Esileht Kodunurk Kodu on naise nägu

Näitan 26 postitust - vahemik 121 kuni 146 (kokku 146 )

Teema: Kodu on naise nägu

Postitas:
Kägu

Meie ilmadega kulub jalanõude kuivati nagunii marjaks ära, olgu sul üks või 10 paari.

Mul on olemas selline asi, aga täiesti märgi saapaid see lõplikult hommikuks ära ei kuivata.

Minu oma kuivatab 4-5 tunniga täiesti kuivaks ka paksud talvised turvasaapad, mida mu mees iga päev tööl kasutab. Tavalised nahksaapad, millega mina iga päev käin, kuivavad kiiremini.

Kui on ikka servast vesi lausa saapa sisse voolanud, siis ei kuiva kindlasti nii ruttu. See pole lihtsalt loogiline, kuna sa saabast välja ei vääna ja täiesti vettinud jalatsid ei kuiva iial nii ruttu. Mul selline

https://www.euronics.ee/koduhoid/kodutarvikud/muu/sw471/orava-2-paari-40-w-valge-jalatsikuivataja

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust sa sellist sõna nagu müts õppisid? Kell 8,48 sa seda sõna veel ei osanud jeleena230?

Eksisid. Mis pagana jeleena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks on 2 mantlit liiga vähe ja mis erinevad lookid? Mul ongi üks “look”, ega ma kameeleon ei ole. Üks viisakas villane mantel ja teine igapäevane. Saapad ka, ühed casual ja teised viisakamad. Pükse 4-5 paari, t-särke umbes sama palju jne. Kõik mu riided on musta värvi. Ma ei salli kui mul liiga palju asju on ja eriti jube on kui on palju erinevaid kütjaid värve. Asjad on ahistavad ja kui külas olen kellelgi, kellel on kõik pinnad asjadega kaetud, siis olen pärast vaimselt kurnatud. See mõjub nagu mingi häiriv heli, mis mõne aja möödudes pea valutama paneb.

Suurpuhastust ei tee ma ka kunagi. Kui ma ikkagi näen, et mu diivani all on tolm, siis ma teen selle kohe puhtaks mitte ei oota mingit müstilist päeva, mil seda mustust ühtlaselt igale poole kogunenud on.

Et siis nii koeraga metsas matkamas, trennis, restoranides ja presidendi vastuvõtul käid selle oma ühe ja sama lookiga?

No sel juhul jah, pole minu asi kommenteerida.

Mul ei ole koera, aga kui oleks, siis tõesti, ma käiks temaga jalutamas selle sama mantliga, millega ma käin poeski. Miks peaks olema koeraga jalutamiseks mingi eraldi riided? Ja nagu ma mainisin enne, siis mul on viisakamaid ja casual asju, dressides ja tossudega ma niikuinii ei käi kuskil väljaspool trenni. Enamus minu riideid sobivad kontorisse ja teatrisse.

Mina näiteks käin koertega jalutamas, seenel ühe ja sama LUUKIGA 🙂 🙂 Restoranis ma lauas jope või mantliga ei istu, seega ei sega minu mantel ka ühtki kaaskülastajat. Presidendi vastuvõtu LUUKI pärast hakkan muretsema siis, kui kutse saan.
Meenub üks naistuttav, kes ostis oma vanaema matusteks musta kleidi. Paar nädalat hiljem ostis oma ema matusteks musta kleidi. Oli tõesti soodne ja väga kena kleit. Asi lihtsalt selles, et ema oli siis umbes 45 ja nüüd ca 81 aastat vana – aga noh, kleit on tütrel varakult valmis, sest ilus kleit ja noh…see LUUK.
Sina, kes sa valmistud ootamatuks presidendi vastuvõtuks varudes kappi selleks sobivaid kleite, kas sul matusekleidid ostetud? Ega sa ometi sama LUUUKIGA igale matusele ei lähe?

+5
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Meenub üks naistuttav, kes ostis oma vanaema matusteks musta kleidi. Paar nädalat hiljem ostis oma ema matusteks musta kleidi. Oli tõesti soodne ja väga kena kleit. Asi lihtsalt selles, et ema oli siis umbes 45 ja nüüd ca 81 aastat vana – aga noh, kleit on tütrel varakult valmis, sest ilus kleit ja noh…see LUUK.

Issand jumal, aga see varakult varuks ostetud kleit on ema matusteks ju ammu moest läinud??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie ilmadega kulub jalanõude kuivati nagunii marjaks ära, olgu sul üks või 10 paari.

Mul on olemas selline asi, aga täiesti märgi saapaid see lõplikult hommikuks ära ei kuivata.

Minu oma kuivatab 4-5 tunniga täiesti kuivaks ka paksud talvised turvasaapad, mida mu mees iga päev tööl kasutab. Tavalised nahksaapad, millega mina iga päev käin, kuivavad kiiremini.

Kui on ikka servast vesi lausa saapa sisse voolanud, siis ei kuiva kindlasti nii ruttu. See pole lihtsalt loogiline, kuna sa saabast välja ei vääna ja täiesti vettinud jalatsid ei kuiva iial nii ruttu. Mul selline

https://www.euronics.ee/koduhoid/kodutarvikud/muu/sw471/orava-2-paari-40-w-valge-jalatsikuivataja

Osta siis mõni parem kuivataja või ära käi lörtsi sees selliste läbivettivate saabastega!

No mul hea rääkida muidugi – ma ise käin talv läbi voodriga kummikutes, jalad soojad ja kuivad. 😀

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osta siis mõni parem kuivataja või ära käi lörtsi sees selliste läbivettivate saabastega! No mul hea rääkida muidugi – ma ise käin talv läbi voodriga kummikutes, jalad soojad ja kuivad. ????

Mis sel kuivatajal häda on? Mina sõidan autoga, aga isegi siis on meie kliimas võimalik veelompi astuda autost väljudes näiteks võib laiuda tohutu lomp. Ja lapsed, nad suudavad ka sinu pakutud kummikud vett täis lasta. Mul muidugi pole probleemi, igal pereliikmel on liiga palju jalanõusid, vähemalt 5 paari igale aastaajale.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand jumal, aga see varakult varuks ostetud kleit on ema matusteks ju ammu moest läinud??

No siin mõnel on ju kleidid varuks ka juhuks, kui peaks president vastuvõtule kutsuma. Ükskord. Kunagi. Siis kohe hea kapist võtta. NT aastal 2051.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jäätegi jahuma oma vettinud saabastest?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jäätegi jahuma oma vettinud saabastest?

Jäädki ennast korrapidajaks lugema? Ei, sina ei ole see, kes ütleb, millest või kui pikalt keegi võib kirjutada. Ära ülehinda ennast. Või mine liikluspolitseisse tööle, kui kamandada tahad.

+3
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

igal pereliikmel on liiga palju jalanõusid, vähemalt 5 paari igale aastaajale.

No viis paari on siin teemas igaühel. Saapad, kummikud, tänavakingad, peokingad ja sussid. Või muu kombinatsioon. Naljakaks kisuks siis, kui teil kõigil oleks viis paari korvpallitosse, viied talvesaapad, viis paari kummikuid, viied matkasaapad, viied ujumislestad, viied jooksutossud, viis paari rangelt ainult koeraga jalutamise jalatseid, viied kevad-sügis saapad, viied plätud, viied sandaalid, viied suvekingad, viied suusasaapad, viied vildid, viied toakingad, viied crocksid jne jne jne

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osta siis mõni parem kuivataja või ära käi lörtsi sees selliste läbivettivate saabastega! No mul hea rääkida muidugi – ma ise käin talv läbi voodriga kummikutes, jalad soojad ja kuivad. ????

Mis sel kuivatajal häda on? Mina sõidan autoga, aga isegi siis on meie kliimas võimalik veelompi astuda autost väljudes näiteks võib laiuda tohutu lomp. Ja lapsed, nad suudavad ka sinu pakutud kummikud vett täis lasta. Mul muidugi pole probleemi, igal pereliikmel on liiga palju jalanõusid, vähemalt 5 paari igale aastaajale.

Kuivatajal pole ilmset viga midagi – sinu jalanõuvalikul on hoopis, kui sa hoolimata sellest, et sul on viis paari jalanõusid igale aastaajale, ei suuda osta või kandmiseks valida sellist paari, et sul jalad läbimärjad poleks. Laste puhul on raskem öelda, kas on asi selles, et sa ei osta neile veekindlaid pükse, mis kummikute peale mahuks, või nad ei ole nõus neid kandma, kuigi ei suuda isegi kummikutes jalgu kuivana hoida, või veel milleski muus.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

igal pereliikmel on liiga palju jalanõusid, vähemalt 5 paari igale aastaajale.

No viis paari on siin teemas igaühel. Saapad, kummikud, tänavakingad, peokingad ja sussid. Või muu kombinatsioon. Naljakaks kisuks siis, kui teil kõigil oleks viis paari korvpallitosse, viied talvesaapad, viis paari kummikuid, viied matkasaapad, viied ujumislestad, viied jooksutossud, viis paari rangelt ainult koeraga jalutamise jalatseid, viied kevad-sügis saapad, viied plätud, viied sandaalid, viied suvekingad, viied suusasaapad, viied vildid, viied toakingad, viied crocksid jne jne jne

Mul on kummikuid mitu paari. Siin võib öelda ;). Kolm paari tegelikult. Muidugi erinevas eas. Vist tundin vajadust öelda. Elan maal ja kasutan palju kummiku moodi jalatseid. Ühed neist on nn musta töö jaoks. Mingi 10 a vanad. Ühed on koeraga jalutamiseks ja marjametsas-seenel ja muidu kondamiseks tühermaadel. Ja siis need uuemad, millega linnas-poes ja mujal käin. Meeldivad ka. See-eest on kõpskingi null. Ja ei plaani ka enam.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

igal pereliikmel on liiga palju jalanõusid, vähemalt 5 paari igale aastaajale.

No viis paari on siin teemas igaühel. Saapad, kummikud, tänavakingad, peokingad ja sussid. Või muu kombinatsioon. Naljakaks kisuks siis, kui teil kõigil oleks viis paari korvpallitosse, viied talvesaapad, viis paari kummikuid, viied matkasaapad, viied ujumislestad, viied jooksutossud, viis paari rangelt ainult koeraga jalutamise jalatseid, viied kevad-sügis saapad, viied plätud, viied sandaalid, viied suvekingad, viied suusasaapad, viied vildid, viied toakingad, viied crocksid jne jne jne

On ju kirjas: 5 paari IGA AASTAAJA KOHTA.
Ehk siis igal pereliikmel ongi 5 paari saapaid, 5 paari kingi, 5 paari tosse jne.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

igal pereliikmel on liiga palju jalanõusid, vähemalt 5 paari igale aastaajale.

No viis paari on siin teemas igaühel. Saapad, kummikud, tänavakingad, peokingad ja sussid. Või muu kombinatsioon. Naljakaks kisuks siis, kui teil kõigil oleks viis paari korvpallitosse, viied talvesaapad, viis paari kummikuid, viied matkasaapad, viied ujumislestad, viied jooksutossud, viis paari rangelt ainult koeraga jalutamise jalatseid, viied kevad-sügis saapad, viied plätud, viied sandaalid, viied suvekingad, viied suusasaapad, viied vildid, viied toakingad, viied crocksid jne jne jne

On ju kirjas: 5 paari IGA AASTAAJA KOHTA.

Ehk siis igal pereliikmel ongi 5 paari saapaid, 5 paari kingi, 5 paari tosse jne.

No aga on ju kirjas, et IGA AASTAAJA KOHTA. Aastaaegu on meil neli ja viis korda neli on 20.

Siis on ikka 5 paari talvesaapaid ja 5 paari kevad-sügissaapaid. Või on 5 kevadeks ja 5 sügiseks, sest nee don eraldi aastaajad? Ma ei saa sinust aru, täpsusta. Mis on näiteks 5 paari kingi ja nii igaks aastaajaks. Talvekingad, kevadekingad, suvekingad ja sügisekingad. On matkasaapaid ka igaks aastaajaks? Mina näiteks ei saa küll samade saabastega käia nt talvel matkamas või suvel Hispaanias. Siis teil igaühel on 5 paari suvekingi, 5 paari kevad-sügiskingi, ikka vast ka 5 paari peokingi (kas neid ka tõesti talviste pidude jaoks viis ja nii iga aastaaja jaoks 5 paari?). 5 paari talitosse, 5 paari suvetosse…kas ikka eraldis sise- ja välisharrastuse jaoks? 5 paari paksemaid talvesusse, 5-10 paari kevad-sügisseid susse ja siis 5 paar õhemaid suvesussse? Äge!

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või on 5 kevadeks ja 5 sügiseks, sest nee don eraldi aastaajad? Ma ei saa sinust aru, täpsusta.

No kuidas sa aru ei saa, just täpselt nii ongi- igaks aastaajaks, JALANÕUSID. Kas keegi käib suvel saabastega? ei, järelikult ei ole saabas suvejalats.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

igal pereliikmel on liiga palju jalanõusid, vähemalt 5 paari igale aastaajale.

No viis paari on siin teemas igaühel. Saapad, kummikud, tänavakingad, peokingad ja sussid. Või muu kombinatsioon. Naljakaks kisuks siis, kui teil kõigil oleks viis paari korvpallitosse, viied talvesaapad, viis paari kummikuid, viied matkasaapad, viied ujumislestad, viied jooksutossud, viis paari rangelt ainult koeraga jalutamise jalatseid, viied kevad-sügis saapad, viied plätud, viied sandaalid, viied suvekingad, viied suusasaapad, viied vildid, viied toakingad, viied crocksid jne jne jne

On ju kirjas: 5 paari IGA AASTAAJA KOHTA.

Ehk siis igal pereliikmel ongi 5 paari saapaid, 5 paari kingi, 5 paari tosse jne.

No aga on ju kirjas, et IGA AASTAAJA KOHTA. Aastaaegu on meil neli ja viis korda neli on 20.

Siis on ikka 5 paari talvesaapaid ja 5 paari kevad-sügissaapaid. Või on 5 kevadeks ja 5 sügiseks, sest nee don eraldi aastaajad? Ma ei saa sinust aru, täpsusta. Mis on näiteks 5 paari kingi ja nii igaks aastaajaks. Talvekingad, kevadekingad, suvekingad ja sügisekingad. On matkasaapaid ka igaks aastaajaks? Mina näiteks ei saa küll samade saabastega käia nt talvel matkamas või suvel Hispaanias. Siis teil igaühel on 5 paari suvekingi, 5 paari kevad-sügiskingi, ikka vast ka 5 paari peokingi (kas neid ka tõesti talviste pidude jaoks viis ja nii iga aastaaja jaoks 5 paari?). 5 paari talitosse, 5 paari suvetosse…kas ikka eraldis sise- ja välisharrastuse jaoks? 5 paari paksemaid talvesusse, 5-10 paari kevad-sügisseid susse ja siis 5 paar õhemaid suvesussse? Äge!

Ei, ma arvan, et sa said ikkagi valesti aru – mitte viis paari talviseid susse, vaid paar talviseid susse, kaks paari suusasaapaid ja kaks paari tavalisi saapaid näiteks. Samamoodi kevadeks kaks paari saapaid, kaks paari tosse ja ühed sussid. Sügiseks kaks paari kummikuid, kahed crocsid ja paar sügissusse. Suveks kaks paari lahtiseid suvekingi, kaks paari kinniseid ja ühed rannaplätud.

Ja kõigest hoolimata tuleb ta koju, jalad nii läbivettinud saabastes, et järgmiseks hommikuks ei saa neid isegi jalanõude kuivati abil ära kuivatatud…

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kõigest hoolimata tuleb ta koju, jalad nii läbivettinud saabastes, et järgmiseks hommikuks ei saa neid isegi jalanõude kuivati abil ära kuivatatud…

Minu kohta peaks see käima, sest mina neist vettinud saabastest kirjutasin. Aga ma ei arvanud, et sa kohe usud, et mul muudkui nii juhtubki. Sellised vettinud jalanõud võivad kel iganes juhtuda ja sellepärast on inimesele vaja rohkem kui üks paar saapaid. Minul on palju saapaid ja võin oma märgi jalatseid mitu nädalat kuivatada kasvõi, ühtede jalatsite omanikud nii lõdvalt võtta ei saa. Miks üldse tuleb siin seletada seda, kas ise üldse mõelda ei osata enam.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kõigest hoolimata tuleb ta koju, jalad nii läbivettinud saabastes, et järgmiseks hommikuks ei saa neid isegi jalanõude kuivati abil ära kuivatatud…

Minu kohta peaks see käima, sest mina neist vettinud saabastest kirjutasin. Aga ma ei arvanud, et sa kohe usud, et mul muudkui nii juhtubki. Sellised vettinud jalanõud võivad kel iganes juhtuda ja sellepärast on inimesele vaja rohkem kui üks paar saapaid. Minul on palju saapaid ja võin oma märgi jalatseid mitu nädalat kuivatada kasvõi, ühtede jalatsite omanikud nii lõdvalt võtta ei saa. Miks üldse tuleb siin seletada seda, kas ise üldse mõelda ei osata enam.

No näed, ja meie peres on igaühel heal juhul üksainus paar saapaid ja ei ole juhtunud vettinud jalanõusid, mida järgmiseks hommikuks kuivaks ei saa! Ma oskan mõelda küll, kuidas need mitu nädalat kuivavad jalanõud sul pärast haisevad.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No näed, ja meie peres on igaühel heal juhul üksainus paar saapaid ja ei ole juhtunud vettinud jalanõusid, mida järgmiseks hommikuks kuivaks ei saa! Ma oskan mõelda küll, kuidas need mitu nädalat kuivavad jalanõud sul pärast haisevad.

Võibolla siis suudad seda ka mõelda, et need märjad jalanõud on hüpoteetiline olukord umbisikulisel inimesel. Küll aga kujutan mina ette millised juustud su ainukesed jalatsid on.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või on 5 kevadeks ja 5 sügiseks, sest nee don eraldi aastaajad? Ma ei saa sinust aru, täpsusta.

No kuidas sa aru ei saa, just täpselt nii ongi- igaks aastaajaks, JALANÕUSID. Kas keegi käib suvel saabastega? ei, järelikult ei ole saabas suvejalats.

Suveks mõeldud disainsaapad on vägagi olemas. Miks inimesed ei või neid omada?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kõigest hoolimata tuleb ta koju, jalad nii läbivettinud saabastes, et järgmiseks hommikuks ei saa neid isegi jalanõude kuivati abil ära kuivatatud…

Minu kohta peaks see käima, sest mina neist vettinud saabastest kirjutasin. Aga ma ei arvanud, et sa kohe usud, et mul muudkui nii juhtubki. Sellised vettinud jalanõud võivad kel iganes juhtuda ja sellepärast on inimesele vaja rohkem kui üks paar saapaid. Minul on palju saapaid ja võin oma märgi jalatseid mitu nädalat kuivatada kasvõi, ühtede jalatsite omanikud nii lõdvalt võtta ei saa. Miks üldse tuleb siin seletada seda, kas ise üldse mõelda ei osata enam.

Minul on mitu paari talvesaapid, aga mul pole olnud olukorda, et mul jalad saavad märjaks.
Nii võib ilmselt juhtuda ainult inimesel, kes ostab mingeid odavaid saapaid või ei oska oma saapaid hooldada.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No näed, ja meie peres on igaühel heal juhul üksainus paar saapaid ja ei ole juhtunud vettinud jalanõusid, mida järgmiseks hommikuks kuivaks ei saa! Ma oskan mõelda küll, kuidas need mitu nädalat kuivavad jalanõud sul pärast haisevad.

Võibolla siis suudad seda ka mõelda, et need märjad jalanõud on hüpoteetiline olukord umbisikulisel inimesel. Küll aga kujutan mina ette millised juustud su ainukesed jalatsid on.

Seda vist kujutab ette inimene, kes ei ole kunagi korralikke saapaid omanud.
Korralikke saapaid võid sa aastaid kanda iga päev, ilma, et need juustudeks muutuks.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No küll on põnev järjejutt!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või on 5 kevadeks ja 5 sügiseks, sest nee don eraldi aastaajad? Ma ei saa sinust aru, täpsusta.

No kuidas sa aru ei saa, just täpselt nii ongi- igaks aastaajaks, JALANÕUSID. Kas keegi käib suvel saabastega? ei, järelikult ei ole saabas suvejalats.

Aga kingad. Nendega käiakse igal aastaajal. Seega viied suvekingad, viied tänavakingad ja viied peokingad vähemalt, lisaks ilmselt ka viied kontorikingad ja toakingad.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui ma oma jalatsivalikut vaatama hakkan, siis tõepoolest, mul on viied suvekingad, viied peokingad, viied tänavakingad jne. ilmselt rohkem, aga ma ei viitsi neid mõttes üle lugema hakata. ketse, tossusid, tenniseid on samuti erinev valik, kui midagi ribadeks juhtun kandma, siis viskan minema 😀

Mul on jalatsimaania seetõttu, et mul on selline jalanumber (35), mida Eestis naljalt ei müüda. Ja kui ma leian mõne kinga/saapapaari, mis mulle jalga läheb, siis olen ära ostnud. Nüüd viimastel aastatel on asi lihtsam, sest oskan veebi kaudu tellida mulle sobivaid, aga samas see maania on jäänud sisse, et nii kui näen midagi, mis meeldib ja on minu mõõtu, kohe ostan ära. mul on kindlasti viis sellist paari jalatseid, mida ma ei ole veel kuskil kanda saanudki.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja teemaks on- kodu on naise nägu.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 121 kuni 146 (kokku 146 )


Esileht Kodunurk Kodu on naise nägu