Esileht Hobinurk Kodud rahaks

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Kodud rahaks

Postitas:
Kägu

Kuidas muljed?

 

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen kolme saadet vaadanud. Põhiliselt köögikappide kiletamise ja ikea reklaam, igasse korterisse lisatakse mingid prinditud pildid, natuke värvitakse, lisatakse patju, diivanilaud ja mingi vanakraamipoest ostetud nõudest tehtud lamp. kuidagi väga üheülbalised saated olnud. Enamik korteritest on lisaks olnud sellised, et põhimõtteliselt oleks võinud ka kohe välja üürida.

endal just pärandina kaela kukkunud suur korter, mis tuleks välja üürida, sellise 2 nädalase nipet-näpet uuenduste ideega nagu saates, pole sellise 70a remontimata ja maast laeni mitme põlvkonna jagu kraami täis korteri puhul midagi teha.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

pole aimugi, kui kaua sellised kiirtuunitud asjad vastu peavad ja mis see kvaliteet on, aga üldmuljet parandavad nad küll kõvasti.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teine hooaeg väga igav.

Eelmises saates mõnitati omanikke? Nagu kamp koolikiusajaid oleks tuppa astunud, kahju oli vaadata.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teine hooaeg väga igav.

Eelmises saates mõnitati omanikke? Nagu kamp koolikiusajaid oleks tuppa astunud, kahju oli vaadata.

Väga vastik oli tõepoolest see suhtumine. Kõik tõmmatakse lihtsalt värviga üle ja saatejuht iga kord hakkab peaaegu surema, kui “tulemust” näeb. Igav ja vaimuvaene.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on head muljed aga annikal mitte. Tema peab nüüd uuest koodeksitäitmise koolitusi korraldama hakkama

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mõne lahenduse puhul kahtlen, kas tulemus püsib või kuidas see lähedalt vaadates välja näeb. Viimasest saatest nt see pooleldi eemaldamata tapeedi ülevärvimine, mis kobrutama hakkas ja siis veel üle pahteldati.

Liistude lisamine annab üllatavalt häid tulemusi, seda peaks isegi proovima.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Piisab vilksamisi reklaami nägemisest, kui on selge, et see saade ei ole minu jaoks. Ehk kunagi ammu üht esimest saadet nägin, kus elamine muudeti koledamaks, kui see oli enne. A la mingi mööbel või seinad värviti mustaks. Ja sellest on küll ja veel aru saamaks, et asjad on heast maitsest väga kaugel.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liistude lisamine annab üllatavalt häid tulemusi, seda peaks isegi proovima.

Kuhu neid lisati?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimese jooaja alguses väga meeldis saade. Ise sain sealt nii palju inspiratsiooni, et oma kodus ka toa kaupa remont ette võtta. Ma pole mingi isetegija, aga tundus, et lihtsama remondiga saan hakkama küll ise ilma, et peaks kedagi appi kutsuma. Selgus, et saangi.

Aga nüüd teisel hooajal kisub jah igavaks, sest töövõtted ja tulemused on pidevalt samad ning ette aimatavad.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Piisab vilksamisi reklaami nägemisest, kui on selge, et see saade ei ole minu jaoks. Ehk kunagi ammu üht esimest saadet nägin, kus elamine muudeti koledamaks, kui see oli enne. A la mingi mööbel või seinad värviti mustaks. Ja sellest on küll ja veel aru saamaks, et asjad on heast maitsest väga kaugel.

ma mäletan seda, ja minumeelest oli väga hea see muutus. Täiesti üllatas, kui hästi tume mõjub väikeses ruumis, üldse ei teinud väiksemaks.

Aga austraallaste “House Rules” on lemmik sellistest saadetest. “The Block” ka, aga seda meil ei näidata.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See sisustaja on minu jaoks liiga intensiivne. Vali ja rohmakas.

Ei suuda vaadata. Snoob vist olen.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ei meeldi selle saate juures see pidev kiljumine ja ähkmine, ammugi mitte omanike üle naermine alguses. Aga see, mida tehakse, see mulle meeldib küll. Sellega olen nõus, et kvaliteet on jah küsitav. Endale nii ülejala ei teeks. Üldiselt vaatan saadet pigem netist – milline oli korter alguses ja siis vaatan lõpukaadreid.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sisekujundajal ei ole isegi erialast diplomit, on võtnud lühikursusi. Kiire googel näitab, et suunamudija, kellele tõi kuulsuse maakodu sisustamine.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sisekujundajal ei ole isegi erialast diplomit, on võtnud lühikursusi. Kiire googel näitab, et suunamudija, kellele tõi kuulsuse maakodu sisustamine.

Ma võibolla guugeldasin valesti ja leidsin vale inimese, aga kelle suunda see oranž tünnike mudib?

https://www.instagram.com/p/CeOeAq5NDQ5/

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitmes saates on mööblit või seinu lihvitud nii, et pehme mööbel ja vaibad on katmata. Need jäävad ju kohutavalt tolmuseks. Imelik et nende säästueelarve ei võimalda kilest mööblikatteid mis maksavad igas ehituspoes vaid mõned eurod.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sisekujundajal ei ole isegi erialast diplomit, on võtnud lühikursusi. Kiire googel näitab, et suunamudija, kellele tõi kuulsuse maakodu sisustamine.

Ma võibolla guugeldasin valesti ja leidsin vale inimese, aga kelle suunda see oranž tünnike mudib?

https://www.instagram.com/p/CeOeAq5NDQ5/

See kommentaar on labane ja nõme. Merlinil on kindlasti kohe silma ja annet sisekujunduse vallas. Ma võin praegu mööda panna, aga kas see sinu sildistatud ´´tünnike´’ mitte varem kehalise kasvatuse õpetaja polnud? Nii et ilmselt ka füüsiliselt mitte halvas vormis. Kuidas su endaga on?

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sisekujundajal ei ole isegi erialast diplomit, on võtnud lühikursusi. Kiire googel näitab, et suunamudija, kellele tõi kuulsuse maakodu sisustamine.

Ma võibolla guugeldasin valesti ja leidsin vale inimese, aga kelle suunda see oranž tünnike mudib?

https://www.instagram.com/p/CeOeAq5NDQ5/

See kommentaar on labane ja nõme. Merlinil on kindlasti kohe silma ja annet sisekujunduse vallas. Ma võin praegu mööda panna, aga kas see sinu sildistatud ´´tünnike´’ mitte varem kehalise kasvatuse õpetaja polnud? Nii et ilmselt ka füüsiliselt mitte halvas vormis. Kuidas su endaga on?

Olen nõus selle labase ja nõmeda osaga, mind isiklikult kellegi välimus ei huvita. Kuid hea silma ja ande kohta oleks küll nii mõndagi öelda. Tegu on lihtsalt inimesega, kes on mõned põhireeglid selgeks teinud ja kolab palju Pinterestis. Oskab teha vaid üht kindlat stiili, kasutada sarnast mööblit (IKEA) ja lahendusi. Küsiks keegi ta käest näiteks boho-stiilis kodu, oleks lõpptulemus tragikoomiline. Seetõttu on ka see saade igav ja üksluine.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga keegi ju ei olegi väitnud, et tegemist on sisekujundajaga. Saadetes on välja toodud, et tegemist on “sisustusentusiastiga”, mida ta ju kindlasti ka on. Ja mul on tunne, et siin on eelmistel vastajatel segadus sellega, mis on saate eesmärk. Tegemist ei ole ju saatega, kus tehakse inimeste kodudes erinevaid sisekujundusstiile, vaid eesmärgiks on üüritulu maksimeerimine. Seega need korterid võib-olla näevadki välja sarnased vastavalt praegustele üürnike eelistustele ja moele. Selles osas ei saa öelda, et sisekujundusentusiast oleks kuidagi vaimuvaene, korterid peaksid lihtsalt potentsiaalsetele üürnikele silma paistma.

Aga eelkõnelejatega olen nõus selles osas, et see saadete alguse korteriomanike mõnitamine ei ole väga tore vaadata.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pooleldi mahakistud tapeediga sein, mis värviga üle möksiti nägi lähikaadris ikka väga kohutav välja.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma mäletan seda, ja minumeelest oli väga hea see muutus. Täiesti üllatas, kui hästi tume mõjub väikeses ruumis, üldse ei teinud väiksemaks.

Pruunid ja mustad seinad või laed ei ole mitte kunagi hea valik. Tume teeb alati ruumi väiksemaks, kitsamaks ja pimedamaks. Sellises ruumis on tunne, nagu seinad kukuksid selga.

Meie vöötmes, kus ilm on enamus ajast pime, hall ja sombude, valgust ja päikest vähe, peaksid ruumid olema helged ja avarad,  heledates toonides. Ja kindlasti hästi valgustatud.

Hoopis teisest saatest rääkides, siis minu jaoks on väga suur küsimärk “Laseri” saate kontoriruumid. Saan aru, et selle kontori seinad on ultramoodsad ja see hallitanud imidž ongi taotluslik, aga no ei harju silm selle moodsa õudusega ära.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sisekujundajal ei ole isegi erialast diplomit, on võtnud lühikursusi. Kiire googel näitab, et suunamudija, kellele tõi kuulsuse maakodu sisustamine.

Ma võibolla guugeldasin valesti ja leidsin vale inimese, aga kelle suunda see oranž tünnike mudib?

https://www.instagram.com/p/CeOeAq5NDQ5/

See kommentaar on labane ja nõme. Merlinil on kindlasti kohe silma ja annet sisekujunduse vallas. Ma võin praegu mööda panna, aga kas see sinu sildistatud ´´tünnike´’ mitte varem kehalise kasvatuse õpetaja polnud? Nii et ilmselt ka füüsiliselt mitte halvas vormis. Kuidas su endaga on?

Olen nõus selle labase ja nõmeda osaga, mind isiklikult kellegi välimus ei huvita. Kuid hea silma ja ande kohta oleks küll nii mõndagi öelda. Tegu on lihtsalt inimesega, kes on mõned põhireeglid selgeks teinud ja kolab palju Pinterestis. Oskab teha vaid üht kindlat stiili, kasutada sarnast mööblit (IKEA) ja lahendusi. Küsiks keegi ta käest näiteks boho-stiilis kodu, oleks lõpptulemus tragikoomiline. Seetõttu on ka see saade igav ja üksluine.

Ka tema kontol on kõik üksluine ja igav. Saates on põhiline igas korteris kaussidest kokku liimitud pinteresti lamp ja raamitud vanaema trussikud.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See sisustaja on minu jaoks liiga intensiivne. Vali ja rohmakas.

Ei suuda vaadata. Snoob vist olen.

Selline teismelise kombel kriiskamine igas vanuses pole sobilik. Saatejuhist on südamesoovi saate põhjal jäänud südamlik ja armas mulje aga tänu kodusaatele on äärmiselt ebasümpaatseks muutunud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liistude lisamine annab üllatavalt häid tulemusi, seda peaks isegi proovima.

Kuhu neid lisati?

Erinevatesse kohtadesse on neid liiste pandud: siledatele puitustele, siledale seinale ristkülikukujuliselt (ja selle sisse siis kipsiga kokku mäkerdatud vanast voodilinast “taies”), on pandud liiste diivanilaua jalgade ümber, sahtlite “kaunistuseks”, korra terve sein liistudega ära triibutatud. ja korra kleebiti riidekapi ukseklaas liistudega üle.

ise ei saa absoluutselt aru neid konarlikust liistudest kaunistusi (ja kipsimäkerdustest) seintel, need hakkavad ju hullusti tolmu koguma. seda kipspläkerdust ei saa ju niiske lapiga ka pühkida, kips muudab märjana kuju.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldis esimeses saates see koht, kus korteriomanik ei saanud nagu hästi aru, miks on vaja osta vaas, teha sellest lamp ning siis lõigata lõhki ja mäkerdada kipsiga kokku saunalina, et teha sellest … vaas.
Ma ka ei saanud sellest eriti aru.
Tegemisrõõmu pärast? (Nagu neil poleks niigi juba piisavalt teha olnud.) Loova, n-ö kastist välja mõtlemise pärast? Aga juba järgmises saates oli korteriomaniku loov lähenemine köögikapi käepidemetele suur-suur möödapanek ja “söögiriistad võiks ikka sahtlisse jääda”.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldis esimeses saates see koht, kus korteriomanik ei saanud nagu hästi aru, miks on vaja osta vaas, teha sellest lamp ning siis lõigata lõhki ja mäkerdada kipsiga kokku saunalina, et teha sellest … vaas.

Ma ka ei saanud sellest eriti aru.

Tegemisrõõmu pärast? (Nagu neil poleks niigi juba piisavalt teha olnud.) Loova, n-ö kastist välja mõtlemise pärast? Aga juba järgmises saates oli korteriomaniku loov lähenemine köögikapi käepidemetele suur-suur möödapanek ja “söögiriistad võiks ikka sahtlisse jääda”.

Raske on nimetada kastist välja mõtlemiseks midagi, mida on terve pinterest täis. Oma peaga ei ole seal suurt midagi mõeldud ja söögiriistad sellepärast ei sobinudki käepidemeteks, liiga teistmoodi. Pealegi poleks siis ikeast uusi käepidemeid saanud osta!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga keegi ju ei olegi väitnud, et tegemist on sisekujundajaga. Saadetes on välja toodud, et tegemist on “sisustusentusiastiga”, mida ta ju kindlasti ka on. Ja mul on tunne, et siin on eelmistel vastajatel segadus sellega, mis on saate eesmärk. Tegemist ei ole ju saatega, kus tehakse inimeste kodudes erinevaid sisekujundusstiile, vaid eesmärgiks on üüritulu maksimeerimine. Seega need korterid võib-olla näevadki välja sarnased vastavalt praegustele üürnike eelistustele ja moele. Selles osas ei saa öelda, et sisekujundusentusiast oleks kuidagi vaimuvaene, korterid peaksid lihtsalt potentsiaalsetele üürnikele silma paistma.

Aga eelkõnelejatega olen nõus selles osas, et see saadete alguse korteriomanike mõnitamine ei ole väga tore vaadata.

Selles ju asi ongi, et need korterid ei paista teiste üürikorterite seas silma. Need on täpselt samasugused nagu iga teine üürikorter – täis IKEA mööblit ja odavate nippidega üle tehtud vana, mis ei kesta. Nt nagu see pooleldi maha kistud tapeediga sein.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oskab teha vaid üht kindlat stiili, kasutada sarnast mööblit (IKEA) ja lahendusi. Küsiks keegi ta käest näiteks boho-stiilis kodu, oleks lõpptulemus tragikoomiline. Seetõttu on ka see saade igav ja üksluine.

See osa võib õige küll olla, ta on ühekülgne. Aga minu meelest on sarane teema ka päris sisekujundajatega, enamus on samuti mõnes kindlas stiilis kinni. Mis ongi ju tegelikult suht OK, eks valid selle kujundaja, kelle stiil huvi pakub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Erinevatesse kohtadesse on neid liiste pandud: siledatele puitustele, siledale seinale ristkülikukujuliselt (ja selle sisse siis kipsiga kokku mäkerdatud vanast voodilinast “taies”), on pandud liiste diivanilaua jalgade ümber, sahtlite “kaunistuseks”, korra terve sein liistudega ära triibutatud. ja korra kleebiti riidekapi ukseklaas liistudega üle. ise ei saa absoluutselt aru neid konarlikust liistudest kaunistusi (ja kipsimäkerdustest) seintel, need hakkavad ju hullusti tolmu koguma. seda kipspläkerdust ei saa ju niiske lapiga ka pühkida, kips muudab märjana kuju.

Mul on ka iidse remondiga vilets korter välja üürimiseks ja annan alati üürnikule remontimiseks, kujundamiseks loa. Jabur on ise ette teha ja siis otsida sama maitsega üürida soovijat.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Hobinurk Kodud rahaks