on teha tood ainult raha nimel ainult seeparast, et palk on veidi parem, töö ise aga on surmani ära tüüdanud, samas on ju raha elamiseks vaja. Ja kui validagi selline enam-vähem meelepärane töö, kus palka saab vähem, on jälle teistmoodi jama. Justnimelt see pidev rahamure, stress ja kui palk siiski väike, voib juba ka see pealtnäha enam-vähem meeldiva töö vastumeelseks teha. Sain ennast vähemalt välja elada, veidi parem tunne sai igatahes….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paistab meil on midagi ühist- linn, amet ka mingil määral arvamus. EKS, tööstiil on kui tampimine ja pinged – nõudmised mõõtmata piir.
http://www.leia.ee/et/827868?pid=94415
http://www.leia.ee/et/827870?pid=94415
https://www.cvkeskus.ee/view_jobad.php?job_id=501304&w=1
https://www.tootukassa.ee/toopakkumised/turkebabi-restorani-toiduvalmistaja-klienditeenindaja-1326230
https://www.tootukassa.ee/toopakkumised/klienditeenindaja-1326105
https://www.cvkeskus.ee/view_jobad.php?job_id=501833&w=1
Kui midagi sobis siis kindlasti anna teada, kuidas sul läks. Või üldiselt, mida sa nende kohta arvad. 😉
Plussiks on see, et töötad päeval alates 8h ja palk peaks olema kätte al 600eur.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.10 15:30; 13.10 16:15; 14.10 06:47; 17.10 06:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mõelnud, et kui ma ise samas situatsioonis oleksin, siis ilmselt hakkaksin koristusteenust pakkuma. Majapidamisi, kes head koristajat otsivad, on palju, vähemalt linnades. Tallinnas makstakse ka suhteliselt heldelt, PK-s on ka aeg ajalt teemasid olnud, tundub, et tunnihind jääb 5-10 euro vahele (Tallinnas pigem sinna 10 kanti siiski).

Ma ise Tartus, mul käib kord nädalas koristaja, mõnikord on 4-5 h, mõnikord terve päeva. Tal on teisi kliente ka ja minu meelest käib ta koristamas vähemalt 4 päeva nädalas. Teenib kätte ca 800, kiirematel aegadel kuni 1000 EURi kuus.

Plussiks on see, et tööaeg on paindlik, füüsiline koormus olemas, ei pea eraldi trenni pärast muretsema. Alguses võib olla raske kliente leida, aga kui juba otsa lahti saad, siis soovitused liiguvad tuttavaid mööda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 15:54; 13.10 16:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mõelnud, et kui ma ise samas situatsioonis oleksin, siis ilmselt hakkaksin koristusteenust pakkuma. Majapidamisi, kes head koristajat otsivad, on palju, vähemalt linnades. Tallinnas makstakse ka suhteliselt heldelt, PK-s on ka aeg ajalt teemasid olnud, tundub, et tunnihind jääb 5-10 euro vahele (Tallinnas pigem sinna 10 kanti siiski).

Ma ise Tartus, mul käib kord nädalas koristaja, mõnikord on 4-5 h, mõnikord terve päeva. Tal on teisi kliente ka ja minu meelest käib ta koristamas vähemalt 4 päeva nädalas. Teenib kätte ca 800, kiirematel aegadel kuni 1000 EURi kuus.

Plussiks on see, et tööaeg on paindlik, füüsiline koormus olemas, ei pea eraldi trenni pärast muretsema. Alguses võib olla raske kliente leida, aga kui juba otsa lahti saad, siis soovitused liiguvad tuttavaid mööda.

Kas see on ametlik töösuhe? Siiski oleks vaja ametlik, et kehtiks ravikindlustus, staaz jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.10 15:30; 13.10 16:15; 14.10 06:47; 17.10 06:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iseenesest saad selle ju alati ametlikuks teha, maksad ausalt maksud jne. Kätte saad siis küll veidi vähem raha, aga rohkem ikka kui 2,8 EUR tunnist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 15:54; 13.10 16:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle teadaolevalt on Stockmannis vähe soliidsemad palgad, uuri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen klienditeenindaja. Põhipalk 1000 euri. Juurde saab teenida müügiga.
Töökuulutused meil cv keskuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen klienditeenindaja. Põhipalk 1000 euri. Juurde saab teenida müügiga.
Töökuulutused meil cv keskuses.

Kas kuulutuses palk on nähtav? Millisel alal on töö? Tean, et nii palju teenivad mööbli või tehnika müügiga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.10 15:30; 13.10 16:15; 14.10 06:47; 17.10 06:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahaks kohe küsida. Kuidas on tänapäeval võimalik 600-700 eurose palgaga ära elada Tallinnas? Mis imenipiga? Kas ainult sedasi, et elatakse kellegiga koos ning leibkonnas on 2 sissetulekut, on võimalik sellisel juhul toime tulla. Elatakse vanemate juures? Mulle ei mahu lihtsalt pähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.tootukassa.ee/toopakkumised?category_id=all&location_id=784&education_id=all&job_type_id=all&general_area_id=all&area_id=all

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahaks kohe küsida. Kuidas on tänapäeval võimalik 600-700 eurose palgaga ära elada Tallinnas? Mis imenipiga? Kas ainult sedasi, et elatakse kellegiga koos ning leibkonnas on 2 sissetulekut, on võimalik sellisel juhul toime tulla. Elatakse vanemate juures? Mulle ei mahu lihtsalt pähe.

Mina ka ei kujuta ette. Otsin juba ligi aasta tööd ja igapäevaselt töökuulutusi jälgides olen aru saanud, et enamasti just selles suurusjärgus palka pakutaksegi, ja mitte ainult klienditeeninduses, vaid ka näiteks assistentidele, andmesisestajatele ja veel nii mõnelgi teisel erialal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 22:38; 15.10 00:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ei ela ära 2×600 palgaga?
Lihtsalt elad magalas, riideid ei osta. Iphone ei oma, restos ei söö, nipsasjakesi ei oma. Vb saab isegi kord aastas 300eurosele paketikale Egiptusesse. Vaadake kuidas magalates elatakse
aga noh selline on elu, luksus unusta ära

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaadake kuidas magalates elatakse

No kuidas magalates siis elatakse, kas seal inimesed toidule, kultuuriüritustele, lemmikloomadele jms raha ei kuluta või lastel trennides, kinos-teatris ja kooliekskursioonidel käia ei luba? Või on magalarajoonides kombeks riieteta ringi käia?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 22:38; 15.10 00:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ei ela ära 2×600 palgaga?

Kõigil ei ole 2x…

Siin on teenindusteemades küllaga neid, kes arvavad, et teenindaja polegi rohkem väärt, sest töö ei nõua erilisi oskusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.10 16:46; 17.10 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ei ela ära 2×600 palgaga?

Kõigil ei ole 2x…

Siin on teenindusteemades küllaga neid, kes arvavad, et teenindaja polegi rohkem väärt, sest töö ei nõua erilisi oskusi.

Siin oskusega polegi pistmist. Mõnedes kohtades müüja töötab 10-12h x 6nädalas ja tihti päeva jooksul puudub võimalus lõunale, WC- pausidele jne. See on nn pinged ja ei loe, et tööpäev kestab vaid 9h.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.10 15:30; 13.10 16:15; 14.10 06:47; 17.10 06:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See palga teema on jah veider. Mõnes kohas on spestialisti nõudmised, kuid palk veelgi väiksem. Aga mina soovitan otsida mingid tootmistööd, mida teevad ka mehed. Tõde on see, et meeste palgad suuremad st siis pakutakse ka sulle suuremat palka. Tänapäeval on tööstustes tingimused head, sest ruumid kuivad ning kuna töökäsi väga vaja, siis palgad paremad ning tegelikult juhtide suhtumine ka positiivne. Tavaliselt on veel transport tööle ja tagasi ka.
Ja seda tean ma küll, et kuidas ka väga toreda töö puhul sööb kehv töötasu motivatsiooni ära. Ja ka seda tunnet tean, et kui juht ei mõista mingilgi juhul, et nii väikse palgaga on raske ära elada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ei ela ära 2×600 palgaga?
Lihtsalt elad magalas, riideid ei osta. Iphone ei oma, restos ei söö, nipsasjakesi ei oma. Vb saab isegi kord aastas 300eurosele paketikale Egiptusesse. Vaadake kuidas magalates elatakse
aga noh selline on elu, luksus unusta ära

Hiljuti just telefoni vahetades avastasin, et kehvemapalgalised saavadki endale ainult Iphone lubada, sest sellest on isegi Samsung kallim…

Asjast ka – tegele enda arendamisega ka – soovitan soojalt kasvõi internetist otsida inglise keele algkursuseid, sest sellises turismipiirkonnas ma tõesti ei näe viisakamas kohas ettekandjatki ilma inglise keele oskuseta töötamas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p abp=”951″>Miks ei ela ära 2×600 palgaga?

<p abp=”952″>Kõigil ei ole 2x…

<p abp=”953″>Siin on teenindusteemades küllaga neid, kes arvavad, et teenindaja polegi rohkem väärt, sest töö ei nõua erilisi oskusi.

klienditeenindus on üks stressirohkemaid ameteid, kus pingetaluvus peab ikka väga suur olema, mis võib mõjutada (tavaliselt mõjutabki) ka sinu tervist ja mis annab tunda ka sinu kuludes

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p abp=”951″>Miks ei ela ära 2×600 palgaga?

<p abp=”952″>Kõigil ei ole 2x…

<p abp=”953″>Siin on teenindusteemades küllaga neid, kes arvavad, et teenindaja polegi rohkem väärt, sest töö ei nõua erilisi oskusi.

klienditeenindus on üks stressirohkemaid ameteid, kus pingetaluvus peab ikka väga suur olema, mis võib mõjutada (tavaliselt mõjutabki) ka sinu tervist ja mis annab tunda ka sinu kuludes

Jah, ma tean seda väga hästi, ma ju kirjutasingi, et siin foorumis on selliseid arvamusi nähtud. Minu enda arvamus on vastupidine – töö on raske, väga raske ning kui inimene on vabatahtlikult nõus teeninduse valdkonna valima, siis on ta igati ära teeninud inimväärse palga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.10 16:46; 17.10 14:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Klienditeenindajatel väikesed palgad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.