Esileht Pereelu ja suhted Kloonid tinderis

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 63 )

Teema: Kloonid tinderis

Postitas:

Kas naistel peale reisihuvi muid huvisid ka on? Nagu mingi moeröögatus.

Naeruväärne, tehke selle reisihuviga maailmale midagi kasulikku siis.

Eesti mees

+9
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 15:50; 18.10 18:46;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Sul ei näkka vä? Isegi mitte tinderis?

+17
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.10 16:09; 18.10 16:57; 19.10 06:41; 19.10 20:02; 20.10 06:43; 21.10 07:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul ei näkka vä? Isegi mitte tinderis?

Teemapüstituse vorm jätab lugupidamise koha pealt soovida aga meestele, kes oma töö tõttu on pidanud suure osa oma elust reisima, on reisikultus vastassoo hulgas ilmselgelt probleem. Ja kui sellise elustiili tõttu on midagi väga olulist kaotatud ka, siis pidevalt reisihimulisi naisi kohates ei ole imestada kui mees tunneb end nagu meesgünekoloog selles anekdoodis, kus ta pidi kohtus selgitama, miks ta prügikonteineri juures mustlasplika ära tappis.

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 16:40; 18.10 19:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Moeröögatus? Reisimine on populaarne olnud juba viimased 30 aastat. Enne seda oli ka, aga väga kaugele lihtsalt ei saanud reisida ju. Kuigi praegu mõistlikud inimesed ainult unistavad reisimisest, mitte ei reisi – võib-olla sellepärast on see kõigil kirjas.

Üldiselt meestele muidugi ei meeldi, kui naistel huvisid on, seetõttu enamus vast seda ei kirjuta ka sinna midagi mõistlikku. Või noh, teoreetiliselt meeldib, aga praktiliselt mitte – naiste huvid võivad võtta aega ja raha. Katsu sinna kirjutada, et tunned huvi ajaloo vastu ja meeldib vabal ajal arhiivis istuda ja ürikuid uurida – mehed kaovad nagu tuul…

+12
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul ei näkka vä? Isegi mitte tinderis?

Teemapüstituse vorm jätab lugupidamise koha pealt soovida aga meestele, kes oma töö tõttu on pidanud suure osa oma elust reisima, on reisikultus vastassoo hulgas ilmselgelt probleem. Ja kui sellise elustiili tõttu on midagi väga olulist kaotatud ka, siis pidevalt reisihimulisi naisi kohates ei ole imestada kui mees tunneb end nagu meesgünekoloog selles anekdoodis, kus ta pidi kohtus selgitama, miks ta prügikonteineri juures mustlasplika ära tappis.

Ja naistele üldiselt ei meeldi, kui mees töö pärast reisib.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.10 16:09; 18.10 16:57; 19.10 06:41; 19.10 20:02; 20.10 06:43; 21.10 07:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas naistel peale reisihuvi muid huvisid ka on? Nagu mingi moeröögatus.

See kloonivärk ei ole ainult Tinderis, vaid kõikides tutvumisportaalides.
Aga sellega on väga lihtne: nagu naine reisimist mainib, kohe delete/blokk jne, sest tegu on tavalise vaimuvaese põmmpeaga.
Vblla isegi (peast) tibiga.

Sest reisimine meeldib 90%-le inimestest nagunii ja üsna totakas oleks seda veel eraldi välja tuua.
Kes toob, järelikult sellisest midagi muud oodata ei olegi.
Kes aga ntx fotograafiat mainib, on juba eraldi teema.

/kah mees.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.10 17:04; 18.10 21:45; 19.10 11:23; 19.10 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas naistel peale reisihuvi muid huvisid ka on? Nagu mingi moeröögatus.

Naeruväärne, tehke selle reisihuviga maailmale midagi kasulikku siis.

Eesti mees

Mis reisimise huvil viga on. Mul sugulane on suur reisihuviline 🙂 Ise pole viimased 30 aastat kusagil käinud, aga kõik reisisaated vaatab ära, raamatuid loeb hullult, nii et tõesti huviline, mis huviline. Reisimise huvi ei tähenda muud kui seda, et inimesele on teema huvitav. Selles tutvumise mõte ongi, et saad teada, kas on naisel mingeid muid huvisid ka või mitte ja mida see reisihuvi siis tähendab.  Ma võin olla huviline, näiteks loen turismibüroo pakkumisi, aga raha pole  ja seetõttu ei lähe kuhugi.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas naistel peale reisihuvi muid huvisid ka on? Nagu mingi moeröögatus. Naeruväärne, tehke selle reisihuviga maailmale midagi kasulikku siis. Eesti mees

Sellega selekteeritakse rottmehed välja. Reisimiseks peab raha olema. Mina reisin 4 korda aastas ja ilmselgelt peab kaaslasel raha olema, et minuga kaasas käia.

+9
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.10 18:05; 18.10 21:43; 18.10 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas naistel peale reisihuvi muid huvisid ka on? Nagu mingi moeröögatus. Naeruväärne, tehke selle reisihuviga maailmale midagi kasulikku siis. Eesti mees

Sellega selekteeritakse rottmehed välja. Reisimiseks peab raha olema. Mina reisin 4 korda aastas ja ilmselgelt peab kaaslasel raha olema, et minuga kaasas käia.

0,003-l % naistest on maailmas arvestatav hulk raha.  Seegi lahutuse kaudu saadud.

 

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 15:50; 18.10 18:46;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Sul ei näkka vä? Isegi mitte tinderis?

Teemapüstituse vorm jätab lugupidamise koha pealt soovida aga meestele, kes oma töö tõttu on pidanud suure osa oma elust reisima, on reisikultus vastassoo hulgas ilmselgelt probleem. Ja kui sellise elustiili tõttu on midagi väga olulist kaotatud ka, siis pidevalt reisihimulisi naisi kohates ei ole imestada kui mees tunneb end nagu meesgünekoloog selles anekdoodis, kus ta pidi kohtus selgitama, miks ta prügikonteineri juures mustlasplika ära tappis.

Ja naistele üldiselt ei meeldi, kui mees töö pärast reisib.

Ma tean. Naistele meeldivad mehed, kes teenivad oma raha nii, et seda ei ole märgata ja hulgal, mis võimaldab katta naise üha kasvavaid vajadusi.

Ainult et naistest, kes eelkirjeldatud mehi taga ajavad, ei ole võimalik lugu pidada. Sest nad ei armasta(ega hakka kunagi armastama ühtki) meest ennast, vaid üksnes seda mis mehega kaasas käib. Või kui päris täpne olla, siis võimalust saada osa, oma osa sellest, mis mehega kaasas käib.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 16:40; 18.10 19:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid kloonmehi on täpselt sama palju, muide. Tihti ollakse nii sõnavaesed, et ei suudeta isegi ühte lauset enda kohta välja mõelda. Rääkimata sellest, et pingutatakse ikka minimaalselt – pildid on udused, ei naeratata, päikeseprillid alati ees – ja siis virisetakse, et Tinderis kellegagi matche ei saa või naised vastata ei taha.

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 21:06; 18.10 23:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

0,003-l % naistest on maailmas arvestatav hulk raha.  Seegi lahutuse kaudu saadud.

Kui palju see arvestatav hulk sinu arust siis on?

Ei usu, et sul midagi üldse on, seepärast kriipiski silma.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.10 18:05; 18.10 21:43; 18.10 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees olen, Tinderis.

 

Meessõber, kel samuti Tinder, lükkab eemale kõik need reisiarmastajad, kellel iseenda kohta rohkem midagi iseloomustavat polegi.

Mind jällegi häirivad need, kes kirjutavad endast iseloomustava jutu inglise keeles.
No mis asja? Ütles, siis juba kohe, et otsid võõrkeelt kõnelevat meest. Või näitab see haridustaset. Kui harimatu peab olema, et nii mõelda?
Mind kui inglise keelt tööalaselt valdavat häirib selline asi.

Veel häirib see, et pildid täpselt sellised, et esimese pildi peal on kena neiu nägu ja siis 7-da pildi peal on täispikkuses tehtud pilt, kus vastu vaatab tugevalt ülekaaluline proua. Lisaks pildi, mis ala 10 aastat vanad. Milleks? Kui mitte varem, siis kokku saades saab ju nagunii teada.

Väga meeldis ühe korpulentse naisterahva kirjeldus, kus ta oli rahul iseendaga. 5+ talle  ja sellise inimesega suhtleksin meeleldi ka reaalselt.

Miks mul pole kirjeldust iseenda kohta?
Mul oli pilt, mis mind väga selgelt ei kirjeldanud, kuid selle eest vaimukas sõnaline iseloomustus.
Like ei tulnud – kuu jooksul.
Panin selge pildi ilma kirjelduseta ja sain rohkem like.
Mida see ütleb?

Miks ma esimesea ei kirjuta?
No sina oled ju ka mind like-nud kirjutage ise. Julged like-da julge ka tere öeda või Hi vms
Ja KOGEMUS on see,  et olin siis suhtes nö see esimene ja aktiivne pool… lõpuks ei jaksanud enam olla. Jah, olen pettunud.

Jah, maksin kinni ka kõik reisid. Kellele ei meeldiks reisida?

+7
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.10 21:43; 18.10 22:04; 19.10 17:37; 19.10 20:45; 21.10 00:29; 23.10 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid kloonmehi on täpselt sama palju, muide. Tihti ollakse nii sõnavaesed, et ei suudeta isegi ühte lauset enda kohta välja mõelda.

Noh, aga siis sul on sellisel juhul ju samuti ülilihtne oma valikut teha.
Mees toodab kaks lauset – juba lootust.
Kolm lauset – parem, jne,kuni
10 lauset – sinu pidupäev.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.10 17:04; 18.10 21:45; 19.10 11:23; 19.10 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli pilt, mis mind väga selgelt ei kirjeldanud, kuid selle eest vaimukas sõnaline iseloomustus. Like ei tulnud – kuu jooksul. Panin selge pildi ilma kirjelduseta ja sain rohkem like. Mida see ütleb?

Loomulikult tehakse esmasne valik inimese välimuse/sümpaatsuse järgi. Kui see on meeldiv, saab edasi hinge juurde minna.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.10 18:05; 18.10 21:43; 18.10 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees olen, Tinderis.

………………….

Veel häirib see, et pildid täpselt sellised, et esimese pildi peal on kena neiu nägu ja siis 7-da pildi peal on täispikkuses tehtud pilt, kus vastu vaatab tugevalt ülekaaluline proua. Lisaks pildi, mis ala 10 aastat vanad. Milleks? Kui mitte varem, siis kokku saades saab ju nagunii teada.

Väga meeldis ühe korpulentse naisterahva kirjeldus, kus ta oli rahul iseendaga. 5+ talle ja sellise inimesega suhtleksin meeleldi ka reaalselt.

……………….

Miks sa arvad, et ülekaaluline naine defineerib ennast vaid kaalu järgi ja üritab seda kuidagi meeleheitlikult varjata ning peab kindlasti panema täispikkuses pildi? Või et kohtumisele tulles peaks ennast kuidagi häbenema või halvasti tundma, sest mees näeb teda päriselus ja tal on liigsed kilod? Kui see segab, siis on sul ju kergem kirjutada enda profiilile, et peab olema sale, sest see on sinu nõudmine ???? Sellisel juhul pole ohtu ka, et keegi kopsakam sind paremale nihutaks.

Ma just põhjendasin, miks arvan, et oma korpulentsust põdev naisterahvas üritab seda varjata. Täispikk pilt? Ise te tahate, et mehel oleks kirjeldus ja kaugusest võetud täispikad pildid. Mehed tahavad seda sama naistelt.

Asi pole defineerimises. Igaüks võib end ju tunda ja defineerida kuidas tahes. Paljud mehed ja naise hoopiski valesse kehasse sündinud jne .
Objektiivsus on oluline.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.10 21:43; 18.10 22:04; 19.10 17:37; 19.10 20:45; 21.10 00:29; 23.10 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahune maha, praegusel koroona ajal ei reisi need su tsikid midagi????

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.10 22:22; 19.10 23:01; 20.10 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees olen, Tinderis.

Miks mul pole kirjeldust iseenda kohta?

Mul oli pilt, mis mind väga selgelt ei kirjeldanud, kuid selle eest vaimukas sõnaline iseloomustus.

Like ei tulnud – kuu jooksul.

Panin selge pildi ilma kirjelduseta ja sain rohkem like.

Mida see ütleb?

Miks ma esimesea ei kirjuta?

No sina oled ju ka mind like-nud kirjutage ise. Julged like-da julge ka tere öeda või Hi vms

Esimesena vaatan ikka pilte. Siis vaatan, kas midagi on kirjas ka. Kui on, siis eeldan, et inimesel on ikka tõsine soov tutvuda ka, sest ta on natukenegi oma profiiliga vaeva näinud.  Kui ei ole lausetki enda kohta, siis lükkan vasakule, ükskõik kui nägus noormees ka pole. Loomulikult sa ei saanud mingi ebamäärase pildiga laike, selleks ei pea selgeltnägija olema.

Teiseks – naised saavad Tinderis tunduvalt rohkem laike ja matche kui mehed. Kui sa oled häbelik ja ei julge kirjutada, siis sa jäädki sinna matchilisti istuma kuni unmatchimiseni, sest üllatus-üllatus, julge hundi rind on rasvane, ja neid tüüpe on ikka, kes kirjutada julgevad. Ja kui see mees ikka nii väärt kraam on, siis kirjutab naine talle esimesena ka…

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 21:06; 18.10 23:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees olen, Tinderis.

Miks mul pole kirjeldust iseenda kohta?

Mul oli pilt, mis mind väga selgelt ei kirjeldanud, kuid selle eest vaimukas sõnaline iseloomustus.

Like ei tulnud – kuu jooksul.

Panin selge pildi ilma kirjelduseta ja sain rohkem like.

Mida see ütleb?

Et sa pole nii vaimukas, nagu sa ise arvad end olevat.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.10 16:09; 18.10 16:57; 19.10 06:41; 19.10 20:02; 20.10 06:43; 21.10 07:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, mul on sulle uudis, ei jää ükski naine tinderis taga nutma, kui sa selle reisihuvi pärast talle like ei pane.

Ja samamoodi, kui jääd ootama, et naine ise kirjutaks, siis tõenäoliselt jäädki.

Teate te üldse, mis naistel tinderis toimub? Ma veetsin seal paar aastat tagasi 2-3 kuud. Olen küll ilusa näolapiga, aga ülekaalus ja kirjeldusse ei kirjutanud vist üldse midagi. Sain selle aja jooksul kokku umbes 300 matchi, kellest umbes 50 kirjutas ise ja seega ei näinud ülejaanutele ise kirjutamiseks mingit vajadust. Neist 15ga käisin kohtamas ning leidsin ka endale sobiva ning hakkan varsti abielluma.

Teisisõnu – täiesti keskmisel naisel on tinderis selline matchide hunnik ja piisavalt mehi, kes temaga suhelda tahavad, et kui te hakkate neid mingite x-tingimuste järgi välja praakima enne, kui üldse suhelda jõuate, või ootate, et naine ise kirjutaks, siis jääte ise kaotajaks. Teil on muidugi täiesti õigus toimida nii, nagu ise heaks arvate, aga lihtsalt sel juhul tuleb arvestada sellega, et võimalused kedagi leida kuivavad ka kokku.

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 07:07; 19.10 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale reisimise on Tinderis paljude naiste profiilis huvina kirjas ka hea toit.

Tore kui on selline haruldane huvi, mis on ainult 7 miljardil inimesel!

Naised, vähemalt püüdkegi natukene põnevamad olla.

 

/Ka Eesti mees

+9
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.10 09:12; 20.10 13:46; 22.10 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees olen, Tinderis.

Meessõber, kel samuti Tinder, lükkab eemale kõik need reisiarmastajad, kellel iseenda kohta rohkem midagi iseloomustavat polegi.

Mind jällegi häirivad need, kes kirjutavad endast iseloomustava jutu inglise keeles.

No mis asja? Ütles, siis juba kohe, et otsid võõrkeelt kõnelevat meest. Või näitab see haridustaset. Kui harimatu peab olema, et nii mõelda?

Mind kui inglise keelt tööalaselt valdavat häirib selline asi.

Veel häirib see, et pildid täpselt sellised, et esimese pildi peal on kena neiu nägu ja siis 7-da pildi peal on täispikkuses tehtud pilt, kus vastu vaatab tugevalt ülekaaluline proua. Lisaks pildi, mis ala 10 aastat vanad. Milleks? Kui mitte varem, siis kokku saades saab ju nagunii teada.

Väga meeldis ühe korpulentse naisterahva kirjeldus, kus ta oli rahul iseendaga. 5+ talle ja sellise inimesega suhtleksin meeleldi ka reaalselt.

Miks mul pole kirjeldust iseenda kohta?

Mul oli pilt, mis mind väga selgelt ei kirjeldanud, kuid selle eest vaimukas sõnaline iseloomustus.

Like ei tulnud – kuu jooksul.

Panin selge pildi ilma kirjelduseta ja sain rohkem like.

Mida see ütleb?

Miks ma esimesea ei kirjuta?

No sina oled ju ka mind like-nud kirjutage ise. Julged like-da julge ka tere öeda või Hi vms

Ja KOGEMUS on see, et olin siis suhtes nö see esimene ja aktiivne pool… lõpuks ei jaksanud enam olla. Jah, olen pettunud.

Jah, maksin kinni ka kõik reisid. Kellele ei meeldiks reisida?

No aga sellist kibestunud tüüpi ei tahagi ju keegi. Istub, hambad laiali ja aina kritiseerib. Ise samasugune, ei ole mingit normaalset pilti, juttu ei alusta ja aina kurdab, miks pole seda miss universumi, kes just teda seal hirmsasti taga hakkab ajama.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.10 09:13; 19.10 21:26; 20.10 06:47; 21.10 08:42; 21.10 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale reisimise on Tinderis paljude naiste profiilis huvina kirjas ka hea toit.

Tore kui on selline haruldane huvi, mis on ainult 7 miljardil inimesel!

Naised, vähemalt püüdkegi natukene põnevamad olla.

/Ka Eesti mees

Aga ta ju ei ootagi muud, kui et restosse ja reisile saaks. Siis vähemalt on pilte, mida postitada.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas naistel peale reisihuvi muid huvisid ka on? Nagu mingi moeröögatus.

See kloonivärk ei ole ainult Tinderis, vaid kõikides tutvumisportaalides.

Aga sellega on väga lihtne: nagu naine reisimist mainib, kohe delete/blokk jne, sest tegu on tavalise vaimuvaese põmmpeaga.

Vblla isegi (peast) tibiga.

Sest reisimine meeldib 90%-le inimestest nagunii ja üsna totakas oleks seda veel eraldi välja tuua.

Kes toob, järelikult sellisest midagi muud oodata ei olegi.

Kes aga ntx fotograafiat mainib, on juba eraldi teema.

/kah mees.

Mulle ka reisimine meeldib. Panen selle kirja ka. Põmmpeaks ennast ei pea ja reeglina reisin kotadesse, kus massiliselt turiste ei ole. Reisibüroo kaudu reise ei osta, panen kõik ise kokku. See on täitsa oluline info, et reisimine peaks teisele poolele ka meeldima ja just sellisel natuke ebamugaval kujul.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 10:29; 20.10 11:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põmmpeaks ennast ei pea ja reeglina reisin kotadesse, kus massiliselt turiste ei ole. Reisibüroo kaudu reise ei osta, panen kõik ise kokku.

See ongi ainuvõimalik ja ülimõistlik viis reisimiseks.

Aga sa ei saa ju seda lihtlabaseks “reisimiseks” nimetada? Sest lugeja saab sellest sõnast siis valesti aru.
Aga ma ei oska ka paugust öelda, kuidas seda paremini nimetada…eesti keeles vist pole paremat sõna, et see pisut teise kastmesse panna.
Põnevates kohtades välismaal matkamine?

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.10 17:04; 18.10 21:45; 19.10 11:23; 19.10 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale reisimise on Tinderis paljude naiste profiilis huvina kirjas ka hea toit.

Tore kui on selline haruldane huvi, mis on ainult 7 miljardil inimesel!

Naised, vähemalt püüdkegi natukene põnevamad olla.

/Ka Eesti mees

Aga mina tean meest, kel on toidust täitsa ükskõik, mina olen aga tõeline gurmaan. Ütleme siis nii, et tema ei saa restoranis käimise vajalikkusest üldse aru. Partnerluses oluline asi.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt meestele muidugi ei meeldi, kui naistel huvisid on, seetõttu enamus vast seda ei kirjuta ka sinna midagi mõistlikku. Või noh, teoreetiliselt meeldib, aga praktiliselt mitte – naiste huvid võivad võtta aega ja raha.

Esimest korda kuulen…Tavaliselt mehed just tahavad ja rõhutavad, et naistel peab ka omaenda elu ja huvid olema. Noh, et muudkui seljas ei ripuks ja klammerduks. Aga kui neid huvisid ja hobisid mehe meelest jälle liiga palju on (?), siis jälle häda muidugi.

Mees tahab olla naisele A ja O, kõige tähtsam asi elus, aga samas ei tohi jälle liigselt ahistada. Loogika?

Miks mul pole kirjeldust iseenda kohta?
Mul oli pilt, mis mind väga selgelt ei kirjeldanud, kuid selle eest vaimukas sõnaline iseloomustus.
Like ei tulnud – kuu jooksul.
Panin selge pildi ilma kirjelduseta ja sain rohkem like.
Mida see ütleb?

Sain naerda praegu. Tõestus, kuidas meestel puudub ikka igasugune enesekriitika. Samas naiste suhtes on kriitikat ja nõudmisi oi kui palju…

See ütlebki seda, et see sinu enda meelest “vaimukas” iseloomustus oli nii eemaletõukav, et sellepärast kõik naised lükkasid sind automaatselt vasakule. Paneb natuke mõtlema, et mis sa sinna nii hullu kirjutasid, et mitte keegi laikida ei julgenud 😀

Selle teema meeste postitused näitavad taaskord, kui kibestunud ja samas kriitiline on üks keskmine Tinderi mees. Küll nokitakse neid ülekaalulisi naisi. Sorry, aga ülekaalus ja kehvas vormis mehi on palju rohkem. Aga millegipärast nad arvavad, et neile, meestele, on see lubatud, aga mingil põhjusel need saledad kaunitarid peavad siis seda vormist väljas, suure kõhuga inetut meest tahtma? Mulle on seal mitmed isegi öelnud, et no ega meeste puhul pole ju välimus ja kaal tähtis…On ikka küll! Seda enam, kui arvate, et üks ilus sale naisterahvas teid tahtma peaks. Tal on valikut küll ja iga kell valib endale endasuguse heas vormis kena meesterahva. Miks ta peaks mingit võdiseva kõhuga vormist väljas meest tahtma?

Mõni selline vormist väljas kõhuga mees on veel öelnud, et tal endal rasva juba küllalt, naisel ei taha seda näha. Ülbus kuubis? Või siis mõni, kes on öelnud, et on jah paks, aga vähemalt tegeleb sellega 😀 Aga samas nimetab ülekaalulisi naisi vaaladeks ja kõik vähegi ümaramad naised välistab, kelledest ise on kindlasti oma KMIga üle.

Mulle ei meeldi selline topeltmoraal ja ülbus, kus mehed võivad näha ükskõik millised ja arvavad, et on ikka väärt vaid kaunitare, kes end vormis hoiavad. Miks peaks tahtma enda eest hoolitsev ilus naine sellist lodevat valimatult rämpstoitu söövat ennast käest lasknud meest? Hankige endale mingigi reaalsustaju ja enesekriitika, mehed!

Samamoodi need ülbikud, kes kohe oma bios kirjutavad, et nemad ise esimesena ei kirjuta ja kirjuta ise jne. Jällegi reaalsustaju probleem. Naistel on Tinderis väga palju matche ja vestlusi. Hea, kui jõuab ära vastata. Miks peaks üks naine sellistes tingimustes hakkama mingit meest taga ajama ja seal ise kirjutama? Kui ta näeb vaeva, et jõuaks neilegi vastata, kes ise kirjutavad? Kui mees on huvitatud, siis ta kirjutab ikka ise. Enamus naisi selline asi ei köida, et hakkavad ise meest taga ajama. See asi käib ikka teistpidi – mees läheneb.

Ma võiks ju ise kirjutada esimesena, aga ma järeldan, et kui mees ei kirjuta, siis järelikult pole tal piisavalt huvi mu vastu. On lihtsalt kõiki valimatult paremale lükanud nagu seal mitmed mehed teevad. Ja siis ootab passiivselt, et äkki mingi naine tuleb teda taga ajama. See, et ees ootab naisepoolset tagaajamist on juba tõeline turn off.

Naisi võlub sageli just see, kui mees on temast huvitatud ja naine tunneb end ihaldatuna.

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 11:58; 19.10 21:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mina tean meest, kel on toidust täitsa ükskõik, mina olen aga tõeline gurmaan.

Noh, see teema on ju sarnane sellele reisimine ja reisimine asjale.

Mehel on profiilis samuti “hea toit” aga sa ju tahaks ikka täpsemalt teada, et kas mees armastab vähemalt korra nädalas külastada Räägupesa Burger Restaurant`i, et head toitu nautida või on tema jaoks hoopis see tavaline rutiin, et laup. hommikul läheb enne sind kööki ja naaseb sealt lisaks kohvile ka näiteks tiigerkrevettidega tsilli ja küüslauguga.
Õhtul teeb midagi huvitavamat ehk ka.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.10 17:04; 18.10 21:45; 19.10 11:23; 19.10 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samamoodi need ülbikud, kes kohe oma bios kirjutavad, et nemad ise esimesena ei kirjuta ja kirjuta ise jne. Jällegi reaalsustaju probleem.

Mehena ei ole meeste profiile väga näinud, kuid naistel ala ‘mida pikem seda parem’, ‘kui esimesena ei kirjuta, siis swipe vasakule’ jms ehk siis sama ülbed minu meelest.

Tal on valikut küll ja iga kell valib endale endasuguse heas vormis kena meesterahva.

See on vägagi ülbe suhtumine.

See ütlebki seda, et see sinu enda meelest “vaimukas” iseloomustus oli nii eemaletõukav, et sellepärast kõik naised lükkasid sind automaatselt vasakule. Paneb natuke mõtlema, et mis sa sinna nii hullu kirjutasid, et mitte keegi laikida ei julgenud ????

Mul oli üksainuke lause, mis ehk tõesti väga igaühele midagi ei pakkunud.

Mulle ei meeldi selline topeltmoraal ja ülbus, kus mehed võivad…

Kellele meeldiks? Isiklikult pole vormis väljas ja kõhukas.
Ma ei solvanud ka korpulentseid naisi, vaid rääkisin nende piltide ülesseadmise taktikast Tinderis! Isegi ütlesin, et väga meeldiv oleks enda ja teiste vastu ausa ning objektiivse naisega suhelda.

Ma võiks ju ise kirjutada esimesena, aga ma järeldan, et kui mees ei kirjuta, siis järelikult pole tal piisavalt huvi mu vastu.

Ja mida mees peaks järeldama, kui naine ei kirjuta?

Naisi võlub sageli just see, kui mees on temast huvitatud ja naine tunneb end ihaldatuna.

Ma enda eelnevas postituses põhjnedasin, miks mina ei soostu keregekäeliselt esimesena kirjutama.

 

Selle teema meeste postitused näitavad taaskord, kui kibestunud ja samas kriitiline on üks keskmine Tinderi mees

Mis mõttes kibestunud ja kriitiline?
Kui inimene on objektiivselt kriitiline, siis teeb see temast kohe kibestunud inimese?

Sinu jutt mainitud topeltmoraali valguses on väga traditsiooniliste soorollide põhine.

Sa ei lükanud mitte kuidagi ümber siinsete, sinu arvates kibestunud meeste seisukohti, selle asemel hakkasid hoopis eeldama, solvama ja alavääristama.

Ja mida siis mees tahab? Tinderi naistele esimesena kirjutada, neid taga ajada, neid reisile ja restoranidesse viia, siis tunneb naine ennast ihaldatuna, et siis naine saaks järgmise mehega kohtingule minna?
Ilusa näoga ülekaalus naisterahvas kirjutab:

Sain selle aja jooksul kokku umbes 300 matchi, kellest umbes 50 kirjutas ise ja seega ei näinud ülejaanutele ise kirjutamiseks mingit vajadust. Neist 15ga käisin kohtamas

Võimas.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.10 21:43; 18.10 22:04; 19.10 17:37; 19.10 20:45; 21.10 00:29; 23.10 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samamoodi need ülbikud, kes kohe oma bios kirjutavad, et nemad ise esimesena ei kirjuta ja kirjuta ise jne. Jällegi reaalsustaju probleem.

Mehena ei ole meeste profiile väga näinud, kuid naistel ala ‘mida pikem seda parem’, ‘kui esimesena ei kirjuta, siis swipe vasakule’ jms ehk siis sama ülbed minu meelest.

Tal on valikut küll ja iga kell valib endale endasuguse heas vormis kena meesterahva.

See on vägagi ülbe suhtumine.

See ütlebki seda, et see sinu enda meelest “vaimukas” iseloomustus oli nii eemaletõukav, et sellepärast kõik naised lükkasid sind automaatselt vasakule. Paneb natuke mõtlema, et mis sa sinna nii hullu kirjutasid, et mitte keegi laikida ei julgenud ????

Mul oli üksainuke lause, mis ehk tõesti väga igaühele midagi ei pakkunud.

Mulle ei meeldi selline topeltmoraal ja ülbus, kus mehed võivad…

Kellele meeldiks? Isiklikult pole vormis väljas ja kõhukas.

Ma ei solvanud ka korpulentseid naisi, vaid rääkisin nende piltide ülesseadmise taktikast Tinderis! Isegi ütlesin, et väga meeldiv oleks enda ja teiste vastu ausa ning objektiivse naisega suhelda.

Ma võiks ju ise kirjutada esimesena, aga ma järeldan, et kui mees ei kirjuta, siis järelikult pole tal piisavalt huvi mu vastu.

Ja mida mees peaks järeldama, kui naine ei kirjuta?

Naisi võlub sageli just see, kui mees on temast huvitatud ja naine tunneb end ihaldatuna.

Ma enda eelnevas postituses põhjnedasin, miks mina ei soostu keregekäeliselt esimesena kirjutama.

Selle teema meeste postitused näitavad taaskord, kui kibestunud ja samas kriitiline on üks keskmine Tinderi mees

Mis mõttes kibestunud ja kriitiline?

Kui inimene on objektiivselt kriitiline, siis teeb see temast kohe kibestunud inimese?

Sinu jutt mainitud topeltmoraali valguses on väga traditsiooniliste soorollide põhine.

Sa ei lükanud mitte kuidagi ümber siinsete, sinu arvates kibestunud meeste seisukohti, selle asemel hakkasid hoopis eeldama, solvama ja alavääristama.

Ja mida siis mees tahab? Tinderi naistele esimesena kirjutada, neid taga ajada, neid reisile ja restoranidesse viia, siis tunneb naine ennast ihaldatuna, et siis naine saaks järgmise mehega kohtingule minna?

Ilusa näoga ülekaalus naisterahvas kirjutab:

Sain selle aja jooksul kokku umbes 300 matchi, kellest umbes 50 kirjutas ise ja seega ei näinud ülejaanutele ise kirjutamiseks mingit vajadust. Neist 15ga käisin kohtamas

Võimas.

Mida sa tahad?

1. Sa oled tinderis

2. Hoolimata sellest, et oled enda arust vaimukas, vormis jne ei saada naised sulle matche

3. Mida sellest järeldada? Naised ei taha sind?

No ei tahagi

 

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.10 16:09; 18.10 16:57; 19.10 06:41; 19.10 20:02; 20.10 06:43; 21.10 07:45;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 63 )


Esileht Pereelu ja suhted Kloonid tinderis