Esileht Pereelu ja suhted Kloonid tinderis

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )

Teema: Kloonid tinderis

Postitas:

Ma pole öelnud, et ma Tindersi like ja matche ei saa. 😀

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.10 21:43; 18.10 22:04; 19.10 17:37; 19.10 20:45; 21.10 00:29; 23.10 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mida siis mees tahab? Tinderi naistele esimesena kirjutada, neid taga ajada, neid reisile ja restoranidesse viia, siis tunneb naine ennast ihaldatuna, et siis naine saaks järgmise mehega kohtingule minna?

Sina tahaksid siis pigem mingit sellist naist, keda teised mehed ei taha ja kes seetõttu on nii meeleheitel, et ajab ise mehi taga? Et ei oleks hirmu, et naisel ka teisi austajaid on ja ta kedagi teist võiks valida?

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 07:07; 19.10 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel häirib see, et pildid täpselt sellised, et esimese pildi peal on kena neiu nägu ja siis 7-da pildi peal on täispikkuses tehtud pilt, kus vastu vaatab tugevalt ülekaaluline proua. Lisaks pildi, mis ala 10 aastat vanad. Milleks?

Üldiselt inimesed näitavad ennast ikka paremast küljest, valivad ilusamaid pilte ja üritavad esmasel kohtumisel jätta endast head muljet. Kui meeldivad ainult saledad naised, siis oleks aus see kohe välja tuua ja rõhutada, keda otsid. Vastasel juhul võib mõni korpulentsem neiu arvata, et suudab su oma olemusega ära võluda ja mõlema jaoks on kohtumine ajaraiskamine. Rohkem ja ausat infot endast on alati parem, kui vähem, hoiate aega kokku.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui meeldivad ainult saledad naised, siis oleks aus see kohe välja tuua ja rõhutada, keda otsid.

Ma ise sealt küll meest ei otsi ja paks ka pole, aga mina küll välistaks sellise tüübi, kelle esimene lause on, et ülekaalulistel paluks mitte tülitada ja ise esimesena ei kirjuta. Ei kõla just eriti atraktiivselt, eriti kui ise just eriline iludus pole. Aga kuna see kaaluteema siin selle meesterahva kirjadest nii läbiva joonena läbi käib, siis muidugi öelgu kohe välja.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.10 09:13; 19.10 21:26; 20.10 06:47; 21.10 08:42; 21.10 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tal on valikut küll ja iga kell valib endale endasuguse heas vormis kena meesterahva.
See on vägagi ülbe suhtumine.

Kust otsast see ülbe suhtumine on? Ülbe on just nende samade kõhukate, vormist väljas ja enda eest ka muus mõttes mitte hoolitsevate meeste arvamus, et nemad väärivad vaid ilusat, saledat hoolitsetud naist ja et selline naine neid üldse vaatama peaks. See on tõeline ülbus. Nõuda teiselt seda, mida ise pakkuda ei suuda ega viitsi. Ei viitsi teha midagigi, et parem välja näha, ei viitsi end vormis hoida, aga naine peab viitsima. Ja siis kõiki endasuguseid, kes ei viitsi, on ülekaalus, tehakse maha ja sõimatakse vaaladeks.

See pole kuidagi ülbe, kui paljude valikuvõimalustega sale, enesest lugupidav, enda eest hoolitsev naine valib endasuguse mehe. Ma ütleks isegi, et see on elementaarne. Väärtushinnangud on suhtes olulised. See, kui inimene on lodev, enda eest ei hoolitse (riietus, hügieen räpakas, vormist väljas, ei liiguta), on ülekaaluline, ütleb nii mõndagi tema väärtushinnangute kohta. Ja see on kuidagi ülbe, kui naisterahval on mingisugunegi enesehinnang, ei arvagi endast tegelikkusest 2x madalamalt. A’la, et nagunii ühtki atraktiivset ja hoolitsetud meest ei saa, peab ainult kõhukate lodevate jorssidega leppima?

See siin mainitud ülekaaluline naine pani endast täies pikkuses pildid, aga mehel jälle häda – need pildid olid alles viimased. Tema meelest peaks ülekaalulistel naistel olema täispikkuses pilt kohe kõige esimene, et kõik mehed teaksid ikka kohe, et on ülekaaluline. Kui saledatel naistel on ainult näost pildid või kehapilt alles lõpus, siis on ju ok, eks. Ei ole mina märganud, et need kõhukad mehed nüüd kohe esimesel pildil oma kõhtu presenteeriks ja ma pole isegi tähelepanu pööranud kunagi, et mitmes pilt see suure kõhu pilt on.

Äkki see naine ongi endaga rahul ja tal ei tule pähegi end presenteerida kõigepealt “paksu naisena”? Seetõttu ei märka isegi, et mingit probleemi peaks tulema sellest, kui täispikkuses pilt on viimane. Ja sa siin räägid sellest, et naine varjab. Mida ta varjab, kui täies pikkuses pilt on olemas.

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 11:58; 19.10 21:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust ei tasu Tinderit nii tõsiselt võtta, et lausa hobide ja seitsmenda pildi peale närv püsti läheb või tuleb tugev tung seletama hakata, kuidas ikka õige on vms. Kui korpulentne proua või kiilanev härrasmees paneb selle õige pildi üles, siis pole probleemi.

Tinderis võks ikka rõõmsalt aega veeta ja kui leiadki kellegi päriselt sobiva, siis on ju eriti tore.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naisena ja mitte enam esimeses nooruses -no vat ei suuda Tinderi fenomenist sõltuvusse sattuda. Lihtsalt ei tunne ennast sellises kohas turvaliselt. Seda esiteks. Lisaks on kogu protsess emotsionaalselt kurnav, stressi tekitav. Paned kellegi paremale, tema lükkab aga vasakule, sest säärejooks polnud piisvalt sire, sina seda muidugi teada ei saa, mõtled lolliks ennast. Siis räägid kellegagi paar õhtut, tunned, et tahad selle inimesega edasi vestelda, hommikuks on vestlus kadunud- avastad, et sind on blokitud.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.10 22:22; 19.10 23:01; 20.10 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga mida ma siis oma hobide kohta panen, et mulle meeldivad kassid w?
Seitse tükki juba on endal, aga teised kassid meeldivad kah…??

Kõlab kahtlaselt… parem siiski reisimise teema.
Naiste elu on ikka raske.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole öelnud, et ma Tindersi like ja matche ei saa. ????

No aga mida sa siis üldse seletad?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.10 16:09; 18.10 16:57; 19.10 06:41; 19.10 20:02; 20.10 06:43; 21.10 07:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga mida sa siis üldse seletad?

Seletas ju, et on ülekaalulised ja ei kirjuta esimesena. Ja kui mõni üksik kirjutab, siis hakkab see mees lõikhaaval vastu vaidlema ja ennast õigustama. Et sale naine valib kena ja vormis mehe, see pidi veel ülbuse tipp olema, tere tali. Mul pole vaja pilti nähagi, juba viskaks vasakule ära sellise mehe. Juba siin on ilmnenud, et iseloom on kehv, aga enesehinnang laes, nagu tavaline 40+ mees siin Eestis ongi.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.10 09:13; 19.10 21:26; 20.10 06:47; 21.10 08:42; 21.10 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on viimasest Tinderis olemisest juba 2 aastat küll möödas, aga tollal mingeid sõnalisi kirjeldusi profiilis näha, oli umbes nagu päikesevarjutust oodata. Enamasti oli piltkiri. Kanakoiva pilt, jalgratta pilt, õlleklaasi pilt ja siis lennuki pilt. Mõni kirjutas numbreid ka, kui pikkust oli üle 190 cm. See tundus uhkuseasi olevat.

Kui midagi oli kirjutatud, siis pigem neil meestel, kes olid kohe esimesel pildil (mõni igal) oma lapsega ja siis nad selgitasid, et see on nende printsessike.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.10 08:37; 21.10 08:28; 21.10 08:40; 23.10 23:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on viimasest Tinderis olemisest juba 2 aastat küll möödas, aga tollal mingeid sõnalisi kirjeldusi profiilis näha, oli umbes nagu päikesevarjutust oodata. Enamasti oli piltkiri. Kanakoiva pilt, jalgratta pilt, õlleklaasi pilt ja siis lennuki pilt. Mõni kirjutas numbreid ka, kui pikkust oli üle 190 cm. See tundus uhkuseasi olevat.

Kui midagi oli kirjutatud, siis pigem neil meestel, kes olid kohe esimesel pildil (mõni igal) oma lapsega ja siis nad selgitasid, et see on nende printsessike.

😀 nii hea

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 10:29; 20.10 11:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naisena ja mitte enam esimeses nooruses -no vat ei suuda Tinderi fenomenist sõltuvusse sattuda. Lihtsalt ei tunne ennast sellises kohas turvaliselt. Seda esiteks. Lisaks on kogu protsess emotsionaalselt kurnav, stressi tekitav. Paned kellegi paremale, tema lükkab aga vasakule, sest säärejooks polnud piisvalt sire, sina seda muidugi teada ei saa, mõtled lolliks ennast. Siis räägid kellegagi paar õhtut, tunned, et tahad selle inimesega edasi vestelda, hommikuks on vestlus kadunud- avastad, et sind on blokitud.

Nii öelda päris elus käib see täpselt samamoodi – hinnatakse säärejooksu ja kui ei klapi, haitutakse nagu vits vette.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.10 09:12; 20.10 13:46; 22.10 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päriselus ei laota sa oma hingeelu võhivõõrale mitu nädalat või kuud järjest isegi (praegusel korooona ajal näiteks võtab kokkusaamine kauem) ja siis pärast kahetsed.  Endal Tinderi kogemus puudub, aga paar sõbrannat on küll pärast nõustamist vajanud.

Ise küll mingit statistikat ei viitsiks teha, ala mitu meest mind pildil “pandavaks” hindas ja palju neist peale esimest kohtumist minema kõndisid. Ja niiviisi kuid või aastaid järjest.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.10 22:22; 19.10 23:01; 20.10 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iseenesest huvitav teema.
Ma olen juba aastaid püsisuhtes, aga kui mul peaks tekkima vajadus Tinderisse konto teha, siis esimeseks oleks ka ikka näopilt, mitte täispikkuses – loogiline ju.

Suurimaks huviks on raamatute lugemine. Meeldiks käia teatris.  Just meeldiks, tingivas kõneviisis, sest raha väga paljuks endal ei jätku. Reisimine ei meeldi. Suured seltskonnad ja peod ei meeldi. Kokandus jätab ükskõikseks. Mängin Pokemon go-d, kui tahad, lisa mind selles mängus sõbraks. Mulle meeldivad kassid, aga hästikasvatatud ja rahulike koerte vastu pole mul ka midagi.

Keda ma ise vaataks? Viipaks vasakule (see oli vist see “ei meeldi”, jah?) mehed, kellest on liiga udune pilt, pilt alkohoolsete jookidega, pilt auto taustal (ma ei vaja taksojuhti ja kui su muud omadused ei “müü”, siis uhke auto seda ei hüvita), kirjaoskamatud ja vaese sõnavaraga esinevad mehed.

Ei tea, kas mul oleks sellisel hüpoteetilisel juhul üldse lootust kellegagi Tinderist kohtama jõuda?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on lihtsalt väga kurb, et arvamust omavat meest loetakse põhjendamatult kõrge enesehinnanguga inimeseks ja ei suudeta argumenteeritult diskuteerida.

Seda näitad ka sina, kes sa mulle ütlesid, et mis ma seletan, siis kas ma sind tsiteerisin oma pikemas postituses? EI!

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.10 21:43; 18.10 22:04; 19.10 17:37; 19.10 20:45; 21.10 00:29; 23.10 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kujutage ette, et see ka segab kedagi, et kellelegi hea söök meeldib. Minu meelest näitab see inimese kohta päris paljut. Esiteks et tegemist pole mingi hullu dieeditaja ja kalorilugejaga, mis võib olla normaalsetel inimestel üsna tülikas vaadata. Samuti ei ole selline toidunautleja suure tõenäosusega vegan, mis muidu oleks ju igaühe oma valik, aga need veganid kipuvad ajupesu tegema. Ma ei taha iga jumala kord praadi süües kuulda, kui õnnetu lehm oli. Ja edaspidises võimalikus ühises tulevikus ei luba ma ka lapsi veganlusega piinata.

Samuti on hea toidu nautijad ehk ka ise keskmisest paremad kokad. Ei pruugi muidugi, aga võib juhtuda. Neile meeldib katsetada ja proovida. Äkki ka voodis…no see viimane seos ei pruugi toimida, aga loota ju võib 🙂

Aga kui ma nüüd jätan vastavalt soovitusele kirjutamata, et ma head toitu armastan, siis vaata kui palju infot sul juba saamata jääb.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on lihtsalt väga kurb, et arvamust omavat meest loetakse põhjendamatult kõrge enesehinnanguga inimeseks ja ei suudeta argumenteeritult diskuteerida.

Seda näitad ka sina, kes sa mulle ütlesid, et mis ma seletan, siis kas ma sind tsiteerisin oma pikemas postituses? EI!

Tegelikult on väga kurb, et sul funktsionaalse lugemise oskus puudub. Ja on väga kurb, et sa ajad segamini “arvamuse” ja sita iseloomu.

Sa pole siin teemas naistest põhimõtteliselt ühtegi head asja öelnud. Mida sa siis passid siin kanskarja sees? Viimane koht, kus mõni naine sinuga räägib?

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.10 16:09; 18.10 16:57; 19.10 06:41; 19.10 20:02; 20.10 06:43; 21.10 07:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis nendesse hobidesse puutub, siis naise vaatenurgast avastasin mina näiteks seda, et paljude hobidega ja aktiivsed mehed on küll väga atraktiivsed ja huvitavad, aga kui asi suhteni jõuab, siis kõigepealt tulevad mehe hobid ja siis kusagil tuled sina ka seal lõpus. Kui see on naise jaoks ok, siis on muidugi hästi.

Ideaalne on muidugi sarnane hobi. Olgu või reisimine. Kui ühele reisida üldse ei meeldi, aga teine tahab, siis on ju selline eelinfo üsna vajalik.

Ja mis enesehinnangusse puutub, siis tegelikult kõik need, kes panevad esimeseks pildiks enda -10 aastat, vahele hunniku uduseid ja/või päikeseprillides reisipilte ning kõige viimasel pildil alles näed, milline inimene tegelikult on, siis… noh, siis minul ei ole jaksu, et nende inimeste enesehinnagu tõstja olla, kes ei suuda aktsepteerida seda, millised nad praegusel ajahetkel välja näevad. Oleks olnud ainult see viimane pilt ja silmad ka näha, siis ma selle silmavaate pealt oleks võib-olla isegi paremale lükanud.

 

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.10 08:37; 21.10 08:28; 21.10 08:40; 23.10 23:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes peaks esimesena kirjutama? See peab, kes on tutvumisest huvitatud. Kui sind ei huvita see inimene, kellega match’i said ning sa ei taha temast rohkem teada, siis ära kirjuta. Lihtne. Istuda ja oodata ja solvuda, et miks naine ei ütle esimesena tere… Siis tuleb lihtsalt kauem oodata, kuni tuleb ka selline aktiivne naine, kes esimesena tere ütleb. Hundid söönud ja lambad terved – leiadki selle, mida ootad.

Aga muidu poes käite ka nii, et jalutate solvununa riiulite vahel ja ootate, et müüja teile kõike pakkuma jookseks? Mõnes poes muidugi jooksevad ka. Töökoha puhul ootate ka pakkumisi, ise ei otsi?

Minu meelest kui midagi elus saada tahad, siis peabki ise aktiivne olema. Ei?

 

 

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.10 08:37; 21.10 08:28; 21.10 08:40; 23.10 23:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on lihtsalt väga kurb, et arvamust omavat meest loetakse põhjendamatult kõrge enesehinnanguga inimeseks ja ei suudeta argumenteeritult diskuteerida.

Sa ei saa ikka aru, mis vahe on arvamuse avaldamisel ja kritiseerimisel ja vingumisel. Sa ainult esitad nõudmisi: naine olgu sale, huvitav, hakaku sind ise taga ajama, mida iganes, aga mis sul vastu on pakkuda, midagi ei ole. Kujutan ette su “vaimukat” enesekirjeldust. Selline lõikhaaval vastuvaidlemine igale argumendile näitab igasugust enesekriitika puudumist. Et sale ja ilus naine soovib ka samasugust meest, on sinu meelest ennekuulmatu ülbus, juba selline avaldus üksi peletab kõik vähegi normaalsed naised eemale. Ja selle asemel, et ennast parandada, et rohkem naisi saada, sa ainult vaidled ja ajad oma joru. Sellised mehed leiavad siis lõpuks selle saleda ja ilusa naise, kes nad tühjaks pumpab ja ära kasutab, sest mingit päris suhet nad sellise mehega ei otsigi. Ja siis on kibestumus jälle kraadi võrra suurem. Kuigi võiks aru saada, et kui ise ainult välimusele keskendud, siis saadki vastu nina, kui ise eriti kena ega hea iseloomuga pole.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.10 09:13; 19.10 21:26; 20.10 06:47; 21.10 08:42; 21.10 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tinderit kasutanud naisena võin kinnitada, et 90% meeste profiilidest on samuti üheülbalised ja mittemidagiütlevad. Ka mehed kirjutavad, et meeldib söök, reisimine, kinos käimine. Kui üldse on enda kohta midagigi kirjas. Mees, kes vähegi ennast avab või midagi vähegi konkreetsemat või isikupärasemat oskab välja tuua on Tinderis juba eduseisus. Ma üsna tihti alustasin vestlust esimesena, juhtudel kui mehe profiilis leidus midagi, millest vestlust aretada. Kui pildil istus lihtsalt ok välimusega mees oma autos ja muu info null, siis võisin ta küll paremale tõmmata ja anda võimaluse, et chatis ta esineb paremini, aga sellise puhul ei hakkaks teda ekstra teiste kümnete matchide alt hiljem üles otsima ja vägisi nuputama, et mida öelda. Ausalt öeldes ma ise alguses kirjutasin ka enda kohta liiga üldisi märksõnu, aga kohe kui hakkasin teiste profiile vaatama, siis mõistsin, mis tunnustega profiilid minus huvi äratasid ja muutsin ka enda profiili vastavalt. No ja lõppeks ei maksa Tinderit süüdistada. Kui oled ise teravamat sorti pliiats ja su peres, tööl ja naabruskonnas on sinuga sarnased inimesed, siis Tinderist vastu vaatav vaimne tase võib esialgu olla šokk. Kuid see pole Tinderi süü ega nende inimeste süü, vaid Tinderis tulebki esile kogu ühiskonna mitmekesisus, mis sinu päriselu-mulli võibolla ei jõua. Profiile on palju, igaüks leiab oma ja ära pikalt oma hinge vaeva nende üle, kes sulle ei sobi. Tänaseks olen abielus mehega, kellega tutvusime Tinderis.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas naistel peale reisihuvi muid huvisid ka on? Nagu mingi moeröögatus.

Naeruväärne, tehke selle reisihuviga maailmale midagi kasulikku siis.

Eesti mees

Ja meestel? Tavaline taks – meeldib reisida, looduses käia, kokata, fotograafia, tegelen palju spordiga…..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja meestel? Tavaline taks – meeldib reisida, looduses käia, kokata, fotograafia, tegelen palju spordiga…..

Võib-olla kõlab hästi, aga kui ta kõike seda päriselt teeks ka, siis naise või kodu jaoks küll enam aega ei jää.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.10 09:13; 19.10 21:26; 20.10 06:47; 21.10 08:42; 21.10 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võin öelda sama meeste kohta seal – normaalset meest, kes hindaks kodu ja perekonda seal ei ole. Enamus mehi seal korralikud maailmarändurid, kes loodavad igast maailmanurgast eri rahvusest daami käest k*ppi saada. Mulle meeldib reisida, aga seda vaid puhkuse korras, siis kui mul kõik muu tähtsam olemas ja saavutatud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 20:06; 22.10 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis siis ikka, reisilt leian endale välismaa mehe ja teemaalgataja kopitab kuival edasi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ik muu tähtsam olemas ja saavutatud.

Ma võin öelda sama meeste kohta seal – normaalset meest, kes hindaks kodu ja perekonda seal ei ole. Enamus mehi seal korralikud maailmarändurid, kes loodavad igast maailmanurgast eri rahvusest daami käest k*ppi saada. Mulle meeldib reisida, aga seda vaid puhkuse korras, siis kui mul kõik muu tähtsam olemas ja saavutatud.

Meest, kes hindaks perekonda üksikemaga? Jah, selliseid on tõesti keeruline leida.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.10 09:12; 20.10 13:46; 22.10 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meest, kes hindaks perekonda üksikemaga? Jah, selliseid on tõesti keeruline leida.

seal on ka väga palju üksikisasid muideks.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 20:06; 22.10 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elu on näidanud, et mees, kes esimesena huvi üles ei näita ega initsiatiivi ei võta, ei ole naisest eriti huvitatuid. Jah, on loetud siin häbelikest nohikutest, keda naine peab meelitama-keelitama ja kellega lõpuks abiellutakse, aga ma ei räägi neist. Ja leige huviga mehega pole mõtet miskit arendada, sest hiljem ta kas lohiseb järgi nagu suss, lastes naisel kogu elu organiseerida või jalutab esimese teda rabava naise peale minema. Et jah, ma ka ei kirjutaks esimesena.

Mul ei ole tinderit, aga sõbrannal on (varased 20ndad) ja täitsa lõpp, millised mehed seal on. Enda arvates jumala kingitused naistele. Keegi ütles, et 40+ eesti mees on põhjendamatult kõrge enesehinnanguga, aga teate, ega seal 20+ sugugi parem seis ole. Ta ei otsi enam tutvusi, vaid suhtleb selleks, et meelt lahutada ja eriti ajuvabadest vestlustest sõbrannadele screene saata.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes peaks esimesena kirjutama? See peab, kes on tutvumisest huvitatud. Kui sind ei huvita see inimene, kellega match’i said ning sa ei taha temast rohkem teada, siis ära kirjuta. Lihtne. Istuda ja oodata ja solvuda, et miks naine ei ütle esimesena tere… Siis tuleb lihtsalt kauem oodata, kuni tuleb ka selline aktiivne naine, kes esimesena tere ütleb. Hundid söönud ja lambad terved – leiadki selle, mida ootad.

Aga muidu poes käite ka nii, et jalutate solvununa riiulite vahel ja ootate, et müüja teile kõike pakkuma jookseks? Mõnes poes muidugi jooksevad ka. Töökoha puhul ootate ka pakkumisi, ise ei otsi?

Minu meelest kui midagi elus saada tahad, siis peabki ise aktiivne olema. Ei?

Ma olen sinuga nõus. Samamoodi käib see ju ka naiste kohta. Ei?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.10 21:43; 18.10 22:04; 19.10 17:37; 19.10 20:45; 21.10 00:29; 23.10 21:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )


Esileht Pereelu ja suhted Kloonid tinderis