Esileht Pereelu ja suhted Kliitori stimuleerija

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 61 )

Teema: Kliitori stimuleerija

Postitas:

Mehena on selliseid teemasid alati hea lugeda.
Et naised hakkavad “lahti” minema ja enam ei häbene midagi.

Ja kui sa oled mees, siis sa ju tead, et 50 korda sekundis su keel ei hakka mitte kunagi end liigutama, sa võid seal armastada või proovida, mida iganes.
Paraku naised jagunevad tupeorgasmilisteks ja kliitoriorgasmilisteks. Neid teisi on vist rohkem.

Ehk siis sa jääd sellele pisikesele hiina vidinale alati way alla.

Aga see tunne ja elamus, kui su … on naise … ja ta samal ajal saab selle vidina abil orgasmi, see tunne on kirjeldamatu.

Mingeid videode linke panna ei oleks hea mõte, siis osad kohe minestaks…
Ma ei tea, kas oli ikka hea mõte seda üldse siia kirja panna.

Aga ma panin.
See käib juhtumite kohta, kui mees on avatud ja ei kuku pikali, kui see vidin ka igapäevase seksi puhul voodis on.

P.S. Mees võiks hoolitseda, et sel asjal alati uued patareid või akud sees on.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.02 11:19; 11.02 17:30; 14.02 17:03; 14.02 18:47; 15.02 13:10; 15.02 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehena on selliseid teemasid alati hea lugeda.

Et naised hakkavad “lahti” minema ja enam ei häbene midagi.

Ja kui sa oled mees, siis sa ju tead, et 50 korda sekundis su keel ei hakka mitte kunagi end liigutama, sa võid seal armastada või proovida, mida iganes.

Paraku naised jagunevad tupeorgasmilisteks ja kliitoriorgasmilisteks. Neid teisi on vist rohkem.

Ehk siis sa jääd sellele pisikesele hiina vidinale alati way alla.

Aga see tunne ja elamus, kui su … on naise … ja ta samal ajal saab selle vidina abil orgasmi, see tunne on kirjeldamatu.

Mingeid videode linke panna ei oleks hea mõte, siis osad kohe minestaks…

Ma ei tea, kas oli ikka hea mõte seda üldse siia kirja panna.

Aga ma panin.

See käib juhtumite kohta, kui mees on avatud ja ei kuku pikali, kui see vidin ka igapäevase seksi puhul voodis on.

P.S. Mees võiks hoolitseda, et sel asjal alati uued patareid või akud sees on.

Suur osa naisi pole kunagi orgasmi kogenud. Mees ei peaks muretsema teemas kus naine on nagunii võimetu kogema.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.02 17:51; 14.02 19:50; 15.02 13:01; 15.02 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur osa naisi pole kunagi orgasmi kogenud. Mees ei peaks muretsema teemas kus naine on nagunii võimetu kogema.

See teema pole ju sellest, et suur osa naisi pole orgasmi saanud?

See on pigem sellest, et paljud ON seda saama hakanud ja seda tänu abivahenditele.
Sina seda kahjuks keeldud tunnistamast, aga see selleks. See on sinu probleem ja sinu eneseületus. Või selle puudumine.

Igaüks peaks orgasmi kogema.

Naised, nagu sina, kes arvavad, et võimetud, võivad seda “tuksumist” “tõmblemist”, mida iganes seda nimetada, samuti teatud tingimustel vabalt kogeda. Meestel on samamoodi.
Mõistliku kaaslase ja korraliku abivahendiga (millest ka see teema), see ei ole mingi kosmos.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.02 11:19; 11.02 17:30; 14.02 17:03; 14.02 18:47; 15.02 13:10; 15.02 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks alati mehed naiste probleemidesse tõmmatakse, miks mees peab olema mõistlik jne? Ei ole olemas naist kes poleks ju mehele lõpuks öelnud – sul on liiga väike, ma pole kunagi sinuga rahuldust saanud jne jne jne.

Osta oma sekslelu ja naudi, ainult milleks seda arutada?

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.02 17:51; 14.02 19:50; 15.02 13:01; 15.02 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks alati mehed naiste probleemidesse tõmmatakse, miks mees peab olema mõistlik jne? Ei ole olemas naist kes poleks ju mehele lõpuks öelnud – sul on liiga väike, ma pole kunagi sinuga rahuldust saanud jne jne jne.

Osta oma sekslelu ja naudi, ainult milleks seda arutada?

Jessas, sul on küll asjad peas tagurpidi. Kas ma saan õigesti aru, et sinu arvates peaks mees/naine end üksinda rahuldama, kui tal on mänguasjad, mida talle meeldib kasutada, selle asemel, et nendega kahekesi, koos oma sekselu parandada? Et üksi teeb seda, mis talle meeldib, koos ajavad asja ära nii, nagu teisele poolele sobib? Ärgem unustagem, et ilmselt on ka sel teisel poolel kinke, mida ta ei julge avaldada. Suht mõttetu suhe, kui igaüks peaks pigem üksi nurgas tegutsema, selle asemel, et koos elu nautida.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku naised jagunevad tupeorgasmilisteks ja kliitoriorgasmilisteks. Neid teisi on vist rohkem.

Ehk siis sa jääd sellele pisikesele hiina vidinale alati way alla.

Aga see tunne ja elamus, kui su … on naise … ja ta samal ajal saab selle vidina abil orgasmi, see tunne on kirjeldamatu.

Ma selle jagunemisega ikkagi päris nõus olla ei saa.
Enamus naisi on tegelikult võimelised ka ilma kliitori stimulatsioonita orgasmi saama. See on puhas anatoomia,aga see võtab tihi aega ja harjutamist , et nö õige tehnika selleks välja töötada ning mis kõige tähtsam , naine peab seda meest tõesti hingest ihaldama.
Esimese tupeorgasmi sain mina alles 35a vanusena peale nö iseseisvat harjutamist .Sinnamaani arvasin , et see kunagi võimalik ei ole. Seetõttu on väga oluline, et naine oma keha kõigepalt ise tundma õpib. Ykski mees ei saa seda orgasmi naisele niisama tekitada , kui naine ise ei tea, mida ja kuidas ta tahab. Siin muidugi liigub naisi, kes igast asendist ja alati saavad või kui ei saa , siis on sitt mees, aga enamus naisi peab siiski aja jooksul oma keha lihtsalt tundma õppima.
Yhesõnaga harjutamine teeb meistriks, mis puutub naiste orgasmi saamisesse.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 18:44; 15.02 12:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks alati mehed naiste probleemidesse tõmmatakse, miks mees peab olema mõistlik jne? Ei ole olemas naist kes poleks ju mehele lõpuks öelnud – sul on liiga väike, ma pole kunagi sinuga rahuldust saanud jne jne jne.

Osta oma sekslelu ja naudi, ainult milleks seda arutada?

Jessas, sul on küll asjad peas tagurpidi. Kas ma saan õigesti aru, et sinu arvates peaks mees/naine end üksinda rahuldama, kui tal on mänguasjad, mida talle meeldib kasutada, selle asemel, et nendega kahekesi, koos oma sekselu parandada? Et üksi teeb seda, mis talle meeldib, koos ajavad asja ära nii, nagu teisele poolele sobib? Ärgem unustagem, et ilmselt on ka sel teisel poolel kinke, mida ta ei julge avaldada. Suht mõttetu suhe, kui igaüks peaks pigem üksi nurgas tegutsema, selle asemel, et koos elu nautida.

Sa siis masturbeerid dildoga mehe ees ja siis mees masturbeerib omakorda kummitussuga?
Sul pole elus vist meest olnudki kui nii imelikku juttu räägid. Või mis probleemid on siis sekselus? Naised ei saa orgasmi, ongi kogu mure, aga mis roll siin meestel on? Mehed ei saa naistele orgasmi tekitada kui naine midagi ei tunne. Tavaliselt seks ongi selline kus mees seksib naisega kiirelt ära ja naine läheb pärast seda nõusid pesema.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.02 17:51; 14.02 19:50; 15.02 13:01; 15.02 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt seks ongi selline kus mees seksib naisega kiirelt ära ja naine läheb pärast seda nõusid pesema.

SINU jaoks see ilmselt ongi tavaline, aga sa ei pea seda ju propageerima.

Sest see ei ole ju normaalne elu. Kus naine on rahuldamata.
VÕI teeb seda kuidagi ilma meheta, omaette.

Jah, ma saan aru, et see on sul pisut ka nagu karjatus.
Et nii ei tohi!
Aga tee siis oma eluga midagi. Vihjamine ei muuda midagi.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.02 11:19; 11.02 17:30; 14.02 17:03; 14.02 18:47; 15.02 13:10; 15.02 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt seks ongi selline kus mees seksib naisega kiirelt ära ja naine läheb pärast seda nõusid pesema.

SINU jaoks see ilmselt ongi tavaline, aga sa ei pea seda ju propageerima.

Sest see ei ole ju normaalne elu. Kus naine on rahuldamata.

VÕI teeb seda kuidagi ilma meheta, omaette.

Aga naisi ei olegi võimalik rahuldada. Meeste ülesanne ei ole naiste rahuldamine.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.02 17:51; 14.02 19:50; 15.02 13:01; 15.02 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meeste ülesanne ei ole naiste rahuldamine.

Jälle mingi ajupesu tsitaat.
Mitte kellegi ülesanne ei ole kellegi rahuldamine, on siis meeste või naistega tegu.

Rahuldustpakkuva kooselu eesmärk on teise osapoole rahuldamine ja see peab olema vastastikune.
Sa võiks vahelduseks oma mehe nõusid pesema panna, et ta rohkem sinusse mingeid idiootsuseid ei süstiks.

Autol nukkvõlli ta nagunii vahetada enam ei oska. Pole vastavaid võtmeid, hammasrihmarakiseid jne vabandused.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.02 11:19; 11.02 17:30; 14.02 17:03; 14.02 18:47; 15.02 13:10; 15.02 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks alati mehed naiste probleemidesse tõmmatakse, miks mees peab olema mõistlik jne? Ei ole olemas naist kes poleks ju mehele lõpuks öelnud – sul on liiga väike, ma pole kunagi sinuga rahuldust saanud jne jne jne.

Osta oma sekslelu ja naudi, ainult milleks seda arutada?

Eee… ma pole sellist asja küll ühelegi mehele öelnud, kuigi oma esimese peikaga ma tõesti ei saanud mitte kordagi rahuldust – peamiselt seetõttu, et teda lihtsalt ei huvitanud, kas mina saan või mitte. Ja kuna ta minu vajadusi nii hoolega ignoreeris, siis ma ei näinud ka mõtet ei temaga sellest rääkida, ega lõpuks, temaga koos edasi olla. Läksimegi lahku nii, et see jäi mul ütlemata.
Järgmised partnerid on kõik ka naise orgasmist huvitatud olnud ja neile pole olnud vaja niisugusi asju öelda. Ma ei tea, mina teen sellest küll järelduse, et rääkimine ja arutamine on ainus õige tee ja kui lähebki nii halvasti, et lihtsalt ei saa, siis rääkimisega jõuab õigel ajal selle tulemuseni, et tuleb lahku minna.
Minu jaoks ei ole probleem ka mehele sekslelusid osta ja neid tema peal katsetada aidata. Lõbus võiks meil ideaalis ikka koos olla, päris kurb oleks kogu aeg ainult üksi nurgas nikerdada. Teise eest salaja ka veel… ähh, mida loogikat.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehena ma tunnen kaasa naistele, kes peavad kuskil Maardu rekkajuhtide nurgataguses poekeses mingil lelujahil käima. Aga keskmise Eesti mehepoja egoismi ja väikemehe pikkust arvestades üritan seda mõista.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siinsete keskealiste ja vanemate mutikeste jaoks on selline asi tabu ju.

Õiged teemad on ju ikka EKREst ja Helmedest.

Ai kui palju mutikesi miinuseid andmas, ma kohe kujutan ette kuidas vihaga lvajutati ja veel podisesid ka omaette 🙂

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehena on selliseid teemasid alati hea lugeda.

Et naised hakkavad “lahti” minema ja enam ei häbene midagi.

Ja kui sa oled mees, siis sa ju tead, et 50 korda sekundis su keel ei hakka mitte kunagi end liigutama, sa võid seal armastada või proovida, mida iganes.

Paraku naised jagunevad tupeorgasmilisteks ja kliitoriorgasmilisteks. Neid teisi on vist rohkem.

Ehk siis sa jääd sellele pisikesele hiina vidinale alati way alla.

Aga see tunne ja elamus, kui su … on naise … ja ta samal ajal saab selle vidina abil orgasmi, see tunne on kirjeldamatu.

Mingeid videode linke panna ei oleks hea mõte, siis osad kohe minestaks…

Ma ei tea, kas oli ikka hea mõte seda üldse siia kirja panna.

Aga ma panin.

See käib juhtumite kohta, kui mees on avatud ja ei kuku pikali, kui see vidin ka igapäevase seksi puhul voodis on.

P.S. Mees võiks hoolitseda, et sel asjal alati uued patareid või akud sees on.

Sul on täiesti õigus. Ja hea on lugeda, et mehed järjest enam aksepteerivad ja ei kohku selle ees, et mõned naised vajavad kõrvalist abi.
Ma ka alguses tundsin piinlikkust, et ei saa ilma abivahenditeta ja ma tõesti teesklesin. Siis aga mõistsin, et nii on mehe suhtes ebaaus ja jumal tänatud, et mees mõtleb ikka ka minu peale ja tema iniatsitiivil saigi sellised asjad ostetud. Talle on tähtis, et ka minul oleks hea.

Aga nagu siit mõne kommentaarist lugeda saab, on kahjuks ka veel sellist mõtlemist, et vaid mees peaks rahulduse saama.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.02 18:34; 10.02 18:35; 11.02 17:28; 15.02 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul suht ükskõik kas naine saab orgasmi või ei. Peaasi, et ise saan.

Naised on mu rahast sõltuvad ja ma ei näe mõtet pingutada. Kui ei meeldi siis ukse asukoht teada.

Alfaisane.

0
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

linki.

No Hiinast tellimisega peaksite olema ettevaatlik, sest kõik ostud mis on üle 22 euro lähevad tolli. Tee siis tollis selgeks mis sul seal pakis on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 14:29; 16.02 15:09; 17.02 06:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

linki.

No Hiinast tellimisega peaksite olema ettevaatlik, sest kõik ostud mis on üle 22 euro lähevad tolli. Tee siis tollis selgeks mis sul seal pakis on.

11€ on üle 22€?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.02 15:26; 11.02 18:52; 14.02 11:11; 16.02 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

linki.

No Hiinast tellimisega peaksite olema ettevaatlik, sest kõik ostud mis on üle 22 euro lähevad tolli. Tee siis tollis selgeks mis sul seal pakis on.

11€ on üle 22€?

Pidasin silmas seda kallimat toodet mis üle 22-he.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 14:29; 16.02 15:09; 17.02 06:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

linki.

No Hiinast tellimisega peaksite olema ettevaatlik, sest kõik ostud mis on üle 22 euro lähevad tolli. Tee siis tollis selgeks mis sul seal pakis on.

11€ on üle 22€?

Pidasin silmas seda kallimat toodet mis üle 22-he.

Mis asi on 22-he?
Ja jah, kui vaja deklareerida, siis miks mitte? Mis probleem peaks tekkima? Võin ju deklareerida, et sekslelu, või ei tohi? Sa ei julge, või mis teema sul sellega on?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või ütled, et massaažiaparaat – ka pole vale.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.02 07:49; 11.02 16:06; 11.02 22:02; 16.02 19:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või ütled, et massaažiaparaat – ka pole vale.

Mis vahet sel kokkuvõttes on – kaasa peab deklareerides nagunii kaubaarve panema, kus toote nimetus (ja tihti ka pilt) loetavalt peal on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 20:07; 16.02 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis vahet sel kokkuvõttes on – kaasa peab deklareerides nagunii kaubaarve panema, kus toote nimetus (ja tihti ka pilt) loetavalt peal on.

Olen tellinud välismaalt taskunuge ning kaubaarvel oli kirjas aiatööriistad.

Alist/ebayst jmt tuleb ikka see kirjeldus arvele, mis toote pealkirjas on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 20:07; 16.02 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis vahet sel kokkuvõttes on – kaasa peab deklareerides nagunii kaubaarve panema, kus toote nimetus (ja tihti ka pilt) loetavalt peal on.

Olen tellinud välismaalt taskunuge ning kaubaarvel oli kirjas aiatööriistad.

Alist/ebayst jmt tuleb ikka see kirjeldus arvele, mis toote pealkirjas on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 14:29; 16.02 15:09; 17.02 06:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mõnda vidinat saab edukalt kliitori stimuleerimiseks ka seksi ajal kasutada? Vaginaalselt ma pole kunagi orgasmi saanud. Ise saan veejoaga kliitorit stimuleerides edukalt, vidinaid pole siiani ostnud. Tahaks midagi, millega seksi ajal kliitorit stimuleerida, näppudest pole kasu kahjuks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees ja kasutan Lelo Tor 2 peeniserõngast, mis peaks ka naist stimuleerima. Mul naine väga ei hooli leludest ja seetõttu ta ka väga ei igatse kliitori stimuleerimist nendega. Aga see on töökindel ning vaikne. Seetõttu kasutan Lelo Tor 2 peamiselt üksinda. Kuna see töötab nii vaikselt ja diskreetselt, siis paar korda olen seda kasutanud ka väljas olles 🙂 Huvitav kogemus. Kuigi ühe korra oli kinos selline hästi vaikne hetk ja mulle tundus, et kõrvalistuja natuke nagu kuulis mingit imelikku surinat 🙂 Siis oli küll piinlikkusest higi laubal, et mis nüüd saab 🙂 Eriti kuna see pole ka Bluetoothiga reguleeritav, kinni pandav.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 07:25; 24.02 06:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endale tellisin siit –

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 09:35; 20.02 09:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

link ka https://www.wildberry.ee/tootekategooria/naistele/ohkstimulaatorid/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 09:35; 20.02 09:37;
To report this post you need to login first.

Olen mees ja kasutan Lelo Tor 2 peeniserõngast, mis peaks ka naist stimuleerima. Mul naine väga ei hooli leludest ja seetõttu ta ka väga ei igatse kliitori stimuleerimist nendega. Aga see on töökindel ning vaikne. Seetõttu kasutan Lelo Tor 2 peamiselt üksinda. Kuna see töötab nii vaikselt ja diskreetselt, siis paar korda olen seda kasutanud ka väljas olles ???? Huvitav kogemus. Kuigi ühe korra oli kinos selline hästi vaikne hetk ja mulle tundus, et kõrvalistuja natuke nagu kuulis mingit imelikku surinat ???? Siis oli küll piinlikkusest higi laubal, et mis nüüd saab ???? Eriti kuna see pole ka Bluetoothiga reguleeritav, kinni pandav.

Ohjeerum küll, nüüd ei suuda ma normaalselt kinos ka käia, kui kuskil midagi surisema hakkab ????

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 07:31; 21.02 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees ja kasutan Lelo Tor 2 peeniserõngast, mis peaks ka naist stimuleerima. Mul naine väga ei hooli leludest ja seetõttu ta ka väga ei igatse kliitori stimuleerimist nendega. Aga see on töökindel ning vaikne. Seetõttu kasutan Lelo Tor 2 peamiselt üksinda. Kuna see töötab nii vaikselt ja diskreetselt, siis paar korda olen seda kasutanud ka väljas olles ???? Huvitav kogemus. Kuigi ühe korra oli kinos selline hästi vaikne hetk ja mulle tundus, et kõrvalistuja natuke nagu kuulis mingit imelikku surinat ???? Siis oli küll piinlikkusest higi laubal, et mis nüüd saab ???? Eriti kuna see pole ka Bluetoothiga reguleeritav, kinni pandav.

Ohjeerum küll, nüüd ei suuda ma normaalselt kinos ka käia, kui kuskil midagi surisema hakkab ????

You never know. Surub presidendivastuvõtul riigipea kätt, samal ajal kui püksis suriseb midagi mõnusat. Võib-olla presidendil endalgi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 07:25; 24.02 06:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovisin siis kah seda Lelo Sonat.
No ikka väga kaua võttis aega, et see vibratsioon liiga terav ja valus poleks ka väiksema astme peale pannes. Nurga sättimine võttis kah aega ja kui mingi 5 mm ära nihkus, läks tunnetus juba ära.
Mingi 7 korda pidi proovima, et üldse orgasm saada.
Dildoga on kindlasti lihtsam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 61 )


Esileht Pereelu ja suhted Kliitori stimuleerija