Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Klomifeen

Postitas:
Kägu

Tere,

Palun jagage kogemusi klomifeeniga. Kas ja kuidas ravi toiminud on, kui kiirelt rasestusite ning milliseid kõrvaltoimeid enim täheldasite?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Otsi serophene nime alt (Clomid ka).

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Hei teemaalgataja

U. pool aastat olnud Clomid-i peal ja null tulemus. Nüüd augustikuu lõpus otsustame, mis edasi. Triipe püüdnud 2a 1k. Arst arvas, et 3 kuuga saan 100% triibud aga võta näpust – kogu triipude püüdmise aja pole ühtegi rasestumist olnud (mees terve, mina terve – uuringud tehtud).

Kõrvaltoimeid vähe (ka infolehe peal vaid üksikud nimetatud), kuid esines tugevaid kuumahoogusid ning higistamist (seda eriti öösel). Muus osas vaevusteta.

Loodan, et Sul õnnestub ruttu! 🙂

I.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Hei teemaalgataja

U. pool aastat olnud Clomid-i peal ja null tulemus. Nüüd augustikuu lõpus otsustame, mis edasi. Triipe püüdnud 2a 1k. Arst arvas, et 3 kuuga saan 100% triibud aga võta näpust – kogu triipude püüdmise aja pole ühtegi rasestumist olnud (mees terve, mina terve – uuringud tehtud).

Kõrvaltoimeid vähe (ka infolehe peal vaid üksikud nimetatud), kuid esines tugevaid kuumahoogusid ning higistamist (seda eriti öösel). Muus osas vaevusteta.

I.

Aitäh vastamast! Oled sa käinud tsükli keskel UH ka,  st. nähtavalt ravi nagu toimiks? Meil samuti kõik analüüsid korras, mul lihtsalt tundub et ei teki ovulatsiooni, kuigi tsükkel ise on regulaarne.

Hoian pöidlaid, et varsti triibud ka teid rõõmustaksid!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hei teemaalgataja

I.

Aitäh vastamast! Oled sa käinud tsükli keskel UH ka, st. nähtavalt ravi nagu toimiks? Meil samuti kõik analüüsid korras, mul lihtsalt tundub et ei teki ovulatsiooni, kuigi tsükkel ise on regulaarne.

Hoian pöidlaid, et varsti triibud ka teid rõõmustaksid!

Hei

Pean ütlema, et arsti otsus kirjutada mulle clomid-it oli üllatus. Mul pole ovulatsiooniga probleeme olnud, ka eelnevad uuringud (UH, veri jm) näitasid, et kõik toimib. Kuna aga millegipärast ei toimu viljastumist, siis otsustas ta stimuleerida ovulatsiooni. Sain aru, et need “stamp-protseduurid” tuleb läbi teha, et lõpuks jõuda IVF-ini jmt. Mulle tundub see kummaline, kuna üle 2a juba tiksume. Ka on hämmastav, et mitte üht triipu pole saanud kogu aja jooksul. Justkui täiesti viljatu tunne on tulnud peale kahjuks ….

Ravi ajal käisin ka mõned korrad UH-s, kõik toimis aga mida ei toimu – rasestumist.

Samuti on mul tsükkel korrapärane – nagu kellavärk, täpselt 28p. OV toimub iga kuu ja samuti nagu kellavärk – eeldataval ajal on ov-testid alati positiivsed (kasutan CB teste).

Ahjaa – mees on sama ja meil on juba poeg olemas 10a.

Eks näis, mis nüüd augusti lõpus öeldakse. 🙂

I.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellise jutu peale ma küll poleks clomidit pakkunud… kas välja kirjutas tavaline günekoloog? Clomid pole ka selline ravim, et lahmin aga sisse ja äkki aitab, see nõuab näiteks uh-s kontrollimist vähemalt esimene tsükkel kuni ovni (tsükli 11-12.päeval nt), et kuidas doos mõjub kehale. Pealegi seda ei tarvitata pikka aega, max 6k järjestikku. See uuem letrosool (teine toimeaine) on palju ohutum ov stimuleerija. Ei oska arvata, kas sul sellest clomidist raseduse saavutamisel oleks abi või on see mõttetu keha ülekoormamine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Hei,

mina TA.

Mina pean iga tsükli alguses arstile kirjutama, ootangi praegu uut mensest, et saaks alustada, võtan 5-9 päeval. Ja kui algab uus menses siis tsükli keskel UH. 🤷🏼‍♀️

Eks näis kuidas mõjub, googeldades leiab muidugi ka igasugu lugusid, aga no nagu ikka iga keha ju toimetab omamoodi

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hei,

mina TA.

Mina pean iga tsükli alguses arstile kirjutama, ootangi praegu uut mensest, et saaks alustada, võtan 5-9 päeval. Ja kui algab uus menses siis tsükli keskel UH. 🤷🏼‍♀️

Eks näis kuidas mõjub, googeldades leiab muidugi ka igasugu lugusid, aga no nagu ikka iga keha ju toimetab omamoodi

See kõlab nagu Letrosooli võtmine…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei tea, välja ostsin Clomidi igaljuhul 🤷🏼‍♀️

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellise jutu peale ma küll poleks clomidit pakkunud… kas välja kirjutas tavaline günekoloog? Clomid pole ka selline ravim, et lahmin aga sisse ja äkki aitab, see nõuab näiteks uh-s kontrollimist vähemalt esimene tsükkel kuni ovni (tsükli 11-12.päeval nt), et kuidas doos mõjub kehale. Pealegi seda ei tarvitata pikka aega, max 6k järjestikku. See uuem letrosool (teine toimeaine) on palju ohutum ov stimuleerija. Ei oska arvata, kas sul sellest clomidist raseduse saavutamisel oleks abi või on see mõttetu keha ülekoormamine.

Just nii – 6 kuuks määraski “ravi”. Olen UH’s käinud 3x selle aja jooksul. Välja kirjutas jah günekoloog. Ja just clomid, mitte letrosool. Kõrvaltoimeid õnneks olnud vähe (kuumahood jmt).
Eeldan, et ravi ei aita, kuna selle aja jooksul null tulemust ju. Kuna nii pikka aega tiksutud ja loodetud, siis vahetan arsti ehk siis mõistlik minna juba viljatusarstile. 🙂 Arvasin, et oma arst ikka teab paremini ja oskab suunata.

I.

0
0
Please wait...

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )