Esileht Kodunurk Kodukraamiäraandmine

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Kodukraamiäraandmine

Postitas:
Kägu

Mis tänu te siis ootate kui te ei jõua ennast ära imetleda. Anneta aga ära kiitle sellega. Lihtne.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kiidelge-kiidelge siin, mida te olete annetanud. See ei tee teie panust väiksemaks, suurendab minu usku inimestesse ja toob ehk teile veel veidi rõõmu annetamisest. Keegi ei kaota midagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen andnud asju ära Facebooki grupis MTÜ Heategevus Eestis. Uuskasutuskeskusesse olen ka viinud kui on vaja kiiresti asjad ära viia, näiteks kui kolisime siis polnud aega oodata inimest kes tahaks meile üleliigseid nõusid, vaid lihtsam oli need korraga ära viia.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

uur osa inimesi ju pogenes terve perega, s.t. ema ja lapsed, ja vahel koos kasside-koertega, sest mehed jaid voitlema. Ise olen just selliseid pogenikke nainud.

Jah, sest nende kodu on kas juba maha pommitatud KOOS esemetega või sõjakoldes. Kas see, et vägistatud pole, on kuidagi põhjus, miks mitte aidata? Kujuta nüüd ise ette, et su mees on rindel, kodu pole ja sa liigud seljakoti ja õhe-kolme lapsega teadmatusse, piiri poole.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ostnud ka tutikaid voodipesusid ja rätikuid ukrainlastele. Samuti olen neile ostnud Kaubamaja kinkekaarte.  Ma alati mõtlen, et kui see oleks mina/minuõde/minu ema võõral maal…

Kasutatud aga korralikud tekstiilid viin Gabrieli Loomadele – omasid ka ei tohi unustada!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Kodunurk Kodukraamiäraandmine