Esileht Ilu ja tervis Klimp kurgus

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Klimp kurgus

Postitas:
Kägu

Kurku tekib regilaarselt selline sitke klimp, justkui valguks ninaneelust. Ajab pidevalt neelatama, et sellest lahti saada. Haige ei ole hetkel ega pikka aega üldse olnud.

Millest selline asi? Kuidas lahti saab? Tee ei aita.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui see hiljuti tekkinud, siis võib ninaneelu-nohu olla. Päris nohu ei pruugigi olla, vaid valgubki kurku mingisugune lima. Samas see tavaliselt läheb paari nädalaga üle.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul kestis kevadel paar kuud, mõni aeg oli vahet ja täna algas jälle.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

minul on ka jahedal ajal pidevalt klimp kurgus. käisin ka kurguarsti juures, kes vaatas kaameraga neelu läbi, ei midagi. tõenäoliselt tekibki kerge nohu ja siis lima vajub kurku. mind ajas ka köhatama see klimp.
kui sa kasutad igapäevaselt mingeid ravimeid, siis osad ravimid võivad ka kõrvaltoimena sellist asja põhjustada

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tarbi ära pudelike Prospan köhasiirupit. Isegi kui köha ei ole. See on looduslik, teeb lima ja röga vedelamaks.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jõin eile rögalahtistavat teed, aitas aga nüüd vastu õhtut hakkab uuesti tekkima.

Ravimeid ma ei tarvita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minul ka tekib, viimasel ajal on ka rohkem, suvel oli vähem. Öösel eriti ja paneb ka norskama. Aga mina tean, millest mul on. Mul diagnoositi kunagi krooniline põskkoobaste põletik, mida iganes see ka siis on. Ehk seda, et krooniline asi vahepeal vaibub ja siis ägeneb. Nohu kestab kauem ja röga tekib ja koguneb ja voolab neelu tihemini.
Sulle osovitan jah ka neid looduslikke ravimeid, rügalahtistavaid, teesid, mis selleks soovitatud ja kui satud soolakambrisse, siis need käigud või kuurid olevat ka kasuks hingamisteedele.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul on kaseiinitalumatus ja kui juhtun kogemata sööma midagi kus on natukenegi piima sees, tekib paari tunniga limatropp kurku.

+1
0
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Ilu ja tervis Klimp kurgus