Esileht Kodunurk Kodukohvikute päevad

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Kodukohvikute päevad

Postitas:
Kägu

Kust te nende toimumise kohta infot saate, leidsin ainult selle ja pole nagu eriti midagi valida kohvikutepaevad_2019

Pea igas linnas ja maakonnas on ja sul pole midagi valida?
√Ąra virise!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

P√ľhap√§eval on Kalamaja p√§evad n√§iteks ja sealsed kodukohvikud. Mida on igal pool, on muffinid ja v√Ķikud ja mingid √ľlekeedetud l√§√§tsesupid. Mis l√§heb h√§sti peale, on v√§rske kraam ja laste maiused. Vahvlid alati ja iga kell, kummikommivardad, maasikad ja arbuusid topsis, j√§√§ga vesi igas olekus maitsestatuna. Mingi huvtav jaapani v hiina tervislikum rull. J√§ts ja burks ja kartulisalat on oma aja √§ra elanud. Kala l√§heb ka alati h√§sti. Shahsl√Ķkki enam eriti ei pakuta, eks see ole ka suht mainstream juba. Saiatooteid ja pirukaid ise ei tarbi ega pole ka n√§inud nende lettide taga j√§rjekordi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

t√§na oli tartu karlova kohvikute p√§ev. mulle v√§ga meeldis ja paistis et teistele ka, sest kohvikutek√ľlastajaid oli palju. lausa j√§rjekorrad olid. ka see et saab k√§ia majade hoovides on huvitav.
ainuke h√§da, et ei j√Ķua s√ľ√ľa nii palju. nii tuleb √ľhest kohast v√Ķtta kohvi, teisest kook, kolmandast supp ja neljandast midagi koju kaasa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

t√§na oli tartu karlova kohvikute p√§ev. mulle v√§ga meeldis ja paistis et teistele ka, sest kohvikutek√ľlastajaid oli palju. lausa j√§rjekorrad olid. ka see et saab k√§ia majade hoovides on huvitav.

ainuke h√§da, et ei j√Ķua s√ľ√ľa nii palju. nii tuleb √ľhest kohast v√Ķtta kohvi, teisest kook, kolmandast supp ja neljandast midagi koju kaasa.

Eks pŇćhiliselt uudishimu ongi see, mis paneb naabri juurde kohvi jooma minema, kui ta nn. kodukohviku on avanud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma kutsun voodisse k√ľlalised ja pakun seksi kah. Noh mida hing veel ihkab? Kurb kui inimesed nii kibestunud on. Ma kasvasin maal kus oli t√§iesti tavaline et meil olid tihti k√ľlalised, s√Ķbrad jne k√ľlas. T√§itsa tore oli ja elu ei muutunud rutiiniks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://nami-nami.ee/uudis/kohvikutepaevad_2019

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Esileht Kodunurk Kodukohvikute päevad