Esileht Kodunurk kodu remontimine.kes tuleks appi.

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: kodu remontimine.kes tuleks appi.

Postitas:

otsin inimest kes tuleks mulle appi korterit remontima.vaja tapeet panna,p6randad värvida ,laed värvida.pistikud panna.äkki kellegil on jäänud asju üle.mida enam vaja pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 09:55; 13.03 10:19; 13.03 11:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tasuta muidugi ja abilise materjaalidega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 10:01; 13.03 11:39; 13.03 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks mitte.äkki leidub veel heasüdamlikku inimest kes kes tahaks vähekene teist inimest aidata.kellel on asjad seisma jäänud.muidu visatakse minema.miks seda siis kellegile teisele ei v6iks anda.kellel seda ädasti vaja on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 09:55; 13.03 10:19; 13.03 11:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see mida tahad on päris palju, vaevalt et kellelgi laetäis värvi üle või terve põranda jagu.
kui mul peale remonti midagi üle jäi , siis pool rulli tapeeti ja pool purki värvi. ma oskan arvutada materjali kulu enne kui poodi lähen.
ja mõistlik oleks ka asukoht kirja panna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 10:32; 13.03 12:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]see mida tahad on päris palju, vaevalt et kellelgi laetäis värvi üle või terve põranda jagu.
kui mul peale remonti midagi üle jäi , siis pool rulli tapeeti ja pool purki värvi. ma oskan arvutada materjali kulu enne kui poodi lähen.
ja mõistlik oleks ka asukoht kirja panna.

[/tsitaat]

Totu. Sa pead eeldama, et Tallinnast on jutt ju.
Ja ju siis teemaalgataja loodabki, et igaüks toob natuke, tulebki huvitav tapeet, rull siit ja rull sealt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Totu. Sa pead eeldama, et Tallinnast on jutt ju.
Ja ju siis teemaalgataja loodabki, et igaüks toob natuke, tulebki huvitav tapeet, rull siit ja rull sealt.[/tsitaat]Ei pea eeldama. Ma arvasin, et ta siitsamast Adelaide’ist kõrvalmajast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga milleks sõbrad on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga teemaalgataja, mis sul endal viga on, et neid töid ise teha ei saa?
Mina näiteks (naisterahvas) saan ise pahteldamise, värvimise ja tapetseerimisega hakkama. Ok, elektritööd jätaks kellelegi asjatundjale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]miks mitte.äkki leidub veel heasüdamlikku inimest kes kes tahaks vähekene teist inimest aidata.kellel on asjad seisma jäänud.muidu visatakse minema.miks seda siis kellegile teisele ei v6iks anda.kellel seda ädasti vaja on.[/tsitaat]

No kui ÄDASTI on vaja, siis küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 10:01; 13.03 11:39; 13.03 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teeks ise küll,kuid vaid oleks asjad millega teha.puuduvad asjad millega seda remonti teha.vaevalt tulen ots otsaga kokku.pole mul kedagi.kelle käest abi paluda ja kes appi tuleks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 09:55; 13.03 10:19; 13.03 11:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]teeks ise küll,kuid vaid oleks asjad millega teha.puuduvad asjad millega seda remonti teha.vaevalt tulen ots otsaga kokku.pole mul kedagi.kelle käest abi paluda ja kes appi tuleks.[/tsitaat]

Sõbrad, sugulased, vanemad, õed-vennad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 10:01; 13.03 11:39; 13.03 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kutsu siis Kodutunne appi.

minul tekkis küsimus kas sa ise oled kunagi kellelgi abiks käinud?

kuidas saab nii oma elu elada, et mitte kedagi pole? täiskasvanud inimesel?

ma saan aru , et on lastekodu laps kes aknal ema ootab, aga täiskasvanud inimesel peks ju mingigi tutvusringkond olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 10:32; 13.03 12:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No võin aidata elektritööga kui pikalt ei lähe, mõne tunniga jõuan terve elamise üle vaadata kidlasti, kaitsejuhid, mõõdistuse jms
Mida saab seda ka parandan, paigaldan, a mis lagunenud peab siiski uue panema poest, turvalisus ennekõige
päris elektrik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kodunurk kodu remontimine.kes tuleks appi.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.