Esileht Kodunurk Kodukarantiini menüü

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Kodukarantiini menüü

Postitas:

Kes siin hirmsasti elektri ära minemise pärast muretsevad – matka gaasipliit maksab ca 10 eurot. Varud mõned gaasiballoonid ka ja saadki oma kuivained toiduks muuta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 13:10; 11.03 12:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tatar, riis, kruup. Pudruhelbed.
Sügavkülmas igasugu lihalist lisaks. Keldris hoidised ja juurikad.
Iga päev oleks midagi süüa teha. Ei ole mingit koore- või piimapulbrit ostnud.
Käisin täna väikelinnas poes. Tõepoolest on odavaimad tangained sõna otseses mõttes ära ostetud. Pelmeenivarud ja frikadellid ära roobitsetud. Mingid noname odavad purgitoidud samuti üsna hõredas valikus.
Ma ei oskagi mingit seisukohta võtta. Nälga niikuinii ei jääks. Ravimivarud vaatasin küll nädal tagasi kriitiliselt üle ja uuendasin mõned variandid.
Ilmselt on meie pere üks nn kriisitoite sült, mida esiema kombel keedan ning suguvõsa liikmedki mul endale valmistada lasevad.Selle kõrvale võib igast juurikavärki teha.
Jama on siis, kui perekond liialt valiv peaks olema…või mingit liiki toidutalumatu. Kodus ooterežiimil vegeteerides ikka väga süüa ei vohmita ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gaasipliit vajab gaasi..palju, kui igapäevaselt kasutada.
Aga õigus..kuni on elekter ja vesi (ma ei näe põhjust miks need peaks kaduma), saab
hulka aega nii ja naa hakkama…egas asjata sõjaseisukorra jaoks tikke ja soola ei osteta…kui pole elektrit siis suvel säilitab asju sool..ja tulega saab lisaks soojale ka süüa teha.
Ent siiski..miks peaks elekter kaduma…?
Samas asjad mida eesti ei tooda…võivad kaduda mõneks ajaks küll kui kogu piiridetagune transport kinni jääb…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Kodunurk Kodukarantiini menüü